Fryzjer - Lublin - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-11, 23:50   #1111
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
to super, że ci się spodobało, bo czekałam na relacje może zrobisz sobie fotkę i wyślesz mi na pw? Nie chcę być nachalna, ale interesuje mnie jak się ściełaś, bo wydaje mi się, że fajnie
wyślę Ci wyślę tylko nie dzisiaj bo aparat koleżance pożyczyłam
Stary 2009-03-12, 13:31   #1112
SKL
Przyczajenie

Prawie po tygodniu od wizyty u P. Eweliny w salonie Trendy, postanowiłam podzielić się z Wami moja opinią P. Ewelina bardzo długo rozmawiała ze mną na temat doboru fryzury, tłumaczyła co będzie dla mnie dobre, doradziła kosmetyki do pielęgnacji iii po tej części wizyty bylam mega zadowolona - pomyślałam: pełen profesjonalizm, chyba znalazłam swoją fryzjerkę I takie przeświadczenie miałam do chwili kiedy P. Ewelina wysuszyła mi włosy - no zupełnie mi się nie podobało i odbiegało od tego co ustaliłyśmy Pomyślałam, zobaczę jak poradzę sobie w domu... i sobie nie radzę - grzywka żyje swoim życiem, a reszta włosów hmm każdy w inna stronę. Chyba dalej będę szukać swojego wymarzonego fryzjera Następnym razem wybiorę się do P. Ani z Toko Pozdrawiam )
SKL jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:07   #1113
Lillyann
Raczkowanie

TOKO Lublin- TELEFON

Mam pytanie, czy któraś z was zna AKTUALNY numer telefonu do TOKO przy Sikorskiego 3 w Lublinie?
Lillyann jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 01:31   #1114
KobietaK
Raczkowanie

Hej Mam zamiar wybrać się do Trendów, jednak nie bardzo wiem czego się spodziewać po fryzurach, które stamtąd "wychodzą". Czy mogłybyście umieścić tu fotki swoich fryzurek, albo przesłać mi na PW? byłabym bardzo wdzięczna
Dodam, że zależy mi na średniej długości włosach, być może mocno pocieniowanych, raczej na czymś "drapieżnym", czy dostanę tam czego chcę?
KobietaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 14:58   #1115
_Maya_
Zakorzenienie

zadzwoniłam pod wpływem chwili i zaraz idę na ścinanie włosów
Ja do Eweliny a Mama do Marty, troszkę się boję, mam kręcone włosy i chcę je skrócić, bardziej skręcić no i nie wiem sama co jeszcze zobaczymy jak wrócę ceny przez telefon jak Pani podawała : krótkie włosy bez modelowania 30zł, moje dosyć długie 35 z modelowaniem o 8 zł więcej... 3majcie kciuki później wstawię zdjęcia przed(wyprostowane niestety) i po...
_Maya_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:22   #1116
espreesso
Przyczajenie

aktualnie w PIERRE - kogo polecacie ???

kogo w Pierre polecacie ? na teraz - bo większość wątków była pisana dość dawno, więc chciałam uzyskać najświeższe informacje
szczególnie chodzi mi o fajne cięcie na długich włosach, bez awangardy, naturalny ale kobiecy efekt, bez konieczności modelowania...

Edytowane przez espreesso
Czas edycji: 2009-03-18 o 13:58
espreesso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 10:29   #1117
espreesso
Przyczajenie

Dot.: TOKO Lublin- TELEFON

Cytat:
Napisane przez Lillyann Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z was zna AKTUALNY numer telefonu do TOKO przy Sikorskiego 3 w Lublinie?
aktualny numer do Ani z TOKO - 503 374 441 - pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
OSTATNIE ODKRYCIE: Kamil na Fabrycznej- fryzurka fajna, nowoczesna, ładnie się układa, profesjonalne podejscie i jak do tej pory kazdy był zachwycony i podobno dopasowana tez do rysów twarzy
bardzo proszę o namiary na kamila
czy oprócz cięcia ma pojęcie o koloryzacji - i na czym pracuje ???
espreesso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 16:59   #1118
Qualiniel
Zadomowienie

Dziewczyny podajcie prosze namiary na tego Kamila z Fabrycznej
Stary 2009-03-19, 17:21   #1119
gosiawow
Raczkowanie

Kamil z Fabrycznej, salon nazywa się Loko, nr tel. 506 030 885

Mi się podoba moja fryzurka i innym tez, ale byłam tam pierwszy raz więc nie mogę powiedzieć, ze daję jakąs gwarancję, bo czasami roznie z tym bywa,mogę tylko trzymac za Was kciuki, zeby było rownie dobrze jak u mnie albo lepiej
Co do koloryzacji nie mam pojęcia bo nie koloryzuje.
Pozdrawiam
gosiawow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 23:22   #1120
psylocibe
Przyczajenie

Exclamation Dot.: fryzjer - LUBLIN

sluchajcie ja przezylam sporo z moimi wlosami a najgorsze co mnie spotkalo to nałęczowska fryzjerka.... z wlosow ktore siegaly mi az za sstanik zrobila mi cos tak potwornego na glowie ze wstydzilam sie wyjsc z domu. i od tej pory zaczelam szukac i juz mam ideal! wiec jesli chodzi o dlugie wlosy to polecam oczywiscie łysola. denerwowac moze was fakt ze facet bardzo ale to bardzo dlugo strzeze niemal tnie kazdy wlosek oddzielnie, ale moim zdaniem nadaje sie tylkod o podcinania dluzszych wlosow bo jest troche....staroswiecki. a od ponad roku strzyge sie na szmaragdowej, poczatkowo ciela mnie ada ale z czasem jak sie z nim bardziej zaprzyjaznilam to przesiadlam sie na fotel jej meza;d i za kazdym razem mam kosmos na glowie ceny nie sa jakies strasznie szokujace bo samo strzyzenie kosztuje 30zlotych.salon moze wyglada troche niepozornie ale naprawde, teraz juz wiem co to znaczy dobry fryzjer. doszlo do tego ze moja siostra, ktora wyniosla sie na drugi koniec Polski przyjezdza strzyc sie wlasnie do nich
psylocibe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 12:42   #1121
gosiawow
Raczkowanie

Dziewczyny, czy któraś z Was trwale prostowała sobie włosy? Jakie macie wrażenia, polecacie czy odradzacie...?
Stary 2009-03-20, 16:23   #1122
caramee
Przyczajenie

Dot.: TOKO Lublin- TELEFON

Kamil pracuje tylko na kosmetykach Kadusa. Jeśli chodzi o koloryzację to ja na sobie testowałam w rezultacie dobrał mi farbę razem z Paulą w kolorach brązu czekoladowego jednak to co mnie zaskoczyło to ze użył 2 farb jednej ciemniejszej a drugiej jaśniejszej i zostały tak pomalowane żeby optycznie zmienić kształt fryzury aby pasował do rysów twarzy . Także ja polecam. Pozatym nie mam zastrzeżeń jak niektóre znajome do innych fryzjerow(w Plazie np) że np pochlapały im farbą ubrania. Tu miałam kompleksową obsługę i miły masaż głowy za każdym myciem
caramee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:08   #1123
kinaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Qualiniel Pokaż wiadomość
Dziewczyny podajcie prosze namiary na tego Kamila z Fabrycznej

Czy ten Kamil z Fabrycznej, to ten sam który pracował kiedyś na Montażowej?
kinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 12:45   #1124
bojkka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kinaa Pokaż wiadomość
Czy ten Kamil z Fabrycznej, to ten sam który pracował kiedyś na Montażowej?
bojkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:05   #1125
caramee
Przyczajenie

potrzebuję podciąć grzywkę. kiedyś ktoś mi mówił że fryzjerzy nie biorą za samą grzywkę kasy. wie ktoś z was czy to prawda i gdzie na pewno robią to za darmo?
caramee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:52   #1126
gosiawow
Raczkowanie

Ja kiedyś za darmo ścinałam w Montowni ale z miesiąc wczesniej scinałam tam włosy...
A jak juz poszłam do Loreala w Leclercu to zapłaciłam 10 zł z 1,5 minuty zajmowania się moja grzywką...
Stary 2009-03-25, 10:11   #1127
anette84
Raczkowanie

GG do anette84

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Kamil z Fabrycznej, salon nazywa się Loko, nr tel. 506 030 885

Mi się podoba moja fryzurka i innym tez, ale byłam tam pierwszy raz więc nie mogę powiedzieć, ze daję jakąs gwarancję, bo czasami roznie z tym bywa,mogę tylko trzymac za Was kciuki, zeby było rownie dobrze jak u mnie albo lepiej
Co do koloryzacji nie mam pojęcia bo nie koloryzuje.
Pozdrawiam

Hej
Wlaśnie sie dzis zapisałam do Loko na sciecie. Odebrał mężczyzna wiec domyslam sie ze to był Kamil tylko teraz mam watpliwosci czy zapisal mnie do siebie czy u niego ktos jeszcze scina i do kogos innego mnie zapisal.... No i powiem Wam ze troche sie boje. Mam cienkie wlosy do ramion, jeszcze rok temu mialam sciete na boba i byla zadowolona, scial mnie wtedy chlopak z miasta z ktorego pochodze ale poniewaz nie moge tylko do niego jechac na sciecie postanowilam poszukac tu w lublinie. Padlo na Kamila, tylko stres jest...Mozecie cos wiecej napisac o tym jak scina, ewentualnie o osobach ktore u niego to wykonuja???? Pozdrawiam serdecznie
anette84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 11:52   #1128
gosiawow
Raczkowanie

Byłam w podobnej sytuacji, odebrał męzczyzna i scinał tez on, ja nie wiem dokładnie czy jeszcze ktos tam scina bo byłam tam pierwszy raz, ja byłam umowiona na 11, salon jest od 11 i wtedy był Kamil i jeszcze jakiś chłopak, ale tylko Kamil zajmował się moją głową.
Hmm, co do ściecia to było ono bradzo dokładne, nie jakiś na odwal, dopracowane od poczatku do końca.
Ogólnie atmosfera luźna, trochę bałam się co z tego wyjdzie ale wyszło bardzo dobrze, włosy dobrze mi się układają, a fryzurka bardzo sie mi podoba, tyle, ze moje włosy bardzo szybko odrastają i juz fryzurka juz troszkę straciła swoj idealny kształt, no ale to naturalna kolej rzeczy.
Mam nadzieję, ze na Twojej głowie Kamil wyczaruje coś fajnego, pochwal się pozniej wrazeniami, zobaczymy czy warto się do niego jeszcze raz wybrać w przyszłości
Stary 2009-03-25, 18:28   #1129
gosiunia24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez caramee Pokaż wiadomość
potrzebuję podciąć grzywkę. kiedyś ktoś mi mówił że fryzjerzy nie biorą za samą grzywkę kasy. wie ktoś z was czy to prawda i gdzie na pewno robią to za darmo?
Ja nie slyszalam o tym ze da darmo zreszta to sa grosze bylam u 3 fryzjerow z sama grzywka i ceny sa od 2 do 4zl.
Nie polecam fryzjera na kaczencowej na czubach!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

a za darmo to ci wszytsko z wlosami zrobia w zdz na krolewskiej ale ja bym nie ryzykowala w koncu 2-4 zl to nie majatek za grzywke
gosiunia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 21:30   #1130
kaaasiaaa85
Przyczajenie

jakie są ceny za strzyzenie u Kamila z Fabrycznej? mam włosy przed ramie. i czy moze wie ktoś co do koloryzacji i ceny ???? prosze o odpowiedz poniewaz mam ochote sie zapisać do niego
aha. Dziewczyny czy ten salon w ktorym pracuje kamil ma swoja strone internetowa?? intersuja mnie ceny...

Edytowane przez kaaasiaaa85
Czas edycji: 2009-03-26 o 21:45
kaaasiaaa85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 06:41   #1131
gosiawow
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaaasiaaa85 Pokaż wiadomość
jakie są ceny za strzyzenie u Kamila z Fabrycznej? mam włosy przed ramie. i czy moze wie ktoś co do koloryzacji i ceny ???? prosze o odpowiedz poniewaz mam ochote sie zapisać do niego
aha. Dziewczyny czy ten salon w ktorym pracuje kamil ma swoja strone internetowa?? intersuja mnie ceny...
Ja nie znalazłam strony internetowej, ale być moze taka istnieje, jeśli istnieje to się dołaczam i proszę o link
Za strzyżenie zapłaciłam 100 zł (mycie, masaż, strzyżenie, prostowanie), podkreslam, ze nie miałam długich włosków,takie ledwo co do ramion.
Co do reszty cen nie mam pojęcia.
Stary 2009-03-27, 12:24   #1132
anette84
Raczkowanie

GG do anette84

Witajcie
A czy któraś z Was byłam moze w zakladzie fryzjerskim u panstwa Pytalskich na Chopina 39???? Podobno pani Agata tam fajnie scina. Jestem na jutro zapisana do niej bo w ostatniej chwili zmienily mi sie terminy i z Kamila musialam zrezygnowac. Kurde tylko boje sie isc jak nie wiem. Po pierwsze dlatego ze juz bardzo dlugo chodze do pana fryzjera a nie pani fryzjerki i zawsze bylam zadowolona a po drugie to ja jestem troszke maruda i obawiam sie ze wyjde nie z tym na glowie co bym chciala, mam swoja sprawdzona fryzurke w ktorej chodzilam prawie dwa lata ale nie wiem jak sie na to zaptrzy ta fryzjerka. Moj jak mnie scinal tweirdzil ze ona jest akurat do moich wlosow i pasuje do ogolnego wygladu a jak poszlam do podciecie juz do innej kobiety to cos mi na kombinowala twierdzac ze mam za cienkie wlosy... Mam nadzieje ze lapiecie sie w tym co pisze Kurde jak nic mam stresa przed jutrem no ale cos wypada wreszcie zrobic z wloskami. Jezeli cos wiecie o wspomnianej pani Agatce to poprosze o info. Pozdrawiam
anette84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:58   #1133
derenka
Przyczajenie

Question Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam.Ja się zapisałam do p.Agnieszki Kopczyńskiej bodajże. To ul.Milenijna na Czechowie, zakład znajdujący w rogu bloku, tam tez robią pazurki chyba.Czy ktoś może ma doświadczenia z tego zakładu?
derenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:07   #1134
szaramieta
Rozeznanie

GG do szaramieta

Witam.
Po przeczytaniu kilku ostatnich stron zastanawiam się nad pójściem do Trendów. Powiedzcie mi, z jakim wyprzedzeniem trzeba się u nich zapisywać, jak długo trzeba czekać? I jak ścinają grzywki? Na tym mi głównie zależy
szaramieta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:04   #1135
bojkka
Rozeznanie

trzeba sie zapisywac, ale nie czeka się długo, zależy na jaką godzinę jak zadzwonisz rano to możliwe , że będziesz mogła się umówić na ten sam dzień na np, 12 - 13 godz.
ja ścinałam tam grzywke , raz na prosto, a potem na bok, araczej na prosto z tendencją to opadania na bok heh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NicoleRichie_Kambouris_7315592.jpg (33,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nm_nicole_richie_070823_ms.jpg (21,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole_richie_400.jpg (40,0 KB, 36 załadowań)
bojkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:17   #1136
szaramieta
Rozeznanie

GG do szaramieta

Ja właśnie walczę z płaską grzywką, chcę jej dodać trochę życia i mam nadzieję, że tym razem się uda. No, w takim razie chyba się tam zapiszę w najbliższych dniach
szaramieta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 23:40   #1137
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny czytalam watek, sama rozwazam wybor jakiegos fryzjera w Lublinie, ale z postow wynika ze dla kazdej w Was inny fryzjer jest dobry, chyba nie ma jakiegoś który mocno sie wybija ponad pozostałe?

Apropos - powstal nowy salon INCANTO w Lublinie na ul. Cwiklinskiej, nie byłam tam, ale słyszalam ze jest to dość porządny salon, duzy i wogole, ma ktoras z Was jakies doświadczenia z tym salonem?
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 00:03   #1138
1983moniczka1983
Przyczajenie

Witam,

od kilku miesięcy regularnie śledzę forum. Do tej pory korzystalam z uslug PIERRE. Z tego co zauważyłam połowa zespołu już nie pracuje w salonie - Piotrek, który mnie strzygł z tego co wiem w ogóle nie pracuje jako fryzjer, Aneta przeniosła się na Jana Sawy.

Ja ostatnio przedłużałam sobie rzęsy w salonie obok szkoły Metodystów na Borelowskiego - dla zainteresowanych kobieta przedłuża przepięknie rzęsy. Okazało się że dział fryzjerski wynajmuje dziewczyna która pracowała w Pierre. Ma na imię Weronika. Strzyżenie super, na kolor idę 8 kwietnia.
1983moniczka1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:46   #1139
leamia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 1983moniczka1983 Pokaż wiadomość
Witam,

od kilku miesięcy regularnie śledzę forum. Do tej pory korzystalam z uslug PIERRE. Z tego co zauważyłam połowa zespołu już nie pracuje w salonie - Piotrek, który mnie strzygł z tego co wiem w ogóle nie pracuje jako fryzjer, Aneta przeniosła się na Jana Sawy.

Ja ostatnio przedłużałam sobie rzęsy w salonie obok szkoły Metodystów na Borelowskiego - dla zainteresowanych kobieta przedłuża przepięknie rzęsy. Okazało się że dział fryzjerski wynajmuje dziewczyna która pracowała w Pierre. Ma na imię Weronika. Strzyżenie super, na kolor idę 8 kwietnia.
A moge prosic o numer, bo tez chce sobie przedluzyc rzeski A moge zapytac o cene takiego przedłużania???

leamia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:15   #1140
1983moniczka1983
Przyczajenie

Pierwszą aplikację miałam dość dawno - zapłaciłam 499 zł (była jakaś promocja, nie wiem czy jeszcze jest). Za uzupełnianie płacę różnie - 180 zł, 160 w zależności ile musi uzupełnić.
Kontakt: La Beaute 81 527 00 11.
1983moniczka1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości