Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-23, 14:04   #2251
imago84
Wtajemniczenie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Przyglądam sie waszemu wątkowi od dawna, przyznam że bardzo niesmialo bo chyba nie zdecydowalabym sie na mieszanie tych farb czy rozjasnianie ale po urlopie w słońcu i morzu z ciemnego brązu zostało niewiele włosy zjaśniały. Chciałabym to wykorzystać do uzyskania czegoś takiego jak khloe kardashian czyli jasny brązik na pograniczu chyba z ciemnym blondem (). Wiem że jak zafarbuje jasnym brazem to nic z tego nie bedzie bo po pewnym czasie zostanie rudość.
Zatem moze powinnam zafarbowac swoje włosy ciemnym blondem? Jakiej farby najlepiej do tego użyć - myslałam o jakimś drogeryjnych lorealu ale nie koniecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1823_2.jpg (42,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1823_3.jpg (59,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Khloe Kardashian-PRN-032292.jpg (40,3 KB, 91 załadowań)
Stary 2009-07-23, 15:35   #2252
tootsie
Zakorzenienie

Dzięki za radę
No to teraz mam problem co kupic
Myślisz, że można byłoby do 8AA dodać fioletowy mixton?
Wydaje mi się, że mieszanka 8N+8AA dałaby w rezultacie 8A, czyli nie można wykluczyć w zupełności zielonkawej poświaty. Ale z kolei fioletowy mixton przeznaczony jest do niższych poziomów. Do 8 mozna byłoby dodać jedynie dodatkowy mixton popielaty. I ciekawe czy wtedy 8AAA nie dałoby zielonej poświaty?
Tak na babski rozum nie powinno, bo pierwsze A da zieloną poświatę, drugie A przykryje zieloną poświatę, a trzecie A da piękny popiel

Zaraz napiszę e-maila do sprzedawczyni z allegro, może odpisze i rozwieje moje wątpliwości.

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-23, 16:21   #2253
Mini1991
Zakorzenienie

imago ciemny blond? hm bedzie ciezko.. niby z londy ciemny blond wychodzi zimno ale w wielu przypadkach ku zaskoczeniu na włosach jest czern ;/ Anna polecała tez cacao nutrisse ale nie jest to zdecydowanie cimny blond a raczej ciemny braz
stosowałam tez blond ppielaty preferance ładny jasny braz na poczatku a pózniej ;;/

ale mam ochote ufarbowac sie!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-24, 08:43   #2254
tootsie
Zakorzenienie

Dostałam numer telefonu od sprzedawczyni farb chi na all w celu uzyskania profesjonalnej porady. Podoba mi się takie podejście
Dzisiaj zadzwonię i dam znać co i jak

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-24, 10:42   #2255
AnnaMK
Rozeznanie

Cathy, profesjonalne farby są delikatniejsze i nie sądzę byś na włosach na poziomie piątym uzyskała satysfakcjonujący efekt 8.0 z wodą 6%. W zasadzie to nie wiem jaki kolor chcesz uzyskać...ale wodą 6% nie przeskoczy aż trzech odcieni i możesz się bardzo zdziwić uzyskanym efektem.
Tootsie, masz całkowita rację, najlepiej pytać ludzi którzy pracują na danej farbie.
Same wiecie, że często co firma to inny kolor na głowie. Jestem tego przykładem, a raczej czegoś absurdalnego, otóż przyszła wczoraj moją ulubiona farba Richesse 7.13, nałożyłam najpierw na odrost, potem na 10 minut na resztę włosów ( tak jak zawsze ) i co....po zmyciu i wysuszeniu czarna mamba, masakra, dno, tylko siedzieć i plakać:-( Nie wiem co się stało?! Odrost prawie i nie chwycił a reszta szaro-buro-zółte dziadostwo. Rany czy oni mogą oszukiwać ?( chodzi mi o dostawców ) Dodatkowo włosy mam szorstkie i bez wyrazu. Czyżbym znów musiała rozpocząć poszukiwania???:-((( Tootsie czekam w takim razie, może Tobie coś mądrego doradzą...
AnnaMK jest offline  
Stary 2009-07-24, 11:07   #2256
imago84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
imago ciemny blond? hm bedzie ciezko.. niby z londy ciemny blond wychodzi zimno ale w wielu przypadkach ku zaskoczeniu na włosach jest czern ;/ Anna polecała tez cacao nutrisse ale nie jest to zdecydowanie cimny blond a raczej ciemny braz
stosowałam tez blond ppielaty preferance ładny jasny braz na poczatku a pózniej ;;/

ale mam ochote ufarbowac sie!
dzięki za rady

ciekawi mnie co sie stało z tymi twoimi włosami po popielatym prefarance pozniej?

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:08
imago84 jest offline  
Stary 2009-07-24, 12:42   #2257
Mini1991
Zakorzenienie

kolor sie wypłukał i był rudo zyólty i miedziany :P ble ;P

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-24, 18:23   #2258
tootsie
Zakorzenienie

Zapomniałam spisać z e-maila numeru telefonu I w końcu nie zadzwoniłam. Ale jutro może podjadę do sklepu fryzjerskiego i podpytam

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-24, 21:40   #2259
kathy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Cathy, profesjonalne farby są delikatniejsze i nie sądzę byś na włosach na poziomie piątym uzyskała satysfakcjonujący efekt 8.0 z wodą 6%. W zasadzie to nie wiem jaki kolor chcesz uzyskać...ale wodą 6% nie przeskoczy aż trzech odcieni i możesz się bardzo zdziwić uzyskanym efektem.
Anna - dzięki za radę. Kurcze już sama nie wiem co robić. Naturalne włosy mam tak na poziomie 6 dlatego myślałam, że farba z poziomu 8 mi je troszkę rozjaśni. Po użyciu majirel 8.11 na naturalne włosy wyszło mi "żółtko" na głowie, nie wiem dlaczego.... Uzyskać chcę jakiś średni- ewentualnie ciemny POPIELATY blond. Teraz czekam na Chi - 8AA - ale teraz się zastanawiam, czy nie będzie za jasne....

Jeśli chodzi o Richesse, to moja koleżanka też się nacięła. Robiła czymś z poziomu 6 (nie pamiętam dokładnie) i wyszły jej prawie czarne!!! Dlatego Richessków się trochę boję... Zamawiałaś u tego samego dostawcy co zwykle???

Edytowane przez kathy
Czas edycji: 2009-07-24 o 21:43
kathy jest offline  
Stary 2009-07-25, 20:56   #2260
Mbronek
Przyczajenie

Dziewczeta Drogie-ja z takim pytaniem. Czy jak farbujecie wlosy same profesjonalnymi farbami to zawsze macie oxydant z tej samej firmy co farba? Mam ochote na popielaty braz, sa ladne odcienie z Goldwella, ale oxydant duzy i kosztuje fortune. Nie wiem czy nie zrobie sobie krzywdy kupujac inny rozjasniacz. Myslalam, zeby kupic sama farbe i pojsc do fryzjera, ale w mojej miejscowosci nikt nie pracuje na Goldwellu, wszyscy na Matrixie, a nie chce zeby farba zeszla mi z wlosow, jakby to byla szamponetka. Tak sie zastanawiam-tu kieruje pytanie do fryzjerow-czy w salonach zawsze pracuja na oryginalnych oxydantach? Mam mocno rozjasnione jasne rude wlosy, ciemny odrost-marzy mi sie zimny braz-moze jakas sugestia co do farby, ktora oziebi i nie splynie po 3 myciach?
Mbronek jest offline  
Stary 2009-07-25, 22:57   #2261
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mbronek Pokaż wiadomość
Dziewczeta Drogie-ja z takim pytaniem. Czy jak farbujecie wlosy same profesjonalnymi farbami to zawsze macie oxydant z tej samej firmy co farba? Mam ochote na popielaty braz, sa ladne odcienie z Goldwella, ale oxydant duzy i kosztuje fortune. Nie wiem czy nie zrobie sobie krzywdy kupujac inny rozjasniacz. Myslalam, zeby kupic sama farbe i pojsc do fryzjera, ale w mojej miejscowosci nikt nie pracuje na Goldwellu, wszyscy na Matrixie, a nie chce zeby farba zeszla mi z wlosow, jakby to byla szamponetka. Tak sie zastanawiam-tu kieruje pytanie do fryzjerow-czy w salonach zawsze pracuja na oryginalnych oxydantach? Mam mocno rozjasnione jasne rude wlosy, ciemny odrost-marzy mi sie zimny braz-moze jakas sugestia co do farby, ktora oziebi i nie splynie po 3 myciach?
w profesjonalnych salonach fryzjerskich zawsze pracują na oryginalnych oxydantach, stąd jakość oferowanych usług

do mycia polecam Ci szampon różowy z l'oreala ten do farbowanych włosów, naprawde pomaga zachować kolor i przy myciu farba nie wypłukuje się - a jeśłi już to na pewno w mniejszym stopniu.

jeśli masz zniszczone włosy to farba będzie się szybciej wypłukiwała - wina otwartych łusek. Dlatego przed koloryzacją zadbaj szczególnie o włosy, zeby je dobrze przygotować do zabiegu.

polecałabym Ci farbkę LOREAL RICHESSE DIACOLOR - jest bardzo duży wybór brązów.
Goldwell tez ma dobre farby.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy Pokaż wiadomość
Anna - dzięki za radę. Kurcze już sama nie wiem co robić. Naturalne włosy mam tak na poziomie 6 dlatego myślałam, że farba z poziomu 8 mi je troszkę rozjaśni. Po użyciu majirel 8.11 na naturalne włosy wyszło mi "żółtko" na głowie, nie wiem dlaczego.... Uzyskać chcę jakiś średni- ewentualnie ciemny POPIELATY blond. Teraz czekam na Chi - 8AA - ale teraz się zastanawiam, czy nie będzie za jasne....

też robiłam 8.11 i wyszło mi żółtko i też nie wiem czemu.
farba była zamawiana na allegro, więc była to podróba - bardzo dużo jest tego badziewia z chin gdzie skład jest zmieniony i potem takie cyrki wychodzą.
zawsze farbowałam tą farbką i było ok, teraz wyszedł meksyk z allegro

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:

Jeśli chodzi o Richesse, to moja koleżanka też się nacięła. Robiła czymś z poziomu 6 (nie pamiętam dokładnie) i wyszły jej prawie czarne!!! Dlatego Richessków się trochę boję... Zamawiałaś u tego samego dostawcy co zwykle???
musicie uważać bo allegro zasypane jest podróbami. kupujcie od sprawdzonego sprzedawcy - to że ma 500 pozytywnych komentarzy to nie świadczy o tym że sprzedaje oryginały.
Najlepiej pytajcie się przed zaskupem czy są polskie nalepki na opakowaniu albo farbie.

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Same wiecie, że często co firma to inny kolor na głowie. Jestem tego przykładem, a raczej czegoś absurdalnego, otóż przyszła wczoraj moją ulubiona farba Richesse 7.13, nałożyłam najpierw na odrost, potem na 10 minut na resztę włosów ( tak jak zawsze ) i co....po zmyciu i wysuszeniu czarna mamba, masakra, dno, tylko siedzieć i plakać:-( Nie wiem co się stało?! Odrost prawie i nie chwycił a reszta szaro-buro-zółte dziadostwo. Rany czy oni mogą oszukiwać ?( chodzi mi o dostawców ) Dodatkowo włosy mam szorstkie i bez wyrazu. Czyżbym znów musiała rozpocząć poszukiwania???:-((( Tootsie czekam w takim razie, może Tobie coś mądrego doradzą...
tak mogą oszukiwać.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-07-25 o 22:45
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-07-26, 20:57   #2262
Mini1991
Zakorzenienie

mam ochote na zloty braz ale bez czerwieni i rudosci

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-26, 23:28   #2263
Shade_23
Zadomowienie

Wróciłaaaaam!
Dziewczyny... Siadajcie! Komunikat: Myłam włoski prawie codziennie na wyjeździe (upał i te sprawy) i jestem przecudnie popielata!!!!!!!!
Umieram z radości!

Kolorek się rozjaśnił, mam teraz śliczny brązik, zimny, z taką szarawą poświatą!! Nie mogę się napatrzeć!! Naprawdę to jest chyba cud! Pokryło (1/4 tubki) moje czerwonawo-rudawe refleksy totalnie jednolicie, pięknie, nie ma wiewióry! Zakochałam się! ALLWAVES góruje! Mam jeszcze farby na 2 razy więc wierzę w to, że totalnie mnie wychłodzi! Jestem happy i dalej nie szukam, bo nie ma czego! Jeśli kiedyś się zdecyduję na jasne pasemka to wtedy położę 7,1. Ale póki co zostaję przy 6,1.
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-07-27, 07:11   #2264
kathy
Raczkowanie

Mini - NIE wolno!!! Bądź dzielna

Shede - WITAJ!!!! Smutno tu bez Ciebie było!!! Tak się cieszę, że Ci się kolorek udał!!! Moje próby pasemkowe Chi wyszły obie jakieś takie złotawe - może za jasne kolorki zamówiłam. Teraz zastanawiam się nad Chi 7AA, albo Richesskiem, albo teraz ...tym Twoim tylko 7.1..... Kurka już sama nie wiem, a za tydz. już MUSZĘ coś na tą moją "kaczuszkę" nałożyć!!!

Tewa - teraz mnie naprawdę wystraszyłaś...To możliwe, żeby tak oszukiwali??? To przez to to żółtko?? Już nie wiem, gdzie w takim razie się zaopatrywać... Sklepy internetowe są w takim razie lepsze od Allegro?? Te farbki naprawdę wyglądały firmowo i oryginalnie... Czyli muszą mieć polskie naklejki, tak?

Edytowane przez kathy
Czas edycji: 2009-07-27 o 07:14
kathy jest offline  
Stary 2009-07-27, 09:31   #2265
margot1991
Wtajemniczenie

Hmm, od dłuższego czasu farbuję włosy 'jasnym brązem' i wychodzą mi dosyć ciemne, przez pierwszy tydz to nawet czarne ; / Ostatnio zastanawiałam się czy gdybym użyła farby 'ciemny blond' wyszedł by mi upragniony kolor.
1 zdj.: po malowaniu 'jasnym brązem' (Castinga)
2 zdj.: otrzymam taki kolor po 'ciemnym blondzie' czy mogą mi wyjść jakieś plamy ? może doradzicie mi jakąś farbę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 0693..jpg (16,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10759.jpg (20,0 KB, 84 załadowań)
margot1991 jest offline  
Stary 2009-07-27, 10:16   #2266
imago84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
Hmm, od dłuższego czasu farbuję włosy 'jasnym brązem' i wychodzą mi dosyć ciemne, przez pierwszy tydz to nawet czarne ; / Ostatnio zastanawiałam się czy gdybym użyła farby 'ciemny blond' wyszedł by mi upragniony kolor.
2 zdj.: otrzymam taki kolor po 'ciemnym blondzie' czy mogą mi wyjść jakieś plamy ? może doradzicie mi jakąś farbę ?
podbijam, też dąże do takiego jak na 2 zdjęciu
Stary 2009-07-27, 12:36   #2267
kaskapotyszka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Wróciłaaaaam!
Dziewczyny... Siadajcie! Komunikat: Myłam włoski prawie codziennie na wyjeździe (upał i te sprawy) i jestem przecudnie popielata!!!!!!!!
Umieram z radości!

Kolorek się rozjaśnił, mam teraz śliczny brązik, zimny, z taką szarawą poświatą!! Nie mogę się napatrzeć!! Naprawdę to jest chyba cud! Pokryło (1/4 tubki) moje czerwonawo-rudawe refleksy totalnie jednolicie, pięknie, nie ma wiewióry! Zakochałam się! ALLWAVES góruje! Mam jeszcze farby na 2 razy więc wierzę w to, że totalnie mnie wychłodzi! Jestem happy i dalej nie szukam, bo nie ma czego! Jeśli kiedyś się zdecyduję na jasne pasemka to wtedy położę 7,1. Ale póki co zostaję przy 6,1.
Shade_23 możesz wkleić zdjęcie swoich cudownych włosków?? Powiedz mi jakiej farby użyłaś i gdzie można ja kupić??ja mam teraz na głowie resztki po farbie majirel, kolor herbaciany...;/
Czy allegro to dobre miejsce na kupno takich farb??
pozdrawiam i dziekuje za pomoc
kaskapotyszka jest offline  
Stary 2009-07-27, 12:57   #2268
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margot1991 Pokaż wiadomość
Nie ma szans, abyś otrzymała taki kolor po nałożeniu ciemnego blondu
Po pierwsze zwykła farba nie rozjaśni włosów farbowanych, może tylko chwycić lekko odrosty i plamy gotowe. Po drugie, włosy potraktowane preparatem/ farbą rozjaśniającą łapią rudawe refleksy, a kolor który chcesz uzyskać to popielaty ciemny blond/jasny brąz, który bez nakładania dodatkowej popielatej farby nie wyjdzie.

tootsie jest offline  
Stary 2009-07-27, 19:13   #2269
kaskapotyszka
Raczkowanie

Witam Wszystkie Panie Jetem nowa na tym forum. Już od dłuższego czasy zaglądam na ten wątek i zbieram się do napisania mojej historii związanej z farbowaniem włosów. Jestem naturalną szatynka, po farbowaniu brunetką, i do marca tego roku ciągle farbowłam włosy odcieniami brązu. W marcu , naszło mnie cos, i postanowiłam zrobić dekoloryzję i zafarbowac włosy na kolor miodowy. Owego koloru w sklepie nie znalazłam wiec skonczyłam z farba wellaton, kolor cynamonowy.Ku mojemu zdziwieniu włosy po dekoloryzacji nie były zniszczone.Może dlatego że mam mocne włosy. Schodziłam z koloru widocznego na zdjeciu nr 1. Efekt widoczny na zdjeciu nr 2. Na początku bardzo mi się podobal,jednak długo się nie utrzymał na włosach.Po miesiacu, po przeczytaniu pozytywny chopinii na temat majirel, zakupiłam farbę na allegro, kolor 8,31-herbaciany i oxydnat 6%.Efekt farbowania widoczny na zd.nr 3. Teraz jednak kolor mi się znudził, zreszta tak jak powiedziala mi fryzjerka, że szybko mi się odwidzi, i chciałbym mieć włosy w kolorze chłodnego brązu. Czy któraś z Wizażanek moze mi doradzic jaką farbe kupić ? I jak dojśc do takiego koloru??dziekuje za pomoc

Edytowane przez kaskapotyszka
Czas edycji: 2009-07-28 o 22:19
Stary 2009-07-27, 20:17   #2270
Mini1991
Zakorzenienie

Kaska Shade napisala której farby uzyła ALLWAVES 6,1
farbe mozna kupic w hurtowni fryzjerskiej a jak nie to na allegro

co do zimnego brazu.. jest wiele ocieni które sa popielate. My na tym watku kombinujemy kazda próbuje czegos nowego zreszta kazdy ma inny włos , inny pigment u jednych wyjdzie piekny braz u innych rudy wiec moja rada to probuj napewno cos znajdziesz, szukaj farb z reflesem 1-popielaty 2- opalinzujacy 7-metaliczny wystrzegaj sie innych jesli chcesz miec zimno na głowie

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-27, 21:10   #2271
kaskapotyszka
Raczkowanie

A jakiego oxydantu mam użyć??Czy może byc z firmy joanna??
Stary 2009-07-27, 21:42   #2272
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez shilla Pokaż wiadomość
Powiedzci mi dziewczyny czy 1 tubka majirel (plus oxydant) starczy mi na dosc grube wlosy za ramiona ??

nie wystarczy moim zdaniem, no ale to zależy od tego jak mocno grube te włosy są

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Nie ma szans, abyś otrzymała taki kolor po nałożeniu ciemnego blondu
Po pierwsze zwykła farba nie rozjaśni włosów farbowanych, może tylko chwycić lekko odrosty i plamy gotowe. Po drugie, włosy potraktowane preparatem/ farbą rozjaśniającą łapią rudawe refleksy, a kolor który chcesz uzyskać to popielaty ciemny blond/jasny brąz, który bez nakładania dodatkowej popielatej farby nie wyjdzie.
bardzo trafna rada

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Tewa - teraz mnie naprawdę wystraszyłaś...To możliwe, żeby tak oszukiwali??? To przez to to żółtko?? Już nie wiem, gdzie w takim razie się zaopatrywać... Sklepy internetowe są w takim razie lepsze od Allegro?? Te farbki naprawdę wyglądały firmowo i oryginalnie... Czyli muszą mieć polskie naklejki, tak?
wiesz co ja nie mogę twierdzić że wszystkie produkty na allegro są podróbą, po prostu trzeba kupowac od sprawdzonych sprzedawców - ze sklepami internetowymi jest to samo

wiem ze goras i pro-sprzęt sprzedają oryginały (nie wiem czy dobrze napisałam nazwy) ale to 100% oryginalne produkty.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Boję się tylko tego, że na włosach będzie zielona poświata, jaka to miała miejsce po farbowaniu loreal preference w kolorze island (popielaty średni blond).
Obecnie mam włosy na poziomie 8N i podwójny popiel powinien je przykryć
Kurcze, a może lepsza bedzie majirel 7.11 (blond głęboki popielaty)?

jeśli kolorem wyjściowym są włosy takie żółtawe (bo nie wiem jakie masz więc zakładam ten najczarniejszy scenaroiusz :p ) to nie nakadaj na to odcienia blondu w tonacji jasnego popielu bo moze wyjsc właśnie zielony poniewaz odcien popielaty ma niebieski pigment wiec w polaczeniu z zoltym da zielonkawy dlatego zolte kolory nautralizuje sie opalizujacym ktory ma pigment fioletowy.

mi się strasznie podoba kolor Marty Żmudy-Trzebiatowskiej --> http://blog.deezee.pl/2009/07/marta-...twojego-stylu/

cudeńko!

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-07-27 o 21:49
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-07-27, 22:18   #2273
Mini1991
Zakorzenienie

kaska moze byc

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-07-27, 22:26   #2274
tewa1259
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nice Sprite Pokaż wiadomość
Witam

Pomóżcie dziewczyny! Farbuje włosy hebanowa czernia castingiem, teraz mam odrost 2 cm kolor wypłukuje sie, jest cos pomiedzy ciemnym brazem, a delikatną czernia, do konca sierpnia nie bede malowac, mam nadzieje ze sie jescze wypłucze z tym , ze u mnie włosy na górze najszybciej sie wypłukuja, a dół zawsze ciemny. Chciałbym uzyskac jakis sredni braz, jesli sie nie da to ciemny, ale nie czarny, w miare równy, i tuu pytanie jakiej farby uzyć?? Myślałam nad majirel, ale nie wiem jaki odcień, aby znów nie były czarne i zeby nie był zbyt jasny bo złapie tylko odsrosty.. jestem w kropce... pomóżcie

dekoloryzacja + 8.1 Alfaparf będzie cudnie!

najlepiej gdybyś to zrobiła u fryzjera ale jeśli już chcesz sama to użyj dekoloryzator - eclaire clair na początku nałóż na te nieszczęsne końce i srodek partii włosa a dopiero na samym koncu tak na 5 - 8minut na odrost - nie przestrasz się bo kolor wyjdzie strasznie w kolorze pomarańczy ale nie martw się, farba ładnie pokryje - polecam użyć dwie jeśli masz średniej długości włosy bo trzeba bardzo dobrze pokryć całą strukturę włosa.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-07-27 o 22:39
tewa1259 jest offline  
Stary 2009-07-27, 22:27   #2275
margot1991
Wtajemniczenie

Dziękuję bardzo tootsi za wyczerpującą odpowiedź.
margot1991 jest offline  
Stary 2009-08-03, 07:54   #2276
kathy
Raczkowanie

Tootsie - farbowałaś włoski chi? Jeśli tak to jakim kolorkiem i z jakim oxydantem? Jak wyszło? Pozdrawiam!
kathy jest offline  
Stary 2009-08-03, 11:11   #2277
tootsie
Zakorzenienie

A no jeszcze nie farbowałam. Nie kupiłam jeszcze farby
Odrosty nie są jeszcze bardzo widoczne więc jeszcze chwilę poczekam z farbowaniem.
Cholercia, boję się tego zielonkawego odcienia I ciągle myślę co robić. Fryzjer w najbliższym czasie odpada, bo mam dużo ważniejsze wydatki.

tootsie jest offline  
Stary 2009-08-03, 11:44   #2278
kathy
Raczkowanie

Cytat:
A no jeszcze nie farbowałam. Nie kupiłam jeszcze farby
Odrosty nie są jeszcze bardzo widoczne więc jeszcze chwilę poczekam z farbowaniem.
Cholercia, boję się tego zielonkawego odcienia I ciągle myślę co robić. Fryzjer w najbliższym czasie odpada, bo mam dużo ważniejsze wydatki.
Ja już mam 8AA, robiłam próbę na pasemku, ale efekt jest taki złotawy... Chyba moje włosy są strasznie oporne, albo za jasny odcień wybrałam. Zastanawiam się czy zamówić 7AA czy dać sobie spokój z tą farbką. Daj znać gdy już farbniesz

Jeśli chodzi o ten zielonkawy efekt, to może dokup jakiś fioletowy mixton i dodaj - wtedy nie powinno wyjść zielono Cholerka - u mnie wszystko wychodzi ŻÓŁTO!!!

Edytowane przez kathy
Czas edycji: 2009-08-03 o 11:46
kathy jest offline  
Stary 2009-08-03, 13:46   #2279
batkab
Raczkowanie

Widzę, że nie ja jedna mam problem z uzyskaniem popielatego blondu
Przetestowałam już wszystkie drogeryjne farby, które rzekomo miały dać popielaty odcień- oczekiwanych efektów brak

Czekam aż sprzedawca z allegro wystawi znowu farby chi i biorę 7 AA
batkab jest offline  
Stary 2009-08-03, 14:13   #2280
kathy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Widzę, że nie ja jedna mam problem z uzyskaniem popielatego blondu
Przetestowałam już wszystkie drogeryjne farby, które rzekomo miały dać popielaty odcień- oczekiwanych efektów brak

Czekam aż sprzedawca z allegro wystawi znowu farby chi i biorę 7 AA
Batkab - a stosowałaś ją już? Mi 8AA wychodzi złotawo... Jestem ciekawa jak jest z 7AA...
kathy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości