Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-28, 10:31   #931
jolika
Raczkowanie

Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Pani Magda z top trendy będzie mieć dziecko albo już urodziła nie wiem ... no i jej teraz nie ma
wiem, bo przed chwilą dzwoniłam. Ewelina teraz też na urlopie ;(
jolika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 19:17   #932
Ewelina79
Raczkowanie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

Przeczytałam cały wątek, ale nic nie znalazlam o salonie VIVA xxxx. Był ktoś? Bo zapisalam się tam na jutro. I jest też słynny salon na xxxxx, jakie opinie? Czy ktoś z Was maluje włosy na odcienie czerwieni, czy tu tylko same blondynki?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-07-28 o 21:35 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Ewelina79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 11:53   #933
MADZIEK777
Raczkowanie

a czy wiecie może gdzie teraz pracuje sebastian z akademii pieknych włosow???
bo właśnie dziś po miesiącu czekania na obcięcie dowiedziałam się juz w salonie ,że sebastian juz nie pracuje a panie nie mogły zadzwonić zeby odwołać wizytę bo nie ma koleżanki odpowiedzialnej za zapisy , kompromitacja i porażka , a salon świeci teraz pustkami , wcale się nie dziwię że chłopak stamtad odszedł , niemiła obsługa to pierwszy minus i jeszcze na dodatek zupełnie niekompetentna, salon pomyłka
MADZIEK777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 09:06   #934
Ewelka222
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez MADZIEK777 Pokaż wiadomość
bo właśnie dziś po miesiącu czekania na obcięcie dowiedziałam się juz w salonie ,że sebastian juz nie pracuje a panie nie mogły zadzwonić zeby odwołać wizytę bo nie ma koleżanki odpowiedzialnej za zapisy , kompromitacja i porażka , a salon świeci teraz pustkami , wcale się nie dziwię że chłopak stamtad odszedł , niemiła obsługa to pierwszy minus i jeszcze na dodatek zupełnie niekompetentna, salon pomyłka
Zgadzam się z Tobą w 100%. Ja miałam takie zaufanie do Sebastiana, że przyjeżdzałam do niego z Warszawy. Też byłam umówiona niedawno na strzyżenie, ale niemiło się rozczarowałam bo niedość, że okazało się iż Sebastian nie pracuje już w Akademii to w dodatku tłukłam się jak głupia 2.5godz pociągiem
Jeśli któraś z Was będzie miała na niego nowe namiary to dajcie znać na forum.
Ewelka222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 10:47   #935
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ewelka222 Pokaż wiadomość
Jeśli któraś z Was będzie miała na niego nowe namiary to dajcie znać na forum.
Przypominam, że "namiarów" nie podajemy publicznie na forum. Można to robić za pośrednictwem PW.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 12:33   #936
siumakata
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a ile placi sie mniej wiecej za farbowanie wlosow ? w pierre
siumakata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 00:49   #937
light24
Przyczajenie

Witam dziewuszki!
Ja mam 2 pytanka i 1 prośbę.
pytanie nr. 1- Czy macie/znacie jakieś opinie na temat salonu "Gabriel Profesional"?
pytanie nr. 2- Czy macie/znacie jakieś opinie na temat "Studia Modnej Fryzury"?

Moja prośba dotyczy namiarów na często spominaną panię Edytę (nr. telefonu, nazwę ulicy/salonu w którym teraz pracuje i możliwie- ceny za strzyżenie z modelowaniem)
z góry dziękuję
A

Edytowane przez light24
Czas edycji: 2008-08-03 o 17:18
light24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:15   #938
toplaska
Przyczajenie

Moje drogie,

Ja również bardzo poproszę o info nt. miejsca gdzie teraz pracuje p. Edyta. (oczywiście na PW)

I dodatkowo poproszę o kontakt do Kamila tego co kiedyś pracował xxxxx Byłam kiedyś u niego i rozpaczałam strasznie, jak się okazało, że już tam nie pracuje

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrówki

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-04 o 18:15 Powód: zasady forum sie nie zmienily
toplaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:19   #939
bojkka
Rozeznanie

kamil ma teraz studio obok Galixxxxxxx ale gdzie dokładnie nei wiem bo kolezanka chodzi do niego

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-04 o 18:07 Powód: prosze zapaznac sie z zasadmi forum
bojkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:17   #940
praline
Zakorzenienie

a co powiecie o Laurencie xxx ile xstrzyżenie długich włosów i kogo możecie tam polecić drogie Lublinianki?

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-04 o 18:08 Powód: prosze zapoznac sie z zasadmi forum
praline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 17:22   #941
Poppet
Zadomowienie

moja koleżanka ostatnio poszła do lauretna powiedziała fryzjerce: obetnij mnie jakoś retro /to jej szwagierka była/ i ścięła ją bosko :ślina: Tak jej ładnie wycieniowała włosy, że same jej się zaokrąglają "do szyi" prześlicznie wygląda. Ma grzywkę na bok którą tak podkręca na bok /coś jak piski/ Naprawdę wygląda ślicznie. Poproszę ją o zdjęcie, bo naprawdę fryzura jest zjawiskowa.

Poppet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 17:02   #942
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

........
hej... a ja szukam kreatywnej fryzjerki/fryzjera do współpracy nad kilkoma projektami ''plastycznymi'' załozyłam wątek na forum'' pracowym'' ale jak byscie mialy cynk o kims chetnym to proszę info na PW.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 07:03   #943
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

no i nikt mi niedal namiarow do pani Edyty... a bylo by tak prosto jakby ktos mogl zamiescis na forum namiary... no ale regulamin :/
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 09:58   #944
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
no i nikt mi niedal namiarow do pani Edyty... a bylo by tak prosto jakby ktos mogl zamiescis na forum namiary... no ale regulamin :/
równie prosto jest wysłać na PW
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:01   #945
Sonia 22
Przyczajenie

Ja również bardzo Was proszę o namiary do p.Edyty oraz inf, gdzie znajduje się salon i ile kosztuje strzyżenie. Z góry dziękuję!
Sonia 22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 23:16   #946
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
równie prosto jest wysłać na PW
Prościej napisać na forum, a nie wysyłać czy odpowiadać na kilkadziesiąt PW o tej samej treści. Niestety, nie wszyscy wierzą w to, że najprostsze rozwiązania są przeważnie najlepsze.
kamkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 15:29   #947
kajka270
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś z Was czesała się w salonie fryzjerskim MMD na ul. xxx u pani Kasi?? Ja mam zamiar czesać się tam na ślub i chciałam zaciagnąć informacji
Stary 2008-08-23, 15:34   #948
kajka270
Raczkowanie

Czy któraś z Was korzystała z usług salonu MMD na ul xxx u pani Kasi?? Ja bede się tam czesac na swój ślub i chciałam zaciagnac informacji.
Stary 2008-08-31, 17:52   #949
malgosg
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MADZIEK777 Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby. Jeżeli macie jakieś namiary na sebastiana, bardzo proszę o info na PW. z góry dzięki
malgosg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:54   #950
Asiulak
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nie rozumiem dziewczynki czemu tak polecacie Edyte. Byłam u niej po przeczytaniu forum. Po 1 nie było problemy żeby się umówić nawet z dnia na dzień.
Wyszłam nie zadowolona,rozczarowana Kolor za pierwszym i drugim razem zupełnie niedobrany do typu urody. Paskudny. Skrzyżenie po wyjsciu owszem fajne, ale po umyciu klapa. Wloski z tylu glowy krzywo sciete. Mialam fryzurke boba, ale niestety nie bylam zadowolona, znam duuzo wiecej lepszych fryzjerek. Moim zdaniem P.Edyta jest przereklamowana.

Pozdrawiam
Asiulak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:57   #951
karo.laa
Przyczajenie

Dziewczynki!
bardzo proszę napiszcie, gdzie Kamil (z Afro Hause, a wcześniej z Montowni) teraz pracuje. Będę wdzięczna za każdą informację.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !!
karo.laa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 13:01   #952
veggi
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez malgosg Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby. Jeżeli macie jakieś namiary na sebastiana, bardzo proszę o info na PW. z góry dzięki

W Akademii pięknych włosów powiedzieli,ze Sebastian pracuje teraz w Wa-wie :/ Buuu Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego, fajnego stylistę w Lublinie? Prosze o szybką opowiedź!
veggi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 19:06   #953
karo.laa
Przyczajenie

Cisza na forum, chyba dziewczynki są bardzo zapracowane.
Umówiłam się dzisiaj na strzyżenie do p.Edyty, która obecnie prowadzi własny salon na xxxxx. Niestety wizyta dopiero 17 września. Mam jednak nadzieje, że warto czekać....

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-09-02 o 22:52 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
Stary 2008-09-03, 12:19   #954
jacky605
Przyczajenie

Jakiego fryzjera polecilibyście do ścięcia kręconych włosów? Mam mętlik w głowie, raz już popadłam w nieodpowiednie ręce zastanawiam się nad salonem trendy bądź matrixem...? doradźcie
jacky605 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 18:02   #955
Asiulak
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziwne bo pracując w poprzednim salonie umawiało się dzwoniąc na jej prywatna kom. nadal ma ten nr. i nadal można się umówić praktycznie z dnia na dzien.. dzwonilam))

Pozdrawiam

Ps. Nielubię sztucznych naganiaczy

Sama sie na to zlapałam tymi opiniami na forum i zupełnie się rozczarowałam, bo jak na moje oko to nie są zdania klientek))

Cytat:
Napisane przez karo.laa Pokaż wiadomość
Cisza na forum, chyba dziewczynki są bardzo zapracowane.
Umówiłam się dzisiaj na strzyżenie do p.Edyty, która obecnie prowadzi własny salon na xxxxx. Niestety wizyta dopiero 17 września. Mam jednak nadzieje, że warto czekać....
Asiulak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 21:39   #956
agusiadka
Raczkowanie

To może i ja się wkońcu podzielę doświadczeniem z fryzjerami...

ODRADZAM /strzyżenie/:
-babski swiat-zdałam się na fryzjerkę, żeby doradziła...zrobiła mi COŚ na głowie-tak jakby we mnie piorun strzelił/dosłownie!/. Wysuszyła suszarką, przeczesała palcami i już:/ no i lakier na koniec żeby się trzymało bo bez tego ani rusz.
-pod asotrią po schodkach w dół- niezbyt młody pan-mówiłam ze chcę podciąć końcówki, niewiele bo chce zapuscić. Przytakiwał wydawało się, że rozumie o co chodzi...ale... z długości do ramion zostały mi włosy mniej więcej niewiele za uszy...i to mocno wycieniowane:/ -jak to ma się do zapuszczania nie skomentuje...

Inne doświadczenia:
-salon w świdniku-pracują na matrixie i jakoś chyba tak to się podobnie nazywa. zdałam się na panią fryzjerkę no i wyszło całkiem fajnie tzn na poczatku wiadomo-sztuczny efekt wiec szok ale później super. Kolorek dobrany ładnie/coś w odcieniu brąz i odrobina wiśni-ciemny kolor/. do tego 3 pasemka blond z przodu. trochę grube ale fajnie wyglądały. no i fryzurka ładnie obcięta.
-salon w realu-hmmm efekt końcowy fajny-kolorek fajny brąz i ścięcie też ok. może za bardzo podcieniowane, a mówiłam że zapuszczam, ale wyglądało fajnie. tylko wkurzało mnie to, że byłyśmy/ja i kumpela/jak małpki w zoo-przy drzwiach głównych, wiec gapiów pełno:/ wkurzające.

-jakieś 2 miechy temu byłam w malutkim saloniku osiedlowym w świdniku. wyszłam zadowolona. kosmetyki profesjonalne. kolor bazowy fajny, tylko refleksy troszkę w mój gust nie trafiały, ale znajomi twierdzili że fajnie-a chłopak zachwycony . a najbardziej mi się podobało ścięcie.
Na poniedziałek zapisałam sie do studia modnej fryzury czy jakoś tak-po raz pierwszy. ciekawa jestem co z tego wyjdzie... poza tym pani telefonicznie mnie już zraziła swoją "uprzejmością"...więc się jeszcze zastanawiam czy napewno pójdę... bo po rozmowie trochę mi się odechciało.
ale muszę coś zrobić z włosami więc szukam fajnego miejsca, a z ciekawości nowego.
pozdrawiam
agusiadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 09:03   #957
karo.laa
Przyczajenie

do Asiulak

"Dziwne bo pracując w poprzednim salonie umawiało się dzwoniąc na jej prywatna kom. nadal ma ten nr. i nadal można się umówić praktycznie z dnia na dzien.. dzwonilam))

Pozdrawiam

Ps. Nielubię sztucznych naganiaczy

Sama sie na to zlapałam tymi opiniami na forum i zupełnie się rozczarowałam, bo jak na moje oko to nie są zdania klientek))"

Zanim nazwiesz mnie sztucznym naganiaczem to upewnij się wcześniej sto razy czy rzeczywiście tak jest! bo pisząc to obrazasz mnie!

a jeśli chodzi o wizytę u p.Edyty to rzeczywiście muszę czekać aż do 17 września. Wprawdzie mogłam się zapisać na 15, ale ten termin zupełnie mi nie odpowiadał.
Jakbyś uważniej czytała forum to zauważyłabyś, że wcześniej pisałam post z prośbą o namiary na Kamila. Nie mogłam dłużej czekać, a namiary na p.Edytę najłatwiej było zdobyć!!
Ciekawa jestem też kiedy dzwoniłaś i mogłaś się umówić "praktycznie z dnia na dzień?"
"na moje oko to nie są zdania klientek" najwidoczniej masz złe oko, bo jak najbardziej jestem klientką!

pozdrawiam

Edytowane przez karo.laa
Czas edycji: 2008-09-04 o 09:21 Powód: zmiana edytowanego tekstu
Stary 2008-09-04, 12:03   #958
jolika
Raczkowanie

Jacky 605 napisałam Ci PW
jolika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 21:58   #959
keinebula
Przyczajenie

Ja również proszę o kontakt z panią Edytą
keinebula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 11:47   #960
jacky605
Przyczajenie

Podzielę się swoimi przeżyciami...
Wczoraj po wielomiesięcznych poszukiwaniach fryzjera, który potrafił będzie zająć się moimi kręconymi włosami- wybrałam się do TRENDY HAIR FASHION. Wiele osób zachwalało ten salon więc się skusiłam... Fryzjerka była jakaś taka mało zadowolona z tego, że będzie musiała obcinać kręcone włosy... przedstawiłam jej swój plan krótkiej fryzurki to skomentowała, że zrobi mi się szopa na głowie... kurcze już wtedy mogłam stamtąd wiać ale nic, zostałam bo już nie miałam siły niczego szukać... w ogóle to ciężko się z nią było porozumieć, bez gadania przystąpiła do cięcia. Obcięła mi z 5 cm z lekkim cieniowaniem pomijając fakt, że wyszłam stamtąd z sianem na głowie, tak jakby jej było szkoda pianki czy jakiegoś żelu nie zniechęcam was do tego salonu ale jedno wiem... ja tam więcej nie pójdę... pewnie za kilka dniu udam się do kogoś kto nie będzie bał się obciąć moich kręciołków i przede wszystkim ze mną konkretnie porozmawia, doradzi...
jacky605 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości