METAMORFOZA OLI! pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-01, 20:56   #1
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

METAMORFOZA OLI! pomocy!

Potrzebuje waszych rad i szczerych opinii

Otóz od dluzszego czasu chodzi za mna zmiana fryzury. Nie koniecznie jakas radykalna zmiana ale licze na wasza wyobraznie i dobre pomysły. Włosy sa proste ale zniszczone farbowaniem (pasemka z rozjasniacza). Nie chce ich scinac, raczej je nawoze czym sie da by rosły dlugie , długie, długie...

I jeszcze mam pytanie odnosnie makijazu i tego jak mam sie malowac i w jakich kolorach. Raczej jak na zdjeciach tusz i cienki eyeliner na codzien, ale moze ktoras miala by jakis ciekawy pomysł na mnie to bardzo chetnie wysłucham kazdej porady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1810222.jpg (36,5 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (74,4 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (75,4 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 336b0006.jpg (136,7 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 337a29.jpg (112,1 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4316.jpg (79,0 KB, 241 załadowań)
oli69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 22:01   #2
xxxMARGOxx
Raczkowanie

Dot.: METAMORFOZA OLI! pomocy!

Dziewczyno co Ty chcesz zmieniać? Śliczne masz włosy, ta fryzurka na pierwszym zdjęciu bardziej do mnie przemawia bo w prostych Twoje włosy są przyklapnięte, nic nie zmieniaj

P.S. Jak zrobić tą fryzurę z 1 foto??

ja i moja kochana niezależność

xxxMARGOxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 22:11   #3
201703061232
Konto usunięte

Jesli chcesz coś zmienić, kup sobie jakąś bluzkę w kolorze, jakim jeszcze nigdy nie miałaś. nie zmieniaj nic . Ślicznie wygladasz
201703061232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 22:23   #4
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

P.S. Jak zrobić tą fryzurę z 1 foto?? [/quote]

wszystkie krecone włoski z tych zdjęć co tutaj są, kręcą się za pomocą prostownicy
Stary 2008-09-01, 22:27   #5
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

myslałam o jakiejs grzywce mocniejszej , albo kolorku innym. Niestety wloski mi sie same nie kręcą, a trwałej to nie zrobie, bo groziło by to ... uf, wole nie myslec co sie stanie po rozjasniaczu i trwałej
Stary 2008-09-01, 22:32   #6
wiki124
Rozeznanie

wygladasz ślicznie wiec nic nie zmianiaj... fryzurka z 1 fotki super , a że robisz jąprzy pomocy prostownicy to naprawde jestem pełna podziwu, bo mi za chiny nie chce tak wyjsc..

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:47   #7
keykey
Rozeznanie

GG do keykey

a jaki masz naturalny kolor włosów? bo może, skoro są tak zniszczone według Ciebie, i jeszcze im przygrzewasz prostownicą, to tymczasowo przestałabyś rozjaśniać? włosy ożyją i się zregenerują, a czasem człowiek który coś zmienia drugi, trzeci itd raz skolei zapomina że sam ma ciekawy kolor, albo wraca do naturalnego i się dziwi jaki to nie fajny, choć wcześniej wydawał się beznadziejny...
a fryzurę na 1 masz zdecydowanie cudowną i makijaż jest narawdę w porządku, wogóle śliczna jesteś jedynie na imprezy mogłabyś spróbować smoke eyes bo chyba byś nie mogła źle wyglądać, wogóle masz urodę modelki... aaah
niczym strzałą kłusownika

65-63-61-59-57-55-53-51-49
keykey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:25   #8
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

naturalny kolor jest ciemny blond, a po farbowaniu włosow jest naprawde bardzo ciemny ( widze po odrostach lub nie zafarbowanych pasemkach)
Chciałabym wrocic do naturalnego ale nie wiem jak mam to zrobic, zapuscic i nie farbowac, raczej nie bardzo bo jasny od ciemnego to niezły kontrast, wygladałabym jakby mnie na farbe było nie stać :P a isc na dekoloryzacje chyba sie nie da, przeciez to rozjaśniacz...
a na nic ciemnego sie nie zafarbuje, bo wygladałabym jak kostucha mam zbyt jasna cere
Stary 2008-09-02, 19:33   #9
czarnula12335
Raczkowanie

Dziewczyno co ty chcesz zmieniać, przeciez ty wygladasz bosko Masz genialną urodę. Zostaw wszystko jak jest. NA 1 i 3 zdjęciu wygladasz REWELACYJNIE!!!!
czarnula12335 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 21:08   #10
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

ale ile mozna wygladac tak samoooo....
Stary 2008-09-05, 10:26   #11
Grazin
Zakorzenienie

GG do Grazin

wypowiem się co do maiajzu
myśle że pasowałyby Ci raczej ciepłe odcienie cieni, ja widze Ci w brazach, ciepłych fioletach, śliwkowych kolorach, może zielen? ale taka głeboka butelkowa, do tego mocne podkreślenie eye linerem i tusz
Grazin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 23:55   #12
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

Własnie w takie bezpieczne kolory ziemi jest wyposazona moja kosmetyczka, jednak jak zaczelam prace kolezanka pomalowała mnie na fioletowo i ... cała paleta fioletowych cieni zagosciła u mnie na stałe. Pieknie wydobywa kolor moich oczu.
A co do zieleni to tez eksperymentowałam. Złoto- zielonym makijazem. Wtedy moja tenczówka...poprostu zgineła...Wole tego koloru juz nie uzywac

Dziekuje za rade

Jednak nadal mysle nad wlosami, powrocic do naturalnych czy zostawic tak jak jest....:confus ed:
Stary 2008-09-06, 00:00   #13
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

Teraz na dodatek mam źle scieta grzywke schodkami, troj etapowo. Nie wiem czy babka nie wiedziala ze istnieje cos takiego jak cieniowanie czy to bylo tak specjalnie ... ale jej nie wyszlo.

Coz, teraz sie zastanawiam czy grzywke zapuszczac na dlugosc wlosow, puscic bokiem wycieniowana, czy pazurki i z boku grzywka czy na wprost cieta gruba grzywa

Błagam was dziewczynki o pomoc i z góry przepraszam ze tak męcze
Stary 2008-09-06, 13:09   #14
keykey
Rozeznanie

GG do keykey

Cytat:
Napisane przez oli69 Pokaż wiadomość
naturalny kolor jest ciemny blond, a po farbowaniu włosow jest naprawde bardzo ciemny ( widze po odrostach lub nie zafarbowanych pasemkach)
Chciałabym wrocic do naturalnego ale nie wiem jak mam to zrobic, zapuscic i nie farbowac, raczej nie bardzo bo jasny od ciemnego to niezły kontrast, wygladałabym jakby mnie na farbe było nie stać :P a isc na dekoloryzacje chyba sie nie da, przeciez to rozjaśniacz...
a na nic ciemnego sie nie zafarbuje, bo wygladałabym jak kostucha mam zbyt jasna cere

to może chcąc powrócić do naturalnego koloru ostatni raz pokuś się na farbowanie? tylko tym razem właśnie w takim "Twoim" odcieniu, żeby przy odrostach nie było już różnicy Natomiast co do trójstopniowej grzywki... Nie wyobrażam sobie czegoś takiego W każdym razie widzę, że do tej pory miałaś grzywkę. Chcesz po prostu zmian, bo "ile można wyglądać tak samo" Hmmm... No więc może spróbuj ją teraz ściąć na ukos i wycieniować, a potem zapuszczać aż do długości reszty włosów... Myślę że zarówno w krótkich, jak i długich ładnie by Ci było. Byleby miały takie fajne skręty Ale to można otrzymać za pomocą pianki, wgniatając ją w mokre włosy, nie bedą to loki tylko to coś, co otrzymałaś dzięki prostownicy
niczym strzałą kłusownika

65-63-61-59-57-55-53-51-49
keykey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:00   #15
jolkaaaaa
Przyczajenie

Uwazam ze powinnas zafarbować wloski kolorkiem takim jakie masz odrosty, zobaczysz wówczas czy dobrze się czujesz w naturalnym odcieniu bowiem nie zawsze w naturalnym odcieniu wyglada sie i czuje naprawde dobrze.
jolkaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 11:16   #16
marioladabr
Zakorzenienie

Ale śliczna dziewczyna z Ciebie! Ja bym zostawiła jasne włosy, podcięła końcówki, żeby były zdrowsze i używała porządnych masek/odżywek do włosów. Ja do modelowania używam dodatkowo jedwabiu firmy CeCe (do nabycia w aptece) ale maja jeszcze inne kosmetyki mocno regenerujące. Ja farbuję od 15 lat włosy i uważam, że odpowiednia ich pielęgnacja (odżywianie) to podstawa. A mam włosy długie, za łopatki.
Taka grzywka na bok - gdzie trochę widać czoło podoba mi się. ładnie wyglądasz.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:54   #17
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

Ja tez sobie nie wyobrazalam "troj stopniowej grzywki" dopuki nie wyszłam od fryzjerki... Paranoja...
Teraz to musze jakos ładnie wycieniowac, bo sie nawet układac nie chce.
Słyszałam ze wlosy farbowane na blond i czarny sa najtrudniejszymi kolorami do utrzymania i chyba cos w tym jest.
A co do koncówek to u mnie jest tak, ze ile bym nie sciela nadal sa suche i sianowate. Nie sa rozdwojone. Uzywam WAX i innych masek odzywek a nawet szamponów z hurtowni fryzjerskich i NIC.
Boje sie ze jak zafarbuje na swoj naturalny kolor (dla przypomnienia dosc ciemny blond) i nie bedzie mi sie jednak podobało, to jak mialabym wrocic do jasnego blondu? Przeciez jak zafarbuje na ciemno a pozniej znowu na jasno to moge sobie niezły s*h*i*t na głowie zrobic...
Prosze o jakas podpowiedz i rade jak to wszystko pogodzic, bo ja sie na tym kooooompletnie nie znam DZIEKUJE
Stary 2008-09-20, 13:37   #18
oli69
Raczkowanie

GG do oli69

up up up !
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości