Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-13, 12:23   #3661
ZARAAA
Rozeznanie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny ale jak położe kolor taki jak dodałam wyżej na zdjęciu na mój blond to nie wyjdzie jakaś zieleń??? i chyba kolor z palety na moim blondzie wyjdzie dużo ciemniejszy czy się myle?? ide jutro do fryzjera a boje się zaufać fryzjerce... wkleicie mi orientacyjny kolor na palecie taki żeby po zafarbowaniu wyszedł taki zimny brąz jak ze zdjęcia? proszę chyba na palecie on będzie jasny a na blondzie wyjdzie ciemniej..
ZARAAA jest offline  
Stary 2010-04-13, 15:15   #3662
tamtam
Zadomowienie

Czy też macie problemy z zafarbowaniem jaśniejszych odrostów? Moje naturalne włosy to blond. Poniżej fotki kilka dni po farbowaniu poziomem 7,1 z odrobiną 6,1 na oksydancie 3%. Czytałam że przeciąganie czasu farbowania może powodować jaśniejsze odrosty ale tego nie robię i nie wiem co jest grane? I drugie pytanie:Jak myślicie, jakim poziomem powinnam teraz farbować jeśli zależy mi na tym aby już nie przyciemniać koloru, tylko iść w stronę popieli? Jakiego mixtonu ewentualnie powinnam użyć do niwelowania ciepłych odcieni? Bo nie wiem czy to co mam na głowie to miedź złoto czy jeszcze coś innego///

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2010-04-13 o 15:26
tamtam jest offline  
Stary 2010-04-13, 17:22   #3663
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ZARAAA Pokaż wiadomość
dziewczyny ale jak położe kolor taki jak dodałam wyżej na zdjęciu na mój blond to nie wyjdzie jakaś zieleń??? i chyba kolor z palety na moim blondzie wyjdzie dużo ciemniejszy czy się myle?? ide jutro do fryzjera a boje się zaufać fryzjerce... wkleicie mi orientacyjny kolor na palecie taki żeby po zafarbowaniu wyszedł taki zimny brąz jak ze zdjęcia? proszę chyba na palecie on będzie jasny a na blondzie wyjdzie ciemniej..
każde włosy reagują inaczej, inaczej Twoje będą łapały kolor, inaczej moje, także nie powiemy Ci, czy na pewno nie będziesz miała jakichś niechcianych odcieni na głowie. ja zieleni nie miałam, kolor wyszedł ciemno, ale raczej tak, jak na palecie, jednak jak wspominałam wcześniej szybko się wypłukiwał.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Czy też macie problemy z zafarbowaniem jaśniejszych odrostów? Moje naturalne włosy to blond. Poniżej fotki kilka dni po farbowaniu poziomem 7,1 z odrobiną 6,1 na oksydancie 3%. Czytałam że przeciąganie czasu farbowania może powodować jaśniejsze odrosty ale tego nie robię i nie wiem co jest grane? I drugie pytanie:Jak myślicie, jakim poziomem powinnam teraz farbować jeśli zależy mi na tym aby już nie przyciemniać koloru, tylko iść w stronę popieli? Jakiego mixtonu ewentualnie powinnam użyć do niwelowania ciepłych odcieni? Bo nie wiem czy to co mam na głowie to miedź złoto czy jeszcze coś innego///
hmm, ostatnio właśnie popełniłam błąd - zbyt długo trzymałam farbę na głowie, efekt po farbowaniu był ok, wszystko fajnie popielate, równe, ale po jakimś miesiącu przy przedziałku wyszły rudości. też mam włosy blond naturalne, ale nigdy po farbowaniu nie było problemu z jaśniejszymi włosami na czubku głowy, tylko po tym zbyt długim przetrzymaniu lekko zrudziały. mieszałam poziom 5 i 6 i chyba od tej pory będę farbować 6, żeby nie przyciemniać. Ty chyba powinnaś używać 7. zastanawiam się też ewentualnie na tonowaniu samym mixtonem...

endorfina123 jest offline  
Stary 2010-04-13, 19:05   #3664
kaffa91
Raczkowanie

Dot.: jak przejść z rudego w brąz?

dolaczam sie do pytania.... bedziemy wdzieczne za pomoc
Stary 2010-04-14, 00:35   #3665
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
piszesz, że to kilka dni po farbowaniu - od początku takie były, czy tak mocno się sprały?
Oxy 3% raczej nie powinien mocno rozjaśniać i w związku z tym później rudzieć. Jak masz odrosty znacznie jaśniejsze od reszty to może powinnaś wydłużyć czas trzymania odrostów przed przeciągnięciem na całość lub zastosować na nie ciemniejszą mieszankę, a potem na całość jaśniejszą (np. odrost: 2/3 7.1 +1/3 6.1 a na długość 5/6 7.1 + 1/6 6.1 - nie wiem jakie proporcje zastosowałaś, poza tym nie wiem zbytnio jaka powinna być różnica w poziomach by zgubić to co masz na głowie)

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja się liczy, tylko jej powody. Decyzje podjęte ze strachu pozbawiają nas mocy.
L_ka jest offline  
Stary 2010-04-14, 12:13   #3666
kisskisskisskiss
Przyczajenie

Dot.: jak przejść z rudego w brąz?

Rudy (a do tego farbowany) to kolor którego najtrudniej się pozbyc dziewczyny.

Nie wiem jak jest w przypadku przechodzenia z rudego na brazowy, aczkolwiek ja przechodzilam z rudego(farbowanego) na moj naturalny blond.

i nie obeszlo sie bez dekoloryzatora..

kisskisskisskiss jest offline  
Stary 2010-04-14, 13:30   #3667
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

przyszly do mnie falbki majirel ;p 7.11 i 5.12 I mam dylemt bo nie wiem ile ta papke czasu trzymac na glowie... hehehe zawsze przy domowym farbowniu trwalo to 50min bo moje wlosy trudna lapia kolor.... a teraz tu napislai 35... i nie wiem co robic! pomocy

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-14, 13:58   #3668
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
przyszly do mnie falbki majirel ;p 7.11 i 5.12 I mam dylemt bo nie wiem ile ta papke czasu trzymac na glowie... hehehe zawsze przy domowym farbowniu trwalo to 50min bo moje wlosy trudna lapia kolor.... a teraz tu napislai 35... i nie wiem co robic! pomocy
jaki masz oksydant? im dłużej będziesz trzymać, tym bardziej oksydant rozjaśni włosy...

Stary 2010-04-14, 14:13   #3669
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jaki masz oksydant? im dłużej będziesz trzymać, tym bardziej oksydant rozjaśni włosy...
rozjasni?? ja mam ciemny blond a farby to prawie jasny braz i ciemny blond ale popiele i chyba chlodne, a oksydant mam za wysoki 6% az :/ ale ten sprzedawca nie mial innego..co radzisz??

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-14, 20:04   #3670
tamtam
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
piszesz, że to kilka dni po farbowaniu - od początku takie były, czy tak mocno się sprały?
Oxy 3% raczej nie powinien mocno rozjaśniać i w związku z tym później rudzieć. Jak masz odrosty znacznie jaśniejsze od reszty to może powinnaś wydłużyć czas trzymania odrostów przed przeciągnięciem na całość lub zastosować na nie ciemniejszą mieszankę, a potem na całość jaśniejszą (np. odrost: 2/3 7.1 +1/3 6.1 a na długość 5/6 7.1 + 1/6 6.1 - nie wiem jakie proporcje zastosowałaś, poza tym nie wiem zbytnio jaka powinna być różnica w poziomach by zgubić to co masz na głowie)
Te odrosty od razu takie były, jak jeszcze miałam farbe na głowie to widziałam że są jaśniejsze niż reszta, ale nie chciałam przetrzymywać bo czytałam że farba po pewnym czasie już nie oddaje koloru tylko działa sam oksydant, który rozjaśnia. Nakładałam najpierw na same odrosty i po 20min przeciągałam na całość na jakieś 5 min i tyle. Nie chce mi się wierzyć że moje naturalne nie chcą łapać poziomu 7 i nie wiem co jest nie tak
tamtam jest offline  
Stary 2010-04-14, 20:56   #3671
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
rozjasni?? ja mam ciemny blond a farby to prawie jasny braz i ciemny blond ale popiele i chyba chlodne, a oksydant mam za wysoki 6% az :/ ale ten sprzedawca nie mial innego..co radzisz??
a swoje masz farbowane czy nie? oksydant możesz zawsze rozwodnić pół na pół z wodą to wyjdzie ok.3%
Stary 2010-04-14, 22:17   #3672
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Te odrosty od razu takie były, jak jeszcze miałam farbe na głowie to widziałam że są jaśniejsze niż reszta, ale nie chciałam przetrzymywać bo czytałam że farba po pewnym czasie już nie oddaje koloru tylko działa sam oksydant, który rozjaśnia. Nakładałam najpierw na same odrosty i po 20min przeciągałam na całość na jakieś 5 min i tyle. Nie chce mi się wierzyć że moje naturalne nie chcą łapać poziomu 7 i nie wiem co jest nie tak
Witam! Pamiętam jak Magda pisała przy odrostach ciemniejszych użyć 4% a na długości 1,9%. Musisz zastosować 2 mieszanki.U Ciebie wygląda na to, że powinno być odwrotnie 1,9% żeby przyciemnić na odrost a tak jak dałaś 3% na długość(3% chyba rozjaśnia o 1 ton(to dlatego Ci nie przyciemniło odrostó a 6% o 2tony- kiedyś ja sobie położyłam 7 naturę z 6% i wyszły mi jaśniejsze rude odrosty). Niestety metodą wielokrotnych prób i błędów dojdziesz do tego.

A ja wypróbowałam na pasemku Farbę elgonu 7nc (bo mi została właśnie z kiedyś) +ciupinkę niebieskiego mixu z welli CT(o dziwo pomieszałam 2 firmy, ale na pasemku nie mogę stwierdzić czy się dobrze łączą bo to za mału obszar) + ox. 1.9 i mogę powiedzieć, że nie widzę róznicy z odrostem. (i efekt jest bardzo zadowalający,tak jak bym trafiła na swój naturalny kolor)
A tak to wygląda:
Po lewej spłukuje się powoli niebieski mixton z 1.9%
a po prawej 7nc+mix+1,9%
Także coś w tym jest z łączeniem mixów z naturą. Ja wciąż czekam aż ktoś się znajdzie do nałożenia mi farby na głowę

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-04-14 o 22:27
zyta82 jest offline  
Stary 2010-04-14, 23:16   #3673
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
a swoje masz farbowane czy nie? oksydant możesz zawsze rozwodnić pół na pół z wodą to wyjdzie ok.3%
farbowane wczesniej jasnym brazem lub ciemnym blondem castinga to w domu... poltora mies. temu u fryzjera farba LUO L'loreal-a (brąz) ale z reflksami i mam dziwne rozne poziomy kolorow i nie podoba mi sie teraz kolor tych pasmek.. chce calosc przyciemnic wiem ze i tak ta farba mi zlezie hehe

Nowe na blogu

Edytowane przez Rei
Czas edycji: 2010-04-14 o 23:17
Rei jest offline  
Stary 2010-04-14, 23:18   #3674
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Witam! Pamiętam jak Magda pisała przy odrostach ciemniejszych użyć 4% a na długości 1,9%. Musisz zastosować 2 mieszanki.U Ciebie wygląda na to, że powinno być odwrotnie 1,9% żeby przyciemnić na odrost a tak jak dałaś 3% na długość(3% chyba rozjaśnia o 1 ton(to dlatego Ci nie przyciemniło odrostó a 6% o 2tony- kiedyś ja sobie położyłam 7 naturę z 6% i wyszły mi jaśniejsze rude odrosty). Niestety metodą wielokrotnych prób i błędów dojdziesz do tego.

A ja wypróbowałam na pasemku Farbę elgonu 7nc (bo mi została właśnie z kiedyś) +ciupinkę niebieskiego mixu z welli CT(o dziwo pomieszałam 2 firmy, ale na pasemku nie mogę stwierdzić czy się dobrze łączą bo to za mału obszar) + ox. 1.9 i mogę powiedzieć, że nie widzę róznicy z odrostem. (i efekt jest bardzo zadowalający,tak jak bym trafiła na swój naturalny kolor)
A tak to wygląda:
Po lewej spłukuje się powoli niebieski mixton z 1.9%
a po prawej 7nc+mix+1,9%
Także coś w tym jest z łączeniem mixów z naturą. Ja wciąż czekam aż ktoś się znajdzie do nałożenia mi farby na głowę
kurczę, ale z Ciebie eksperymentatorka! ja bym chyba nie miała tyle odwagi farbowałam włosy jakieś półtora-dwa miesiące temu i chciałabym jeszcze z miesiąc wytrzymać, przez ten czas muszę poważnie się zastanowić co tym razem zrobić na głowie, czy machnąć włosy samym mixtonem, czy znów położyć Joico...

Rei, tak, oksydant rozjaśnia włosy, dlatego jeśli przyciemniasz, to powinnaś użyć niższego, tak jak napisała viki1988, możesz zmieszać z wodą, tylko nie trzymaj za długo, ja ostatnim razem popełniłam ten błąd - mam długie i gęste włosy, więc farba z oksydantem 3% troszkę za dużo posiedziała na odrostach i niestety w porównaniu do reszty włosów, które naprawdę są chłodne, odrosty są cieplejsze.

Stary 2010-04-14, 23:47   #3675
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
kurczę, ale z Ciebie eksperymentatorka! ja bym chyba nie miała tyle odwagi farbowałam włosy jakieś półtora-dwa miesiące temu i chciałabym jeszcze z miesiąc wytrzymać, przez ten czas muszę poważnie się zastanowić co tym razem zrobić na głowie, czy machnąć włosy samym mixtonem, czy znów położyć Joico...

Rei, tak, oksydant rozjaśnia włosy, dlatego jeśli przyciemniasz, to powinnaś użyć niższego, tak jak napisała viki1988, możesz zmieszać z wodą, tylko nie trzymaj za długo, ja ostatnim razem popełniłam ten błąd - mam długie i gęste włosy, więc farba z oksydantem 3% troszkę za dużo posiedziała na odrostach i niestety w porównaniu do reszty włosów, które naprawdę są chłodne, odrosty są cieplejsze.
hehe to w takim razie na odrostach farba powinna byc dluzej?? np. najpierw na odrosty i poczekac 15 min, po tym czasie na reszte wlosow i np. 20min? I kolor chwyci? :/

Na moje wlosy farby musze byc dwie.. wiec pomyslalam ze wezme ox. 6% tylko jeden czyli te 75ml.. wleje do miseczki i biorąc jako miarke ten sam pojemniczek wleje przegotowanej wody... i teraz ponownie czesc odleje i wleje tyle samo wody to powienno wyjsc cos na zasadze ox.2% tak? ;p czy za bardzo kombinuje?? hehehe

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 00:02   #3676
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
hehe to w takim razie na odrostach farba powinna byc dluzej?? np. najpierw na odrosty i poczekac 15 min, po tym czasie na reszte wlosow i np. 20min? I kolor chwyci? :/

Na moje wlosy farby musze byc dwie.. wiec pomyslalam ze wezme ox. 6% tylko jeden czyli te 75ml.. wleje do miseczki i biorąc jako miarke ten sam pojemniczek wleje przegotowanej wody... i teraz ponownie czesc odleje i wleje tyle samo wody to powienno wyjsc cos na zasadze ox.2% tak? ;p czy za bardzo kombinuje?? hehehe
właśnie nie powinna, stąd u mnie zły efekt, za długo trzymałam i oksydant niepotrzebnie rozjaśnił włosy...

co do Twojego sposobu, to szczerze powiem, że nie mam zielonego pojęcia, sama nigdy nie mieszałam nawet z wodą, ale słyszałam, że tak można, poczekaj na porady ze strony innych dziewczyn

Stary 2010-04-15, 00:05   #3677
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
właśnie nie powinna, stąd u mnie zły efekt, za długo trzymałam i oksydant niepotrzebnie rozjaśnił włosy...

co do Twojego sposobu, to szczerze powiem, że nie mam zielonego pojęcia, sama nigdy nie mieszałam nawet z wodą, ale słyszałam, że tak można, poczekaj na porady ze strony innych dziewczyn
ale co z tym czasem? ile trzymac papke na glowie?

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 00:15   #3678
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
ale co z tym czasem? ile trzymac papke na glowie?
to chyba zależy od farby nie masz napisane w instrukcji? wydaje mi się, że nie dłużej niż 30 min, ale sprawdź

Stary 2010-04-15, 00:32   #3679
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
to chyba zależy od farby nie masz napisane w instrukcji? wydaje mi się, że nie dłużej niż 30 min, ale sprawdź
aha czyli trzymac sie dokladnie instrukcji

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 10:01   #3680
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

Zobacz w ulotce w jakich proporcjach masz użyć farby i utleniacza, czas też tam na pewno jest.

żeby uzyskać75ml 2% - weź 1 kieliszek6%(25ml) i 2 kieliszki(2x25ml) wody przegotowanej lub destylowanej (konsystencja będzie bardziej wodnista)
żeby uzyskać50ml 3% - weź 1 kieliszek(25ml)6% i 1kieliszek wody przegotow..
żeby uzyskać 75ml 4% - weż 2 kieliszki(2x25ml)6% i 1 kieliszek wody przegotow...

Jak odrost naturalny ma być przyciemniony to użyj 2%, żeby 3% i 4% nie rozjaśniła Ci za bardzo włosów. Z kolei jak masz swój odrost bardzo ciemny użyj właśnie 3% lub 4% żeby rozjaśnić.
Inną mieszankę, słabszą lub mocniejszą, zależy jaki masz teraz kolor połóż na długość włosa(w sumie farba farby nie rozjaśni). Powodzenia
zyta82 jest offline  
Stary 2010-04-15, 10:04   #3681
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
skoro potrzebujesz 150 ml oksydantu to wystarczy ze wlejesz 75 ml + 75 ml wody = wyjdzie ok.3% i ja bym bardziej już nie kombinowała
Cytat:
k
chciałam tylko zaznaczyć ze oksydant rozjaśnia tylko włosy NIEFARBOWANE dlatego Wam dziewcyzny odrost wychodzi inaczej, bo tam się lekko rozjaśnia, wychodzą naturalne rude pigmenty włosa, szczerze mówiąc mi też zwykle odrost wychodzi nieco cieplej ale nie jest to aż tak duża różnica zebym się tym przejmowała z tym ze ja nie używam oksydantów wyższych niż 3 %
Stary 2010-04-15, 10:47   #3682
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
skoro potrzebujesz 150 ml oksydantu to wystarczy ze wlejesz 75 ml + 75 ml wody = wyjdzie ok.3% i ja bym bardziej już nie kombinowała

chciałam tylko zaznaczyć ze oksydant rozjaśnia tylko włosy NIEFARBOWANE dlatego Wam dziewcyzny odrost wychodzi inaczej, bo tam się lekko rozjaśnia, wychodzą naturalne rude pigmenty włosa, szczerze mówiąc mi też zwykle odrost wychodzi nieco cieplej ale nie jest to aż tak duża różnica zebym się tym przejmowała z tym ze ja nie używam oksydantów wyższych niż 3 %
tak, tak, wiadomo, że naturalne ja też jakiejś masakry nie mam, 6% woda też wielkich krzywd mi nie wyrządziła, ale jednak delikatna różnica jest, płomienno-rudy na pewno nie, ale cieplejszy niż reszta. może następnym razem troszkę rozcieńczyć wodę 3%, żeby uzyskać 2%?

Stary 2010-04-15, 12:37   #3683
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Zobacz w ulotce w jakich proporcjach masz użyć farby i utleniacza, czas też tam na pewno jest.

żeby uzyskać75ml 2% - weź 1 kieliszek6%(25ml) i 2 kieliszki(2x25ml) wody przegotowanej lub destylowanej (konsystencja będzie bardziej wodnista)
żeby uzyskać50ml 3% - weź 1 kieliszek(25ml)6% i 1kieliszek wody przegotow..
żeby uzyskać 75ml 4% - weż 2 kieliszki(2x25ml)6% i 1 kieliszek wody przegotow...

Jak odrost naturalny ma być przyciemniony to użyj 2%, żeby 3% i 4% nie rozjaśniła Ci za bardzo włosów. Z kolei jak masz swój odrost bardzo ciemny użyj właśnie 3% lub 4% żeby rozjaśnić.
Inną mieszankę, słabszą lub mocniejszą, zależy jaki masz teraz kolor połóż na długość włosa(w sumie farba farby nie rozjaśni). Powodzenia
bardzo mi pomoglas dziekuje Jak przyjedzie dzis do mnie przyjaciolka to bierzemy sie za farbowanie

Ja chce przyciemnic odrost, wiec pokombinuje tak zeby wyszlo troszke mniej jak 3% cos ok 2% hehe

Dziekuję Kochane jesteście

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 18:17   #3684
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
(...)Także coś w tym jest z łączeniem mixów z naturą. Ja wciąż czekam aż ktoś się znajdzie do nałożenia mi farby na głowę
Zyta82, Ty to dopiero szalejesz dziewczyno. Trzymam kciuki za wszelkie dalsze eksperymenty, które Ci przyjdą do głowy. Mam nadzieję, że szybko znajdziesz ochotnika do farbowania.
A jakie dałaś proporcje? Możesz dokładniej napisać?

Cytat:
A mnie się nie chce wierzyć, że masz 7 poziom na głowie. Na odrostach owszem, ale nie na długości. ... Popatrzyłam na Twoje wcześniejsze posty i przypomniałam sobie swoje farbowanie. Już wierzę, częściowo - na pocz. marca farbowałaś pół 6.1 / pół 7.1 - każde farbowanie na wyższy poziom ujawni odrost, bo na długości masz już ciemniejszy włos. Teraz farbowałaś:
Cytat:
poziomem 7,1 z odrobiną 6,1 na oksydancie 3%.
Wydaje mi się, że odrobina 6,1 to zdecydowanie za mało by wyrównać te wcześniejsze pół/pół.

Tak więc, zamiast stosować dwie mieszanki, jak wcześniej pisałam, możesz po prostu dać jedną, lecz wystarczająco ciemną.
Co do odcienia to wydaje mi się, że masz bardziej złoty (i Magda też tak pisała) - czyli niebieski mix konieczny do neutralizacji.
Co do proporcji to zaznaczam: strzelam, z mixem to się w ogóle nie bawiłam, dopiero zamierzam to zrobić następnym razem. Wg mnie możesz spróbować: 2cz. 7 + 1 cz. 6 + mix -wg przepisu (nie wiem, chyba 1-2 cm na 30 ml farby) +oxy wg przepisu.

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja się liczy, tylko jej powody. Decyzje podjęte ze strachu pozbawiają nas mocy.
L_ka jest offline  
Stary 2010-04-15, 18:51   #3685
Mini1991
Zakorzenienie

kurde jak kusi mnie sciagniecie koloru

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-04-15, 20:32   #3686
Shade_23
Zadomowienie

Mini, uspokój się!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-04-15, 21:26   #3687
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei
Smile Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mieszanka Majirel 7.11 i 5.12 Na fotkach1,2,3 wyszlo troche za ciemno w dziennym swietle... dziwne, 4 i 5 oddaje rzeczywisty kolor Ox.2% ale kurcze 5mm odrost troche rudawy :/ heh

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 21:31   #3688
Mini1991
Zakorzenienie

Rei dobrze ci w takim ciemnym

Shade.. tobie przeszło?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-04-15, 21:35   #3689
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość

Shade.. tobie przeszło?
heh nie jest zbyt ciemny w rzeczywistosci ;p

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-04-15, 21:36   #3690
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość

Shade.. tobie przeszło?
No z tym całkowitym zdejmowaniem koloru to tak, ale nadal kusi dorobienie pasemek Dziś płukałam włosy w fioletowej płukance i się te jaśniejsze pasemka fajnie rozjaśniły a rudo-złote wychłodziły. Jutro będzie moja farbka 8,01 i niebieski mixton... Ciekawe co to da...
Shade_23 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości