Dobry krem na skóry wieloproblemowej mieszanej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-02, 20:57   #1
adomajka
Wtajemniczenie

Dobry krem na skóry wieloproblemowej mieszanej?

Przepraszam z gory, jesli powielam wątek, ale wydaje mi sie, ze nigdzie nie ma odpowiedzi wprost do mnie....

Moze ktos mi doradzic jakis dobry krem na dzien do cery mieszanej ze sklonnoscia to rozszerzonych por, troche naczynek i miejscowym swieceniem?

Uzywalam juz wielu kremow: Garnier, Nivea Visage Young, Pharmaceris normalizujacy i na noc zluszczajacy, AA do cery naczyniowej.....

Aktualnie wlasnie uzywam Pharamacerisy (dwa wyzej wymienione kremy + pianka oczyszczajaca) i choc swiecenie swietnie zlikwidowaly i czasami dobrze maskuje pory, ale ostatnio mam bardzo sciagnieta skore a nos przesuszony
Nie wiem co robic, czy to wina kremu normalizujacego, pianki czy zelu delikatnie zluszczajacego....i ktory z nich zmienic? Za kilkanascie dni skoncza mi sie wszystkei trzy naraz i nie chce powielac swoich bledow i pchac sie w cos co mi nie pomaga.....

Chcialam kupic Normaderm Vichy, ale wyczytalam bardzo zle opinie o nim....

Poradzcie cos prosze
adomajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 00:04   #2
meire
Zakorzenienie

Dot.: Dobry krem na skóry wieloproblemowej mieszanej?

polecam wątek do przejrzenia:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183599

nie wysuszaj skóry, bo jeszcze bardziej będzie Ci sie przetłuszczać, a pory będą jeszcze bardziej rozszerzone - to jej reakcja obronna na wysuszanie - zaczyna nadmiernie wydzielać sebum, żeby się nawilżyć...

zresztą... w tym wątku znajdziesz naprawdę pomocne rady...

pozdrawiam...

Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015

meire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:52   #3
MoNaQ2008
Raczkowanie

Dot.: Dobry krem na skóry wieloproblemowej mieszanej?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Przepraszam z gory, jesli powielam wątek, ale wydaje mi sie, ze nigdzie nie ma odpowiedzi wprost do mnie....

Moze ktos mi doradzic jakis dobry krem na dzien do cery mieszanej ze sklonnoscia to rozszerzonych por, troche naczynek i miejscowym swieceniem?

Uzywalam juz wielu kremow: Garnier, Nivea Visage Young, Pharmaceris normalizujacy i na noc zluszczajacy, AA do cery naczyniowej.....

Aktualnie wlasnie uzywam Pharamacerisy (dwa wyzej wymienione kremy + pianka oczyszczajaca) i choc swiecenie swietnie zlikwidowaly i czasami dobrze maskuje pory, ale ostatnio mam bardzo sciagnieta skore a nos przesuszony
Nie wiem co robic, czy to wina kremu normalizujacego, pianki czy zelu delikatnie zluszczajacego....i ktory z nich zmienic? Za kilkanascie dni skoncza mi sie wszystkei trzy naraz i nie chce powielac swoich bledow i pchac sie w cos co mi nie pomaga.....

Chcialam kupic Normaderm Vichy, ale wyczytalam bardzo zle opinie o nim....

Poradzcie cos prosze
Witaj!
Chciałabym doradzić Ci przy wyborze kosmetyków. Kremy których dotychczas używałaś, badź używasz mają mało skoncentrowane składniki aktywne a przy tego typu problemach należy używać kremów bardziej skoncentrowanych!
Polecam włoską firmę Gerard's i dokładniej linię Oilyfree, idealną dla Twojej cery.
Osobiście sama korzystam z tych kosmetyków i jestem zachwycona

wymianka:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=11993757 #post11993757

ODPISZ U MNIE
MoNaQ2008 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości