Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-30, 19:46   #1141
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytalam watek, sama rozwazam wybor jakiegos fryzjera w Lublinie, ale z postow wynika ze dla kazdej w Was inny fryzjer jest dobry, chyba nie ma jakiegoś który mocno sie wybija ponad pozostałe?

Apropos - powstal nowy salon INCANTO w Lublinie na ul. Cwiklinskiej, nie byłam tam, ale słyszalam ze jest to dość porządny salon, duzy i wogole, ma ktoras z Was jakies doświadczenia z tym salonem?
.......
mają dobry,nowoczesny sprzęt...kosmetyki i techniki fryzjerski Vitality'sa ,zajmują się szkoleniami ...ale nie potrafię polecic nikogo konkretnego.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:57   #1142
Agatau88
Zakorzenienie

Dziekuje za odpowiedz Ate kosmetyki (mam na mysli glownie farby) sa dobre?

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:57   #1143
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz Ate kosmetyki (mam na mysli glownie farby) sa dobre?

Pozdrawiam
...
Moim zdaniem dość przeciętne jak na kosmetyki profesjonalne ...ostatnio mam okazje testować produkty róznych firm w mojej pracy Vitality'sa również i raczej sie nie zdecyduję na tą firmę jako wiodącą markę. Na sobie ostatnio próbowałam ''kontrastów''-ciemny fiolet...farbka wymyła się po około 2 tyg.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 18:42   #1144
Agatau88
Zakorzenienie

Dziękuje
Widzialam wczesniej post dziewczyny pytala ktorzy fryzjerzy w Lublinie pracuja na Lorealu ale chyba nikt jej nie odpowiedzial. Ja, ztego co wiem, to:
Fryzjer w Plazie
Laurent

No własnie - ktorys jeszcze?
Stary 2009-04-01, 08:34   #1145
gosiawow
Raczkowanie

Na Lorealu pracują tez w Leclercu na Zana bo to jest salon Loreala.
gosiawow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:39   #1146
Agatau88
Zakorzenienie

A to nie jest wlasnie laurent?
Stary 2009-04-02, 09:29   #1147
kasiakaznz
Przyczajenie

GG do kasiakaznz

Nie, to jest Loreal.
kasiakaznz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:52   #1148
kotvelkot
Przyczajenie

Czesc Dziewczyny!!! chciałam prosic o pomoc, niedawno przeprowadziłam sie do Lublina, zaczełam studia, schudłam 10 kg i teraz kolejana zmiana- fryzura. Proszę napiszcie jakies adresy gdzie warto sie udac;-) pozdrawiam srdecznie
kotvelkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 20:01   #1149
kajka270
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Moge Ci polecic pania Kasie lub pania Magde z salonu MM design na startowej ja jestem wybredna,ale stamtad wychodze zadowolona Naprawde potrafia doradzic
Jeśli chodzi o Panią Kasię to osobiście NIE POLECAM!!!!! Wogóle mam straszny uraz do tego salonu, nigdy w życiu tam nie pójdę, a każdemu będę odradzać korzystane z usług tego salonu.
Stary 2009-04-15, 09:21   #1150
domar1
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

wiesz co Kamil pracuje tych pasazach na przeciwko Gali na wolskiej dokladnie nie znam adresu
domar1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:17   #1151
LadyBane
Rozeznanie

a j abyłam przed swietami na 1 maja16 w salonie izabel, i pierwszy raz mi sie zdarzyło słyszec od tylu osób ze ma super obciete włosy ( bob z grzywką) . polecam, zwłaszcza ze ceny są malutkie

www.serce-oliwki.pl

LadyBane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:29   #1152
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 1983moniczka1983 Pokaż wiadomość
Witam,

od kilku miesięcy regularnie śledzę forum. Do tej pory korzystalam z uslug PIERRE. Z tego co zauważyłam połowa zespołu już nie pracuje w salonie - Piotrek, który mnie strzygł z tego co wiem w ogóle nie pracuje jako fryzjer, Aneta przeniosła się na Jana Sawy.

Ja ostatnio przedłużałam sobie rzęsy w salonie obok szkoły Metodystów na Borelowskiego - dla zainteresowanych kobieta przedłuża przepięknie rzęsy. Okazało się że dział fryzjerski wynajmuje dziewczyna która pracowała w Pierre. Ma na imię Weronika. Strzyżenie super, na kolor idę 8 kwietnia.

hej, a orientujesz się może gdzie konkretnie na Sawy? bo tu fryzjerów jak mrówków...
kamkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:56   #1153
niezapominajka11111
Raczkowanie

GG do niezapominajka11111

a ja polecam p.Dorotę z salonu ''W piwnicy'' ul.UŁANÓW 23 - boczna al.Kraśnickich
Tutaj prawdopodobnie po to żebyś czuł to''

niezapominajka11111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:16   #1154
Marbella85
Zakorzenienie

Dziewczyny, a znacie jakiegoś fryzjera, które umie robić ładne fryzury na specjalne okazje, może być nawet jakiś osiedlowy, najlepiej na Czubach, bo ceny u tych w Centrum są powalające.
Proszę o jakieś namiary.
Marbella85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:25   #1155
Sara_m7
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niezapominajka11111 Pokaż wiadomość
a ja polecam p.Dorotę z salonu ''W piwnicy'' ul.UŁANÓW 23 - boczna al.Kraśnickich

Ja poproszę więcej szczegółów, bo mieszkam niedaleko i może bym sie tam przeszła. Jak jest z ceną, godziny otwarcia jakiś tel, i co u niej robiłaś i jak wyszło?
Sara_m7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 20:57   #1156
niezapominajka11111
Raczkowanie

GG do niezapominajka11111

Cytat:
Napisane przez Sara_m7 Pokaż wiadomość
Ja poproszę więcej szczegółów, bo mieszkam niedaleko i może bym sie tam przeszła. Jak jest z ceną, godziny otwarcia jakiś tel, i co u niej robiłaś i jak wyszło?

ceny niezbyt wygórowane, ale nie wpływa to na efekt pracy ja byłam mile zaskoczona, raz robiłam boba to było z 1,5 roku temu, później jakieś cieniowanie, grzywki, ogólnie jeśli chodzi o strzyżenie to jest naprawdę baaardzo dobrze, nie polecałabym farbowania, bo siostra wyszła niezadowolona, generalnie koncepcja z jaką ide nie odbiega od tego co powstaje na mojej głowie i jeszcze nie zdarzyła się żadna wpadka pani Dorocie telefon proszę bardzo: (081) 527-45-60 i jeśli pójdziesz koniecznie opisz wrażenia ;d Pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

aha za strzyżenie płaci się 30 zł ,więc aż szkoda nie skorzystać
a godziny otwarcia hmm dokładnie nie pamiętam to jak zadzwonisz to pewnie wszystkiego się dowiesz , ale nie czeka się przynajmniej żeby usiąść na fotel zbyt długo, co często doprowadzało mnie do szału w innych salonach
Tutaj prawdopodobnie po to żebyś czuł to''

niezapominajka11111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 14:57   #1157
1983moniczka1983
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
hej, a orientujesz się może gdzie konkretnie na Sawy? bo tu fryzjerów jak mrówków...
Hej,

nie znam dokładnego adresu, z tyłu za Media Markt jest budynek z Biedronką, i to chyba następny pasaż - obok sklepu z alkoholami.
Ja z kolei z całą odpowiedzialnością mogę polecić Weronikę z salonu na Borelowskiego. Pierwszy raz byłam u niej tylko na strzyżeniu, sprawdzić jak wyjdzie - było super, ostatnio byłam na kolorku - wyszedł extra.
Pozdrawiam,
1983moniczka1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:21   #1158
saggio
Przyczajenie

Witam. Byłam ostatnio w salonie Pierre, u fryzjera Łukasza, sadziłam że w ich przypadku cena = jakość, jak bardzo się myliłam. Chciałam odmiany, pasemek, delikatnego rozjaśnienia, fajnego strzyżenia, byleby długość za bardzo sie nie zmieniła, wyszłam wygladając prawie tak samo jak wygladałam, poza dwoma pasemkami na grzywce nic sie nie zmieniło, nawet kolor włosów jest taki sam. Usłyszałam, ze z moimi cienkimi włosami-choc jest ich dużo- nie można nic zrobic, zeby optycznie zwiekszyc ich objetosc, doradzono mi wyrownanie wlosow z tylu i tyle, farbowanie polegalo na nalozeniu farby na odrosty, a nastepnie roprowadzeniu jej po calej dlugosci wlosow. Dopiero po powrocie do domu zobaczyłam że wciaz mam odrosty!! wiem że nigdy wiecej tam nie pojde i szczerze wam tez odradzam!! wyszłam stamtąd ze łzami w oczach, przylizana i co gorsza czułam sie okropnie. Wydałam sporo za podcięcie końcowek, lekkie wyrównanie i muśniecie grzywki (dosłownie jeden ruch nozyczek) zapłaciłam 170 zl, za "farbowanie" 110 pasemka (dwa) 30. Wygladam tak samo i jeszcze te niezamalowane odrosty ;( a co gorsze musze sporo czekac, az naprawie to co mi zrobil. Zaufałam temu pseudofryzjerowi i nie mam z tego nic. Przekonałam się jedynie że drożej nie zawsze znaczy lepiej

Edytowane przez saggio
Czas edycji: 2013-12-13 o 18:34
saggio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 13:06   #1159
Nadia9
Raczkowanie

dobry fryzjer w Lublinie

Poszukuję dobrego fryzjera w Lublinie. Dodam,że jestem osobą wymagającą jeśli chodzi o fryzurę.Interesują mnie strzyżenia na krótko. Czy znacie kogoś kto świetnie strzyże krótkie włosy i potrafi wyczarować śliczną fryzurkę? Przez dłuższy czas chodziłam do Gabriela na Zana, ale chyba chciałabym zmienić salon. Dużo dobrego słyszałam na temat salonu Trendy na Głębokiej.Czy ktoś z Was był tam ostatnio? Jakie są Wasze wrażenia? Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam!
Nadia9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 07:22   #1160
Agatau88
Zakorzenienie

Dziewczyny a co myslicie o STUDIO MODNEJ FRYZURY w BIG MARZE, czyli na Hempla, w tym budynku gdzie jest klub Fantasy czy jakis tam jeszcze oraz parking podziemny?

Wiem, ze pracuja na Goldwellu, zalezy mi na opiniach o tym salonie a konkretnie rozjasnianie, pasemka.

Pozdrawiam
Stary 2009-05-11, 15:13   #1161
kamilskrzypek
Przyczajenie

reklama na wizazu jest platna

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-14 o 23:03
kamilskrzypek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 17:11   #1162
Nadia9
Raczkowanie

Wszystko pięknie, ładnie, ale ceny troszkę zwalają z nóg i chyba nie są na przeciętną lubelską kieszeń

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Czy nikt z Was nie był w salonie Trendy?
Stary 2009-05-12, 17:14   #1163
MartaKk
Przyczajenie

Dot.: !!!lublin Pilne! Montownia Czy Toko?

Opiszę Wam moją wizyte w Toko, czekałam na nią ponad miesiąc i miałam co do niej wielkie nadzieje:
-byłam umówiona na godz.17, na miejscu okazało sie, ze trzeba czekac, na fotel usiadłam o 18.15....no ale to nic przeciez poślizgi się zdarzaja
-to co szumnie nazywa się tam pielęgnacją włosów przed strzyzeniem nie było nawet dobrym umyciem włosów; jakas obrazona Pani umyła mi czubek głowy, zapominając, ze po bokach tez mam włosy..i podejrzewam,ze nawet nie nałożyła odzywki bo włosy miałam niemiłosiernie splatane
-siadając na fotel powiedziałam, ze chcę przygotowac moje włosy do zapuszczania. Pani Ania stwierdziła, ze zrobi mi grzywke a po chwili zreflektowała sie ze mam juz grzywke....poprosiłam o lekkie skrocenie grzywki na prosto, to powiedziała, ze nie bedzie mi pasowała i tak mi ja wycieniowała ze mam teraz kilka kosmyków - a to wszystko zanim zdarzyłam zaprotestowac, bo sie bardzo spieszyła, w kolejce czekały jeszcze 4 klientki
-całe strzyzenie trwało 4,5 min; z moich niezbyt gęstych włosów nie zostało prawie nic, tak mi je wycieniowała, ze wiszą mi pojedyncze kosmyki. AAa chyba nie trzeba byc nawet fryzjerem, zeby wiedziec, ze cienkich włosów nie mozna cieniowac za bardzo, nooo ale sie spieszyła przeciez
-efekt: mam krzywo obcięte włosy, niedopracowaną fryzurę, 2 lata zapuszczania na marne, z grzywki zostały mi pojedyncze "ząbki"
Za tą całą przyjemność zapłaciłam 70 zł i przejechałam 60 km z innego miasta. Pani Ania nie poswieciła mi nawet 5 minut. Żałuje, ze nie byłam na tyle asertywna zeby juz po tym nieszczesnym myciu włosów wstac i wyjsc...To zdarzenie na tyle mną wstrząsneło, ze postanowiłam w koncu napisca pierwszego posta
Stary 2009-05-13, 14:19   #1164
Olexandra
Raczkowanie

Dot.: !!!lublin Pilne! Montownia Czy Toko?

hmm, mam zupelnie inne odczucia niz poprzedniczka. jestem klientka ani z toko na sikorskiego juz kilka lat i mysle, ze jeszcze dlugo z nia pozostane. Mam wlosy dlugie, krecone. Na pierwszej wizycie p. ania doradzila mi grzywke i tak wycieniowala wlosy, ze staly sie nie do poznania - polepszyl sie ich skret, zdecydowanie lepiej sie ukladaly. Ania ocenila stan moich wlosow i ksztalt glowy. Na podcinanie grzywki wpadam kiedy chce, nic sie nie placi (bo w ramach "stalej dbalosci o fryzure klienta"). Co pielegnacji to nie mam zastrzezen, czesto jest to dluuuuugi masaz glowy (bardzo przyjemny). Ania zawsze mowi, co bedzie robic mi na glowie - zawsze cos poradzi, gdy byly w slabej kondycji polecila naturalne sposoby (swoja droga bardzo mi pomogly) i zaznaczyla ze jezeili one zawioda to zaproponuje profesjonalna pielegnacje w salonie. To prawda, ze czesto trzeba czekac, a strzyzenie nie nalezy do najtanszych (70zl), ale dla mnie warto. Co do samej osoby anki, to raczej zwariowana, otwarta i b. sympatyczna osoba. Ostatnio bylam swiadkiem, jak bez zadnych sprzeciwow doradzala klientce "z ulicy", ktora przyszla po porade. A w salonie jest bardzo fajny klimat. Polecam, naprawde!
Olexandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 20:42   #1165
herbatta
Przyczajenie

Witam, mam falowane włosy, w porywach nawet kręcone;] do tej pory dzień w dzień je prostuje przez co są już bardzo zniszczone ;/ chciałabym pójść do dobrego fryzjera, który pomógłby mi dobrać odpowiednią fryzurę do mojej twarzy i do rodzaju moich włosów tak abym nie musiała ich już prostować ale aby już w swojej naturalnej strukturze dobrze wyglądały. Proszę doradźcie mi fryzjera który, dobrze strzyże i który nie narzuci mi swojej wizji z kosmosu tylko spełni moje skromne oczekiwania i doradzi. W miarę możliwości jeżeli się orientujecie podajcie ceny takiej wizyty...
herbatta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 08:39   #1166
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kajka270 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o Panią Kasię to osobiście NIE POLECAM!!!!! Wogóle mam straszny uraz do tego salonu, nigdy w życiu tam nie pójdę, a każdemu będę odradzać korzystane z usług tego salonu.

Czemu nie polecasz?
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:30   #1167
kasiaaa
Przyczajenie

a czy była któraś z was w salonie "ellza" przy ul. lawinowej 5..??
kasiaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:23   #1168
Nadia9
Raczkowanie

Herbatta polecam Ci panią Sylwię z salonu Gabriel na ul.Zana. Gdybyś chciała telefon to wyślij do mnie prywatną wiadomość.
Stary 2009-05-17, 16:50   #1169
any0826
Przyczajenie

Ile to mniej więcej będzie kosztować?

Zdecydowałam się na tą fryzurkę: http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura174567.htm i te pasemka: http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura170701.htm . Wiecie może ile to będzie kosztować w Lubinie?
A może macie jakieś sprawdzone salony w tej miejscowości?
any0826 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:19   #1170
koczkodanek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasiaaa Pokaż wiadomość
a czy była któraś z was w salonie "ellza" przy ul. lawinowej 5..??
Cz to jest ten salon w małym, żółtym budyneczku? Na Lawinowej?

Biegam
1-->2-->3-->4-->5-->6-->7-->8-->9-->10-->11-->12 tyg ;-)
Z każdym dniem czuję się coraz lepiej i lepiej i lepiej
koczkodanek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości