Jaki typ urody mam ja ? Chyba LATO...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-31, 10:38   #1
--papryczka--
Raczkowanie

Jaki typ urody mam ja ? Chyba LATO...?

To i ja proszę o pomoc w określeniu typu mojej urody. Wydaje mi się ze jestem LATEM.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się dość szybko, początkowo na czerwono , ale skóra szybko zmienia kolor na brązowy- lekko przykurzony

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

czysto niebieskie lub stalowo niebieskie, pewnie to zalezy od swiatła, ale mam wrazenie ze ten kolor raz jest taki , a raz taki; wokół źrenic mam miedzianą obwódkę;
oprawa oczu- szaro- brązowe brwi i takie same rzęsy, nie są zbyt długie i gęste

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

bardzo mało, złociste na nosie, praktyczne niewidoczne

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

skóra ma odcień brzoskwiniowy, rumienie się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalny kolor włosów to tzw. kolor mysi popielaty, latem włosy robią się blond i mają złotawo brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny ,różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

kolory w których jest mi do twarzy, chociaz za niektórymi nie przepadam: wszelkie odcienie niebieskiego, turkusy, oliwkowy, soczysty zielony, brzoskwiniowy, beżowy, żółty, brązowy, jasny róż, fioletowy

kolory w których nie jest mi do twarzy: czarny, czerwony, pomarańczowy, szary, biel

EDIT: wklejam zdjęcia które mam nadzieje nadaja sie do analizy, hmm moze rzeczywiście odcien mojej cery nie jest brzoskwiniowy, a co do pieprzyków to w słońcu są one jasno brązowe

zdjęcia bez makijażu, także świece się i w ogóle wyglądam strasznie, no ale odważyłam sie je wstawić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05316.JPG (31,5 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2203.JPG (124,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2206.JPG (136,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2211.JPG (129,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2213.JPG (104,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2216.JPG (102,9 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez --papryczka--
Czas edycji: 2008-09-01 o 12:47
--papryczka-- jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 12:49   #2
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Jaki typ urody mam ja ? Chyba LATO...?

w tym co napisalas jest troche sprzecznosci, zdjecia tez niestety nie nadaja sie do analizy

brzoskwiniowy odcien skory jest cieply, maja go Wiosny i Jesienie.

strasznie szkoda, ze nie masz fotki z bliska, gdzie wyraznie widac tęczowke.

czysto niebieskie oczy maja Wiosny, stalowoniebieskie- Lata

piszesz, ze piegi sa raczej zlociste. poszukaj prosze pieprzykow na ciele, zobacz czy pod slonce sa jasnobrazowe, zlociste czy zaś szarobrazowe
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:14   #3
Astrida
Przyczajenie

GG do Astrida
Dot.: Jaki typ urody mam ja ? Chyba LATO...?

Cytat:
Napisane przez --papryczka-- Pokaż wiadomość
To i ja proszę o pomoc w określeniu typu mojej urody. Wydaje mi się ze jestem LATEM.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się dość szybko, początkowo na czerwono , ale skóra szybko zmienia kolor na brązowy- lekko przykurzony

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

czysto niebieskie lub stalowo niebieskie, pewnie to zalezy od swiatła, ale mam wrazenie ze ten kolor raz jest taki , a raz taki; wokół źrenic mam miedzianą obwódkę;
oprawa oczu- szaro- brązowe brwi i takie same rzęsy, nie są zbyt długie i gęste

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

bardzo mało, złociste na nosie, praktyczne niewidoczne

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

skóra ma odcień brzoskwiniowy, rumienie się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalny kolor włosów to tzw. kolor mysi popielaty, latem włosy robią się blond i mają złotawo brązowe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny ,różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

kolory w których jest mi do twarzy, chociaz za niektórymi nie przepadam: wszelkie odcienie niebieskiego, turkusy, oliwkowy, soczysty zielony, brzoskwiniowy, beżowy, żółty, brązowy, jasny róż, fioletowy

kolory w których nie jest mi do twarzy: czarny, czerwony, pomarańczowy, szary, biel

EDIT: wklejam zdjęcia które mam nadzieje nadaja sie do analizy, hmm moze rzeczywiście odcien mojej cery nie jest brzoskwiniowy, a co do pieprzyków to w słońcu są one jasno brązowe

zdjęcia bez makijażu, także świece się i w ogóle wyglądam strasznie, no ale odważyłam sie je wstawić
Lato, lato pozdrawiam...
Astrida jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości