Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 21:36   #2461
kamciurka
Zakorzenienie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Szczoteczka jest stara. Była kiedyś właśnie w farbie Loreala (Ferii do pasemek). Pasemka robiłam rozjaśniaczem Joanny.

Najbardziej mnie kusi Excellence 7,1 ale obawiam się, że mało ma z brązem wspólnego... Kurcze no ja nie wiem serio co dalej...

Ja nawet teraz to mogłabym mieć jakiś złotawy brązik. Złotko mi nigdy nie przeszkadzało! Mnie tylko drażnią czerwone i miedziane refleksy. Złote są fajne!

Moim obecnym pragnieniem jest taki oto brązik:
kurcze mi podobny kolor wyszedł po farbie Palette (wiem wiem nie bijcie) mam fotke, ale na zdjęciach ten kolor wychodzi ciemniejszy, może jutro zrobię w dziennym świetle

Niki

Alex
kamciurka jest offline  
Stary 2009-09-16, 21:41   #2462
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Szczoteczka jest stara. Była kiedyś właśnie w farbie Loreala (Ferii do pasemek). Pasemka robiłam rozjaśniaczem Joanny.

Najbardziej mnie kusi Excellence 7,1 ale obawiam się, że mało ma z brązem wspólnego... Kurcze no ja nie wiem serio co dalej...

Ja nawet teraz to mogłabym mieć jakiś złotawy brązik. Złotko mi nigdy nie przeszkadzało! Mnie tylko drażnią czerwone i miedziane refleksy. Złote są fajne!

Moim obecnym pragnieniem jest taki oto brązik:
Mogłabyś wrzucić jakieś fotki z miedzianym refleksem? Czym właściwie różni się złoty od miedzianego? Ten który masz jest złoty, o ile dobrze rozumiem, a miedziany?Jest bardziej pomarańczowy?
majreg jest offline  
Stary 2009-09-16, 22:08   #2463
Mini1991
Zakorzenienie

czym sie rózni miedz od złota?? hahahha tego jeszcez nie grali .. (przepraszam nie chce cie urazic)

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-16, 22:24   #2464
Shade_23
Zadomowienie

Miedź podciągnęłabym pod pomarańcz a złoto pod kolor żółty - to najprościej. Tak na szybko nie mam żadnych fotek z danymi refleksami ale jak się natknę to oczywiście zamieszczę.

Palette mówię NIE - choćby nie wiem jak piękny wychodził

AnnaMK mam pytanie do Ciebie! Proszę napisz mi raz jeszcze jakie wrażenia po tym 7,13
Ja właśnie chcę popielu + złota więc mi ten kolorek odpowiada, nawet jeśli jest ocieplony. Pisałaś, że miałaś fotki. Czy mogłabyś je tu zamieścić lub wskazać post, w którym je zamieściłaś??
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-09-16, 22:34   #2465
batkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
W sumie dziwne, że 7.13 jest w palecie zimnych odcieni, trójka na końcu mówi wyraźnie że farba ma ciepły refleks...ach co firma to inna bajka. Co się tyczy farb sklepowych to ten lodowy blond 9.13 nie ma nic ale to nic wspólnego z lodem daje ciepłą poświatę i na blond włosach wychodzi duużo ciemniej, ale o tym już pisały dziewczyny na wątku o L'oreal Exell 10. Z farb sklepowych najładniej i najbardziej naturalnie wychodził mi Nutrisse 8.1 piękny lekko chłodny blond. Ten odcień jest jednak trudno dostępny. Najgorsze jest to, że ja dokładnie wiem jaki kolor chcę uzyskać, ale mam ten sam problem co WY...NIE WIEM JAK:-(
Przesyłam mój naturalny kolor włosów, jaka ja byłam głupia, że zaczęłam farbować:-( Przepraszam za jakość zdjęcia, to skan. Może wiecie jak wrócić do tego koloru??? Odpada zgolenie głowy na łyso
Cudowny kolor

Cytat:
Ja wyschłam i jestem happy! Nie ma czerni! Mam brązik! No pewnie, że ciepły, bo po rozjaśniaczu ni jak zimny być nie może
Ale super Brąz, brąz, brąz!!
Została mi jeszcze połowa farby L'Oreal Preference Jasny Beżowy Brąz - rozjaśniający ciemne włosy (to działa!) więc w przyszłym tygodniu jeszcze te moje kłaczusie pomęczę. Trudno. Już prawie osiągnęłam cel!
Pasemka robiłam taką szczoteczką specjalną. Po prostu przejechałam po włosach i wyszedł taki balejażyk brązowy
Teraz jeszcze właśnie całość rozjaśnię tę Ferią (oby mi nie wypadły) i potem kupię farbkę na całość (bo odrosty mam jaśniejsze). No i dylemat...
Wkleję propozycje farb sklepowych, które mnie interesują. Co o tym powiecie???? Nie dam się już wkopać w czerń!!!!
7.1 ładnie wygląda na opakowaniu
W rzeczywistości wychodzi jaśniej i cieplej niż na opakowaniu. Malowałam nią włosy kilka razy i zawsze było to samo.
batkab jest offline  
Stary 2009-09-17, 08:30   #2466
amstafy
Raczkowanie

Shade moja mama farbuje 7,13 i ma śliczny kolorek, choć na jej włosach(miała jasne) wychodzi dużo,dużo jaśniejszy od fotek które dodałaś,
kolor jest ładny,ale zdecydowanie nie brąz, dokładnie taki jak tu na palecie:
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite
powiem szczerze , że wychodzi jej idealnie taki, a spiera się na troszkę rudawy, ale i tak jest fajny, nawet fryzjer do którego chodzi zachwyca się tym kolorem
Viki a czy ten twój 6,71 wyszedł bardzo ciemno??
bo moje farbki powinny być lada chwila, ale mam obawy , że 5,71 będzie czarny.
jak twoje wrażenia po tej farbie, kolor wychodzi podobny do tego na palecie, czy ciemniejszy??a i z jaką wodą robiłaś z 3% czy 6%?
amstafy jest offline  
Stary 2009-09-17, 08:37   #2467
Mini1991
Zakorzenienie

kurde 5,71 moze byc czarna ;/

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-17, 12:58   #2468
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Shade moja mama farbuje 7,13 i ma śliczny kolorek, choć na jej włosach(miała jasne) wychodzi dużo,dużo jaśniejszy od fotek które dodałaś,
kolor jest ładny,ale zdecydowanie nie brąz, dokładnie taki jak tu na palecie:
http://picasaweb.google.pl/lh/photo/...t=embedwebsite
powiem szczerze , że wychodzi jej idealnie taki, a spiera się na troszkę rudawy, ale i tak jest fajny, nawet fryzjer do którego chodzi zachwyca się tym kolorem
Viki a czy ten twój 6,71 wyszedł bardzo ciemno??
bo moje farbki powinny być lada chwila, ale mam obawy , że 5,71 będzie czarny.
jak twoje wrażenia po tej farbie, kolor wychodzi podobny do tego na palecie, czy ciemniejszy??a i z jaką wodą robiłaś z 3% czy 6%?
robiłam 2/3 3% + 1/3 6% oksydantu kolor wyszedł moim zdaniem jaśniej niż poziom 6 z maji, i chyba nsatępnym razem dorzucę tak troche 5,71, jak w palecie wygląda to nie wiem bo widziałam tylko w necie, ale wydaje mi sie że jest baaardzo małe prawdopodobieństwo żeby wyszedł czarny z pozimu 5, zwłaszcza jeśli bedziesz robić na oksy 6% (bo wiadomo wtedy jaśniejszy wychodzi)
Stary 2009-09-19, 01:19   #2469
Shade_23
Zadomowienie

Dziś jeszcze raz rozjaśniałam włosy Ferią. Nie wypadły. Nadal są. Po czerni ani śladu. Mam brąz. Fajny, ciemny brąz. Oczywiście ciepły

Co dalej nadal nie mam pojęcia. No ale grunt, że jestem jaśniejsza

Rozjaśniania już koniec! Teraz myślę nad farbką....

Na pewno nie zejdę niżej niż poziom "6". Natomiast waham się pomiędzy popielatym a popielato-złocistym...
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-09-19, 13:20   #2470
kusia20
Raczkowanie

A ja chciałąm tylko powiedzieć ze po 4 myciach włosów po Islande 7,1 ani śladu

Nie no załamka ;/a taki ładny kolor po niej wyszedł

kusia20 jest offline  
Stary 2009-09-19, 13:48   #2471
Shade_23
Zadomowienie

No właśnie... Jaki dokładnie wychodzi sklepowy 7,1? (Islande, albo Excellence) Bardziej wygląda na blond czy może jasny brązik??

Excellence ma lepsze recenzje może będzie trwalszy niż Islande z Preference??

Amstafy czy możesz mi jeszcze napisać coś odnośnie tego 7,13? Na jakie włosy kładła go Twoja mama? Jaki miał odcień?? Bardziej złoty czy popielaty? I jak się zmywa? Są rudości??

Ja wymyśliłam, że najpierw położę jednak 7,1 (ale sklepowy raczej) bo mam teraz rudości przez te rozjaśnianie i przydało by się je wygasić trochę, a potem skuszę się na ten 7,13 - bo złoto jak najbardziej może być
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-09-19, 14:02   #2472
Mini1991
Zakorzenienie

mi 7,1 island wyszedl jak jasny brazik sliczny był ale po 2 myciu.. czar prysł

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-19, 15:06   #2473
amstafy
Raczkowanie

Shade kolor wyjściowy miała ciepły złoty blond.
kolor po drugim farbowaniu dopiero się "utrwalił".
jednak sam kolor jest zdecydowanie blondem ciemnym, nie brązem.wymywa się z rudo złotą poświatą.jednak sam w sobie jest bardzo naturalny.mojej mamie wychodzi dokładnie taki jak na palecie,nic ciemniej.
amstafy jest offline  
Stary 2009-09-19, 15:06   #2474
kusia20
Raczkowanie

Oto moje włoski po Islande ;p

1- w świetle sztucznym z lampą
2- w świetle dziennym

kusia20 jest offline  
Stary 2009-09-20, 16:40   #2475
AnnaMK
Rozeznanie

Nie mam niestety fotek po 7.13, nie robiłam bo na dłuższą metę nie byłam zadowolona, tzn. byłam jak robiła mi fryzjerka, ale gdy zamówiłam sobie farbę w sklepie internetowym by zaoszczędzić trochę kasy to wyszła szaro-złota kaszana:-(
Natomiast zakochałam się w Islande, był boski....ale tak jak pisała Mini1991 za szybko się spłukała. Exellence 7.1 już mnie tak nie urzekła, wyszła zdecydowanie za ciemno, poziom 6. Och dziewczyny chyba machnę sobie tak zachwalany Berlin, mam już dosyć poszukiwań zimnego koloru, który nie spłukuje się na rudo.
AnnaMK jest offline  
Stary 2009-09-20, 18:05   #2476
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny ratunku u mnie w rossmanie jest farba londy kawowy braz 5/11 zaa 4 zł! tak mnie kusi co robic

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-20, 18:38   #2477
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kusia20 Pokaż wiadomość
Oto moje włoski po Islande ;p

1- w świetle sztucznym z lampą
2- w świetle dziennym

Nic nie rozumiem. Jakiej to firmy kolor ten Islande? Loreala? I jaki numer? Bardzo ładnie Ci wyszedł.
majreg jest offline  
Stary 2009-09-20, 19:07   #2478
kusia20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nic nie rozumiem. Jakiej to firmy kolor ten Islande? Loreala? I jaki numer? Bardzo ładnie Ci wyszedł.
Islande czyli 7,1 jest to kolor farby Loreala Recital Preference ;p

Mini u mnie w Rossmanie tez sa jakies końcówki za 4 zl ale same czerwienie zostały wiec nie brałam ;p ja bym na Twoim miejscu kupiła a co

A ja skuszona promocją w drogerii Natura kupiłam wczoraj farbę bez amoniaku Garnier color & shine w kolorze ciemny blond i co?? Mam ciemny brąz

kusia20 jest offline  
Stary 2009-09-20, 20:58   #2479
Mini1991
Zakorzenienie

kusia zejdzie
no u mnei własnie jest kawowy i kusi

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-21, 10:07   #2480
voodoodolly
Raczkowanie

Ja wczoraj w końcu sobie zaaplikowałam Richesse 5.12, żeby się pozbyć paskudnych złoto rudawych refleksów. Faktycznie refleksów nie ma, kolor wyszedł z deka za ciemny (ale wiedziałam, że tak będzie) - wolę jednak ciemniejszy niż paskudne refleksy. Farba delikatna, włosy są po niej całkiem fajne, jedyny minus to, że mi się trochę elektryzują teraz. Zobaczymy jak się będzie wypłukiwał. W załaczniku zdjęcia kolorku w świetle sztucznym i dziennym.
voodoodolly jest offline  
Stary 2009-09-21, 10:56   #2481
amstafy
Raczkowanie

moje farby jeszcze nie przyszły
ładny ten 5,12,ale na fotkach wygląda ciemno
mam coraz większe obawy przed tą moją wellą 5,71

Viki Ty farbowałaś 6,71 , czy mogła bym Cię prosić o jakieś fotki??

Edytowane przez amstafy
Czas edycji: 2009-09-21 o 11:01
amstafy jest offline  
Stary 2009-09-21, 15:04   #2482
Mini1991
Zakorzenienie

no kolor fajny ale wrecz czarny i niby jasny braz.. eh

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-21, 22:33   #2483
yeah
Zadomowienie

dziewczyny doradzcie jak uzyskac taki kolorek jak w zalaczniku.
aktualnie mam znacznie ciemniejszy braz na swojej lepetynce i zachodze w glowe co zrobic,zeby uzyskac taki taki jak na obrazku.
yeah jest offline  
Stary 2009-09-22, 08:49   #2484
agatka2002
Raczkowanie

Dot.: Jak pozbyć się rudości która została po brązowej farbie?

Płukanki szaro -matowej poszukuje już 2 lata i nic to chyba jedyny produkt jaki istnieje (istniał) który pomaga pozbyc się tego ohydnego rudego odcienia. Ja nawet pisałam do producenta z pytaniem dlaczego juz nie jest produkowana ta płukanka niestety żadnej odpowiedzi. Nie rozumiem dlaczego taki kolor nie jest produkowany a np ROŻOWA płukanka jest.Kto chciałby mieć różowe włosy??
JESLI KTOŚ MA DO ODSPRZEDANIA FLOR ILLUM MATOWO-SZARĄ PROSZĘ O ODZEW
agatka2002 jest offline  
Stary 2009-09-23, 17:43   #2485
kaskapotyszka
Raczkowanie

Dziewczyny , wiecie może jaką farbą (firma) można uzyskać taki kolorek, jak ma Kinga na zdjęciu??Jestem już tydzień po farbowaniu włosów farbą Allwaves 7.1 (średni popielaty blond) i niestety znowu wyłaniają się rude refleksy. Jeszcze szybciej się zmywa niż majirel.
kaskapotyszka jest offline  
Stary 2009-09-23, 19:32   #2486
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny .. jakbysmy wiedzialy jak uzyskac jakikolwiek popielaty braz to pewnie bysmy o tym napisały. Ja rozumiem ze podobaja sie ładne włoski modelek itp ale nie zadawjcie głupich pytan..

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-23, 20:14   #2487
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dziewczyny .. jakbysmy wiedzialy jak uzyskac jakikolwiek popielaty braz to pewnie bysmy o tym napisały. Ja rozumiem ze podobaja sie ładne włoski modelek itp ale nie zadawjcie głupich pytan..
Coś w tym jest... Każda z nas szuka, próbuje, liczy na to, że się uda ochłodzić kolor i nic... Jeśli znajdziemy złoty środek na pewno nie zapomnimy poinformować o tym na forum! Bądźmy wyrozumiałe, ale też miejmy umiar we wszystkim.

Ja kupuję Islande. Skoro i tak nawet profesjonalne się spłukują to wracam do sklepowego L'Oreala - przynajmniej łatwiej osiągalna.

Mam natomiast taki offtopowy problem... Heh... Chodzi mi o koloryt cery... Co teraz skoro przerzuciłam się z typowych popieli na brązy? Jaki kolor skóry współgra ze złoto-brązowymi włosami???? Bo już chyba nie chłodny... Jak to u was jest? Przejmujecie się tym?
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:41   #2488
Mini1991
Zakorzenienie

no ja tak
własnie mam wrazenie ze nie za dobrze mi w ciemnym popielu wyglada on buro i ja przy tym smutno.. dobrze mi w naturalnej czekoladzie (czytaj bez refleksów) a skóra do brazów?? opalona uwielbiam

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-09-23, 21:50   #2489
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
no ja tak
własnie mam wrazenie ze nie za dobrze mi w ciemnym popielu wyglada on buro i ja przy tym smutno.. dobrze mi w naturalnej czekoladzie (czytaj bez refleksów) a skóra do brazów?? opalona uwielbiam
No właśnie hmmm.... Ja jestem typem LATO więc powinnam kupować chłodne podkłady czy pudry.... Ale mi się wydaje że do włosków brązowych pasuje złocista cera... Hmm... I znów kolejne dylematy... Jak ja to lubię
Teraz też zastanawiam się czy się opalić czy blednąć :P
Shade_23 jest offline  
Stary 2009-09-23, 22:21   #2490
Mini1991
Zakorzenienie

opalac! ja kocham złoto brazowa opalenizne..
a ja jestem lato-zima :P

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości