Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-06-07, 09:54   #4111
Mini1991
Zakorzenienie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czyli pasemka... a co jesli w blondzie wygladam strasznie?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 09:57   #4112
L_ka
Rozeznanie

Mini, a może kąpiel rozjaśniajaca?
Tu Viki pisze o działaniu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post19737360

If it's worth doing, it's worth doing badly.

To nie decyzja się liczy, tylko jej powody. Decyzje podjęte ze strachu pozbawiają nas mocy.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-07 o 09:58
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-07, 10:11   #4113
Karolawaw
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Karolawaw, woda 6% głównie do lekkiego rozjaśniania, jak nie chcesz jaśniej to weź 3%. Nie wiem czy Goldwell ma na aukcjach "odlewki" - wtedy mogłabyć kupić mniej. Ja się na wodach nie znam, kupowałam litr oryginalnej do Welli CT. Gdzieś wyczytalam że jak woda (w zasadzie emulsja) kosztuje > 15zł za litr to zawiera dodatki które reagują z farbą i wpływają na trwałość, wypłukiwanie, itp, a wiec stosowanie tańszej wody to strzelanie sobie w kolano.
to z forum fryzjerskiego więc nie wiem czy można dawać linka

no, z tym ostatnim to chyba nie za bardzo.
jako przykład podany Socolor z MAtrixa

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

a ja się zdecydowałam - kupuję rozjaśniacz (do kąpieli) i Chantal: mixy 0.22 i 0.11. oraz naturę 9.0, 8.0, jak będzie za jasno to pójdę do fryzjera, albo zużyję pół tubki CT 7.89
Ja nie chce tylko aby byly ciemniejsze, bo dopiero wyszlam z takich ciemnych. Czyli myslisz ze jak kupie 3% to bedzie ok? A i takie pytanie juz na przyszlosc jak bede zmieniala pozniej kolor (oczywiscie chodzi o odcienie brazów) to tez tej wody bede mogla uzywac???
Karolawaw jest offline  
Stary 2010-06-07, 10:23   #4114
Mini1991
Zakorzenienie

poradziłam kapiel mojej kolezance i nic nie dała (

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 10:39   #4115
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Karolawaw Pokaż wiadomość
Ja nie chce tylko aby byly ciemniejsze, bo dopiero wyszlam z takich ciemnych. Czyli myslisz ze jak kupie 3% to bedzie ok? A i takie pytanie juz na przyszlosc jak bede zmieniala pozniej kolor (oczywiscie chodzi o odcienie brazów) to tez tej wody bede mogla uzywac???
3% raczej powinno wystarczyć, jak nie chcesz by były ciemniejsze to pomyśl dobrze nad farbą - 6SB może wyjść za ciemno, raczej 7SB lub 7A, ale który lepszy to nie wiem (żeby Ci dziwne zielonkawe pasemka nie wyszły)

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
poradziłam kapiel mojej kolezance i nic nie dała (
Mini, a trzymała się przepisu? tzn. proporcje, % oxy i czas? i na jakich włosach?
Straszysz mnie

To nie decyzja się liczy, tylko jej powody. Decyzje podjęte ze strachu pozbawiają nas mocy.
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-07, 10:48   #4116
Mini1991
Zakorzenienie

włosy czarne.. no mówila ze tak.. i nic nie ruszyło..
moze faktycznie ta kapiel.. ale jak tylko mi wysuszy ( o ile tonów rozjasnia

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:00   #4117
L_ka
Rozeznanie

Viki pisała, że z mocnej 6 (prawie 5) zeszła na 7-8 czyli ok. 2 tony wychodzi.
Na wątku o dekolorze mysia.m też przy takim rozjaśnianiu nie poleca dekoloru tylko kąpiel... Ja mam takie 7-8 (w zależności gdzie) a bym chciała taką 8 i 9 gdzieniegdzie więc mi powinno wystarczyć. A co Ty masz? -znalazłam z 23-04, ooo, ciemno, to może jednak dekoloryzator + poz. 8 lub 9 (zawsze możesz przyciemnić, jak za jasno, choćby tonerem)

L_ka jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:09   #4118
Mini1991
Zakorzenienie

ja na głowie mam poziom 5
nizej nie schodziłam.. chyba skusze sie na ta kapiel..
ale
nasza specjalistka zafirah radziła : miarke rozjasniacza, miarke utleniacza (ale jakiego??) i szaponu

gdzie indziej pisza.. rozjasniacz, szapon i 3%
jeszcze indziej. utleniacz 12% i szapon

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:09   #4119
Karolawaw
Raczkowanie

Cytat:
3% raczej powinno wystarczyć, jak nie chcesz by były ciemniejsze to pomyśl dobrze nad farbą - 6SB może wyjść za ciemno, raczej 7SB lub 7A, ale który lepszy to nie wiem (żeby Ci dziwne zielonkawe pasemka nie wyszły)

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Mini, a trzymała się przepisu? tzn. proporcje, % oxy i czas? i na jakich włosach?
Straszysz mnie
Boze skad wy to wszystko wiecie...szok. Czy wy jestescie fryzjerkami???? To robie w takim razie sredni poielaty braz i do tego wode 3%. Jedna tubka farby chyba staczy na moje włosieta do ramion!
Karolawaw jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:34   #4120
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
ja na głowie mam poziom 5
nizej nie schodziłam.. chyba skusze sie na ta kapiel..
ale
nasza specjalistka zafirah radziła : miarke rozjasniacza, miarke utleniacza (ale jakiego??) i szaponu

gdzie indziej pisza.. rozjasniacz, szapon i 3%
jeszcze indziej. utleniacz 12% i szapon
czasów Zafirah nie sięgam , znam tylko dobre wspomnienia o niej
ja kupuję 6%, Viki pisała, że 3% jej nie złapało, dopiero 6. W razie W mogę rozcieńczyć.
12% to jest hardkor - nigdy w życiu, ew. poczytaj wątek o rozjaśniaczach - Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy? http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=325914

Mini, a tak w ogóle to co Ty chcesz mieć na głowie? tzn. poziom - 7 ? A jeszcze - jaki jest Twój naturalny kolor?

Karolawaw, no co Ty? my - fryzjerki, przecież my się prowadzimy w tym wątku jak ślepy kulawego (no, trochę przesadziłam ), posiedzisz, poczytasz i też się wciągniesz

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-07 o 11:40
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:49   #4121
Mini1991
Zakorzenienie

haha L_ka szkoda ze fryzjerki czesto sa tak mało doinformowane ze jak gadam o popielu to oczy jak piec złotych;/

moj naturalny to mysi jasny braz..
na głowie chce miec braz popielaty.. ciemny ale jednak braz.. tak zeby nie wygladał jak czarny. chyba 7 bo 6 podobno tez czarno wychodzi. na Poczatku 5 fajna ale po kilku farbowaniach jest czarny.. nie smola.. bo czasaem jak słonce swieci to widac braz.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

fajnie byłoby jakby przyszła magda albo zafirah one specjalisti by mi poradziły.

wiec jak ty robisz... szapon + proszek + 6%?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 11:56   #4122
L_ka
Rozeznanie

Kurczę, nie wiem, chyba jednak doradzałabym Ci dekolor +8, bo ciemny pigment może być trudno wybić rozjaśniaczem i tylko wysuszysz włosy. Prosalon Colorpeel też jest chwalony a jakieś 10zł tańszy.

no chyba tak, może jeszcze dodam odżywkę, znalazłam post fryzjerki: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post17302144

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-07 o 12:02
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-07, 12:13   #4123
Mini1991
Zakorzenienie

napisałam do Magdy moze wpadnie na chwile i mi doradzi..

to tylko góra 2 tony albo i az

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-07, 19:16   #4124
Mini1991
Zakorzenienie

mysle teraz intensywnie nad farbami artego tam sa tytanowe odcienie!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-08, 08:50   #4125
MerriqueMayfair
Rozeznanie

A ja już mam dość. Od pół roku próbuję uzyskać ładny zimny ciemny brąz...i nic zastanawiam sie czy jest sens sie dalej meczyc. Chyba kupię farbę czekoladowy brąz bo zimnego i tak nie uzyskam

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-06-08, 09:33   #4126
kretoszczurek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
A ja już mam dość. Od pół roku próbuję uzyskać ładny zimny ciemny brąz...i nic zastanawiam sie czy jest sens sie dalej meczyc. Chyba kupię farbę czekoladowy brąz bo zimnego i tak nie uzyskam
Ja tak sobie myślę czytając ten wątek ( bo mniej więcej przeczytałam cały że faktycznie osiągnięcie zimnego odcienia jest krótkotrwałe.
Ja jak zrobiłam marijelka to fakt nie były ciepłe, ale szczerze to jakoś nie byłam zachwycona tym jak wyglądam. No i zielone refleksy naprawdę nie są fajne (ja ich nie miałam bo dałam 7.22.)
Teraz spłukało się i mam złoty odcień i szczerze pasuje mi i podoba się i raczej zostanę przy złocie na wakacje i kupie goldwella z poziomu 8 złoty beż .
Wiem to już na ten topic się nie nadaje ale pozwólcie że tu zostanę. Strasznie lubię was czytać. Podziwiam za odwagę z kombinowaniem.

Czy do golwella mogę dać wodę z loreala bo mi została. ? Czy żeby pokryć siwki jaką wodę dać?
Stary 2010-06-08, 19:25   #4127
MovieGirl
Raczkowanie

Cytat:
ejjj!!nie załamuj się!!!!wiesz ile ja probowalam zrobić moj kolor??????????PONAD ROK......:brzy dal:

serio!i w koncu mi sie udalo!jaki masz naturalny odcien??

mi się z powoli klaruje, przebijają złociste refleksy - ale nie przeszkadza mi to grunt ze calosc sie 3ma kupy

'DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY.TRZEBA IŚC PO SCHODACH'
MovieGirl jest offline  
Stary 2010-06-08, 19:36   #4128
Mini1991
Zakorzenienie

niech mi ktos doradzi ;(

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-08, 19:59   #4129
L_ka
Rozeznanie

Mini, ja w przyszłym tygodniu będę po mojej kąpieli, to będę mogła coś dodać na podstawie własnych doświadczeń.
A co do tych tytanowych - toż to podwójny popiel, czyli chyba nic nowego w tym wątku?

L_ka jest offline  
Stary 2010-06-08, 20:08   #4130
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
No zimny odcień a przedewszstkim popiel rzeczywiście jak piszecie się szybko wypłukuje. Nic innego nie pozostaje jak tonować 1x na 2-3 tygodnie i tyle, tak jak nanach, pięknie, ale krótkotrwale. To są cierpienia dla nas wszystkich za grzech zbesztania swoich naturalnych farbowaniem
Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość

Czy do golwella mogę dać wodę z loreala bo mi została. ? Czy żeby pokryć siwki jaką wodę dać?
Tak, wodę innej firmy można dać. Na siwki czytałam, że 6% kryje, ale dobrze też dodać naturę do farby(żeby np. popiel .1, .11 nie wyszły zielone, bo siwe całkowicie pozbawione są pigmentu) tylko jakoś to zależy od ilości siwków. Tyle, że 6% rozjaśni i tu jest problem

Mini- przypomnij się co Ty chcesz nakombinować? zależy jak bardzo zejdziesz z tego co teraz masz, tak na oko to się chyba nie da

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-06-08 o 20:09
zyta82 jest offline  
Stary 2010-06-08, 20:09   #4131
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Ja tak sobie myślę czytając ten wątek ( bo mniej więcej przeczytałam cały że faktycznie osiągnięcie zimnego odcienia jest krótkotrwałe.
(...)
Wiem to już na ten topic się nie nadaje ale pozwólcie że tu zostanę. Strasznie lubię was czytać. Podziwiam za odwagę z kombinowaniem.

Kretoszczurku, zimny odcień długoterminowo można chyba uzyskać długoterminowo farbując zimnymi farbami i niską wodą (teoria właśnie wymyślona). Bo jak "podkład" jest ciepły, to jako że chłód się wymywa najszybciej to potem zostaje złoto spod spodu (o matko, jak to dziwnie wygląda na piśmie ).
No ja właśnie też żałuję, że na wątek przestaję pasować, ale tu są najlepsze "mieszaczki zimna".
Woda może być Loreala. Co do siwków to teoretycznie chyba 6%, ale w praktyce mi na 3 (wg info od fryzjerki) trzyma, tyle że to natura.

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-08 o 20:11
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-08, 20:49   #4132
Mini1991
Zakorzenienie

zyta rozjasnic tak max 2 tony.. zeby był ładny ciemny braz a nie czarny..;/
i pytanie.. dekol czy kapiel

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-08, 21:31   #4133
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Ojojoj! No to niestety nic tu po mnie. To Shade jest eksperem w schodzeniu z ciemnych, ale chwilowo gdzieś się zapodziała. ....Cieszy się ze swoich pięknych włosków i zapomniała o Nas
zyta82 jest offline  
Stary 2010-06-08, 21:52   #4134
Mini1991
Zakorzenienie

własnie shade to dobrze tez w blondzie a mnie nie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-08, 22:13   #4135
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MovieGirl Pokaż wiadomość
ejjj!!nie załamuj się!!!!wiesz ile ja probowalam zrobić moj kolor??????????PONAD ROK......:brzy dal:

serio!i w koncu mi sie udalo!jaki masz naturalny odcien??

mi się z powoli klaruje, przebijają złociste refleksy - ale nie przeszkadza mi to grunt ze calosc sie 3ma kupy

'DO SUKCESU NIE MA ŻADNEJ WINDY.TRZEBA IŚC PO SCHODACH'
Naturalnie mam średni mysi brąz ale nie o taki efekt mi chodzi, było mi w nim strasznie, wyglądałam...pospolicie i mdło, zdecydowanie nie kolor dla mnie. Po przefarbowaniu na czerń wyglądałam bosko, znajomi i nieznajomi to potwierdzali Pół roku temu wzięło mi na dekolor no i mam za swoje. Nie chcę wracać do czarnych, mimo,że są zimne, ale zależy mi na ładnym ciemnym brązie z zimnym połyskiem ale to ciepło non stop wyłazi

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-06-08, 22:21   #4136
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Przecież L_ka #3809 dała Ci linka do postu, tam jest, że kąpiel z 6% oxy rozjaśni o 2 tony(3% - nie), to nad czym tu się zastanawiać? W postach tej fryyzjerki która go napisała daje pełną instrukcję jak zrobiłaby z 3-4 ......8!!!!!. Zrób tak samo tyle, że zamiast 8 zarzuć 7 i tyle. Ale wiem, że tak łatwo się tylkopisze....
zyta82 jest offline  
Stary 2010-06-08, 22:43   #4137
L_ka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Przecież L_ka #3809 dała Ci linka do postu, tam jest, że kąpiel z 6% oxy rozjaśni o 2 tony(3% - nie), to nad czym tu się zastanawiać? W postach tej fryyzjerki która go napisała daje pełną instrukcję jak zrobiłaby z 3-4 ......8!!!!!. Zrób tak samo tyle, że zamiast 8 zarzuć 7 i tyle. Ale wiem, że tak łatwo się tylkopisze....
Zyta, szczerze, to ja bym się bała tak schodzić - tyle tego oxy 6%, 9%, że już mnie włoski bolą. (sama zastanawiam się czy nie użyć 3% tylko dłużej przetrzymać -przypomnę wątek z rozjaśniaczem, gdzie Magda wypowiadała się o długim rozjaśnianiu na słabej wodzie).
Nie wiem czy kąpiel dla Mini jest dobrym wyjściem - ta sama fryzjerka poleca w celu rozjaśnienia za ciemnej farby dekoloryzator: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post17290391

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2010-06-08 o 22:45
L_ka jest offline  
Stary 2010-06-09, 09:29   #4138
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta, szczerze, to ja bym się bała tak schodzić - tyle tego oxy 6%, 9%, że już mnie włoski bolą. (sama zastanawiam się czy nie użyć 3% tylko dłużej przetrzymać -przypomnę wątek z rozjaśniaczem, gdzie Magda wypowiadała się o długim rozjaśnianiu na słabej wodzie).
Nie wiem czy kąpiel dla Mini jest dobrym wyjściem - ta sama fryzjerka poleca w celu rozjaśnienia za ciemnej farby dekoloryzator: http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post17290391
Cytuję.......
Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaa........ .........dosłownie post wyżej pisałam, że mylisz pojęcia...

Nie kąpiel rozświetlająca tylko rozjaśniająca!!!!! Kąpiel rozświetlająca to gotowy produkt Kerastase, ktory ma zupełnie inne zastosowanie niż kąpiel rozjaśniająca.

Po drugie źle ją przygotowałaś! Używa się wody 6%. Woda 3% w życiu Ci nie rozjaśni włosów o 2 tony i to jeszcze w rozcieńczeniu z szamponem!

Tak naprawdę nie powinnam Wam pisać jak to się robi bo nie po to fryzjerzy uczą się parę lat zawodu żeby potem zdradzać to czego się nauczyli:P...ale jak nie napiszę to zrobicie według receptury avent...bo prawda jest taka, że jak ktoś nie ma w zwyczaju chodzić do fryzjera i kombinuje na własną rękę to do wizyty w salonie zmusi go jedynie nieudane domowe kombinowanie...A takich klientek my wprost nie cierpimy! Bo doprowadzenie tego do porządku to najgorsza robota i wiemy, że tylko odsetek takich klientek wróci do salonu...większość nie uczy się na błędach...albo dla świętego spokoju robi sobie brąz lub czarne robi odrost domowymi metodami...

Tak więc po krótkim usprawiedliwieniu (przed kolegami i koleżankami z branży, którzy chętnie by mnie zlinczowali za zdradzanie sekretów zawodowych:P) poniżej macie przepis...
Ale zastanówcie się dwa razy zanim wcielicie akcję rozjaśnianie w życie....
Kąpiel rozjaśniająca:
1 miarka rozjaśniacza (ale uwaga takiego do rozjaśniania globalnego a nie mocnego platynowego do pasemek) + 30 ml wody utlenionej 6% (słabsza nie rozjaśni włosów a od mocniejszej będą bardziej żółte lub pomarańczowe) + 30 ml ciepłej wody najlepiej przegotowanej + 1 porcja szamponu jak na jedno mycie (najlepiej do włosów normalnych) + 15 ml odżywki.

Nakładamy na włosy i pienimy jak przy myciu. Maksymalnie można trzymać 20-30 minut ale trzeba co kilka minut spienić od nowa, a najlepiej przez cały czas je malaksować. Jest to zabieg silnie alkaliczny i koniecznie należy po nim zakwasić włosy przez nałożenie odżywki zanim nałoży się właściwą farbę!!! Jest to jedyna taka sytuacja bo zazwyczaj odżywka nie jest wskazana przed koloryzacją bo może osłabić działanie farby. Jednak w przypadku kąpieli rozjaśniającej kiedy włosy są zalkalizowane nakładanie na nie kolejnej porcji środa alkalizującego (farby) grozi strasznym zniszczeniem włosów. Ponieważ po kąpieli rozjaśniającej włosy będą porowate nie należy się obawiać, że po odżywce włosy nie przyjmą farby...przyjmą, przyjmą i to trzeba uważać po na końcach mogą wręcz za bardzo przyjąć.
Gdyby trzeba było nałożyć sam rozjaśniacz z oxy to faktycznie byłoby to 6%(nie wiem ile to jest miarka proszku?), ale popatrzcie że tam jest jeszcze 30ml wody+ok 15ml(3 łyżeczki) szamponu+15ml odżywki. To stosunkowo jest 30ml oxy : 60ml pozostałych płynów, co daje stężenie 1.5% - to chyba słabiutkie nie?
Jakby wziąc zamiast 6% - 3% , będzie stężenie 0,75% - to chyba b. słabiutkie.
Tamta dziewczyna chciała zejść z poziomu 3 do 8 i dlatego musiała najpierw zdjąć 2 tony kąpielą a potem położyć super jasne blondy z wodą 9% bo miała jeszcze cieme a one rozjaśniają o 4-5 tonów. Mi się wydaje,że tutaj wystarczy w zupełności 6% z tą dajmy 7 na pierwszy raz (i pigmentacja naturą obowiązkowo) a potem przyciemniać na 3%. Ogólnie jestem zwolenniczką prób na pasemku, żeby potem nie pluć sobie w twarz, tak jest bezpiecznie.
A o słabej wodzie 3% też było - faktycznie, z użyciem ciepłą, tylko dłużej to potrwa, ale włoski będą na pewno mniej zniszczone. Ale to tak pięknie tylko się pisze, ja na mój rozum wydedukowałam to w ten sposób
zyta82 jest offline  
Stary 2010-06-09, 10:22   #4139
Mini1991
Zakorzenienie

no nic .. chyba nie bede sie palic.. musze poszukac w superpharmie ten szapon co mi Magda polecała Farouk out. i bede probowała z domowymi sposobami.. (min wyczytałam ze przed opalaniem trzeba polec włosy mikstura z 2 cytryn)

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2010-06-09, 13:45   #4140
kretoszczurek
Raczkowanie

Dziewczyny wiem że kolorki które załącze to ani zimne ani popiele, ale wiem że nikt jak wy nie zna się na farbkach. Jaki to kolorek ?
Zaznaczam mam włoski złotawe po spłukaniu lorealki 7.22+7.11 . Chciałabym farbkę z poziomu 8 nie ciemniejszą
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości