Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-16, 10:55   #1981
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
brzmi super ach, kusisz tym blondem, kusisz
Aguś, kuszę kuszę powiem Ci, że czuję się genialnie w tym kolorze. Fakt blond jest wymagający, szczególnie przy brązowych oczach, warto dość intensywnie podkreślać oko, a ja ostatnimi czasy rzadko się malowałam...ale co tam, uwielbiam ten kolor i kuszę, kuszę, kuszę
Stary 2009-06-16, 11:56   #1982
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Aguś, kuszę kuszę powiem Ci, że czuję się genialnie w tym kolorze. Fakt blond jest wymagający, szczególnie przy brązowych oczach, warto dość intensywnie podkreślać oko, a ja ostatnimi czasy rzadko się malowałam...ale co tam, uwielbiam ten kolor i kuszę, kuszę, kuszę
odstąp ode mnie szatanie! a kysz !
ja mam kryzys, wczoraj pofarbowałam i jakoś średnio równo mi wyszlo :/ gdzieniegdzie prześwituje rudzielstwo... ja już nie wiem co z tymi włosami robić jeszcze się skubańce nie wiem czemu ale przesuszyły strasznie....
Stary 2009-06-16, 12:04   #1983
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
odstąp ode mnie szatanie! a kysz !
ja mam kryzys, wczoraj pofarbowałam i jakoś średnio równo mi wyszlo :/ gdzieniegdzie prześwituje rudzielstwo... ja już nie wiem co z tymi włosami robić jeszcze się skubańce nie wiem czemu ale przesuszyły strasznie....
Viki, szybciorkiem olej kokosowy i pod folię Nierówno pokryło, może za mała ilość farby??

a kysz?? szatanie?? no wiesz, teraz to oberwiesz kuszeniem - kuszę, kuszę, kuszę, blond, blond, cacy cacy kuszę

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-06-16 o 12:08
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-06-16, 12:11   #1984
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
niedobra babo
Na szczęście ja średnio wyglądam w blond i średnio się czuję. Choć latem mnie dopada pokusa ale tym razem się jej oprę. Czekam na moje piątki z all i będę ciemna

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-16, 12:18   #1985
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Viki, szybciorkiem olej kokosowy i pod folię Nierówno pokryło, może za mała ilość farby??
myśle ze farby było ok, 2/3 tubki łącznie a włosy mam takie niecałkiem do ramion, raczej zwykle mam problem z rozprowadzeniem bomi się te wlosy jakoś tak zlepiają w strąki Wy tak nie macie?
Cytat:
a kysz?? szatanie?? no wiesz, teraz to oberwiesz kuszeniem - kuszę, kuszę, kuszę, blond, blond, cacy cacy kuszę
o nie, i jaktu się oprzec takiej czarownicy mi niestety w blondzie jest ładnie wiec muszę się opierać ostatkami woli, zwłaszcza ze przez 2 latat byłam blondi, a dopiero od pół roku brunetką jestem....
Stary 2009-06-16, 13:02   #1986
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
myśle ze farby było ok, 2/3 tubki łącznie a włosy mam takie niecałkiem do ramion, raczej zwykle mam problem z rozprowadzeniem bomi się te wlosy jakoś tak zlepiają w strąki Wy tak nie macie?
Ja mam włosy do ramion i zużywam 2 - 2,5 tubki farby, ale ja mam cholernie gęste włosy. Czasami mnie szlag trafia, bo płacę koszmarne pieniądze za farbowanie, za podcinanie, za rekonstrukcję, ale z drugiej strony lepiej mieć za dużo niż za mało włosów
Cytat:
Napisane przez viki1988
o nie, i jaktu się oprzec takiej czarownicy mi niestety w blondzie jest ładnie wiec muszę się opierać ostatkami woli, zwłaszcza ze przez 2 latat byłam blondi, a dopiero od pół roku brunetką jestem....
Viki, kuszę, kuszę kuszę, dobrze mieć blądynkę do pary (specjalnie przez ą )

Czas edycji: 2009-06-16 o 13:05
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-06-16, 13:12   #1987
Mini1991
Zakorzenienie

a ja mam włosy tak do zapiecia stanika i wystarcza jedna farbka powaznie ale fakt mało ich jest
a co do oleju kokosowego to mnie w ogóle nie poprawił stanu włosów

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-16, 13:35   #1988
madziunia80
Zakorzenienie

Olej kokosowy nawilża, nie regeneruje, bo nie ma takich właściwości, jeżeli masz mocno uszkodzoną strukturę włosa, to fakt niewiele rzeczy pomaga, wtedy raczej jedynie keratyna i potem nawilżanie.
Stary 2009-06-16, 13:41   #1989
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam włosy do ramion i zużywam 2 - 2,5 tubki farby, ale ja mam cholernie gęste włosy. Czasami mnie szlag trafia, bo płacę koszmarne pieniądze za farbowanie, za podcinanie, za rekonstrukcję, ale z drugiej strony lepiej mieć za dużo niż za mało włosów
to musisz faktycznie mieć strasznie gęste włosy... ja już próbowalam i mniej - pół tubki - było za mało a cała to aż mi wlosy niemal w niej "pływały", wiec narazie 2/3 jest w sam raz... a swoja droga to ja nie wiem co z tymi fryzjerami jest , mialam dugie wlosy i robilam balejaż -sporo placilam, potem ścięlam i umółąm się na cięcie i farbowanie i... zapłaciłam tyle samo
Cytat:
Viki, kuszę, kuszę kuszę, dobrze mieć blądynkę do pary (specjalnie przez ą )
Będziemy blądynkami, będziemy blądzić błądzić
Stary 2009-06-16, 14:12   #1990
megan79
Raczkowanie

Dziewczyny,ale mnie tym blondem podkuściłyście.Jak zaczęłam tu pisać marzył mi się popielaty jasny brązik lub ciemny blond.Teraz już wariuję i zastanawiam się czy nie rozjaśnić bardziej.Zawsze byłam blondynką,później na swoich mysich włosach robiłam pasemka,które latem razem z moimi włosami się zlewały.Na zimę zaszalałam i wszystko przyciemniłam.I od tamtej pory zdecydować się nie mogę,w którym kolorze lepiej się czuję.Jedno jest pewne nigdy nie uzyskałam zimnego kolorku,ani będąc blondynką,ani teraz,a o takim marzę od lat.Na pewno przez nieodpowiednie farby.Chociaż pasemka zawsze robiłam w salonie,pierwsze przyciemnienie też.No i teraz jestem w kropce.Do tego mam gęste,grube włosy i ufarbowanie ich w domu to zawsze wyzwanie.Do końca czerwca musze się na coś zdecydować,ech...
A powiedzcie gdybym teraz na tych swoich brązowych włosach z rudawą poświatą zrobiła pasemka,czy nie wyjdzie jakiś koszmar?Boję się,że pasemka wyjda żółte i zleją się z tym brązem i wyjdzie rudy po całości.A może położyć dwa kolorki pasemek,jedne rozjaśnione,a drugie popielty blond na ten brąz?Pewnie jak pójdę do salonu to mi podpowiedzą.Ale zawsze jak mówię,że chcę zimny odcień,to nigdy taki nie wychodzi.
megan79 jest offline  
Stary 2009-06-16, 14:16   #1991
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
to musisz faktycznie mieć strasznie gęste włosy... ja już próbowalam i mniej - pół tubki - było za mało a cała to aż mi wlosy niemal w niej "pływały", wiec narazie 2/3 jest w sam raz... a swoja droga to ja nie wiem co z tymi fryzjerami jest , mialam dugie wlosy i robilam balejaż -sporo placilam, potem ścięlam i umółąm się na cięcie i farbowanie i... zapłaciłam tyle samo

Będziemy blądynkami, będziemy blądzić błądzić
To nic, klientka mojej Ani opowiadała jej, że była w salonie X we Wrocławiu za baleyage 2 kolory i podcięcie zapłaciła 300 zł, potem robiła tylko pasemka, bez podstawy i podcinała zapłaciła 300zł, za trzecim razem były tylko na podcięciu i zgadnij ile zapłaciła...oczywiście 300zł. Ja to bym ich wyśmiała.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Megan, rozjaśnianie pasemkami to jedno, ale na to powinno sie nałożyć jakis kolor, żeby stonować ten kolor na wybarwionych włosach. Nawet przy chłodnych odcieniami, użycie samego rozjaśniacza daje bardziej lub mniej, ale żółte włosy. Myślę, że spokojnie możesz wybrać się zrobić jakieś pasemka i wcale one nie muszę być jakoś super jasne, moą być przecież na poziomie 8 lub 7.

Czas edycji: 2009-06-16 o 15:10
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-06-16, 14:18   #1992
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
To nic, klientka mojej Ani opowiadała jej, że była w salonie X we Wrocławiu za baleyage 2 kolory i podcięcie zapłaciła 300 zł, potem robiła tylko pasemka, bez podstawy i podcinała zapłaciła 300zł, za trzecim razem były tylko na podcięciu i zgadnij ile zapłaciła...oczywiście 300zł. Ja to bym ich wyśmiała.

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Megan, rozjaśnianie pasemkami to jedno, ale na to powinno sie nałożyć jakis kolor, żeby stonować ten kolor na wybarwionych włosach. Nawet przy chłodnych odcieniami, użycie samego rozjaśniacza daje bardziej lub mniej, ale żółte włosy. Myślę, że spokojnie możesz wybrać się zrobić jakieś pasemka i wcale one nie muszę być jakoś super jasne, moą być przecież na poziomie 8 lub 7.
ała ... ale to już naprawdę jest chamstwo... ja aż tyle nie płacę na szczęście, a ze lubię ten salon to nie bede sie wykłócać o 30 czy 40 zł mniej,mimo ze powinnam...
a ogolnie przyjrzalam się bardziej wlosom i mają cholery rudawy polysk :/ ale już chyba wiem jak sie tego pozbyć- kwestia oksydantu, teraz robilam wszystko na 4% a wcześniej robiłam gdzies pomiędzy 2-3%(rozcieńczalam) i wyszlo chodno, wniosek z tego taki ze wlosy mi sie utleniają na rudo i musze poprostu stoswać niższe oksydnaty i farbować co 3-4 tyg.
Stary 2009-06-16, 14:56   #1993
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ale mnie tym blondem podkuściłyście.Jak zaczęłam tu pisać marzył mi się popielaty jasny brązik lub ciemny blond.Teraz już wariuję i zastanawiam się czy nie rozjaśnić bardziej.Zawsze byłam blondynką,później na swoich mysich włosach robiłam pasemka,które latem razem z moimi włosami się zlewały.Na zimę zaszalałam i wszystko przyciemniłam.I od tamtej pory zdecydować się nie mogę,w którym kolorze lepiej się czuję.Jedno jest pewne nigdy nie uzyskałam zimnego kolorku,ani będąc blondynką,ani teraz,a o takim marzę od lat.Na pewno przez nieodpowiednie farby.Chociaż pasemka zawsze robiłam w salonie,pierwsze przyciemnienie też.No i teraz jestem w kropce.Do tego mam gęste,grube włosy i ufarbowanie ich w domu to zawsze wyzwanie.Do końca czerwca musze się na coś zdecydować,ech...
A powiedzcie gdybym teraz na tych swoich brązowych włosach z rudawą poświatą zrobiła pasemka,czy nie wyjdzie jakiś koszmar?Boję się,że pasemka wyjda żółte i zleją się z tym brązem i wyjdzie rudy po całości.A może położyć dwa kolorki pasemek,jedne rozjaśnione,a drugie popielty blond na ten brąz?Pewnie jak pójdę do salonu to mi podpowiedzą.Ale zawsze jak mówię,że chcę zimny odcień,to nigdy taki nie wychodzi.
masz dokładnie tak samo, jak ja również od pół roku, nawet troszkę mniej jestem ciemna, a wcześniej byłam blondynką, naturalnie też jestem. długo wahałam się miedzy blondem, a brązem, na razie brąz wygrał. nikt nie jest w stanie doradzić mi w jakich jest mi lepiej, bo w jednych i drugich jest ponoć ładnie. w obecnej chwili brąz, bo nie chce mi się męczyć z odrostami, no i troszkę odżyją mi te włosy, ale nie ukrywam, że raz na jakiś czas marzę o powrocie do blondu, ale do takiego śliczniusiego zimnego...

endorfina123 jest offline  
Stary 2009-06-16, 16:32   #1994
RowenaRavenclaw
Przyczajenie

Jak się pozbyć rudego koloru? Pomóżcie!

Witam!
Mój problem wygląda tak. Moje naturalne włosy to taki ciemny blond prawie szatyn. Od 6 lat robiłam blond pasemka, ale mi się znudziły więc jesienią zeszłego roku poszłam do fryzjera zrobić rudy. Niestety zmył się szybko więc w grudniu powtórzyłam. Potem już bez fryzjera były farby mniej więcej co miesiąc. Najpierw 2 razy L'oreal Casting Bursztyn, potem raz L'oreal Casting Orzech Laskowy (to była dopiero marchewa :P), a potem też LC tylko Bursztynowy Blond (dosyć jasny rudy). Teraz mam już dość rudego, ale nie wiem jak się mam go pozbyć bez fryzjera nie farbując włosów na czarno Marzy mi sie jakiś średni blond, albo orzechowy blond... Tylko nijak mi ten rudy się nie chce wypłukać. Stosowałam już szampon przeciwłupieżowy, rumianek, szampon do blond włosów i nic. Teraz zrobiłam sobie blond Garnierem 100 % kolor (jasny opalizujący blond) i mam na głowie jakąś paskudną mieszankę pomarańczowego, imbiru i kupy po zatruciu pokarmowym. Eh.. Co mam zrobić, żeby te włosy przestały być rude??? Czy naprawde nie obejdzie się bez fryzjera?? Aha dekoloryzacja nie wchodzi w grę bo mam słabe włosy i się boję je bardziej zniszczyć. Doradźcie coś !
RowenaRavenclaw jest offline  
Stary 2009-06-16, 17:40   #1995
mmagda2002
Przyczajenie

Dot.: Jak się pozbyć rudego koloru? Pomóżcie!

tez nosilam łlosy rude, kiedy mi sie znudziły zamalowalam je turecką mokką z safiry.wyszly ciemne, ale niezupełnie czarne.rudy zamalowal sie po drugim nałozeniu farby.To było niecały rok temu.Teraz mam kolor ciemny szatyn na głowie, a następny bedzie ciemny blond.Po rudym ani śladu.....
mmagda2002 jest offline  
Stary 2009-06-16, 18:03   #1996
RowenaRavenclaw
Przyczajenie

Ja nie mogę mieć nic ciemnego bo jestem tak biała, że nawet w moim naturalnym kolorze wyglądam jakbym dopiero co z trumny wstała. Do tego mam trochę piegów i myślę, że w ciemnym to byłaby totalna masakra. Chcę jakiś średni naturalny blond, oczywiście jak mi się uda to zrobić na tym moim obecnym sraczkowatym kolorze...
Stary 2009-06-16, 21:20   #1997
kaska222
Moderator

Nie sädze zeby jakakolwiek farba pokryla rude wlosy-opröcz czarnego,albo dekoloryzacja albo co jakis czas rozjasniac pasemkami.
Sama schodze z bräzu pod swiatlo daje rudä poswite.Fryzjerka sama mi doradzila zebym co jakis czas przychodzila na rozjasnianie,po 3/4 razach przemaluje na Möj naturalny odcien ciemny taki mysi blond.Ale bede musiala 2 razy malowac pod swöj naturalny-bo wiadomo po rozjasnionych wlosach farba szybko sie wyplukuje.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-06-17, 08:42   #1998
Mini1991
Zakorzenienie

zobaczcie http://www.youtube.com/watch?v=WirongWHcW4&featu re=popular nie wiem skad ona ma tak piekny kolor.. i włosy oczywiscie.. pewnie kolor naturalny

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-06-17, 08:57   #1999
madziunia80
Zakorzenienie

Kolor faktycznie cudny i raczej na pewno naturalny, ale to nic w porównaniu z genialnym stanem włosów. Zazdroszczę jej, w ogóle śliczna dziewczyna
Stary 2009-06-17, 11:59   #2000
RowenaRavenclaw
Przyczajenie

Eh..no to chyba muszę się zrobić na ciemny szatyn... Lato jest, może się opalę i nie będzie aż tak źle?? Ewentualnie pójdę na casting gdyby kręcili rodzinę adamsów :P
Stary 2009-06-17, 12:33   #2001
megan79
Raczkowanie

Rzeczywiście bardzo ładny i wygląda super naturalnie. A jak byście określiły ten kolor, np. wybierając z palety Majirel?
megan79 jest offline  
Stary 2009-06-17, 12:52   #2002
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście bardzo ładny i wygląda super naturalnie. A jak byście określiły ten kolor, np. wybierając z palety Majirel?
Ja powiedziałabym, że to 4.11, no może 5.11. Wszystko zależy od światła , na kilku filmikach tej dziewczyny jej włosy wyglądają na całkiem jasne, coś podchodzącego pod jasny brąz, na innych na totalnie ciemne...

Czas edycji: 2009-06-17 o 12:54
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-06-17, 13:15   #2003
Shade_23
Zadomowienie

Ja widzę, że jakiś wakacyjny szał na blondy nas napadł... hehehe!! Ja też wybieram się na pasemka blond do naszej Zafirah.

W ogóle owładnęła mnie chęć posiadania złotego brązu (z przewagą złota) Czekam na ten Matrix 5GG czyli intensywnie złocisty.

Złociste refleksy na brązie są boskie.. Tylko tak myślę co zrobić z tą miedzią która nadal jest? Czy złoto jej jeszcze nie spotęguje? Myślałam o popielatym mixtonie ale Zafirah odradziła bo może się wkraść zieleń.
Natomiast może zielony mixton będzie bezpieczniejszy?? Sama nie wiem teraz co robić... Z drugiej strony w Richeskach jest kolor 5,13 a więc i złoto i popiel w jednym... to może jednak zielone by nie były??...
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-06-17, 14:31   #2004
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja widzę, że jakiś wakacyjny szał na blondy nas napadł... hehehe!! Ja też wybieram się na pasemka blond do naszej Zafirah.

W ogóle owładnęła mnie chęć posiadania złotego brązu (z przewagą złota) Czekam na ten Matrix 5GG czyli intensywnie złocisty.

Złociste refleksy na brązie są boskie.. Tylko tak myślę co zrobić z tą miedzią która nadal jest? Czy złoto jej jeszcze nie spotęguje? Myślałam o popielatym mixtonie ale Zafirah odradziła bo może się wkraść zieleń.
Natomiast może zielony mixton będzie bezpieczniejszy?? Sama nie wiem teraz co robić... Z drugiej strony w Richeskach jest kolor 5,13 a więc i złoto i popiel w jednym... to może jednak zielone by nie były??...
Ja to jednak jestem skuteczna w kuszeniu

Shade, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że zamawiasz matrixa, ja miałam byłam diabelnie niezadowolona, wyszedł bardzo ciepło i miedzianie (( Cóż, może Tobie się poszczęści i wyjdzie złoto...
A co do refleksów to wydaje mi się, że ryzyko zieleni jest wtedy, kiedy nakładasz popiel mając na włosach złoto, a nie kiedy nakładasz farbę z refleksem .13...

Czas edycji: 2009-06-17 o 14:33
madziunia80 jest offline  
Stary 2009-06-17, 14:35   #2005
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Ja to jednak jestem skuteczna w kuszeniu

Shade, szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że zamawiasz matrixa, ja miałam byłam diabelnie niezadowolona, wyszedł bardzo ciepło i miedzianie (( Cóż, może Tobie się poszczęści i wyjdzie złoto...
A co do refleksów to wydaje mi się, że ryzyko zieleni jest wtedy, kiedy nakładasz popiel mając na włosach złoto, a nie kiedy nakładasz farbę z refleksem .13...
No wyjścia już nie ma... Zawsze mogę go nie nałożyć
Miedziano to mi WSZYSTKO wychodzi więc już to olewam... Zostało mi jeszcze pół mieszanki Richesse 5&5,12 która TEŻ wyszła mi z czasem miedziana... Hahah... Ja już nigdy nie będę popielata i nie ma się co łudzić. Serio...

Jeśli złoty okaże się też miedziany to zdecydowałam, że kupuję ciemny fiolet albo wiśnię i pieprzę te wszystkie experymenty :P

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-06-17 o 14:36
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-06-17, 15:35   #2006
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli złoty okaże się też miedziany to zdecydowałam, że kupuję ciemny fiolet albo wiśnię i pieprzę te wszystkie experymenty :P
mmmmm, fiolecik, uwielbiam dlatego zrobiłam blond z opalem w refleksie :P
Stary 2009-06-17, 15:42   #2007
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
mmmmm, fiolecik, uwielbiam dlatego zrobiłam blond z opalem w refleksie :P
A to która z farb albo szamponów koloryzujących była by fajnie złota i tylko złota?? Może jednak coś z Richesse?? Jakieś podpowiedzi?....
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-06-17, 15:55   #2008
madziunia80
Zakorzenienie

Cytat:
A to która z farb albo szamponów koloryzujących była by fajnie złota i tylko złota?? Może jednak coś z Richesse?? Jakieś podpowiedzi?....
Nie wiem, jak to z Twoją miedzią na włosach, bo skoro ona Ci zawsze wyłazi to szlag wie, jak sie jej pozbyć. Z Richesse nie ma nic ciekawego, mi sie ze złocistych podoba maji 4.3 albo 5.32 z ciepłych brązów.
Stary 2009-06-17, 17:26   #2009
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
zazdroszczę

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-17, 18:17   #2010
Dominika6
Zadomowienie

Witam was To moj pierwszy post w tym watku Przeczytałam wszystkie wasze posty, i już mi głowa pęka:P Wszystko przeanalizowałam i... nadal nie wiem:P
Składaniam się ku majrel 5,11 lub 5,71 albo 6,1 ale pewna nie jestem:/
Aktualnie jestem blondynka, ale marzy mi się ciemniejszy zimny kolorek, ktory nie będzie się wypłukiwał na rudo.
Tak sobie myślę, że chyba najlepiej będzie zapytać co wy mi doradzicie i waszymi opiniami się trochę kierować
Umieszczam moje zdjecie aktualne i mój wymarzony kolorek Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db100c5314.jpg (21,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana lima.jpg (35,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg adriana-lima-picture-3.jpg (34,4 KB, 59 załadowań)
Dominika6 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości