Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-20, 17:01   #2881
majreg
Wtajemniczenie

Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
kupiłam farbe :P
dodawac gencjany?
Chyba nie ryzykuj. Zrób po umyciu tylko taką silną płukankę.

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez neith Pokaż wiadomość
Moc oksydantu zależy od:
- poziomu, który mamy obecnie na włosach I
- poziomu, który chcemy otrzymać.
Jeśli poziom, który chcemy otrzymać, jest ten sam lub ciemniejszy od tego, co mamy obecnie na głowie, w zupełności wystarczy 3% oksydant. Jeśli chcemy odcień jaśniejszy, niż to, co obecnie mamy na głowie LUB gdy mamy dużo siwych włosów, stosuje się oksydant 6% lub więcej, w zależności od tego, o ile jaśniejszy ma być ostateczny odcień.
Natomiast nie wolno zapominać o prepigmentacji. Jeśli ktoś ma na włosach poziom np. 8 - blond, a chce zejść do poziomu 4 - brąz, to i na wodzie 3% i na wodzie 6% farba się będzie nierównomiernie wypłukiwać, jeśli nie będzie wykonana prepigmentacja przed farbowaniem, czyli najpierw dokładamy barwnik z palety naturalnych, a dopiero potem farbę finałową. I warto wiedzieć, że prepigmentację powinno się robić właściwie zawsze, gdy przyciemniamy włosy o więcej, niż 2 tony, właśnie po to, by nie mieć problemu z nierównomiernym wypłukiwaniem się farby, tudzież dziwnych efektów kolorystycznych na głowie.
Co do gencjany dodawanej do farb, to ja mam w domu malutką 5 ml buteleczkę z płynem firmy Ardell. Jest to bardzo skoncentrowana niebieska płukanka, która nazywa się Red Gold Corrector Plus i którą dodaje się do mieszanek farb oraz odżywek i szamponów w celu ochłodzenia koloru, zniesienia czerwieni czy miedzi. Skład to propylen glycol i zwykły najzwyklejszy niebieski barwnik. Gencjana, przypuszczam, dałaby ten sam efekt za znacznie mniejszą cenę, ale sprawdzi się prawdopodbnie tylko przy włosach blond. W przypadku brązowych zainwestowałabym jednak w profesjonalny, zielony lub niebieski korektor.

Co to znaczy "najpierw dokładamy barwnik z palety naturalnych"? Najpierw malujemy naturalnym odcieniem?
majreg jest offline  
Stary 2009-11-20, 17:17   #2882
agacia_cz
Zadomowienie

Dziewczyny czy jesteście mi w stanie pomóc???? oto wątek założony przeze mnie przeczytałam wasz cały ale niestety dalej nie znam odpowiedzi błagam Was!!!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382763
agacia_cz jest offline  
Stary 2009-11-20, 17:46   #2883
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jesteście mi w stanie pomóc???? oto wątek założony przeze mnie przeczytałam wasz cały ale niestety dalej nie znam odpowiedzi błagam Was!!!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382763

Spróbuj tę silną płukankę z pioktaniny. Nieco oziębi i nie zniszczy włosów, a jesli nie to pomaluj za jakiś czas. Jakaś dziewczyna podała Ci odcień Loreala. Poszukaj w googlach i jak Ci pasuje to zrób go.
majreg jest offline  
Stary 2009-11-20, 21:07   #2884
neith
Raczkowanie

GG do neith

Majireg, tak, dodajemy barwnik z palety N lub NN czyli albo naturalny (neutralny), albo ciepły. Nałożenie samego popielu na białe włosy kończy się zazwyczaj katastofą, chyba, że komuś zależy na ekstremalnych efektach kolorystycznych. Dlatego wszystkie bez wyjątku farby do włosów siwych mają mieszaninę odcieni naturalnych i innych (popieli, czerwieni, złota itd.) Ale sytuacja dotyczy głównie włosów właściwie pozbawionych barwnika, czy to w wyniku siwienia czy ekstremalnej dekoloryzacji. Czytałam zresztą o innej metodzie prepigmentacji, która polega na tym, że na bardzo rozjaśnione pasma kładzie się mieszankę wody i finałowej farby, a na to, już na całość włosów kładzie się tę samą farbę pomieszaną z oksydantem. To też rzekomo ma zapobiec szybkiemu płowieniu tych rozjaśnianych pasemek. Wydaje mi się jednak, ze to wyższa szkoła jazdy i lepiej iść z tym do dobrego fryzjera kolorsysty, żeby się chociaż wypowiedział.
Agacia, kolor nie jest zły, ale faktycznie, chłodnym nazwać go nie można. Jeśli płukanka nie da rady, walnij na włosy toner, farbę stosowaną z bardzo słabym oksydantem. Odcienie popielato-opalizujące powinny ochłodzić ten ciepły kolor na pasemkach. Słabiutkie farby to Diacolor Gelee, Richesse Diacolor (oksydant tylko 2,7%), Goldwell Colorance (oksydant 1,9%) i pewnie inne o których nie wiem. Możesz też wrócić do fryzjerki, która ci ten kolor zrobiła i poprosić o nałożenie chłodnego tonera.

Edytowane przez neith
Czas edycji: 2009-11-20 o 21:40
neith jest offline  
Stary 2009-11-20, 22:07   #2885
agacia_cz
Zadomowienie

bardzo dziękuję za odpowiedź a do tej fryzjerki to już chyba nie wrócę....
agacia_cz jest offline  
Stary 2009-11-21, 14:20   #2886
ismenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Aaaa!! Piękna i wyraźna paleta!!!! Super!! Czyli to jest Color Touch w tym linku???? Jakie piękne zimne czerwienie!! Ale nie, nie, nie! Zapomnieć o czerwieniach!!
Natomiast 7/71 albo 7/75.... Mmmmm.........
A propos 7/75 uważam, że jest boski. Rzeczywiście ma czerwoną ( mahoniową ) poświatę, ale nie wypłukuje się na rudo. Ja miałam 6/75, teraz jestem ciemną blondynką, ale cały czas mnie kusi 7/75 i pewnie na wiosnę się skuszę. Wstawię fotkę z 6/75 pare dni po farbowaniu. Dokładnie widać jaką daje poświatę. To jest Koleston nie Color Touch, ale Touch dawał identyczny efekt.

Edytowane przez ismenka
Czas edycji: 2009-11-21 o 14:22
ismenka jest offline  
Stary 2009-11-22, 09:47   #2887
Mini1991
Zakorzenienie

czarna jestem mam nadzieje ze chwilowo

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-11-22, 23:16   #2888
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny jestesm zrospaczona! farbowalam juz 2 raz bo tak szyko mi sie wyplookooje kolor!!! chce nalozyc palette zeby kolor sie wżarl bo jestem pewna ze chce ciemne!!! mam znowu blond!!! farba mi trzyma tydzien , moze troszke dluzej palette sie bardziej weżre czy welle?? jaki mam wziac kolor zeby otrzymac sredni brąz???po co ja robilam rozjasnianie!!

NETIH czyli rozumiem ze jak kupie farbe o odcieniu cieplym to bedzie dluzej kolor trzymac?? a gdzie moge kupi taki pigment???

albo poporastu naloze farbe z wodą i n a to farbę z oxydantem 6 %. tylko jak dlugo trzymac farbe z samą wodą???

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2009-11-22 o 23:21
Emilia1 jest offline  
Stary 2009-11-23, 09:13   #2889
amstafy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
czarna jestem mam nadzieje ze chwilowo

Mini pocieszę Cię, że j też
przekombinowałam, po nieudanych zakupach na allegro, poszłam do hurtowni i zakupiłam farbkę chyba bess, czy bass , 5,13,śliczny kolor był ,ale na próbniku.
delikatnie włosy rozjaśniłam żeby mieć pewność że farbka równo pokryje, i nałożyłam z 6%.
wyszła masakrarudo złote odrosty ,reszta miedziano złoto brązowa.masakra, więc na szybko pobiegłam do marketu i kupiłam casting "brąz", i jak wiadomo wyszedł czarny,z przebłyskami ciepłego brązu.
generalnie chyba odpuszczam póki co chęci posiadania popielatego brązu, bo moje włosy błagają o litość, są mega suche i należy im się odpoczynek.ten casting jest bez amoniaku i przynajmniej mam równy kolor.tak więc będę śledziła Wasze poczynania z brązami, i jak włosy dojdą mi do formy to może powrócę do eksperymentów.
amstafy jest offline  
Stary 2009-11-23, 13:32   #2890
Emilia1
Zakorzenienie

Dziewczyny i stało się. kulilam ciemny kasztan londy. zawsze mi londa trzymala dlugoo bardzo ,kupowalam ciemny braz, ale teraz troszenke jasniejszy chcialam. no i tez odpuszczam chlodne odcienie , bo po dekoloryzacji nie trzymaja mi sie dlatego kupilam ciemmny kastan. a tej julien&julien farby nie polecam bo farbowalam 3 razy w ciagu miesiaca!!!tak sie gnojstwo wymywa!!
Emilia1 jest offline  
Stary 2009-11-23, 14:57   #2891
Mini1991
Zakorzenienie

chyba zrobie sie na rudo..

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-11-23, 15:29   #2892
Emilia1
Zakorzenienie

widze Mini ze tez zaniechalas popiele na glowie.
ktoras Wizazanka wkleiła piekny cieply kolor brazu tej tancerki polskiej naszej... mi sie podoba i taki chcialabym miec. koniec z wymywającymi sie popielami.. mam juz tego dosc :P
Emilia1 jest offline  
Stary 2009-11-23, 15:32   #2893
endorfina123
Wtajemniczenie

wytrzymalam juz ponad 3 miesiace odkad ostatni raz farbowalam wlosy, tym razem wybiore chyba 5.11 i 7.11 z majirel. na moje wlosy potrzebne sa 2 tubki, a obawiam sie, ze samo 5.11 wyjdzie za ciemno, dlatego wezme rowniez 7.11. jak mysliscie, oksydant 6% bedzie ok?
farbe chce zamowic na all, ewentualnie isc z nia do jakiegos fryzjera i poprosic, zeby mi nalozyl, bo sama sobie na pewno nie poradze.
farbowala ktoras z Was mieszanka tych 2 odcieni?

endorfina123 jest offline  
Stary 2009-11-23, 15:33   #2894
Lunyxa
Raczkowanie

Hej! Jakiś czas temu pisałam w tym wątku, ale cały czas Was podczytuję ponieważ również marzę o zimnym brązie Ostatnio poszłam do sklepu fryzjerskiego kupić farbę Allwaves ale wyszłam z CeCe 5.1, bo tej pierwszej nie było. Nigdy więcej kupowania kotów w worku Farba wyszła paskudnie, totalnie ciepło, na odrostach złote refleksy, na reszcie rudawe Dobrze że szybko się zmywa. Do tej pory farbowałam głównie Majirelem (5.12,5.11,4.11,4.71 - różne kombinacje) i narzekałam, że kolor nie wychodzi dostatecznie zimno (zawsze wymywał się do ciepłej poświaty). Ha! Przy tym badziewiu CeCe, Majirel ma na prawdę zimne kolory, teraz to doceniam przez porównanie

Moje naturalne odrosty to kolor mniej więcej na poziomie 6, ale 10 cm niżej jest już o wiele ciemniej, mam ciemny brąz, prawie czarny i największy problem to dla mnie przyciemnienie odrostów bez stosowania już farb na poziomie 4. Lubię się w ciemnych włosach, bo mam ciemno brązowe oczy, więc nie wyglądam sztucznie, ale pomału chciałabym je rozjaśnić do poziomu 5-6.

Teraz postanowiłam farbować się delikatnymi farbkami bez amoniaku i chcę kupić L'oreal Richesse 5.12, chociaż trochę boje się, że opal może dać mi czerwonawą poświatę. Ale wydaje mi się że sam popiel nie przykryje złotawych odrostów po CeCe i muszę mieć trochę opalu. Natomiast 5.21 to już bankowo ciepło mi wyjdzie, więc raczej się nie skuszę. Szkoda że nie ma w palecie 5.11, albo mixtonu popielatego.

Dziwne że Wella Color Touch ma tak ubogą paletę zimnych odcieni na poziomie 5. Na ich stronie widziałam 5.1 ale nikt na allegro go nie sprzedaje. 5,71 wiadomo że wyjdzie ciepły, 7 oznacza u nich brąz jak już Viki pisała. Ewentualnie mogłabym spróbować 5.71 zmieszać z mixtonem niebieskim i fioletowym, ale póki co zdecyduję się na gotowe rozwiązanie czyli Richesse Ciekawe co wyszłoby po zmieszaniu 4,71 z 7/89 (perłowoszary), ma ktoś pomysły?

Wybaczcie taki długi post, nagromadziło mi się trochę ;P

Buszująca w zgiełku
Lunyxa jest offline  
Stary 2009-11-23, 15:54   #2895
Mini1991
Zakorzenienie

Emilia ja totalnie ciepłego nie chce.. ale pierdziele.. i tak popielu miec nie bede moze jakis złoty..hmm

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-11-23, 19:02   #2896
Gabi2000
Raczkowanie

Witam,

Jestem po raz pierwszy na forum, tak więc jeżeli coś palnę, to z góry przepraszam.

Jestem maniaczką zimnych, popielatych odcieni. Ostatnio znalazłam w internecie farbę Renee Blanche - czy któraś z Was miała do czynienia z tymi farbami? W ofercie tej firmy jest Correttori cenere - intensyfikator barwy popiołu.
Jedyne co udało mi się dowiedzieć w jednym ze sklepów fryzjerskich to że produkt ten należy mieszać z farbą w celu pogłębienia/ożywienia oczekiwanego koloru.Zastanawiam się jednak, czy dodanie intensyfikatora do farby spowoduje, że odcień końcowy będzie ciemniejszy? Myślałam oodcieniu 6C ale jeżeli intensyfikator przyciemnia kolor,to czy nie lepiej będzie wziąć odcień 7C?
Paletę barw znalazłam:
-
na allegro
http://www.allegro.pl/item797045970_...he_zestaw.html

- w sklepie internetowym
AIDEM
http://aidem.eu/index.php?page=shop....hk=1&Itemid=58

- w sklepie internetowym CZF
http://www.czf.pl/product_info.php?c...roducts_id=564

Z góry wielkie dzięki za poradę
Gabi2000 jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:14   #2897
Kamilanet
BAN stały

GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet

Nakładałam kilka miesięcy temu najciemniejszy popielaty odcień Renee (chyba ciemny brąz) Pięknie wyszedł. Niestety dosyć szybko wypłukał się do rudości. Więc zrezygnowałam.
Teraz jestem na MAjirel 4.0 i przy tym zostanę - farba wogóle się nie wypłukuje.
Kamilanet jest offline  
Stary 2009-11-23, 20:30   #2898
neith
Raczkowanie

GG do neith

Emilia1, na razie daj włosom spokój. Gdy farba się wypłucze, kup Majirel z palety naturalnych (cyfra 0 po przecinku) i wymieszaj pół na pół z innym odcieniem (chłodnym, jeśli chcesz mieć chłodny odcień). Nie wiem, jak ciemne chcesz mieć włosy, ale spróbuj czegoś na poziomie 6, np. 6.0 (nauralny) plus jakiś inny. Inny będzie w dużej mierze zależeć od tego, jakie masz refleksy we włosach i czy chcesz je wzmocnić czy zniwelować.
Gabi2000, nie znam tych farb, ale zazwyczaj jest tak, że jeśli producent nie ma dwóch osobnych produktów nadających popiel do włosów jasnych (poziom 7 wzwyż) i ciemnych (poziom 6 i niżej), to popielaty mixton może przyciemnić kolor. W jakich proporcjach się to miesza z farbą? Bo jeśli dodaje się tylko kapkę, to kolor prawdopodobnie nie zostanie przyciemniony aż tak bardzo. Aha, niektóre firmy rozdzielają mixy w ten sposób, że niebieski "blue" jest do włosów ciemnych, a popielaty (ash) do włosów blond. Niestety nie wiem, jak jest w tym konkretnym przypadku, bo farb tej firmy nie znam i nigdy nie stosowałam.
neith jest offline  
Stary 2009-11-23, 23:02   #2899
Gabi2000
Raczkowanie

A jeżeli wymieszam Majirela 7.11 i 5.11 w proporcji 1:1 to czy nie wyjdzie za ciemno? We wrześniu farbowałam 8.11 i 7.11 w takich proporcjach i niby było OK, ale teraz zauważyłam jednak ciemniejszy odrost. Chciałabym troszkę ciemniejszy odcień, niż mam teraz - pomyślałam o takim mixie, bo została mi jeszcze 1/2 tubki 7.11.
Co do trwałości farby,to jednak przebija rudość.
Help
Gabi2000 jest offline  
Stary 2009-11-23, 23:08   #2900
endorfina123
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Gabi2000 Pokaż wiadomość
A jeżeli wymieszam Majirela 7.11 i 5.11 w proporcji 1:1 to czy nie wyjdzie za ciemno? We wrześniu farbowałam 8.11 i 7.11 w takich proporcjach i niby było OK, ale teraz zauważyłam jednak ciemniejszy odrost. Chciałabym troszkę ciemniejszy odcień, niż mam teraz - pomyślałam o takim mixie, bo została mi jeszcze 1/2 tubki 7.11.
Help
dziś zmaówiłam te farby, będę robić w przyszłym tyg., więc jak wytrzymasz, to wkleję efekty...

endorfina123 jest offline  
Stary 2009-11-23, 23:40   #2901
Gabi2000
Raczkowanie

Pewnie, że wytrzymam Trzymam kciuki i czekam na fotki.
Dobrej nocy, w końcu idę do wyrka.
Gabi2000 jest offline  
Stary 2009-11-24, 13:25   #2902
Becia36
Przyczajenie

Jestem po farbowaniu Chi Ionic 6A, woda 6% czyli pojedynczy popiel, wyszedł brąz z prześwitami delikatnego złota, kolor wyglada w kazdym świetle inaczej. Może za drugim razem wyjdzie bardziej popielato, ale zastanawiam się czy tą 6% nie wyciągnęłam tego złotka. Strasznie trudna sprawa z tymi brązami chłodnymi.
Becia36 jest offline  
Stary 2009-11-24, 13:56   #2903
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Help
Pogłębione popiele są ciemniejsze niż popiel na danym poziomie, 7.11 to taka 6, a 5.11 to 4, w związku z czym z tej mieszanki wyjdzie poziom 5. Przy czym wypłucze się, bo popiel wypłukuje się niestety najszybciej ze wszystkich pigmentów Ja mam na głowie mieszankę 7.11 i 6.22 - tyle tylko, że na włosach rozjaśnianych, więc po prawie miesiącu od farbowania kolor dość mocno mi się wypłukał, ale nie jest ani rudy, ani złoty, wiec jest jakiś sukces
Stary 2009-11-24, 23:37   #2904
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Help
Ja bym spróbowała zmieszać raczej z poziomem 6, bo teraz masz 8+7 = 7,5 a 7+6 = 6,5 czyli o ton ciemniejszy jeśli pomieszasz 7+5 = 6 czyli 1,5 tonu ciemniejsze
Stary 2009-11-25, 17:04   #2905
Gabi2000
Raczkowanie

A jeżeli wymieszam połowę 8.11 z połową 5.11? Sorki, że tak marudzę, ale została mi połówka 7.11 i 8.11 i jakoś chciałabym to wykorzystać
Gabi2000 jest offline  
Stary 2009-11-25, 20:10   #2906
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
A jeżeli wymieszam połowę 8.11 z połową 5.11? Sorki, że tak marudzę, ale została mi połówka 7.11 i 8.11 i jakoś chciałabym to wykorzystać
To wyjdzie Ci tak mniej więcej poziom 6, bo tak, jak pisałam pogłębione popiele są ciemniejsze od zwykłych, ale z drugiej strony też się wypłukują.
Stary 2009-11-26, 08:57   #2907
kuleczka3
Raczkowanie

DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!;-((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((
ZROBIŁAM WCZORAJ DIACOLOR LOREALA 7.13 MIDOWY NATURALNY- WYJŚCIOWY KOLOR WŁOSÓW TO MIEDZY POZIOMEM 6 a 7 A POWOLI CHCĘ WRACAJ DO JEŚNIEJSZYCH, POPRZEDMIO ROBIŁAM 6.12 - DIACOLOR JEŻYNOWY KASZTAN- KTÓRY SIE JUZ WYPŁUKAŁ - NO I PO TYM 7.13 EFEKT JET TAKI: ODROST 3CM JAŚNIEJSZY , RESZTA WŁOSÓW NA CAŁEJ DŁUGOŚCI CZARNA A KONCÓWKI NA KTÓRE NIE KŁADŁAM FARBY TAKIE JASNE JAK ODROST I TYERAZ WAS PROSZE O RADĘ:
1. CZY JAK NAŁOŻĘ NA MÓJ POZIOM 8.13 MAJIREL LOREALA (BO AKURAT MAM)- TO TE CZARNE NA DŁUGOŚCI MI SIE ROZJAŚNIĄ CZY NIE ZŁAPIE TEGO TA FARBA- NIE WIEM CO ROBIC JAK JA PÓJDE NA ANDRZEJKI- NIE MOGE CZEKAC AŻ MI SIE WYMYJE TA FARBA:-((((((
2. CO MAM ROBIĆ:-((((
kuleczka3 jest offline  
Stary 2009-11-26, 09:09   #2908
Mini1991
Zakorzenienie

czarna?? i to poziom 7?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2009-11-26, 10:12   #2909
viki1988
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kuleczka3 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY RATUNKU!!!!!!!!!!!!!!!!;-((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((
ZROBIŁAM WCZORAJ DIACOLOR LOREALA 7.13 MIDOWY NATURALNY- WYJŚCIOWY KOLOR WŁOSÓW TO MIEDZY POZIOMEM 6 a 7 A POWOLI CHCĘ WRACAJ DO JEŚNIEJSZYCH, POPRZEDMIO ROBIŁAM 6.12 - DIACOLOR JEŻYNOWY KASZTAN- KTÓRY SIE JUZ WYPŁUKAŁ - NO I PO TYM 7.13 EFEKT JET TAKI: ODROST 3CM JAŚNIEJSZY , RESZTA WŁOSÓW NA CAŁEJ DŁUGOŚCI CZARNA A KONCÓWKI NA KTÓRE NIE KŁADŁAM FARBY TAKIE JASNE JAK ODROST I TYERAZ WAS PROSZE O RADĘ:
1. CZY JAK NAŁOŻĘ NA MÓJ POZIOM 8.13 MAJIREL LOREALA (BO AKURAT MAM)- TO TE CZARNE NA DŁUGOŚCI MI SIE ROZJAŚNIĄ CZY NIE ZŁAPIE TEGO TA FARBA- NIE WIEM CO ROBIC JAK JA PÓJDE NA ANDRZEJKI- NIE MOGE CZEKAC AŻ MI SIE WYMYJE TA FARBA:-((((((
2. CO MAM ROBIĆ:-((((
No jak położyłaś jaśniejszą farbę na ciemniejsze włosy to nic dziwnego ze odrost masz jaśniejszy co do pierwszego pytania to farba farby nie rozjasni wiec kładzenie poziomu 8 mozesz sobie darować...
generalnie masz 2 wyjścia 1) pofarbować całe włosy na ciemniejszy kolor (bedzie jednolity) 2) dekoloryzować/rozjaśnić co wiadomo ze niszczy
Stary 2009-11-26, 10:31   #2910
Becia36
Przyczajenie

Witaj!
zgadzam się z wypowiedzią Viki, jak położysz 8 to znów będzie odrost jaśniejszy a reszta ciemniejsza, decyzja nalezy do ciebie najprościej to jest to ujednolicić jednym ciemniejszym kolorem ale wtedy znów będzie błędne koło jesli chcesz wrócić do jaśniejszych odcieni. Jesli bardzo zależy tobie na jaśniejszych odcieniach to "ściągnij" ten kolor i już.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Potwierdzam wypowiedź Viki,
jesli bardzo ci zależy na jasniejszych odcieniach to musisz "zdjąć" ten kolor na końcach lub możesz iść na łatwiznę i położyć ciemniejszy kolor który wyrówna kolor, pomyśl na czym ci bardziej zależy?
Becia36 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
odcień ciepły popielaty, rdzy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości