Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 15:38   #4921
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To ja.
Londa też okazała się klapą haha! Mix się spłukuje szybko, wylazła mi mocna miedź (w sztucznym świetle). Także siedzę sobie znów z mieszanką 7SB + Amix Goldwella (zużywam resztki, których mi się spoooro nazbierało) i oczywiście myślę CO DALEJ?

Odrost nadal zimny, ale ta reszta... Fu... Dlatego też skusiłam się oprócz mixa na trochę farby. Potem znów wracam do samego mixowania Pytanie tylko czymmm... Z tego co pamiętam to najdłużej trzymał mi Chantal (ale do 2 pierwszych myć byłam mega granatowa) oraz FreeLimix (podobnie jak Chantal). No nie wiem w jaką firmę mam jeszcze uderzać...
Włosy się niestety niszczą - głównie przez to, że jest zimno i je suszę sucharką Zakupiłam w sklepie BU masło kokosowe do włosów i odżywkę Monoi... Może pomoże... Jejuuu, że też nie ma jakiejś naprawdę trwałej farby, żeby nie trzeba było tak często farbować!!
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-10-02, 19:56   #4922
ama
Wtajemniczenie

Shade, to mnie martwisz tą londą. Miałam po weekendzie iść i kupić ten mixton, ale jak się spiera to chyba jednak przystąpię do realizacji planu B, czyli rozjaśniam się na blond

Ja polecam olej kokosowy (taki zwykły, z delikatesów - dużo dziewczyny o nim na wizazu piszą - mi baaardzo odpowiada). No i wax, ale to na pewno wiesz, bo on uratuje nawet najbardziej zniszczone włosy.
Stary 2010-10-02, 21:05   #4923
Koralyn
Raczkowanie

mi na moje starsznie spalone włosy najbardziej pomogła ta (a stosowała mnóstwo innych) : http://lorealsklep.pl/_loreal/_inten...omocja-86.html tylko trzeba ją wmasowywać we włosy + woda, naprawdę jest niezła. Dobra jest też maska proteinowa mleczna Latte Serical -http://www.shea.pl/?315,creme-al-latte-maska-krem-mleczny-do-wlosow-pojemnosc-1000ml

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:29   #4924
Kayako
BAN stały

Wax jest faktycznie dobry. Przy nadmiernym wypadaniu - hamuje, przy nie-wypadaniu - powoduje Ale świetnie nawilża, ja tyć tyć dają na końcówki i się cieszę

Tylko że podobno mocne odżywki wypłukują kolor, więc też nie chcę używać jej super często. Jak mi się przypomni Ja tam lubię naładowaną silikonem Pantene i Elseve
Kayako jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:25   #4925
visionAM
Zakorzenienie

Tak właśnie jest, mi Wax i Kallos wypłukiwał kolor do tego stopnia, że zrezygnowałam ze stosowania. to nie na moje włosy, musiałabym co dwa tygodnie się farbować :/
visionAM jest offline  
Stary 2010-10-04, 14:44   #4926
medunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez medunia Pokaż wiadomość
Poczytałam trochę, ale przez cały wątek nie przebrnęłam, z braku czasu

Potrzebuje porady - mam na głowie ciemny brąz, ze znienawidzoną czerwoną poświatą (wina farby Allwaves gorzka czekolada - miała się nie wypłukiwać na czerwono, ale ponieważ to kasztan, jak się poniewczasie okazało, oczywiście tak się wypłukała).

Co położyć - obojętnie z jakiej firmy, chętnie profesjonalną, może Majirel, zastanawiam się nad 6.22 + do tego jakiś mixton zielony... (jaki) ?
Poradźcie coś dziewczyny - żeby nie wyszły czarne, zniwelował się ten czerwony odcień i żeby pokryło siwe, bo mam już niestety - jaka woda, boję się że 3 nie wystarczy
Dziewczyny, pomóżcie
medunia jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:00   #4927
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dziewczyny, pomóżcie
MEDUNIA - żeby chwyciło Ci siwki to na 100% musisz mieć 6% oxy i dać nature (np. 6.0 - ja bym się nie bawiła w farby po przecinku). Pomieszaj to z zielonym mixtonem (korektorem koloru czerwonego, którego chcesz się pozbyć- musi być ta sama firma co farba) .
Dziewczyny piszą, że majirel nie jest dobry, ale ja nie wiem bo nie próbowałąm. Ja w czercu robiłam (i mogę polecić , choć też opinii jest tyle co osób, każdy ma inne włosy) Allwaves 7.0 (na 6%) i włosy mam zdrowe i mięciutkie a miałąm kiedyś blond pasemka(chociaż to też zawdzięczam odżywce z karaal-a, którą kupiłam u fryzjerki). Odrost mam 4 cm i nie rzuca się w oczy, tylko muszę zrobić bo się wypłukały z blondu. Dodam, że myję 3X w tygodniu H&S i po tych 4 miesącach kolor wypłukał się możliwie.....ciągle szukam ideału...... pozdrawiam

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-10-05 o 18:01
zyta82 jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:27   #4928
asia692
Przyczajenie

witam długo studiowałam ten wątek w koncu dziś zafarbowałam włosy farba allwaves 7.0 i oto rezultaty w rzeczywistości nie ma żadnych przebłysków ciepłych odcieni

Edytowane przez asia692
Czas edycji: 2010-10-06 o 14:32
asia692 jest offline  
Stary 2010-10-06, 14:34   #4929
asia692
Przyczajenie

wklejam drugie wydaje mi sie ze nastepnym razem zrobie pol na pol 6.0 z 7.0
Stary 2010-10-06, 17:37   #4930
medunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
MEDUNIA - żeby chwyciło Ci siwki to na 100% musisz mieć 6% oxy i dać nature (np. 6.0 - ja bym się nie bawiła w farby po przecinku). Pomieszaj to z zielonym mixtonem (korektorem koloru czerwonego, którego chcesz się pozbyć- musi być ta sama firma co farba) .
Dziewczyny piszą, że majirel nie jest dobry, ale ja nie wiem bo nie próbowałąm. Ja w czercu robiłam (i mogę polecić , choć też opinii jest tyle co osób, każdy ma inne włosy) Allwaves 7.0 (na 6%) i włosy mam zdrowe i mięciutkie a miałąm kiedyś blond pasemka(chociaż to też zawdzięczam odżywce z karaal-a, którą kupiłam u fryzjerki). Odrost mam 4 cm i nie rzuca się w oczy, tylko muszę zrobić bo się wypłukały z blondu. Dodam, że myję 3X w tygodniu H&S i po tych 4 miesącach kolor wypłukał się możliwie.....ciągle szukam ideału...... pozdrawiam

Dzięki Zyta

Ja generalnie jestem z Allwaves zadowolona, tylko kolor nie taki był...
Tylko czy mają takiego mixtona? W allwaves to są chyba korektory, tak? To zielonego nie widziałam - niebieski wiem że jest - i szary dla mężczyzn - może taki dodać, skoro nie można mieszać z mixem z innej firmy
Wzięłabym 6.0 lub 6.1 z Allwaves, tylko co z tym mixem?
medunia jest offline  
Stary 2010-10-07, 09:29   #4931
asia692
Przyczajenie

zyta mozesz wkleic zdjecie po allwawes 7.0 jak ci wyszly???
Stary 2010-10-07, 14:41   #4932
Buffi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Buffi: polecam loreal excellence 6.1 - tez mialam podobny problem i ta farba ładnie mi wyrównała i jest w 100% popielata. Tylko szybko sie wyplukuje. Albo wellaton sredni blond popielaty.

Dziękuję Ci za odpowiedz problem w tym ze nie mieszkam w Polsce i tych kolorów nie ma w sklepach poza tym mam już dość drogeryjnych farb tylko włosy mi po nich wypadały. Tu nawet nie jest taka sama paleta majirel . Ja po długich przemyśleniach czekam jeszcze 4 tygodnie żeby mieć trochę odrostu centymetr już jest bo bardzo szybko rosną mi włosy żeby było widać jak ta farba będzie wychodzić na naturalnych i farbuje 7,11 i 7,22 obecnie mam włosy na poziomie miedzy 7 i 8 farba już zamówiona a jeżeli znowu będzie nie tak jak bym chciała to ostatnia szansa w 6,12 ciemniej już nie chce bo kiedyś miałam dekoloryzacje z czarnych po jasnym brązie castinga .
Buffi jest offline  
Stary 2010-10-07, 17:37   #4933
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Dzięki Zyta

Ja generalnie jestem z Allwaves zadowolona, tylko kolor nie taki był...
Tylko czy mają takiego mixtona? W allwaves to są chyba korektory, tak? To zielonego nie widziałam - niebieski wiem że jest - i szary dla mężczyzn - może taki dodać, skoro nie można mieszać z mixem z innej firmy
Wzięłabym 6.0 lub 6.1 z Allwaves, tylko co z tym mixem?
No tak......jest korektor złocisty 333, korektor błękitny 111 i korektor czerwony 666 Trzeba by było mieszać niebieski ze złocistym, żeby uzyskać zieleń. W niektórych farbach podwójna popiel.11 ponoć wychodzi zielona. Wiem, że w Goldwelu "N-nefryt" jest zielony, bo już z dziewczynami szukałyśmy. Po kropce .1 to niebieski, to tak jak byś dodała do 6.0 niebieskiego korektora. Ten szary dla mężczyzn też mnie kusi...
Asia692- nie mogę skopiować i wkleić linka(nie wiem dlaczego?) Post nr 3899 z dnia 2010-06-17 (na stronie 24) . Mi wyszły prawie czarne na wodzie 6%, U Ciebie troszkę widać jakby ciepluchno ( w słońcu u mnie też na fotkach tak wyszło), ale zdjęcia na pewno przekłamują.

Mixtony działąją
- trochę mi się rudo na głowie wydawało i odkopałam resztkę mixu 0,88 (niebieski) z Color Touch i tak sobie wymieszałam 3łyżki z 18łyżkami oxy. 1,9% i zarzuciłam dosłownie na 5 minut. Efekt rewelacyjny, 4 cm odrost wcale nie jest widoczny, włosy zrobiły się troszkę ciemniejsze, ale szare!!!!! Jednak na poziomie niższym niż 8 nie ma niebieskich włosów. Zobaczę kiedy się zmyje, bo to 1,9%. Woda niebeiska i fioletowa lałą się i lała, nie wypłukiwałąm całkowicie. Fotki zrobię i wstawię jutro, bo już szarawo się robi i chcę zrobić w słońcu. Shade 23 i nanah nie od parady chwaliły mixtony

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-10-07 o 22:04
zyta82 jest offline  
Stary 2010-10-08, 12:08   #4934
medunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
No tak......jest korektor złocisty 333, korektor błękitny 111 i korektor czerwony 666 Trzeba by było mieszać niebieski ze złocistym, żeby uzyskać zieleń. W niektórych farbach podwójna popiel.11 ponoć wychodzi zielona. Wiem, że w Goldwelu "N-nefryt" jest zielony, bo już z dziewczynami szukałyśmy. Po kropce .1 to niebieski, to tak jak byś dodała do 6.0 niebieskiego korektora. Ten szary dla mężczyzn też mnie kusi...
Asia692- nie mogę skopiować i wkleić linka(nie wiem dlaczego?) Post nr 3899 z dnia 2010-06-17 (na stronie 24) . Mi wyszły prawie czarne na wodzie 6%, U Ciebie troszkę widać jakby ciepluchno ( w słońcu u mnie też na fotkach tak wyszło), ale zdjęcia na pewno przekłamują.

Mixtony działąją
- trochę mi się rudo na głowie wydawało i odkopałam resztkę mixu 0,88 (niebieski) z Color Touch i tak sobie wymieszałam 3łyżki z 18łyżkami oxy. 1,9% i zarzuciłam dosłownie na 5 minut. Efekt rewelacyjny, 4 cm odrost wcale nie jest widoczny, włosy zrobiły się troszkę ciemniejsze, ale szare!!!!! Jednak na poziomie niższym niż 8 nie ma niebieskich włosów. Zobaczę kiedy się zmyje, bo to 1,9%. Woda niebeiska i fioletowa lałą się i lała, nie wypłukiwałąm całkowicie. Fotki zrobię i wstawię jutro, bo już szarawo się robi i chcę zrobić w słońcu. Shade 23 i nanah nie od parady chwaliły mixtony
W tym moim sklepie kompletnie nie wiedzieli o co chodzi, w ogóle pierwszy raz słyszeli o neutralizowaniu niepożądanych odcieni za pomocą mixtonów czy innych korektorów - no masakra - uświadomiłam ich nieco w tym temacie, poczym zakupiłam 6.1 - popielaty, skoro nie miałam z czym mieszać tego naturalnego

A w palecie jakieś zielenie były, nie jako korektory co prawda, a farby, ale zawsze można spróbować - może następnym razem - teraz zobaczę co mi wyjdzie po tym popielu, gorzej na pewno nie będzie niż jest, więc jestem dobrej myśli.

Tylko cholerka jak się to miesza z wodą - bo zapomniałam jakie proporcje poprzednim razem dobierałam...
medunia jest offline  
Stary 2010-10-08, 16:30   #4935
zyta82
Rozeznanie

Czyli lepiej samemu się dowiedzieć na czym polega farbowanie i niekoniecznie zdawać się na "znajomość" sprzedawcy, choć pewnie nie ma zasady i miło by było otrzymać pomoc

A ten zielony też widziałam, ale nie wiem czy płożyłabym go na głowę. To farba, to się nie zmyje jak mixton.

Właśnie odkopałam ulotkę z Allwaves. Napisane, że miesza się 1(farba):1,5(oxy). Mi fryzjerka mieszała na oko, na konsystencję, ale lepiej się trzymamj ulotki. i trzymaj też tyle ile jest napisane, nie skracaj, ani nie przedłużaj, żeby proces wnikania pod łuskę i zamykania łuski nie był przerwany.
zyta82 jest offline  
Stary 2010-10-08, 17:59   #4936
Buffi
Raczkowanie

Mi fryzjerka w sklepie fryzjerskim powiedziała ze majirel trzyma się 45 minut i to tez możne jest efektem tak jasnych włosów na mojej głowie . Ja jestem tez tego zdania ze wole sobie coś sama narobić jak ma mi narobić fryzjer bo nigdy jeszcze nie wyszłam od niego zadowolona i trzeba się wszystkiego dowiadywać na własną rękę bo jak się co niektórym uwierzy to wychodzi kongo na głowie.
Buffi jest offline  
Stary 2010-10-11, 13:17   #4937
jeordievera
Przyczajenie

wiecie jaką farbą mogę uzyskać taki kolor? majirel 6 lub 7?
jeordievera jest offline  
Stary 2010-10-11, 15:30   #4938
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jeordievera Pokaż wiadomość
6 będzie na pewno zdecydowanie ciemniejsza

endorfina123 jest offline  
Stary 2010-10-11, 18:47   #4939
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez jeordievera Pokaż wiadomość
Zdecydowanie to poziom 7. Może nawet mieszana z 8. Ale 6 to to na pewno nie jest! Choć majirel-ką nie robiłam to nie dam sobie nic obciąć. A na paletę patrzyłaś?
zyta82 jest offline  
Stary 2010-10-12, 08:13   #4940
visionAM
Zakorzenienie

7 albo nawet i 8, zależy na jakie włosy kładziesz... ja robiłam Majirelami z poziomu 7 i 6 i w sumie wychodziły ciemniejsze niż na tym dodanym zdjęciu... no ale kładłam na jaśniutki blond więc wiele zależy od koloru wyjściowego

A JA MAM PYTANIE:
właśnie zamierzam zamówić farbę, bo Majirel 6.1 już się trochę wypłukał, popielu prawie wcale nie zostało więc teraz waham się czy zamawiać 6.11 czy może strzelić w ciemniejsze odcienie... więc czy któraś z was używała 5.11 albo 5.71? Szczególnie 5.71 mnie interesuje (mataliczno-popielaty jasny brąz), nie znalazłam go na żadnej palecie :/

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-12 o 08:14
visionAM jest offline  
Stary 2010-10-12, 14:09   #4941
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
7 albo nawet i 8, zależy na jakie włosy kładziesz... ja robiłam Majirelami z poziomu 7 i 6 i w sumie wychodziły ciemniejsze niż na tym dodanym zdjęciu... no ale kładłam na jaśniutki blond więc wiele zależy od koloru wyjściowego

A JA MAM PYTANIE:
właśnie zamierzam zamówić farbę, bo Majirel 6.1 już się trochę wypłukał, popielu prawie wcale nie zostało więc teraz waham się czy zamawiać 6.11 czy może strzelić w ciemniejsze odcienie... więc czy któraś z was używała 5.11 albo 5.71? Szczególnie 5.71 mnie interesuje (mataliczno-popielaty jasny brąz), nie znalazłam go na żadnej palecie :/
5 wyjdzie Ci prawie czarna. jak ogólnie trzyma Ci się i wychodzi popiel po Majirelu? ja farbowałam nim raz i nie byłam zadowolona z efektu

endorfina123 jest offline  
Stary 2010-10-12, 16:42   #4942
visionAM
Zakorzenienie

No własnie szybko się spiera, nie tylko popiel ale ogólnie cała farba :/
Farbowałam poziomem 6 jakieś 3 tygodnie temu i już mam na głowie blond z poziomu 7, miejscami nawet jaśniejszy (tam gdzie kiedyś miałam pasemka), no ale moje włosy ciężej przyjmują farbę, bo były wcześniej bardzo bardzo bardzo jasne więc to może dlatego
Dlatego myślę nad 5.71, bo skoro mi się spłucze tak czy inaczej to może spłucze się do wymarzonego poziomu 6 a nie ciągle do jaśniejszych i jaśniejszych. Może wyjść i czarny, wiem że po tygodniu już będzie inny

Farby są ogólnie ok, popiel się trzyma jakieś 2-3 tygodnie ale ich trwałość na moich włosach jest wręcz tragiczna
visionAM jest offline  
Stary 2010-10-12, 18:49   #4943
medunia
Raczkowanie

No i zrobiłam tym allwaves'em - na oko zmieszałam. I zmyłam też na oko - jak się zaczęły niebezpiecznie przyciemniać
Nawet fajnie - bardzo naturalnie, głęboki ciemny brąz (prawie taki jak mój oryginalny, odrobinkę ciemniejszy), trochę przebijają te kasztanowe refleksy, ale jest dużo chłodniej niż było. Pewnie się spierze jeszcze i bardziej wylezie to czerwone, ale jest ok. Może gdybym dłużej trzymała, bardziej by pokryło ten kasztan, ale też było by ciemniej, a czarnych nie chciałam.
Może następnym razem zrobić 7 -ką i potrzymać tyle ile trzeba - chyba się nie rozjaśnią (bo bardzo nie chciałabym, żeby się rozjaśniły), skoro 6.1 taki ciemny wychodzi?
medunia jest offline  
Stary 2010-10-12, 20:06   #4944
Vivien_o6
Przyczajenie

Wy się chcecie pozbyć rudości, a ja właśnie chce mieć
Mam mały problem. Widzicie zrobiłam sobie włosy ciemnym brązem z Londy. Ale po kilku myciach wypłowiał, wiecj jest taki jaśniejszy. Wszystko pięknie, ładnie. Lecz po jakimś czasie, chyba jak każdej kobiecie, która się farbuje, kolor mi się znudził. Powiem wam, że w ciemnych włosach wyglądam jak wampir. Chciałam podkreślić moją karnacje, bo bardzo ją lubie ;]
Pomocy !!
Mam jasną karnacje i brązowo zielone oczy. Chciałabym sobie zrobić rudy kolor włosów. Lubie kombinować i myślę, że w tym kolorze czułabym się świetnie.
Pierwszy kolor to ten, który mam, a drugi ten, który chce mieć.
Vivien_o6 jest offline  
Stary 2010-10-12, 21:35   #4945
zyta82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Vivien_o6 Pokaż wiadomość
Wy się chcecie pozbyć rudości, a ja właśnie chce mieć
Mam mały problem. Widzicie zrobiłam sobie włosy ciemnym brązem z Londy. Ale po kilku myciach wypłowiał, wiecj jest taki jaśniejszy. Wszystko pięknie, ładnie. Lecz po jakimś czasie, chyba jak każdej kobiecie, która się farbuje, kolor mi się znudził. Powiem wam, że w ciemnych włosach wyglądam jak wampir. Chciałam podkreślić moją karnacje, bo bardzo ją lubie ;]
Pomocy !!
Mam jasną karnacje i brązowo zielone oczy. Chciałabym sobie zrobić rudy kolor włosów. Lubie kombinować i myślę, że w tym kolorze czułabym się świetnie.
Pierwszy kolor to ten, który mam, a drugi ten, który chce mieć.
Bez dekoloryzacji się nie obejdzie. Żadną farbą tego nie rozjaśnisz, bo farby nie rozjaśniają!!! (a nie ma co niszczyć wlosów rozjaśniaczem,-to dekoloryzacja- ale jak wolisz)
Moja mama miała taki kolor - piękny jest. Z loreala kolor - mango.
P.S. nie ten temat forum, poszukaj w rudych.
zyta82 jest offline  
Stary 2010-10-12, 22:51   #4946
Shade_23
Zadomowienie

Kurcze flak...
Ja już nie wiem co z tymi moimi włosami... Wszystko mi się w mega tempie wypłukuje! Normalnie 2, 3 mycia i widać te wredne siwce!
Może to dlatego, że farbuję 3% wodą? Może na siwulce powinna być 6%? Ja i tak już nie farbuję całych włosów tylko kładę mixa na odrost (a raczej na te białe pojedyńcze nitki) i potem przeciągam na długości grzebieniem, żeby nie było gwałtownego przeskoku... Serio już nie wiem co robić! Nie mogę przecież farbować co 2 tygodnie!! (a może mogę??)
Shade_23 jest offline  
Stary 2010-10-15, 10:20   #4947
agatka2002
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gabi2000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Znalazłam fajne produkty firmy Artego:
1) maska odświeżająca kolor IT’S COLOR - są różne wersje, ciekawa wydaje się Perła i Jagoda, link do strony http://www.artego.pl/kolor_odswiezenie.asp

2) żel natychmiastowo koloryzujący MY COLOR REFLEX - sporo odcieni, link do strony http://www.artego.pl/kolor_reflex.asp

Czy któraś z was to stosowała? Drogie są, ale może warto?
Właśnie czy ktoś stosował???? MY COLOR REFLEX artego
Żel koloryzujący podkreślający kolor - chłodny brąz 200 ml , który podobno :( kolor Cold Brown) nadaje
  • Refleks ciemniejszy, chłodniejszy i bardziej intensywny od naturalnego i farbowanego ciemnego brązu
  • Przyciemnia nadając chłodny refleks włosom jaśniejszym od ciemnego brązu, zarówno naturalnym jak i farbowanym
  • Pokrywa siwe włosy, nadając im zdecydowanie chłodną barwę
  • Nie zaleca się stosowania na włosach rozjaśnionych lub po dekoloryzacji, ewentualnie do neutralizacji ciepłych refleksów; w tym przypadku zaleca się rozcieńczenie z refleksem neutralnymhttp://sklep.fryzjerzy.com/product-p...ml-Artego.html
  • drogi
agatka2002 jest offline  
Stary 2010-10-15, 20:12   #4948
punkgirl
Przyczajenie

jak się pozbyć "rudości"?

cześć dziewczyny!
od lat eksperymentuje z kolorem wlosków i przez ostatni czas miałam rude rudawe wloski ale ten kolor już mi się znudził i marzy mi sie teraz jasny brąz/ciemny blond ale jak go osiągnąć?
oto historia jak "schodziłam" do wymarzonego kolorku ale niestety nadal go nie osiągnęłam
mój naturalny kolor to brąz/ciemny brąz
najpierw u fryzjera zafarbowałam na rudo potem gdy pojawiły sie odrosty domowym sposobem zafarbowałam na rudonastępnie 2 razy "ściągnęłam" kolor(nie dekoloryzowałam włosów!!ściągacz do koloru można kupic w uk)i zafarbowałam farbą L’oreal Récital Préférence Ash Brown 6.1i dodałam pare pasemek.czyli wg. opisu powinnam mieć włosy w gamie beżów lecz nadal wszyscy mi mówą że jestem ruda
doradzcie dziewczyny jakis domowy sposób lub delikatną farbę bądź szampon koloryzujący który "zmieni" moje włosy z rudych na jasny brąz/ciemny blond!
punkgirl jest offline  
Stary 2010-10-15, 20:49   #4949
visionAM
Zakorzenienie

Dot.: jak się pozbyć "rudości"?

polecam wątek o zimnych i popielatych brązach
visionAM jest offline  
Stary 2010-10-15, 23:22   #4950
_Avnel
Raczkowanie

Dot.: jak się pozbyć "rudości"?

o, to coś dla mnie. gdzie znajduje się ten wątek? chciałam zapytać czy znacie może farbę/szapmon w kolorze średniego/ciemnego brązu który nie dawałby w efekcie takiego czerwono rudego bądź pomarańczowego odcienia w świetle... bo taki zwykle mi wychodzi, po 2 malowaniach szamponem i teraz trzeci farbą... ; /
szukam takiego jakby szarego brązu.. jeśli wiecie o co mi chodzi może się też świecić na złoto, oby nie tak na rudo... czy to będzie coś w stylu zimnego brązu? czy popielatego? jak to określić i jaki szampon/farbę wybrać?

o, mniej więcej coś takiego, ew. trochę ciemniejsze.. http://fryzurydlugie.blox.pl/resource/z2571071X.jpg

Edytowane przez _Avnel
Czas edycji: 2010-10-15 o 23:28
_Avnel jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości