Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-26, 18:13   #781
Poppet
Zadomowienie

Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Pani Magda opowiadała mi śmieszne historie o swoich klientkach

Poppet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 10:00   #782
petran1
Przyczajenie

salon fryzjerski b&k w plazie wymiata

kurka byłem tam juz 3 razy za 1 razem dorwał sie do mnie pan karol kurcze bałem sie jak cholercia ale jak popatrzyłem w lustro to sie nie poznałem teraz juz 2 razy byłem u tego młodego blądyna huberta czy jakos tam to jest młoda szkoła od awangardy po klasyke strzygł tez moją dziewczyne teraz to jest dopiero sliczna
petran1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 10:03   #783
petran1
Przyczajenie

dekoloryzacja tylko u karola w b&k w plazie

moja dziewczyna była u niego miała isc na delikatną zmiane koloru a ona mi niespodzianke chciała zrobic i z ciemnego brązu wruciłą do mnie jako blądynka a blądynki to ideały kobiet ja jestem zachwycony ona też a co najbardziej mnie zdziawiło nie wiem jak on to zrobił ale włosy sie jej nie zniszczyły
petran1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 19:47   #784
sejmuria
Przyczajenie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

No właśnie apropo AWANGARDY... Gdzie znajdę kogoś kto jest w stanie zrobić takie "ostre cięcie"? Nie mam zbytnio upatrzonej fryzury więc szukam kogoś naprawdę z talentem i wyczuciem;]
Z góry dzięki za odpowiedź
Stary 2008-03-07, 17:01   #785
moniczka_lbn
Raczkowanie

GG do moniczka_lbn

Oj już się nałaziłam trochę po salonach fryzjerskich w naszym mieście i mam pewne doświadczenie.
Jeśli chodzi o Pierre to strzyglam się u Edyty, niby wszystko okej ale siedziałam 3 godziny, fryzura wymagała trzech idealnie prostych liniach w różnej długości wiec trochę jej zajęło ładne wykończenie.
Montownia to w moim przypadku Włodek. Fryzura była świetna ale moim zdaniem to jest mistrz fryzury jednodniowej-czytaj nie byłam w stanie w żadny sposób jej tak nigdy więcej ułożyć a po umyciu włosów fatalnie się układały i katowałam je prostownicą.
Było jeszcze kilak lepszych lub słabszych salonów m.in Laurent, Łaniewscy ale bez rewelacji także.
W końcu trafiłam do TOKO i już tam zostałam. Ania zawsze dobrze dobiera mi fryzurę i linia cięcia utzymuje się baaaardzo długo. Narazie tam zostaje i nie szukam dalej bo to najlepsza fryzjerka jaka mnie strzygła do tej pory.
moniczka_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:28   #786
Ewelka222
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Podzielę się z Wami moją osobistą tragedią i mam nadzieje, że moja opowiastka uchroni Was przed tragicznym ścięciem jakie mi zafundowano. Kilka dni temu wybrałam się pierwszy (i ostatni!!) raz do Atelier Berendowicz&Kublin, który mieści się w Plazie. Na pierwszy rzut oka salon wygląda naprawde nieźle, więc nie miałam obaw przed strzyżeniem. Dodam, iż poszłam tam razem z moją siostrą. Trafiłam do Pani Kasi( i poprosiłam ją o ścięcie na "boba" ale to co mi zrobiła z włosami załamało mnie całkowicie. Gdy z nią rozmawiałam wszystko wydawało się być ok, ale po wyjściu z salonu pobiegłam do toalety i najzwyczajniej w świecie się ROZRYCZAŁAM. Miał być bob a wyszło tragiczne krótkie ścięcie na "prosto" z totalnie zrypaną grzywką...nie ma co ratować...najbliższe pół roku będę chodziła jak idiotka.Na obronę reszty pracowników tego "atelier" mogę napisać iż moją siostrzyczkę ścinała Pani Renata i wygląda REWELACYJNIE. Jak wracałyśmy do domu to 2dziewczyny zaczepiały ją w emce pytając kto zrobił jej taką boską fryzurkę.
Morał tej opowiastki jest taki:JEŚLI WYBIERACIE SIĘ DO ATELIER BERENDOWICZ I KUBLIN, TO OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM OWĄ "KASIE" !!!!!
PZDR.
Ewelka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 17:44   #787
Nedda
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ewelka222 Pokaż wiadomość
Podzielę się z Wami moją osobistą tragedią i mam nadzieje, że moja opowiastka uchroni Was przed tragicznym ścięciem jakie mi zafundowano. Kilka dni temu wybrałam się pierwszy (i ostatni!!) raz do Atelier Berendowicz&Kublin, który mieści się w Plazie. Na pierwszy rzut oka salon wygląda naprawde nieźle, więc nie miałam obaw przed strzyżeniem. Dodam, iż poszłam tam razem z moją siostrą. Trafiłam do Pani Kasi( i poprosiłam ją o ścięcie na "boba" ale to co mi zrobiła z włosami załamało mnie całkowicie. Gdy z nią rozmawiałam wszystko wydawało się być ok, ale po wyjściu z salonu pobiegłam do toalety i najzwyczajniej w świecie się ROZRYCZAŁAM. Miał być bob a wyszło tragiczne krótkie ścięcie na "prosto" z totalnie zrypaną grzywką...nie ma co ratować...najbliższe pół roku będę chodziła jak idiotka.Na obronę reszty pracowników tego "atelier" mogę napisać iż moją siostrzyczkę ścinała Pani Renata i wygląda REWELACYJNIE. Jak wracałyśmy do domu to 2dziewczyny zaczepiały ją w emce pytając kto zrobił jej taką boską fryzurkę.
Morał tej opowiastki jest taki:JEŚLI WYBIERACIE SIĘ DO ATELIER BERENDOWICZ I KUBLIN, TO OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM OWĄ "KASIE" !!!!!
PZDR.
Witam!Mnie również ścinala Pani Kasia-bylam i nadal jestem zadowolona z cięcia(pomimo,że minelo 6 mc i wlosy odrosly) świetnie się układają, moje wlosy nie są tak proste do ścięcia.
Także polecam salon i Panią Kasię
Nedda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:49   #788
iza84
Raczkowanie

Będę omijać szerokim łukiem- Salon Berendowicz&Kublin (Plaza) w Lublinie!
Byłam u kobiety (nie pamiętam imienia :/ ) - zgodnie z moją WIELKĄ prośbą- aby trochę podciąć grzywkę-tak, żebym mogła "zabierać za ucho" ciachnęła tak, że włosy cały czas wchodzą mi na oczy!! :-O jestem strasznie wkurzona!
Aha- cena 70zł - za podcięcie włosów..

Koleżanka była u faceta- i wyszła zadowolona.
iza84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 07:41   #789
lolitaj
Raczkowanie

ok.. po długim zastanawianiu udam sie do pani Anety z Pałacu Parysów.... obawiam sie jednego. mam krecone włosy.. chce ściac na krotko ..zeby szopy nie bylo.. ale pojade pogadam dowiem sie co i jak ... dopiero zdecydyje..... musze coś zrobic z włosami bo juz mam serdecznie dość! aa i wesle w drodze... jeq!!!

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 09:33   #790
iza84
Raczkowanie

Piszecie dużo dobrego o koloryzacji w Montownii więc już sama nie wiem gdzie się wybrać.. chcę zrobić delikatne blond pasemka- refleksy i wyjść zadowoloną od fryzjera Podpowiedźcie
Jaki byłby koszt na długich włosach??
Blondynki- piszcie do kogo chodzicie! )
Stary 2008-03-09, 13:35   #791
annett16
Przyczajenie

GG do annett16

który salon polecicie do takiego scięcia ?? i zeby nie bylo drogo max 50zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 815339.jpg (82,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka1.jpg (17,8 KB, 44 załadowań)
annett16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 15:24   #792
ciemka
Raczkowanie

zapisalam sie na jutro do pierra do pani gosi..
byl ktos u tej fryzjerki moze ?

ciemka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:21   #793
iza84
Raczkowanie

Ciemka- i jak było u p. Gosi? zadowolona jesteś?
Stary 2008-03-12, 18:47   #794
kamkam
Rozeznanie

Hej, wiecie może czy salon Imaginer na Sawy nadal istnieje? I czy pracuje tamn nadal p. Edyta?
kamkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:27   #795
wunia83
Zadomowienie

Istnieje - Bogu dzięki, a Pani Edyta razem z nim Wybierasz się?
Stary 2008-03-13, 20:34   #796
kamkam
Rozeznanie

Imaginer mam prawie że pod nosem, ale nie chcialo mi sie iść sprawdzić;] Miałam mały skok w bok, ale wracam skruszona...mam nadzieję, że uda mi się zapisać przed świętami
Stary 2008-03-14, 13:05   #797
kajka270
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Nie długo mam ślub i poszukuje dbrej fryzjerki zeby ładnie czesała. Słyszałam o salonie Anna Chołota na ul. Bursztynowej, czy mogłybyście podzielic sie swoimi opiniami na temat tego salonu? Ewentualnie polecic jakas fryzjerkę. Myslałam tez o salonie na ul. Fabrycznej, ale wole sie upewnic.
kajka270 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:10   #798
Poppet
Zadomowienie

na Fabrycznej? U Ani? ODRADZAM! moja siostra cioteczna tam była przed własnym ślubem i płakała po wyjście - w sumie się nie dziwię, poza tym oni tam czeszą baaaardzo tandetnie i tendencyjnie.

Stary 2008-03-14, 15:19   #799
kajka270
Raczkowanie

Dzięki za przestrogę ! Wiesz zależy jeszcze kto ją czesał, ponieważ moja znajoma była w tym salonie i czesała ją p. Marlena i była strasznie zadowolona.
Stary 2008-03-14, 16:05   #800
Poppet
Zadomowienie

Aha.. no to być może faktycznie może zajrzyj na dział Panien Młodych coś pewnie poradzą .

Stary 2008-03-14, 18:06   #801
aniutka20
Raczkowanie

czesc dziewczyny jestem tu nowa i mam pytanko. ponieważ od niedawna mieszkam w lublinie (studentka) to chciałabym poradzić sie Was gdzie można zrobic balejaż po przystępnej cenie? i czy wogole jest mozliwe zrobienie balejażu na czarnych farbowanych wlosach? za kazdy odpis z gory bardzo dziekuje buziaczki
aniutka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 23:04   #802
kwiatek28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Ok, po prostu zdarzają się wypowiedzi na tego typu forach (i perfumeryjnych, do bólu), którę ewidentnie promują jakąś osobę/przedsiębiorstwo i nie mają nic wspólnego z rzetelną informacją, są tylko reklamą, więc jestem na to uczulona. Zaznaczyłam, że mogę się mylić.
Pozdrawiam.

Weszłam na to forum całkiem przypadkiem, bo mam swoją fryzjerkę i tak się złozyło ze wyczytałam o niej trochę złego od niejakiej Kamkam... długo zastanawiałam się czy mam wypowiedziec się co ja mysle w tej sprawie aż dzisiaj postanowiłam że stanę w jej obronie bo przeciez jestem jej klientka od prawie 4 lat, a farmazony które wypisuje jakaś Kamkam są głupie! Do pani Uli trafiłam z nieciekawymi włosami, zrobiła z nimi naprawdę duzo dobrego, wiadomo że czasami jest lepiej a czasami gorzej, fryzjer to też człowiek a nie czarodziej jak tez się nie którym wydaje...dzięki niej mam włosy w dobrym stanie i super się układaja.Mam znajomych którzy tez do p.Uli chodzą i widze ich zmiany i zadowolenie! wiadomo że jeden fryzjer nie zadowoli wszystkich bo to jest nie realne , a to co się podoba jednym nie musi innym! Więc myślę że KAMKAM osądziła trochę nie słusznie p.Ulę... chociaż kazdy ma prawo do własnego zdania to uważam że pojechała za ostro....Moja fryzjerka zawsze ma fajne włosy mimo że ja nigdy bym się nie zdobyła bo bardzo odwaznie ale do jej osoby to pasuje....
A podejrzewanie innych wypowiadających się pozytywnie o jakiejs osobie jest prostackie bo chciałabym zwrocic uwage że cała KAMKAM czytający uwaznie wszystkie wypowiedzi rownież w innych sprawach, nie jest z niczego zadowolona i szuka dziury w całym wspołczuje tej dziweczynie że ma taki problem ze soba i wspołczuje kolejnym fryzjerom do których trafi....a moze to własnie KAMKAM jest podstawiona do krytykowania wszytskich? To nie jest tak że cukruje p.Uli uważam że jest dużo dobrych fryzjerów w Lublinie np. - montownia
-kamil z fabrycznej
-toco
-i wiele innnych
Każdy ma prawo wyboru i życze wszytskim z całego serca aby znalezli tego wlasciwego fryzjera i byli zadowoleni jak ja
Mamy prawo wypowiadania swojego zdania ale ale liczy się sposób w jaki jest to przekazane innym... -bez komentarza do pani K.........
PS....Technika którą pracuje się w SFP.. jest obcnie stosowana w wielu salonach w polsce i nie jest to jakaś nowość czy też jak nie znając się oceniła pani K....wymysłami p>U. ( widać że nigdy nie strzygła się w takich salonach)

Edytowane przez kwiatek28
Czas edycji: 2008-03-14 o 23:32
kwiatek28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 23:31   #803
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kwiatek28 Pokaż wiadomość
Weszłam na to forum całkiem przypadkiem, bo mam swoją fryzjerkę i tak się złozyło ze wyczytałam o niej trochę złego od niejakiej Kamkam... długo zastanawiałam się czy mam wypowiedziec się co ja mysle w tej sprawie aż dzisiaj postanowiłam że stanę w jej obronie bo przeciez jestem jej klientka od prawie 4 lat, a farmazony które wypisuje jakaś Kamkam są głupie! Do pani Uli trafiłam z nieciekawymi włosami, zrobiła z nimi naprawdę duzo dobrego, wiadomo że czasami jest lepiej a czasami gorzej, fryzjer to też człowiek a nie czarodziej jak tez się nie którym wydaje...dzięki niej mam włosy w dobrym stanie i super się układaja.Mam znajomych którzy tez do p.Uli chodzą i widze ich zmiany i zadowolenie! wiadomo że jeden fryzjer nie zadowoli wszystkich bo to jest nie realne , a to co się podoba jednym nie musi innym! Więc myślę że KAMKAM osądziła trochę nie słusznie p.Ulę... chociaż kazdy ma prawo do własnego zdania to uważam że pojechała za ostro....Moja fryzjerka zawsze ma fajne włosy mimo że ja nigdy bym się nie zdobyła bo bardzo odwaznie ale do jej osoby to pasuje....
A podejrzewanie innych wypowiadających się pozytywnie o jakiejs osobie jest prostackie bo chciałabym zwrocic uwage że cała KAMKAM czytający uwaznie wszystkie wypowiedzi rownież w innych sprawach, nie jest z niczego zadowolona i szuka dziury w całym wspołczuje tej dziweczynie że ma taki problem ze soba i wspołczuje kolejnym fryzjerom do których trafi....a moze to własnie KAMKAM jest podstawiona do krytykowania wszytskich? To nie jest tak że cukruje p.Uli uważam że jest dużo dobrych fryzjerów w Lublinie np. - montownia
-kamil z fabrycznej
-toco
-i wiele innnych
Każdy ma prawo wyboru i życze wszytskim z całego serca aby znalezli tego wlasciwego fryzjera i byli zadowoleni jak ja
Mamy prawo wypowiadania swojego zdania ale ale liczy się sposób w jaki jest to przekazane innym... -bez komentarza do pani K.........

Niejaka kamkam, podobnie jak każdy inny użytkownik forum, ma prawo dzielić się swoją opinią, swoimi spostrzeżeniami, chwalić lub ganić, polecać, lub ostrzegać.
Po to jest to forum. Po to ono jest (jak mawia pewna osobistość z Białegostoku).
A prostackie, jeśli już, jest to, co cytuję, ponieważ ja nie stwierdziłam kategorycznie, tylko poddawałam w wątpliwość rzetelność postów postów osoby, która zarejestrowała się kilka dni wcześniej, a jej jedyne 2 wypowiedzi dotyczyły rzeczonego salonu. Od kryptoreklamy się tu roi i bywa różnie. Zaznaczyłam, że mogę się mylić, zostało to wyjaśnione, więc o co chodzi?
Świetnie, że jesteś zadowolona, ale pozwól i innym znaleźć Swojego Fryzjera. Naturalnie, że każdy może mieć zły dzień, szkoda tylko, że odbija się to na wyglądzie klientek. Ale w sumie dzięki Bogu, że np. taka osoba nie została chirurgiem.
Może są tacy, którym odpowiada cięcie a'la Sweeney Todd, być może asymetryczne wyskubanie jest hitem mody wśród bywalczyń Megido,
ale należy dopuścić do świadomości myśl, że świat nie składa się wyłącznie z takich osób. Dlatego skoro są Wizażanki, które dzielą się tutaj swoimi doświadczeniami, to należy się tylko z tego cieszyć. Nie nawoływałam do bojkotu salonu, uznałam tylko za stosowne poinformować, że jeśli ktoś ma trochę więcej niż 17 lat, a czas spędza nie tylko na clubbingu, zaś jego idolem niekoniecznie jest Tola z Blog27, to zasiadając na fotelu w Prestiżu, powinien wyraźnie o tym powiedzieć i to kilka razy. I mimo wszystko może się zdziwić, jak spojrzy w lustro. To wszystko. Po co się tak zapieniać? Życzę spokojnej nocy i więcej dystansu.
Stary 2008-03-14, 23:50   #804
kwiatek28
Przyczajenie

Zapieniam się kiedy widzę jak ktoś wypisuje takie farmazony, ja tez mogłabym ksiażkę napisac o moich doświadczeniach i wypisywać tu na forach sprawozdania szczeg. ale po co wystarczy napisac że nie odpowiada! staję w obronie tej pani bo uważam że powinnam! Myślę że wiele osób ma problem ze znalezieniem swojego fryzjera , lekarza itp bo nie potrafi dobrze okreslić swoich oczekiwan... a pozniej zwalamy na innych.....Myślę że wiele osob jest zadowolonych wystarczy zadzonić i zobaczyc jakie są terminy, ile godzin salon jest otwarty , to chyba też o czyms mówi--- ale mysle ze kamkam jestes nie zadowolona bo szukasz innego fryzjera, jak wczesniej wpomniałam nie kazdy musi byc zadowolony z tego samego...mam uczucie że jesteś strasznie nie przyjemną osobą....i zarozumiałą więc raczej nigdy nikt ci nie dogodzi!

PS.Proszę siądz kiedyś i przeczytaj wszystko co na tych forach wypisujesz czy ty wogle czytasz co piszesz? bo mysle że nie.... owszem każdy ma prawo do wypowiadania się na forach ... bo ja tez często zawieram głos... ale nie wypisuje takich głupot......

i jeszcze jedno........wiele jest negatywów na montownie , kamila, akademię fryzur itp ale to nie wina tych fryzjerów oni mają swój styl pracy albo godzisz się na to albo szukasz czegoś innego są inni fryzjerzy dla takich osob ja ty! ja osobiscie wybieram salony wyzej wypisane bo jestem zadowolona z ich technik i stylu pracy......przepraszam że tak się rozpisałam ale długo powstrzymywałam się od wypowiedzenia swojego zdania i nie mogłam tego tak zostawić...........

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-15 o 22:27 Powód: post pod postem
kwiatek28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 08:12   #805
aniutka20
Raczkowanie

buu...nikt nie pomoże bylam ciekawa co sadzicie o tym co napisalam a tu zadnej odpowiedzi. no nic zaryzykuje i zrobie sobie ten balejaz mimo ze nikt mi nie doradzil.
aniutka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 08:53   #806
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

kwiatek28..po pierwsze przeczytaj również regulamin i nie pisz wypowiedzi jedna pod druga..
po drugie sama piszesz ze kazdy moze sie wypowiadać na temat salonów a sama sobie zaprzeczasz piszac ze ta akurat dziewczyna nie ma racji czy tez nie może ..
radze wam obu nie wypowiadac sie na temat swoich wypowiedzi, poniewaz a chcwile wyjdzie z tego klotnia, a ja bede musiala odpowiednio zareagowac
pozdrawiam
Stary 2008-03-15, 14:18   #807
lolitaj
Raczkowanie

ufff Byłam wczoraj w salonie Matrix i powiem wam jestem zadowolona ...
Bardzo miła i przyjemna obsługa. Długo szukałam fryzjera ktory umie zająć sie moimi kreconymi włosami.. byłam gotowa na radykalne ciecie (na krótko), ale p. Basia mnie od tego odwiodła.. powiedziała,ze narazie mi ścieniuje, a potem jesli sie zdecydyje to mi zetnie na krotko...
Naprawde sie ciesze, ze tam trafiłam! Ułozyła mi włosy .. z tego co widziałam to i pianka i wosk i inne rzeczy ... ach jeszcze dzisiaj czuje ten piękny zapach we włosach Doradziła mi jakich mam szamponow uzywać i co robić itp. z moimi kreconymi wlosami .... takze polecam serdecznie ten salon pracuja tam trzy panie .,.. z tego co poobserwowałam wszystkie sa super i naprawde doradza co i jak .. warto

Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

19.08.09 prawko
01.10.09 studentka
lolitaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:23   #808
Asiulak
Przyczajenie

Witam,
ja osobiście polecam (z czystym sumieniem) Kasię z salonu MMD na ul.Startowej.
Dziewczyna zna sie na rzeczy. chodzę do niej od roku i jak to tej pory zawsze byłam zadowolona. W moim przypadku została przetestowana w 100 %. koloryzacja z brązu na blondzik, strzyżenie, a la koczek.
Wszystko wypracowane, precyzyjne.Włoski układają sie świetnie.
Polecam

Z moich obserwacji również mogę polecić p.Magdę i Martynę z tego salonu.
Asiulak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 20:21   #809
sue.
BAN stały

GG do sue.

Cytat:
Napisane przez lolitaj Pokaż wiadomość
ufff Byłam wczoraj w salonie Matrix i powiem wam jestem zadowolona ...
Bardzo miła i przyjemna obsługa. Długo szukałam fryzjera ktory umie zająć sie moimi kreconymi włosami.. byłam gotowa na radykalne ciecie (na krótko), ale p. Basia mnie od tego odwiodła.. powiedziała,ze narazie mi ścieniuje, a potem jesli sie zdecydyje to mi zetnie na krotko...
Naprawde sie ciesze, ze tam trafiłam! Ułozyła mi włosy .. z tego co widziałam to i pianka i wosk i inne rzeczy ... ach jeszcze dzisiaj czuje ten piękny zapach we włosach Doradziła mi jakich mam szamponow uzywać i co robić itp. z moimi kreconymi wlosami .... takze polecam serdecznie ten salon pracuja tam trzy panie .,.. z tego co poobserwowałam wszystkie sa super i naprawde doradza co i jak .. warto
A gdzie ten salon jest? Ile zapłaciłaś za ścięcie? Ja na razie okupuję Montownię, niedługo jestem tam umówiona, ale myślę, że na następne ścięcie wybiorę się gdzie indziej.
sue. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 08:27   #810
kajka270
Raczkowanie

Asiulak a czy mogłabyś podac jakiś telefon do tego salonu? Byłabym ci wdzieczna
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości