najwiekszy błąd paznokciowy :[ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-03, 20:30   #31
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: najwiekszy błąd paznokciowy :[

To nie jest śmieszne!! Taki Ziobro zwołałby już konferencję prasową dla rozwikłania sprawy
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 22:18   #32
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
To nie jest śmieszne!! Taki Ziobro zwołałby już konferencję prasową dla rozwikłania sprawy

Buhahahaaaaaaaaaaahhh :ro tfl:

Dawno sie tak nie uśmiałam

Aleksander Konar

anita216 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 00:47   #33
gosiaAng
Raczkowanie

GG do gosiaAng

HAAAAAAAhAAAAAAaaaaHAAAA, Ale jaja
:rot fl:

Dobre, dobre
Stary 2008-09-04, 16:03   #34
iza087
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Kretynka, nie stylistka. Masz masakrę na paznokciach. Idź do lekarza dermatologa, niech zrobi opis uszkodzeń, zrób zdjęcia. Po czym zgłoś na policję uszkodzenie ciała z art. 157 KK.
Tak się składa, że mój narzeczony jest policjantem, więc zapytałam go, czy gdyby dostali takie zgłoszenie, zrobiliby coś w tej sprawie, na co on zareagował ryknięciem śmiechem. No bo jak można porównywać zniszczone paznokcie na równi np. ze złamaną ręką i kwalifi8kować je jako uszkodzenie ciała?? Moim zdaniem cokolwiek dziewczyna zrobi, to tylko sobie nerwów napsuje, a nic nie wskóra.

Sama też mogę opowiedzieć cudowną historyjkę o tym, jak mi kiedyś koleżanka ("Obiecuję, będziesz miała piękne pazurki") zrobiła akrylki... Powiedziała mi, że skończyła dobry kurs i bardzo ładnie przedłuża paznokcie. Wybierałam się na święta do rodziny mojego chłopaka, a ponieważ nie miałam wtedy jeszcze żadnego rozeznania w akrylach zaufałam koleżance... Na imprezie wszyscy zwracali uwagę na moje dłonie, ale nie na paznokcie,a na przepiłowane do krwi skórki. To się nawet nie da opisać, strupki i jakieś zakrzepki miałam na każdym palcu! Więc zamiast chwalić się pazurkami, chowałam ręce po kieszeniach. A w dodatku po paru dniach pod płytką zrobiło mi się coś zielonego... !!
Stary 2008-09-06, 17:27   #35
monczita25
Przyczajenie

Smile Dot.: najwiekszy błąd paznokciowy :[

Cytat:
Napisane przez deenbee Pokaż wiadomość
pierwszy raz w zyciu zrobilam sobie w ubiegly czwartek tipsy, z okazji wesela, za namowa pseudo-stylistki
po zrobieniu nie bylam zadowolona wygladaly zle, w żelu było powietrze, były nierowne, i bylo widac moj paznokiec pod spodem... ale mniejsza z tym
dzisiaj bylam je sciagnac, i jestem zalamana

doswiadczone dziewczyny prosze o rady: co robic by jak najszybciej odbudowac paznokcie?
wiesz musze ci powiedziec ze nic juz z tym nie zrobisz poniewaz masz strasznie spilowana plytke paznokciowa i musisz odczekac ilka miesiecy aby ta twoja plytaka paznokciowa odrosła . Owszem mozesz uzywac odżywek do paznokci ale i tak musisz odczekac az plytaka ci odrosnie
monczita25 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości