Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-09, 20:24   #3301
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
He, he... Co mi to przypomina
Dokładnie rok temu (początek kwietnia) ścięłam włosy, żeby pozbyć się jasnego blondu. Miałam wychodowany z bólem odrost, więc po ścięciu na pixie, miałam naturalne włosy. Postanowiłam zawzięcie farbować tylko tonerami.
I co? W listopadzie napadło mnie na ciemny brąz, potem na prawie czarne z granatowym połyskiem. Było mi nieładnie. Więc niedawno ściągnęłam kolor, bo chciałam mieć karmelkowe. Wyszły świetnie, ale nie czuję się w takich i garderoba mi do tych włosów nie pasuje. I teraz zaczynam zabawę od początku.
Jestem zła na siebie, ale cóż...
Więc Shade_23 jeśli masz ochotę na ścinanie to nie wahaj się tylko nie nagrzeb czegoś później tak jak ja.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Mój aktualny kolor to karmelkowy. Jestem w poście 2939.
I sama nie wiem, czy go zostawić, czy zmienić. Bo innym się podobam w takich włosach, ale nie mogę się za bardzo do nich przyzwyczaić...
Dylematos ogromniatos! Sorry za tego offa ale komu nie marudzić o włosach jak Wam moje siostry wizażanki!? Mam 3 opcje.... Kusi mnie na: obcięcie włosów tak do ramion i po prostu farbowanie tym 6,01, albo obcięcie i..... rozjaśnienie mega dużą ilością jasnych pasemek cieniutkich (tak jak kiedyś ślicznie mi zrobiła Zafirah) a potem farbowanko np. 8 SB z Goldwella, albo... zapuszczać dalej, ale rozjaśnić nieco końce..... Lubię krótsze włosy, ale idzie wiosna a ja jestem maniaczką chustek, przepasek itd. i mam wrażenie, że wtedy lepiej wyglądają długie włoski... Wybaczcie mi!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-09, 20:34   #3302
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Dylematos ogromniatos! Sorry za tego offa ale komu nie marudzić o włosach jak Wam moje siostry wizażanki!? Mam 3 opcje.... Kusi mnie na: obcięcie włosów tak do ramion i po prostu farbowanie tym 6,01, albo obcięcie i..... rozjaśnienie mega dużą ilością jasnych pasemek cieniutkich (tak jak kiedyś ślicznie mi zrobiła Zafirah) a potem farbowanko np. 8 SB z Goldwella, albo... zapuszczać dalej, ale rozjaśnić nieco końce..... Lubię krótsze włosy, ale idzie wiosna a ja jestem maniaczką chustek, przepasek itd. i mam wrażenie, że wtedy lepiej wyglądają długie włoski... Wybaczcie mi!!
Spoko. W końcu same włoso-maniaczki tu są.
Ja miałam ścięte z boba na pixie - czyli chłopaka i czułam się super.
Z resztą jak to się mówi - włosy nie trawa, cały rok rosną
Stary 2010-03-09, 20:47   #3303
Shade_23
Zadomowienie

To ja jeszcze offtopowo wkleję fotki fryzur I już wracamy do popieli Mam nadzieję, że mnie za to nie zamkną (czyt. zablokują) ale może komuś się przyda na coś......

1, 2 i 3 to długość jaka mi się zawsze podobała i o której myślę...
A 4 to te piękne dłuuugie włosy i jasne końcówki.... Ciekawe jak się robi takie coś............
5 i 6 - chustki - znalezione na wizażu.
Ogólnie z wiosną zawsze mam ochotę na jakieś jaśniejsze akcenty & szaleństwo itd...
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-09, 21:17   #3304
małolata
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

pytanie do matys-magdy:

wiesz moze, jak wychodzi z welli color touch kolor 3/68 purple rain? czy jest on az tak niebieski jak na probniku? do jakiego koloru sie spiera?
zalezy mi na zimnym, ciemnym brazie, ale ten 3/68 tez mi sie bardzo podoba
moglabys polecic jakies mieszanki z color touch, ktore ladnie i zimno na wloskach wychodza? bo nie wiem czy z tym 3/68 ryzykowac...
małolata jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:15   #3305
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
To ja jeszcze offtopowo wkleję fotki fryzur I już wracamy do popieli Mam nadzieję, że mnie za to nie zamkną (czyt. zablokują) ale może komuś się przyda na coś......

1, 2 i 3 to długość jaka mi się zawsze podobała i o której myślę...
A 4 to te piękne dłuuugie włosy i jasne końcówki.... Ciekawe jak się robi takie coś............
5 i 6 - chustki - znalezione na wizażu.
Ogólnie z wiosną zawsze mam ochotę na jakieś jaśniejsze akcenty & szaleństwo itd...

Nie ma co się zastanawiać. Ja mam teraz boba. Za jakieś 2 miesiące będę mieć takie jak zdjęcie nr2. To jest fajna długość i pasuje prawie każdemu. A teraz mam taką długość jak mój avatar (tylko, że to nie ja jestem). No i niestety kolor też trochę inny.

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-03-09 o 22:16
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:19   #3306
CocoPoznan
Rozeznanie

A kolor to podoba mi się taki jaśniejszy chłodny brązik jak poniżej.
I pomyśleć, że miałam taki jak środkowe zdjęcie, tylko zachciało mi się ciemniejszych...

Czas edycji: 2010-03-09 o 22:21
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-03-09, 22:24   #3307
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A kolor to podoba mi się taki jaśniejszy chłodny brązik jak poniżej.
I pomyśleć, że miałam taki jak środkowe zdjęcie, tylko zachciało mi się ciemniejszych...
Nooo właśnie...... Nie taki totalnie szary..... Ach....... Marzenie............
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-09, 23:02   #3308
Emilia1
Zakorzenienie

ja kupuję majirel na poziomie 8 zeby delikatnie przyciemniec moje włosy z wierzchu które jak wiecie- pieknie sie sprały nierówno

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-03-09 o 23:11
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-03-10, 09:31   #3309
Mini1991
Zakorzenienie

coco w jaki sposob mogłabym rozjasnic włosy dosłownie o 2 tony.. albo i jeden.. bo mam taki bardzo ciemny braz (5poziom) wyglada jak czarny..
tak zeby było jak najmniej czerwieni/rudosci..

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-03-10, 11:10   #3310
nanah
Rozeznanie

Matys-magda, dziękuję Ci serdecznie za rady. Z tym Silverem, to pewnie masz rację. To prawda, że nieco mi wysusza włosy, miałam wrażenie, że jak go długo trzymam, to trochę ginie mi złoty refleks. Ale mogłam równie dobrze bardzo tego chcieć
Bardzo się cieszę, że zaglądasz do tego wątku, nauczyłam się i zrozumiałam wiele z Twoich postów Co do Clairol, to trudno mi powiedzieć. Ja aktualnie mieszkam w Belgii i zaopatruję się w miejscowym sklepie z artykułami fryzjerskimi. Mają L'Oreal, Goldwell (ale bez Colorance, Top Chic też bez 7SB), Schwarzkopf i Wellę.
Mam do Ciebie jeszcze pytanie - generalnie Majirel powinno się trzymać 35 minut na wodzie 6%. Jak długo polecałabyś trzymać na wodzie 3% (którą robię, nomen omen, rozcieńczając 6% wodą przegotowaną)? Czy przy tonowaniu też trzeba najpierw nałożyć na odrost, później przeciągnąć na ciemniejsze końce? Jeżeli od kilku miesięcy tonuję tylko przy użyciu wody 3%, poczekam do ścięcia bardzo ciemnych końcówek, to czy będę mogła bez przeszkód przejść później na wyższy (jaśniejszy) poziom?
Aktualnie zdecydowałam się na tonowanie na poziomie 6, żeby nie było zbyt dużej różnicy pomiędzy ciemnymi końcówkami a odrostem. Fajnie byłoby jednak mieć któregoś razu popielate włosy na poziomie 7 (taki poziom mam naturalnie, tylko ze złotawo-miedzianym refleksem)
Stąd jeszcze jedno konkretne pytanie, chciałabym się upewnić. Z któregoś postu wyczytałam, że żółty+fioletowy+niebieski = chłodny brąz. Jeśli tak jest, zakładając też ten złotawo-miedziany refleks, to czy Twoim zdaniem najlepiej służyłaby mi później jakaś mieszanka w stylu "7,1 + 7,22 + niebieski mixton"? Czy może coś zupełnie innego? Jeśli będę mieć jaśniejsze włosy, to czy mogę sobie darować dodatek zielonego? (jak np. 6,07)? Z tego, co rozumiem, zielony wybija czerwień, a czerwonego barwnika jest najwięcej w ciemnych włosach. Czy tak?
Z góry bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź

Wczoraj postanowiłam zaszaleć i zrobiłam sobie tonowanie 6,1 plus niebieski mixton (z pewnością więcej, niż zalecali na opakowaniu - czyli więcej niż 1/4 tubki na 1 tubkę). Trudno mi było uwierzyć, że moje włosy mogą wyjść NAPRAWDĘ chłodne, do tego ta woda 3% to żadna inwazyjna koloryzacja. I wyszły naprawdę chłodne! Nigdy nie miałam tak chłodnych włosów Nie są czarne, są co najwyżej średnim chłodnym brązem. Z tym, że chłodny daje wrażenie ciemniejszego, więc uważajcie Nawet w słońcu mam popielaty refleks, tylko w niektórych miejscach przebijają jakieś cieplejsze pasma (chyba coś w okolicach złotawego). Zepsuł mi się kabel od aparatu, więc jak znajdę inny sposób na zrobienie zdjęć, to wkleję. Ciekawa jestem, jak długo utrzyma mi się ten odcień. Dam Wam znać

Shade, chcesz farbować 6,01, tak? Wydaje mi się, że możesz za dużo tym nie osiągnąć Jeśli masz naprawdę czarne końce i nie chcesz ich radykalnie ścinać, to może rzeczywiście warto byłoby zrobić im demakijaż? Wiem, że to wyższa szkoła jazdy, ale wydaje mi się, że inaczej możesz bawić się w nieskończoność Na jakiej wodzie farbujesz? Też 3%? I jeśli Majirelem, to bardzo polecam Ci niebieski mixton. I w ogóle, krótkie fryzury są bardzo fajne Ja nosiłam boba przez dwa lata, a w pixie czuję się nawet lepiej.

Edytowane przez nanah
Czas edycji: 2010-03-10 o 11:14
nanah jest offline  
Stary 2010-03-10, 14:20   #3311
Shade_23
Zadomowienie

Nanah to jest tak, że mi wszystko poniżej poziomu 6 wychodzi jak smoła! Sama szóstka to u mnie taki ciemny poziom 5... Ja się źle czuję w czerni. Marzy mi się ciemny brąz - ale taki, który naprawdę będzie wyglądał na BRĄZ! No i zimny rzecz jasna. Ostatnio nawet już bardziej skłaniam się ku neutralnemu niż szaremu - bo ten, jak już wspominałam jakiś czas temu wydaje mi się zbyt smutny jak na wiosnę i lato.
Mixtonów spróbuję - bo dużo o nich już słyszałam... Narazie mój budżet cierpi przez głupie studia, no ale co zrobić... Czekam na lepsze dni
6,01 wydaje mi się o tyle odpowiedni, że jest to kolorek podstawowy z popielatymi refleksami a ja mam trochę siwków. Poza tym jak mam dodać jeszcze popielatego mixtonu to do samej 6,1 mogło by już być tych szarości zbyt dużo.....
A te włosy to ja chyba jednak ciachnę..... Tak często farbuję, że nawet jest wygodniej niż z długasami.... Ale trochę szkoda. Zawsze mam cel, żeby zapuścić takie serio długie, gdzieś do łopatek i zobaczyć jak mi będzie... I nigdy jeszcze nie dotrwałam...

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2010-03-10 o 14:22
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-10, 17:24   #3312
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
coco w jaki sposob mogłabym rozjasnic włosy dosłownie o 2 tony.. albo i jeden.. bo mam taki bardzo ciemny braz (5poziom) wyglada jak czarny..
tak zeby było jak najmniej czerwieni/rudosci..
Oj, myślę, że bez ściągnięcia koloru się nie obędzie, bo żadna farba innej farby nie rozjaśni... Tylko że tu nieuchronnie wyjdzie czerwonawo-pomarańczowy refleks, inaczej się nie da.
Ja zrobiłam taką modyfikację z prawie czarnego (poziom 5 mieszany z 2.10 czyli granatową czernią). Wyszły rudo-marchewkowe. Potem musiałam na to dać farbę oczywiście bo były straszne. Ale ja chciałam mieć karmel i taki mi wyszedł.
To jest sposób na podjaśnienie, ale zaczynasz walkę o chłodny odcień od początku.

Czas edycji: 2010-03-10 o 17:26
CocoPoznan jest offline  
Stary 2010-03-10, 17:35   #3313
Shade_23
Zadomowienie

Tak myślę o tych zmianach i chyba narazie przeczekam... Może po świętach umówię się do Zafirah. To naprawdę świetna fryzjerka i tylko jej (oraz naszej matys-magdzie tyle, że mam za daleko ) ufam. Ta kobietka zrobiła mi na czarnych włosach kiedyś jaśniuteńkie pasemka, pięknie naturalne, nie żadne sztucznie wyglądające, więc chyba będzie bezpieczniej oddać się w ręce kogoś profesjonalnego niż znów samemu eksperymentować.

Natomiast jedynie co mnie kusi to zrobić kąpiel rozjaśniającą... Ale tak szczerze... To co ona właściwie daje? Robiła któraś z was? Jaki był efekt?

A i jeszcze jedno... Jaki lepiej wybrać mixton? Szary czy niebieski?
Będę go póki co mieszać z farbką 6,03 - czyli taką, która ma delikatny złocisty refleks... Na mój "nos" bezpieczniej było by chyba wziąć szarą... Bo z zasady żółty + niebieski = zielony wynika, że mogło by być... problematycznie? Chociaż zawsze mnie interesowało jak to jest mieć tę sławną zieleń na głowie..... Hahah!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-10, 18:59   #3314
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Natomiast jedynie co mnie kusi to zrobić kąpiel rozjaśniającą... Ale tak szczerze... To co ona właściwie daje? Robiła któraś z was? Jaki był efekt?
ja robiłam ostatnio to takie słabsze i wygodniejsze w użyciu rozjaśnianie, wiec i tak potem wychodzi marchewka
Cytat:
A i jeszcze jedno... Jaki lepiej wybrać mixton? Szary czy niebieski?
Będę go póki co mieszać z farbką 6,03 - czyli taką, która ma delikatny złocisty refleks... Na mój "nos" bezpieczniej było by chyba wziąć szarą... Bo z zasady żółty + niebieski = zielony wynika, że mogło by być... problematycznie? Chociaż zawsze mnie interesowało jak to jest mieć tę sławną zieleń na głowie..... Hahah!
mi sie wydaje ze to jest tak ze niebieski = wybija rudy a szary = nadaje popielaty refleks, daje efekt "posypania popiołem" włosów ale który wziąć to Ci niestety nie doradzę, bo sama nie do końca rozumiem jak np.niektóre farby są popielato-złociste i nie wychodzi zieleń
Stary 2010-03-10, 19:25   #3315
Shade_23
Zadomowienie

To czekam jeszcze na podpowiedzi odnośnie tych mixtonów.
Ta kąpiel mnie "wyrudzi" tak? Hmmm.....

Wkleję fotki jakie teraz przypadkiem znalazłam...
1. Jak dla mnie śliczny kolor i wspaniały poziom... Nigdy tego nie osiągnę.
2. Też super zestawienie!! To jest chyba tzw. "pieprz i sól"
To się nie uda..... Nigdy.......... Pozostaje wzdychanie do obcych włosów.
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-10, 19:28   #3316
Shade_23
Zadomowienie

A jeszcze coś...... To już 101 strona wątku!! Szok!! Nigdy bym sobie nie pomyślała zakładając ten wątek, że tak się rozrośnie i tyle nam da!! Cieszę się, że tak się tu wspieramy i tworzymy taką wielką rodzinę "popielatych zimniaków" (nie mylić z ziemniakami! )
Dziękuję Dziewczynki za obecność!!
- za tę 100 stronkę!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-10, 20:04   #3317
Emilia1
Zakorzenienie

SHAde23 ja mam identyczny kolor co wkleiłas http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1268245501 z tym ze jak na zdjeciu tez mam takie "tony" ktore chce ujednolicic koniecznie bo nie widza mi sie takie melanże..
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-03-10, 20:07   #3318
majreg
Wtajemniczenie

A czy któraś z Was próbowała tę farbkę? Jest bez utleniacza i chyba bez amoniaku.Kolory ponoć wychodzą przepiękne i wyjątkowo błyszczące, a farbę można całkowicie zmyć jakimś specjalnym preparatem jeśli kolor nie pasuje.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Zapomniałam linka dodać.
http://www.wszystkodowlosow.pl/index...e-200-ml-farba
majreg jest offline  
Stary 2010-03-10, 20:24   #3319
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was próbowała tę farbkę? Jest bez utleniacza i chyba bez amoniaku.Kolory ponoć wychodzą przepiękne i wyjątkowo błyszczące, a farbę można całkowicie zmyć jakimś specjalnym preparatem jeśli kolor nie pasuje.

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Zapomniałam linka dodać.
http://www.wszystkodowlosow.pl/index...e-200-ml-farba
Też słyszałam i czytałam o Elumenie! Ale ciężko go dostać... Na Allegro czasem, ale raczej same "wściekłe" kolory.
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-03-10, 20:31   #3320
agatka2002
Raczkowanie

nanah Bardzo Cię proszę o Odpowiedź czy te MIXTONY londy można łączyć z każdą profesjonalną farbą (czytałam gdzieś ze tylko z londą) ? myślę o takim połączeniu: jasny popielaty brąz JOICO i ten popielaty mixton i 3%? robiłam już ciemny popielaty blond Joico i nadal ma rude refleksy, takie jak miałam. (naturalne mam brązowe średnie trochę nawet popielate) Może ten MIXTON coś by pomógł w kwestii POPIELATEGO odcienia.
agatka2002 jest offline  
Stary 2010-03-10, 20:31   #3321
Emilia1
Zakorzenienie

ale szybko schodzi?? bez wytrącania go tym preparatem??
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-03-10, 21:18   #3322
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
ale szybko schodzi?? bez wytrącania go tym preparatem??
Osobiście nie próbowałam, ale opinie i opis są naprawdę super. Jeszcze nie spotkałam się ze złą opinią. Piszą , że jest wyjątkowo trwała, bo wnika we włos na zasadzie jakiegoś magnetycznego czegoś tam. No i bardzo błyszczą po niej włosy. Na tej stronce , którą podałam jest opis, a kolorki, pełen zestaw na samym dole. Można też zamknąć obrazek i poczytać na temat tej farby.
majreg jest offline  
Stary 2010-03-10, 21:43   #3323
Emilia1
Zakorzenienie

to musi byc ciekawa . hmmm ciekawe jak z kolorami - czy tak samo jest ze oprzy jasnym brązie wysraczy sredni blond naturalny zeby przyciemnic??

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2010-03-11 o 21:47
Emilia1 jest offline  
Stary 2010-03-10, 23:42   #3324
nanah
Rozeznanie

agatka2002, na Londzie się zupełnie nie znam Używałam niebieskiego mixtonu Majirel. Myślę, że ogólnie nie najlepszym pomysłem jest łączenie farb różnych producentów, może Joico ma jakieś mixtony?
nanah jest offline  
Stary 2010-03-11, 07:08   #3325
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
tomusi byc ciekawa . hmmm ciekawe jak z kolorami - czy tak samo jest ze oprzy jasnym brązie wysraczy sredni blond naturalny zeby przyciemnic??
Myślę,że niekoniecznie , bo ona nie ma utleniacza w związku z czym rudość nie powinna wylazic. Ona nie dziala na strukturę wlosa, bo na palecie jest pokazane na jakim poziomie jaki kolor wyjdzie i widac , ze nie rozjaśnia.
majreg jest offline  
Stary 2010-03-11, 08:22   #3326
Mini1991
Zakorzenienie

ooo Jaa.. to musze ja miec!!!!!!!!!!!!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-03-11, 08:39   #3327
nanah
Rozeznanie

Nie słyszałam wcześniej o Elumenie, a wygląda na świetną farbę. Bez rudości, blask i długo utrzymujący się kolor brzmią jak marzenie Po obejrzeniu palety zamówiłabym dla siebie AB@6 - czyli jak rozumiem popielaty brąz na poziomie 6 Fajnie, ze pokazują, jak wyjdzie na jaśniejszych i ciemniejszych włosach. Jak mi sie skończy mój zapas, to się pewnie zdecyduję na ten Elumen, dzięki za linka. Świetnie byłoby przerzucić się na farbę bez amoniaku i utleniacza.
nanah jest offline  
Stary 2010-03-11, 09:22   #3328
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Nie słyszałam wcześniej o Elumenie, a wygląda na świetną farbę. Bez rudości, blask i długo utrzymujący się kolor brzmią jak marzenie Po obejrzeniu palety zamówiłabym dla siebie AB@6 - czyli jak rozumiem popielaty brąz na poziomie 6 Fajnie, ze pokazują, jak wyjdzie na jaśniejszych i ciemniejszych włosach. Jak mi sie skończy mój zapas, to się pewnie zdecyduję na ten Elumen, dzięki za linka. Świetnie byłoby przerzucić się na farbę bez amoniaku i utleniacza.
Wyjdzie pewnie fajny kolor , bo to popielato-beżowy odcień. Ja też coś mam zamiar zamówić tylko nie mogę się zdecydować. Jak zrobisz to wklej nam fotkę.
majreg jest offline  
Stary 2010-03-11, 10:03   #3329
nanah
Rozeznanie

Spróbuję zrobić najwcześniej za kilka tygodni, jak mi się spłucze obecny kolor
W międzyczasie znalazłam baaardzo ciekawe linki z praktycznymi poradami na temat Elumenu. Ciekawa jest też strona producenta, gdzie dokładnie wytłumaczono, jak farbować. Ktoś na forum wizażowym wypowiadał się, że to bardzo trudne farbowanie i tylko fryzjer sobie poradzi, ale znaleziony przeze mnie wątek oraz tutorial na stronie producenta temu przeczą
Matys-magda - czy Ty pracowałaś na Elumenie? Mogłabyś nam coś poopowiadać?

Wątek:
http://forums.longhaircommunity.com/...ead.php?t=5594
Strona:
http://www.elumenhaircolor.com/

Tak na szybko, to nasz wymarzony popielaty ciemnny blond/jasny brąz najłatwiej będzie otrzymać mieszając AB@6 i AB@9, wg tego, co wyczytałam.
nanah jest offline  
Stary 2010-03-11, 11:37   #3330
nanah
Rozeznanie

Udało mi się uruchomić aparat i pokażę Wam jeszcze, co mam na głowie. Nie jest to jeszcze ideał, ale za to najzimniejszy odcień, jaki kiedykolwiek miałam No i oczywiście wolałabym coś jaśniejszego, ale z uwagi na ciemne końcówki nie mogę sobie na razie na to pozwolić.

1. w świetle dziennym (tonowane Majirel 6.1 + mixton, woda 3%, wyjściowo mam ciemne końce, gdzieniegdzie widać złotawe refleksy)
2. z lampą
3. zbliżenie na złotawe refleksy
4. dla porównania - spłukany Casting Brąz sprzed paru lat
nanah jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości