Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-07-02, 10:48   #4351
nanah
Rozeznanie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny, dawno mnie tu nie było Muszę przyznać, że wczoraj mój poziom desperacji był już maksymalny - na głowie miałam absolutnie burą kurę pospolitą... Już miałam rzucić to całe farbowanie w cholerę, gdy coś mnie podkusiło do jeszcze jednej próby.

I zrobiłam tak:
- wczoraj przeprosiłam się z L'Oreal Silver (missparker chyba z powodzeniem stosowała podobny szampon) - mocno wyszorowałam nim włosy, zostawiłam na jakieś 30 minut na głowie, później nałożyłam grubo odżywki + olejku Nuxe. Efekt był taki sobie, ale wszystko jakby nieco chłodniejsze (chyba złoty się zneutralizował)
- dzisiaj nałożyłam na włosy czysty niebieski mixton z bardzo niską wodą (rozrzedzałam na oko moją 6%, na pewno wyszła mi nie wyższa niż 2%) i postanowiłam potrzymać dłużej na głowie. Przypomniało mi się, że matys-magda pisała w którymś wątku o rozjaśnianiu włosów na wodzie 3 % (że można bardzo długo trzymać na włosach) - oraz, że im wyższa woda tym szybciej następuje utlenianie. Majirel przeznaczony jest do używania z wodą 6%. Poszłam za tokiem myślenia magdy i przetrzymałam mieszankę na włosach jakieś 45 minut (normalnie powinno być 35) albo więcej, później oczywiście je odżywiłam odżywką + olejkiem.

Efekt końcowy: bardzo mi się podoba Jest mega naturalnie, mega zimno i mega myszowato. Na razie musicie uwierzyć mi na słowo, bo aparat ma wolne.
nanah jest offline  
Stary 2010-07-02, 11:38   #4352
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dawno mnie tu nie było Muszę przyznać, że wczoraj mój poziom desperacji był już maksymalny - na głowie miałam absolutnie burą kurę pospolitą... Już miałam rzucić to całe farbowanie w cholerę, gdy coś mnie podkusiło do jeszcze jednej próby.

I zrobiłam tak:
- wczoraj przeprosiłam się z L'Oreal Silver (missparker chyba z powodzeniem stosowała podobny szampon) - mocno wyszorowałam nim włosy, zostawiłam na jakieś 30 minut na głowie, później nałożyłam grubo odżywki + olejku Nuxe. Efekt był taki sobie, ale wszystko jakby nieco chłodniejsze (chyba złoty się zneutralizował)
- dzisiaj nałożyłam na włosy czysty niebieski mixton z bardzo niską wodą (rozrzedzałam na oko moją 6%, na pewno wyszła mi nie wyższa niż 2%) i postanowiłam potrzymać dłużej na głowie. Przypomniało mi się, że matys-magda pisała w którymś wątku o rozjaśnianiu włosów na wodzie 3 % (że można bardzo długo trzymać na włosach) - oraz, że im wyższa woda tym szybciej następuje utlenianie. Majirel przeznaczony jest do używania z wodą 6%. Poszłam za tokiem myślenia magdy i przetrzymałam mieszankę na włosach jakieś 45 minut (normalnie powinno być 35) albo więcej, później oczywiście je odżywiłam odżywką + olejkiem.

Efekt końcowy: bardzo mi się podoba Jest mega naturalnie, mega zimno i mega myszowato. Na razie musicie uwierzyć mi na słowo, bo aparat ma wolne.
Hej hej! Witaj! A na jakie włoski kładłaś tego mixa? (niebieski tak?) Bo ja tak sobie myślę, że uczynię to samo. Tyle, że póki co chcę położyć sam mix 0/22 perłowo-srebrny. Mam jednak jasne włoski więc... boję się, że mi złapią znów na jakiś morski... tak jak kilka postów wyżej pokazywałam
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-02, 13:09   #4353
nanah
Rozeznanie

Hej Shade! Ty masz teraz piękny kolor Dlaczego planujesz dalej kombinować? Daj sobie chwilę wytchnienia

Kładłam niebieskiego czystego mixa na włosy powiedzmy na poziomie 6-7, z dużą ilością miedzi. Pięknie mi miedź zneutralizował.
nanah jest offline  
Stary 2010-07-02, 13:19   #4354
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Hej Shade! Ty masz teraz piękny kolor Dlaczego planujesz dalej kombinować? Daj sobie chwilę wytchnienia

Kładłam niebieskiego czystego mixa na włosy powiedzmy na poziomie 6-7, z dużą ilością miedzi. Pięknie mi miedź zneutralizował.
Wiesz co... Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale jeszcze ciągle przebijają mi miedziaki... Wkleję foty po wypłukaniu zieleni... Teraz serio jest pięknie, natomiast nadal marzy mi się bardziej srebrny kolor!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-02, 13:37   #4355
nanah
Rozeznanie

Pięknie jest! Teraz masz multikolor niczym Holly Golighthly Na miedziaki rzeczywiście najlepiej działa niebieski mix, ale u Ciebie może wyjść zielono na blond pasemkach, prawda?

Mnie się moje obecne włosy również szalenie podobają i naprawdę nie będę już kombinować z dodawaniem natury - po ostatniej naturze + mixach została mi okropna miedź. Raczej będę kombinować z dłuższymi czasami mixów, jak widać poskutkowało świetnie.

Mam cały czas ochotę na Elumen Clear (ten połysk...), tylko zastanawiam się, czy po Elumenie można dalej tonować mixem?
nanah jest offline  
Stary 2010-07-02, 14:08   #4356
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Pięknie jest! Teraz masz multikolor niczym Holly Golighthly Na miedziaki rzeczywiście najlepiej działa niebieski mix, ale u Ciebie może wyjść zielono na blond pasemkach, prawda?

Mnie się moje obecne włosy również szalenie podobają i naprawdę nie będę już kombinować z dodawaniem natury - po ostatniej naturze + mixach została mi okropna miedź. Raczej będę kombinować z dłuższymi czasami mixów, jak widać poskutkowało świetnie.

Mam cały czas ochotę na Elumen Clear (ten połysk...), tylko zastanawiam się, czy po Elumenie można dalej tonować mixem?
Tylko na ile ten mix wystarczy? W sensie na ile myć... Obawiam się, że będzie się mega szybko wypłukiwał... No a chyba jest tak samo szkodliwy dla włosów jak farba, żeby farbować np. co tydzień czy dwa......
Jakieś rozwiązanie ogólnie by to było...

No niebieski (ale też dałam go zbyt dużo) wyszedł mi w kolorze morskich glonów... Na szczęście po 1 myciu się spłukał a pasemka są siwe

Masz może jakieś fotki włosków? Fajnie by było zobaczyć!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-02, 14:39   #4357
nanah
Rozeznanie

Shade, pewnie niestety znów się szybko spłucze, jak cała reszta. Ale zauważyłam u siebie, że zdecydowanie gorzej wyglądają moje włosy po spłukaniu się natury niż po spłukaniu się mixa. Jeżeli mixy są tak samo szkodliwe, jak natura, to wybieram mixy

Załączam fotkę po niebieskiem. Myślę, że po kilku myciach będą ton jaśniejsze, zobaczymy jak będzie się wypłukiwał...

Rozważałam ostatnio zupełne zaprzestanie farbowania i powrót do mojego naturalnego koloru, ale obejrzałam sobie zdjęcia z przeszłości i z natury mam właśnie złoto-miedziane włosy Dużo lepiej wyglądam w chłodnym odcieniu.
nanah jest offline  
Stary 2010-07-02, 15:19   #4358
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Shade, pewnie niestety znów się szybko spłucze, jak cała reszta. Ale zauważyłam u siebie, że zdecydowanie gorzej wyglądają moje włosy po spłukaniu się natury niż po spłukaniu się mixa. Jeżeli mixy są tak samo szkodliwe, jak natura, to wybieram mixy

Załączam fotkę po niebieskiem. Myślę, że po kilku myciach będą ton jaśniejsze, zobaczymy jak będzie się wypłukiwał...

Rozważałam ostatnio zupełne zaprzestanie farbowania i powrót do mojego naturalnego koloru, ale obejrzałam sobie zdjęcia z przeszłości i z natury mam właśnie złoto-miedziane włosy Dużo lepiej wyglądam w chłodnym odcieniu.
No rzeczywiście masz znów popiołek! Na ciemniejszych poziomach te mixy to strzał w 10. Na moich mogła by wyjść lekka masakra... ale... znając siebie, niebawem spróbuję
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-02, 17:21   #4359
Nina Boo
Raczkowanie

może mnie ktoś doinformować czy farbę majirel kładzie się na suche nie umyte włosy? i ile czasu trzymać na głowie ? (wiem że już zapewne było ale nie moge znalezc a zaraz chcę farbować włosy
Nina Boo jest offline  
Stary 2010-07-02, 20:22   #4360
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nina Boo Pokaż wiadomość
może mnie ktoś doinformować czy farbę majirel kładzie się na suche nie umyte włosy? i ile czasu trzymać na głowie ? (wiem że już zapewne było ale nie moge znalezc a zaraz chcę farbować włosy
Na suche, czas trzymania jest w ulotce...

Ja właśnie siedzę z CT 7/89 + 6/71 pół na pół zobaczymy co mi z tego wyjdzie
Stary 2010-07-04, 14:36   #4361
Shade_23
Zadomowienie

Viki i jak tam??

Ja wczoraj położyłam na włosy sam mixton. Tzn. dosyć dużo 0/22 perłowo-srebrnego i odrobinę niebieskiego 0/11. Na wodzie 3% rozrobionej z kranówą, więc pewnie wyszło jakieś 2%...

Mieszanki może było ok 30ml. Trzymałam ponad 40 minut. Efekt... Hmm... niewiele się różni od zdjęć, które wklejałam wcześniej. Jest chłodniej ale takie delikatne rudzielce nadal widać.
To chyba kwestia poziomów. Myślę, że mam zbyt jasne włosy na to by sam mix je wychłodził. Ale i tak jest najchłodniej jak być mogło

Po wakacjach myślę przyciemnię tak do poziomu 7 i wtedy powinno być bajkowo
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-04, 17:26   #4362
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Viki i jak tam??

Ja wczoraj położyłam na włosy sam mixton. Tzn. dosyć dużo 0/22 perłowo-srebrnego i odrobinę niebieskiego 0/11. Na wodzie 3% rozrobionej z kranówą, więc pewnie wyszło jakieś 2%...

Mieszanki może było ok 30ml. Trzymałam ponad 40 minut. Efekt... Hmm... niewiele się różni od zdjęć, które wklejałam wcześniej. Jest chłodniej ale takie delikatne rudzielce nadal widać.
To chyba kwestia poziomów. Myślę, że mam zbyt jasne włosy na to by sam mix je wychłodził. Ale i tak jest najchłodniej jak być mogło

Po wakacjach myślę przyciemnię tak do poziomu 7 i wtedy powinno być bajkowo
A jest całkiem nieźle w ostatnim poście w tym wątku wkleiłam foty już się zastanawiam czym zrobię za miesiąc bo 7/89 mi się skończył więc mogę wybrać coś innego
Stary 2010-07-04, 17:46   #4363
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A jest całkiem nieźle w ostatnim poście w tym wątku wkleiłam foty już się zastanawiam czym zrobię za miesiąc bo 7/89 mi się skończył więc mogę wybrać coś innego
No to rzeczywiście całkiem fajnie Ci wychłodziło
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-07-04, 22:05   #4364
kretoszczurek
Raczkowanie

Dziewczyny w piątek przeżyłam najgorszą wizytę u fryzjera. Postanowiłam iść się farbnąć bo myślałam że mi ładnie te pasemka pokryje. Jeden z ,,najlepszych'' salonów w moim mieście Pani na początku zaczęła się denerwować że ja zadaje pytania i ośmielam się zastanawiać. Powinnam wyjść wtedy. Chciała na moje żółte pasma sam popiel kłaść na moje wspomnienie o mixtonach ucięła że nie mają (farby kemon i kadus). W końcu pod presją wybrałam złoty ciemny blond z poziomu 7 kemona. Pani nałożyła wcześniej wszystkich pytała się czy może mi położyć tak jakby nigdy nie farbowała. Po jakimś czasie patrzę a włosy na odrostach są żółte. Efekt kolor sarni brąz blle z przebiciami Stwierdziły że nie wiedzą o co mam pretensje we 3 siadły na mnie. Wku*** się niesamowicie nawet nie dałam jej się podciąć a moja mama która miała robić włosy po mnie zrezygnowała wyszłam z płaczem bez 100 zł.

Wniosek koniec farbowania u fryzjera, niech sie walą gdzie się oni uczą korespondencyjnie??
Trudno włosy suche potrzebują reanimacji, więc postaram się jak najdłużej wytrzymać później kupię allwaves nature 7 i 8.1 wymieszam w stosunki 1:2 lub farbkę z cece.

Shade jak stan włosów po chantal w porównaniu z allwaves ?
Stary 2010-07-05, 09:51   #4365
Kayako
BAN stały

Cytat:
Napisane przez kretoszczurek Pokaż wiadomość
Dziewczyny w piątek przeżyłam najgorszą wizytę u fryzjera. Postanowiłam iść się farbnąć bo myślałam że mi ładnie te pasemka pokryje. Jeden z ,,najlepszych'' salonów w moim mieście Pani na początku zaczęła się denerwować że ja zadaje pytania i ośmielam się zastanawiać. Powinnam wyjść wtedy. Chciała na moje żółte pasma sam popiel kłaść na moje wspomnienie o mixtonach ucięła że nie mają (farby kemon i kadus). W końcu pod presją wybrałam złoty ciemny blond z poziomu 7 kemona. Pani nałożyła wcześniej wszystkich pytała się czy może mi położyć tak jakby nigdy nie farbowała. Po jakimś czasie patrzę a włosy na odrostach są żółte. Efekt kolor sarni brąz blle z przebiciami Stwierdziły że nie wiedzą o co mam pretensje we 3 siadły na mnie. Wku*** się niesamowicie nawet nie dałam jej się podciąć a moja mama która miała robić włosy po mnie zrezygnowała wyszłam z płaczem bez 100 zł.

Wniosek koniec farbowania u fryzjera, niech sie walą gdzie się oni uczą korespondencyjnie??
Trudno włosy suche potrzebują reanimacji, więc postaram się jak najdłużej wytrzymać później kupię allwaves nature 7 i 8.1 wymieszam w stosunki 1:2 lub farbkę z cece.

Współczuję Z czytanych opowieści dziewczyn nt. koszmarów u fryzjera zauważyłam, że 99% tych koszmarów było u "najlepszych fryzjerów w mieście" - wystrzegać się takich! Bo to przeca święte krowy, nic im nie można powiedzieć, "przyszłaś kobito, siedź i płać".

Ja zamówiłam farbki Ce-Ce, ja U tego nieszczęsnego Fryza30 Jestem taka wpieniona, ile można czekać na tą cholerną paczkę, ile?! Wysłałam do nich maila, niby wysłana, nr paczki podany, sprawdziłam sobie i już w Warszawie jest, czad...
Nie wiem, jaki komentarz im wystawić, naprawdę nie wiem To przechodzi ludzkie pojęcie. I do tego mixtonów nie ma, no, ciekawe...
Ech.
Kayako jest offline  
Stary 2010-07-05, 16:55   #4366
zyta82
Rozeznanie

Cytat:

Rozumiem co czujesz Jakieś 4 tygodnie temu miałam podobną sytuacje i pisałam, żeby pierwsze pytanie jak tylko wchodzimy do fryzjera, to " czy pracują na mixtonach..." u mnie też się okazało, że nie... i poświata zieleni po wizycie u "profesjonalisty" na głowie Też mówiłam, że nie jestem zadowolona z efektu, i zapowiedziałam, że przyjdę do poprawki) Różnica jest taka, że ja zapłaciłam 30zł. za położenie swojej farby. I więcej moja noga tam nie postanie, nawet na poprawkę.
Wkurzona i zdesperowana przesiedziałam pół dnia w necie na temat reklamacji u fryzjera. I jak najbardziej można reklamować jako niewywiązanie sie z wykonania usługi. Najlepiej w takich sytuacjach jest mieć paragon, ale tutaj Twoja mama jest świadkiem, ale myślę, że nie bęzie potrzebna, bo do sądu chyba fryzjerka nie będzie chciała iść i zrobi jak ją pociśniesz dekolor i poprawi swój błąd.Jeśli uzgodniłaś z nią o co Ci chodzi, i pokazała Ci paletę jaki kolor wyjdzie, to po prostu niekompetencja z jej strony. Dobra, czasem farba może zmienić odcień, ale od tego są mixy i powinna coś z tym zrobić i przede wszystkim nie powinna wziąć kasy za spapranie roboty. 100zł ulicą nie chodzi.
Wzory takiego pisma reklamacyjnego są na necie to poszukaj(na prawach kodeksu cywilnego). Trzeba napisać, kiedy, gdzie i jakie miałąś czekiwania, i jak efekt końcowy, i dlaczego reklamujesz usługę. Piszesz 2 egzemplarze, jeden ona zostawia dla siebie, a drugi ma Ci podpisać.Fryzjerka ma na wykonanie poprawki 2 tygodnie od poinformowania jej o reklamacji. Jak nie to .......?.....sąd. Postraszyć jej nie zaszkodzi, a w kalendarzu kartka jest, że byłaś na wizycie, powodzenia A tak poza tym z Allwaves 7.0 jestem zadowolona tylko uważaj wychodzi o wiele ciemniej niż na palecie, tak na jakąś 6.

nanah - w jakich proporcjach mieszałaś niebieski mixton i utleniacz(jak pisałaś ok 2%). Czytałam parę razy to co napisałaś i nie znalazłam.Wiem, że czas dłuższy zamiast 35, 45 minut i jeszcze jakiej firmy?
zyta82 jest offline  
Stary 2010-07-05, 20:22   #4367
kretoszczurek
Raczkowanie

Wiem że powinnam się wykłócić ale już tak byłam wściekła i się popłakałam (jeny 30 lat i buczy) i z tych nerwów poszłam ale im zrobię reklamę.
Stary 2010-07-05, 20:42   #4368
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Wiem że powinnam się wykłócić ale już tak byłam wściekła i się popłakałam (jeny 30 lat i buczy) i z tych nerwów poszłam ale im zrobię reklamę.
Ja na filmach rycze więc się nie przejmuj. Zapytaj fryzjerki, czy chciałaby mieć takie włosy jak Ty masz teraz i czy jest zadowolona ze swojej pracy. Najlepiej będzie jak odda Ci pieniądze i wtedy sama sobie zafarbujesz, albo znajdziesz lepszego fachowca, którego od wejścia w drzwi zbombardujesz deszczem pytań. W każdym razie trzymam kciuki, bądż twarda
zyta82 jest offline  
Stary 2010-07-06, 09:11   #4369
anytsuj
Zadomowienie

Cytat:
współczuje, i niestety znam ten ból ja miałam bardzo podobną sytuację do Twojej, wróciłam do fryzjerki i grzecznie powiedziałam, że to co mam na głowie nadaje się tylko pod czapkę itp. pani mi poprawiła za darmo, ale więcej już tam nie poszłam
anytsuj jest offline  
Stary 2010-07-06, 15:57   #4370
nanah
Rozeznanie

Kretoszczurku, bardzo Ci współczuję Mam nadzieję, że uda Ci się wyjść na swoje w tym wszystkim oraz będziesz domagać się poprawienia nieudanego koloru. Powodzenia! Niestety sama nie mam dobrych doświadczeń z farbowaniem u fryzjera - nigdy nie byłam zadowolona!

Zyta82, jeżeli kładę sam mixton to zawsze trzymam się proporcji podawanych przez bodajże morpha - 1:3. Zużyłam końcówkę Mixa Majirel i zastanawiam się nad przerzuceniem się na Goldwell (np. mix A)
nanah jest offline  
Stary 2010-07-06, 17:01   #4371
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Zyta82, jeżeli kładę sam mixton to zawsze trzymam się proporcji podawanych przez bodajże morpha - 1:3. Zużyłam końcówkę Mixa Majirel i zastanawiam się nad przerzuceniem się na Goldwell (np. mix A)
Dziękuję. No kolorek masz naprawdę piękny. Może też wkrótce spróbuję, bo mi został niebieski z Welli CT.
zyta82 jest offline  
Stary 2010-07-07, 10:03   #4372
nanah
Rozeznanie

Zyta, jeśli spróbujesz, to koniecznie wklej zdjęcia U mnie niestety średnio po dwóch tygodniach znów robi się ciepło, ale tym razem spróbuję przyłożyć się do systematycznego mycia Silverem. Zostało mi jeszcze trochę wody Majirel, więc pewnie raz kupię jeszcze Mixa z tej firmy właśnie (zwłaszcza, że sklep obok, a mixtonów Goldwella niestety nie mają).

Przypomniało mi się, jak najlepszy fryzjer u jakiego miałam okazję być doradzał mi "dla pani tylko odcienie popielu" i "proszę spróbować co 2-3 mycia fioletowego szamponu dla blondynek". Myślę, że taka kombinacja ma sens - popiel atakuje miedź a fiolet złoto Ponadto mam teraz na głowie raczej czysty popiel, szampon będzie tylko neutralizować, nie doda mi dodatkowego odcienia. Zobaczymy, jak będzie w praktyce
nanah jest offline  
Stary 2010-07-07, 10:11   #4373
Kayako
BAN stały

Pokażę Wam, jakie FARBY dostałam od Fryz30.

Jeśli myślicie, że jestem wkurzona, to się mylicie.
JESTEM W****
Kayako jest offline  
Stary 2010-07-07, 12:54   #4374
nanah
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość

JESTEM W****
Czyżby żółty i niebieski mixton

Ech, należy się negatyw temu sprzedawcy albo co najmniej wysyłka na jego koszt...
nanah jest offline  
Stary 2010-07-07, 13:04   #4375
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość

JESTEM W****
ten sprzedawca chyba nie ogrania sprawy i myli się zupełnie przy przesyłkach

Mini,a jak u Ciebie z tymi farbami?
Stary 2010-07-07, 17:03   #4376
hala83
Raczkowanie

Witam Panie!

Jakiś czas temu śledziłam wątek na bieżąco, teraz trochę mu umknęło, ale zdążyłam zapamiętać, że któraś z Was farbowała włoski Goldwellem 6 i 7SB. Dzisiaj zakupiłam 7 i coś mi nie pasuje... otóż na tubce nie ma folii zabezpieczającej, jest jakby otwarta... czy to tak miało być? No i druga sprawa to brak ulotki w języku polskim. Z niemieckiego niewiele pamietam, a jakoś nie mogę się połapać ile utleniacza dać na tą tubkę i czy koniecznie musi być 6% (taką mi pani sprzedała), bo gdzieś mi się obiło o uszy, że bardziej chłodne wychodzą z 3% wodą. Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi
hala83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 17:59   #4377
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
Witam Panie!

Jakiś czas temu śledziłam wątek na bieżąco, teraz trochę mu umknęło, ale zdążyłam zapamiętać, że któraś z Was farbowała włoski Goldwellem 6 i 7SB. Dzisiaj zakupiłam 7 i coś mi nie pasuje... otóż na tubce nie ma folii zabezpieczającej, jest jakby otwarta... czy to tak miało być? No i druga sprawa to brak ulotki w języku polskim. Z niemieckiego niewiele pamietam, a jakoś nie mogę się połapać ile utleniacza dać na tą tubkę i czy koniecznie musi być 6% (taką mi pani sprzedała), bo gdzieś mi się obiło o uszy, że bardziej chłodne wychodzą z 3% wodą. Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi
Chłodniej wychodzi woda 3% ale ona ci nie rozjaśni odrostów jeśli masz ciemniejsze niż poziom 7. Jeśli masz odrosty ciemniejsze niż reszte włosów to niestety ale musisz użyć 6%.
I farbę Goldwell mieszasz w proporcji 1:1, czyli 60ml farby + 60ml utleniacza

Sama zamawiałam mojego Goldwella i też nie miał żadnej folii zabezpieczającej, więc to chyba norma

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Stary 2010-07-07, 18:20   #4378
hala83
Raczkowanie

Dzięki
No właśnie na chwilę obecną to nie pamiętam jaki był mój naturalny, a teraz na głowie mam czarno-brązowe i chcę na to dekolor zrobić, a dopiero potem położyć jakąś farbkęCzyli jak będę miała jeszcze ciemne końcowki to na 3% nie ma szans żeby coś załapało, a na 6?
hala83 jest offline  
Stary 2010-07-07, 18:36   #4379
Kayako
BAN stały

Cytat:
Czyżby żółty i niebieski mixton

Dziewczyny, poczekajcie, nie mówmy hop... Tak, wiem, wiem, za bardzo wierzę ludziom Ale po moim mailu sytuacja troszkę się zmieniła, ale nic nie będę mówić, zobaczymy, jak to się rozstrzygnie.
Kayako jest offline  
Stary 2010-07-07, 18:51   #4380
MerriqueMayfair
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
Dzięki
No właśnie na chwilę obecną to nie pamiętam jaki był mój naturalny, a teraz na głowie mam czarno-brązowe i chcę na to dekolor zrobić, a dopiero potem położyć jakąś farbkęCzyli jak będę miała jeszcze ciemne końcowki to na 3% nie ma szans żeby coś załapało, a na 6?
Ciemnych końcówek to ci chyba nawet 9% nie zrówna z resztą, farba farby nie rozjaśni

http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości