Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-27, 09:56   #1381
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
a powiesz które to produkty konkretnie? lepsze moisture recovery czy może k-pak?
Bardzo chciałabym móc to stwierdzić, ale to już indywidualna sprawa skóry głowy i włosów.
Ja mam Moisture Recovery szampon i Silk Result odżywkę, z k-paka miałam w posiadaniu tylko Deep Penetrating Reconstructor. Ale jedno wiem na pewno, k-pak to już silna artyleria na mocno zniszczone włosy.
Stary 2009-03-27, 10:00   #1382
KKZJ
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
k-pak to już silna artyleria na mocno zniszczone włosy.
no, to dla mnie będzie w sam raz
KKZJ jest offline  
Stary 2009-03-27, 10:12   #1383
marta301
Zadomowienie

Dziewczyny, doradźcie proszę bo już nie dam rady z moimi włosami , ja wprawdzie nie o brązach lecz blądach, ale widzę że macie oko do mieszania i dobierania farb, więc liczę na Wasze opinie .
Włosy mam jak na załączonych zdjęciach ( kolor naturalny ciemny szatyn, włosy cienkie i delikatne, ale kondycja ok, nie są zniszczone), zalezy mi na osiągnięciu koloru włosów jak na ostatniej fotce.
Czy potrzebna jest dekoloryzacja, czy osiągnę to samą farbą? Jesli farba to jaki odcień byście doradziły i czy da się za pierwszym razem zneutralizowac te rudości?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marzec 2009r 100.jpg (13,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzec 2009r 115.jpg (20,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marzec 2009r 116.jpg (21,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy_szulim.jpg (13,1 KB, 82 załadowań)
Stary 2009-03-27, 10:22   #1384
omesia
Raczkowanie

Madzia,gdzie moge kupic ten k-pak? Poczytalam o czym piszecie(sorry) i tez bym mogla swoim wlosom zafundowac cos mocniej regenerujacego.Znalazlam na allegro richesse 8.02 i chce na dniach kupic.Tylko gryze sie,czy na pewno ten kolor, poczytalam troche o typie urody lato i obejrzalam fotki Cameron Diaz i Laetitie Caste (przykladowe lata) no i widze,ze przewaza kolor slonecznego blondu.Sama nie wiem,mi sie osobiscie nie podobaja tego typu wlosy,poza tym strasznie niszcza sie przy tych blondach.Napisz mi,bo wiem ze wiesz,czy ten 8.02 nie przygasi mnie,boje sie wygladu anemika.Chce sie ozywic.Pytam Cie Madzia ponownie,ale przysiegam,ze to juz ostatni raz.Musze sie upewnic,bo od 2 lat probuje,kombinuje,wlosy niszcze,obcinam,niszcze,o bcinam i nie moge trafic i w koncu ich zapuscic.Bardzo Cie przepraszam.Boze nie wkurzaj sie.....tylko.

Edytowane przez omesia
Czas edycji: 2009-03-27 o 10:25
omesia jest offline  
Stary 2009-03-27, 11:14   #1385
bannanka
Raczkowanie

GG do bannanka

dziewczyny a robiła któraś z was może wella color touch 5.71 albo 6.71 ?? hmm na komputerze nie wyglądają może powalająco ale widziałam na "żywo" i są całkiem całkiem no i nie niszczą włosów bo oksydant tylko 1.9%
bannanka jest offline  
Stary 2009-03-27, 11:44   #1386
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie proszę bo już nie dam rady z moimi włosami , ja wprawdzie nie o brązach lecz blądach, ale widzę że macie oko do mieszania i dobierania farb, więc liczę na Wasze opinie .
Włosy mam jak na załączonych zdjęciach ( kolor naturalny ciemny szatyn, włosy cienkie i delikatne, ale kondycja ok, nie są zniszczone), zalezy mi na osiągnięciu koloru włosów jak na ostatniej fotce.
Czy potrzebna jest dekoloryzacja, czy osiągnę to samą farbą? Jesli farba to jaki odcień byście doradziły i czy da się za pierwszym razem zneutralizowac te rudości?
Na moje oko, to kolor nie jest zły, może troszkę za jasny. Na pewno żaden dekolor nie wchodzi w grę.
Kolor ze zdjęcia wygląda na jasny beż, np. 9.13 z majirel, możesz też poszukać 9.21. Jeżeli natomiast chcesz zniwelować rudości, to polecam szampony neutralizujące żółty odcień do włosów blond, np. Joanna - działa i nie niszczy włosów, jak większość tego typu środków.

Cytat:
Napisane przez omesia Pokaż wiadomość
Madzia,gdzie moge kupic ten k-pak? Poczytalam o czym piszecie(sorry) i tez bym mogla swoim wlosom zafundowac cos mocniej regenerujacego.Znalazlam na allegro richesse 8.02 i chce na dniach kupic.Tylko gryze sie,czy na pewno ten kolor, poczytalam troche o typie urody lato i obejrzalam fotki Cameron Diaz i Laetitie Caste (przykladowe lata) no i widze,ze przewaza kolor slonecznego blondu.Sama nie wiem,mi sie osobiscie nie podobaja tego typu wlosy,poza tym strasznie niszcza sie przy tych blondach.Napisz mi,bo wiem ze wiesz,czy ten 8.02 nie przygasi mnie,boje sie wygladu anemika.Chce sie ozywic.Pytam Cie Madzia ponownie,ale przysiegam,ze to juz ostatni raz.Musze sie upewnic,bo od 2 lat probuje,kombinuje,wlosy niszcze,obcinam,niszcze,o bcinam i nie moge trafic i w koncu ich zapuscic.Bardzo Cie przepraszam.Boze nie wkurzaj sie.....tylko.
Słoneczny blond jest śliczny, ale... No właśnie, pokrótce w typie kolorystycznym lato są 3 fototypy, czyli różniące się kolorystyką cery, wszystko zależy zatem od cery. Tobie odradzałabym słoneczny blond, ze względu na zaróżowioną skórę.
Joico można kupić na alledrogo, ale nie polecam, bo różnie bywa, zazwyczaj są to podróby lub przeterminowane produkty. Jeśli już kupujesz, żadaj wielu informacji od sprzedającego, a przede wszystkim paragonu do zawartej transakcji. Ja zamawiam z http://www.salonshop.pl a także z ich outletu, w którym wyprzedają kosmetyki po dużo niższych cenach

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-03-27 o 11:52
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-03-27, 12:06   #1387
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Na moje oko, to kolor nie jest zły, może troszkę za jasny. Na pewno żaden dekolor nie wchodzi w grę.
Kolor ze zdjęcia wygląda na jasny beż, np. 9.13 z majirel, możesz też poszukać 9.21. Jeżeli natomiast chcesz zniwelować rudości, to polecam szampony neutralizujące żółty odcień do włosów blond, np. Joanna - działa i nie niszczy włosów, jak większość tego typu środków.
Madziunia dziękuję .
A oksydant 6% wystarczy? I czy złapie później moje ciemne odrosty?
Ten kolor 9.13 ładny jest ale ma w opisie popielato-złocisty, więc obawiam się że z rudym może wyjśc z niego na włosach jakaś zielonkawa poświata..., dobrze myślę...?
A ten 9.21 to jaki kolor, bo nigdzie nie mogę go znaleźc?
Co do szamponów neutralizujących, to używam teraz czasem biosilka silver i nie jestem zadowolona z efektów, bo włosy po nim wygladają jak posypane popiołem a nie trzymam go na włosach za długo, chyba że ten Joanny jest delikatniejszy w działaniu...?
Stary 2009-03-27, 12:26   #1388
viki1988
Zakorzenienie

dziweczyny...mnie kusi powrót do blondu, wchodze na wątek a tu o czym dyskusja? o BLONDZIE ... ale nie , bede twarda ja narazie nadal bawie się szamponetkami wychodzi mi naprawdę fajny brązik, jeszcze chce przetestować parę kolorów m.in. garnatową czerń (mam nadzieje ze nie zostanę smerfem) i fiolet a ogólnie to sie zastanawiam czy nie dać sobie Castingu na włosy, zeby ich już nie męczyć ciągle farbą...
Madziunia, widze ze już oficjalnie zostałaś ekspertem i fajny ten sklep z kosmetykami co podałaś, a zwłaszcza outlet szkoda ze nie mają akutalnie tam niz z kerastase... ale za to maja odżywkę z K-packa za połowę ceny
Stary 2009-03-27, 12:53   #1389
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Madziunia dziękuję .
A oksydant 6% wystarczy? I czy złapie później moje ciemne odrosty?
Ten kolor 9.13 ładny jest ale ma w opisie popielato-złocisty, więc obawiam się że z rudym może wyjśc z niego na włosach jakaś zielonkawa poświata..., dobrze myślę...?
A ten 9.21 to jaki kolor, bo nigdzie nie mogę go znaleźc?
Co do szamponów neutralizujących, to używam teraz czasem biosilka silver i nie jestem zadowolona z efektów, bo włosy po nim wygladają jak posypane popiołem a nie trzymam go na włosach za długo, chyba że ten Joanny jest delikatniejszy w działaniu...?
Nie wiem, jak ciemne masz naturalne włosy, więc nie wiem, czy 6% starczy, jeśli jednak masz cienkie i delikatne włosy, może lepiej nie ryzykować z wyższym stężeniem. A może wolałabyś coś z poziomu 8?
http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm
Obejrzyj paletę majirel.
Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
dziweczyny...mnie kusi powrót do blondu, wchodze na wątek a tu o czym dyskusja? o BLONDZIE ... ale nie , bede twarda ja narazie nadal bawie się szamponetkami wychodzi mi naprawdę fajny brązik, jeszcze chce przetestować parę kolorów m.in. garnatową czerń (mam nadzieje ze nie zostanę smerfem) i fiolet a ogólnie to sie zastanawiam czy nie dać sobie Castingu na włosy, zeby ich już nie męczyć ciągle farbą...
Madziunia, widze ze już oficjalnie zostałaś ekspertem i fajny ten sklep z kosmetykami co podałaś, a zwłaszcza outlet szkoda ze nie mają akutalnie tam niz z kerastase... ale za to maja odżywkę z K-packa za połowę ceny
Viki naprawdę nie wiem, jak to się stało, dziewczyny wzięły mnie chyba za guru farbowania
A blond i mnie kusił, ale po mojej wizycie u fryzjera mam cudowniaste włosiszcza i nie będę blondzić.
Stary 2009-03-27, 13:42   #1390
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem, jak ciemne masz naturalne włosy, więc nie wiem, czy 6% starczy, jeśli jednak masz cienkie i delikatne włosy, może lepiej nie ryzykować z wyższym stężeniem. A może wolałabyś coś z poziomu 8?
http://www.alhemia.com/majirel/majirel_palette.htm
Obejrzyj paletę majirel.
Obawiam się na moich włosach poziom 8 byłby prawie niewidoczny. Bardzo kusi mnie ten 9.21, nie wiesz Madziunia gdzie mogę go dostac przez net? Bo na allegro nie widzę..
I czy dobrze myślę że skoro on jest neutralizujący to zneutralizuje mi rudości, czy opal je neutralizuje?
Stary 2009-03-27, 14:02   #1391
Mini1991
Zakorzenienie

zobaczcie jaki ładny ma kolor rubik taki zimnyy

ale troche czarny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cd3b243f00073dea49cc336a.jpg (31,4 KB, 98 załadowań)

włosomaniaczka

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-03-27 o 23:38 Powód: post pod postem
Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-27, 20:33   #1392
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Obawiam się na moich włosach poziom 8 byłby prawie niewidoczny. Bardzo kusi mnie ten 9.21, nie wiesz Madziunia gdzie mogę go dostac przez net? Bo na allegro nie widzę..
I czy dobrze myślę że skoro on jest neutralizujący to zneutralizuje mi rudości, czy opal je neutralizuje?
Bo 9.21 to jest majiblond, ale myślę, że jak napiszesz zapytanie np. do użytkownika crazyhairs to sie okaże, że spokojnie możesz ten kolor u nich zamówić.
Stary 2009-03-27, 21:49   #1393
marta301
Zadomowienie

Cytat:
Bo 9.21 to jest majiblond, ale myślę, że jak napiszesz zapytanie np. do użytkownika crazyhairs to sie okaże, że spokojnie możesz ten kolor u nich zamówić.
Madziunia, zajrzałam do wątku o majiblond i widziałam że 921 wychodzi bardzo jasno, wręcz platynowo na włosach, więc raczej na majiblondy nie będę się porywac, tym bardziej że to farby rozjaśniające i chyba dałyby mi kolor daleki od oczekiwanego.
Przyjrzę się dokładniej temu 9.13 .
Stary 2009-03-28, 21:31   #1394
agatam04
Przyczajenie

Witam, Zastanawiam się nad kolorkiem 4,71 czy już ktoś próbował ten odcień?Mój obecny kolor włosów to ciemny brąz, chciała bym uzyskac ładny brąz w zimnej tonacji.
agatam04 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:35   #1395
Mini1991
Zakorzenienie

chyba Madzia.. kolor wychodzi bardzo ciemno podobno

jest to refleks popielato metaliczny. Jaki masz teraz refleks? czerwony, rudy??

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:39   #1396
agatam04
Przyczajenie

Rudy, ostatnio malowałam czekoladowym brązem już się zmył i efekt teraz jest nie ciekawy mam dosyc rudości

Edytowane przez agatam04
Czas edycji: 2009-03-28 o 21:43
agatam04 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:41   #1397
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agatam04 Pokaż wiadomość
Witam, Zastanawiam się nad kolorkiem 4,71 czy już ktoś próbował ten odcień?Mój obecny kolor włosów to ciemny brąz, chciała bym uzyskac ładny brąz w zimnej tonacji.
JA mieszalam ten kolor z innym, zdjecia pare stron wczesniej. Kolor wychodzi bardzo ladny, metaliczny, chlodny
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:50   #1398
Mini1991
Zakorzenienie

to nakładaj smiało

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-28, 21:55   #1399
agatam04
Przyczajenie

A z jakim kolorem mieszasz?
agatam04 jest offline  
Stary 2009-03-29, 12:22   #1400
Agatau88
Zakorzenienie

Mieszałam 4,71 z 5,11
Agatau88 jest offline  
Stary 2009-03-29, 16:39   #1401
amstafy
Raczkowanie

witam
obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu, mam pytanie do naszych ekspertek
miałam przez 8 lat czarne,jestem świeżo po dekoloryzacji i nałożeniu naturalnego brązu(wyszedł dość ciemny)
mimo że zabieg robiłam u fryzjera, to i tak mam okropnie rudo miedzianą poświatę
i moje pytanie, bo w ofercie farb lisapa(bo na tej firmie pracuje moja fryzjerka), jest farba mixton zielona,
w opisie służy ona do ochładzania ciepłych odcieni, i tak się zastanawiam, czy można ją kłaść samą, czyli tak jak teraz mam świeżo farbowane, to czy mogę położyć tylko tą zieleń, czy lepiej ją dać dopiero przy kolejnym farbowaniu,jako dodatek do farby?

pytam, bo nie znalazłam zbyt wiele informacji na forum na temat tych mixtonów,
też marzy mi się kolorek taki jak Natalia Kukulska ma ostatnio , ale póki co mam ciemny brąz z rudo-miedzianą poświatą

z góry dziękuję za pomoc
jutro też mam zamiar kupić płukankę srebrną i szampon z joanny ale ten z serii profesjonalnej http://www.swistak.pl/a3845817,Joann...500-g-HiT.html ,
może troszkę zniweluje tą paskudna poświatę

pozdrawiam
amstafy jest offline  
Stary 2009-03-29, 16:59   #1402
Mini1991
Zakorzenienie

oo kurde juz jestem ciekawa co odpowiedza nasze ekspertki ) zainteresował mnie ten mixton i ten szampon z joanny

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-29, 18:47   #1403
Lukrecja86
Raczkowanie

amstafy - Mam ten szampon z joanny, zresztą kupiłam sobie całą serie. Do szamponu proponują odżywkę z płukanką. Odżywka ma niebieski kolor. Ogólnie produkty są bardzo dobre, ochładzają moją czuprynę, a w dodatku super pachną (czarną porzeczką). Co do tego mixtonu to nie mam pojęcia, pierwszy raz o czymś takim słysze. Słyszałam juz o intensyfikatorach, może to, coś w tym stylu. Ale one sa mozliwe do stosowania z farbami, a nie samodzielnie.
Lukrecja86 jest offline  
Stary 2009-03-29, 19:12   #1404
Mini1991
Zakorzenienie

LU to dziala jak gencjana??

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-29, 19:29   #1405
amstafy
Raczkowanie

dobrze wiedzieć , że jest cała seria z joanny.
a co do tych mixtonów to tu jest link:
http://www.fryzjerskie.com/product_i...oducts_id=1252

mają 6 kolorów , ale zieleń jest " idealny do wygaszania i tonowania nadmiernie ciepłych kolorów"
amstafy jest offline  
Stary 2009-03-29, 19:42   #1406
Lukrecja86
Raczkowanie

Mini, koniec końców nie używałam tej gencjany. Ta seria działa subtelniej, nie barwi włosów na fioletowo, w przeciwieństwie do płukanek i przede wszystkim jest wygodniejsza w użyciu, wiadomo nie trzeba dodatkowo płukać. Dla mnie jest całkiem ok, zwłaszcza, że profesjonalne i niezbyt drogie. Teraz robie sobie popielate ciemne pasemka i widzę, że też je ochładza, bo po kilku myciach znów zaczynały się ciepłe robić (tam gdzie robione były na żółci pasemkowej).
amstafy, widzę, że to bardzo sprytne jest. W sumie wyczytalam, że zawsze stosowane są z innymi farbami. Zawsze jednak można spróbować...

Edytowane przez Lukrecja86
Czas edycji: 2009-03-29 o 19:46
Lukrecja86 jest offline  
Stary 2009-03-29, 20:12   #1407
amstafy
Raczkowanie

sprytne,sprytne
tylko właśnie nie wiem czy można nakładać samo, bo ja w piątek miałam dekoloryzację i na to farbę, i mam okropną poświatę,
a nie chcę farbować jeszcze raz farbą z dodatkiem tej zieleni, bo mi włosy wypadną, dlatego wolałabym samą zielenią , bo jest bez amoniaku i "delikatniejsza"od farby
no i ciekawe jaki efekt po tym jest, bo gorzej jak wyjdzie brzydka zielona poświata
dlatego lepiej poczekam może specjalistki forumowe już testowały coś podobnego, bo z innych firm też są takie farby , n llegro znalazłam coś takiego:
www.allegro.pl/item590287375_chantal_pro fesjonalna_farba_do_wloso w_120_ml.html
amstafy jest offline  
Stary 2009-03-30, 00:41   #1408
trasti
Przyczajenie

kurde nikt mi nie odp fryzjerka mi doradzila 5 z majirela i wyszla ciemno ;-((((((( ja chcialam jasny-sredni braz !!!!!!!! co mam zrobic zeby to wyplukac zeby byly jasniejsze? szampon przeciwlupiezowy?? ratujcie!!!!!!!!!!!!!! bo mi taki kolor nie pasuje wygladam b. blado .
ale moge doradzic jak ktos chce osiagnac chlodny kolor to ten jest idealny // POMOCY !!!!!!!!!!!!
trasti jest offline  
Stary 2009-03-30, 08:35   #1409
Mini1991
Zakorzenienie

ciemny nie oznacza zimny ..
tak myj szamponem przeciwłupieżowym zejdzie troche

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-03-30, 12:11   #1410
trasti
Przyczajenie

wiem ze nie ozacza ale ten jest nazywa sie na palecie mroźny
trasti jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości