Fryzjer - Lublin - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-02-05, 11:22   #121
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Dot.: "Montownia" Lublin

aaaaaaaaa! ewunka wklej jeszcze raz!!!!!! ja nie widzialam

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 15:53   #122
noseknosek

Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

no juz dziewczyny możecie mnie wycalowac. zdobylam numery!! wysylam wam PW

biegam
Stary 2006-02-06, 08:56   #123
noseknosek

dziewczyny nie dzialaja mi wiadomosci prywatne.. nie pokazuje mi sie w ogole ich tresc.. wiec nie wiem co do mnie piszecie leeee ktos wie jak to naprawic?? podaje numer do salonu gdzie pracuje teraz pani Edyta bo pewnie tego dotyczyly wasze PW 0814424070 nazywa sie Imaginer..

biegam
Stary 2006-02-06, 14:18   #124
kamkam
Rozeznanie

Hej
Ja dostałam PW i dziękuję
Dzwoniłam tam dziś i okazało się, ze p.Edyta będzie przez ten tydzień na urlopie....pani, z którą rozmawiała, powiedziała, żebym się kontaktowała przez komórkę, no ale...chyba niezbyt wypada przeszkadzać komuś w odpoczynku, poza tym nie jestem stała klientką p.Edyty, nie znamy się w ogóle...sama nie wiem:/
Aha, obeszłam cały blok przy ul. Jana Sawy 10 i nic....albo nie mają jeszcze żadnego szyldu, albo jestem całkiem ślepa
:/
kamkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 14:31   #125
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamkam
Hej
Ja dostałam PW i dziękuję
Dzwoniłam tam dziś i okazało się, ze p.Edyta będzie przez ten tydzień na urlopie....pani, z którą rozmawiała, powiedziała, żebym się kontaktowała przez komórkę, no ale...chyba niezbyt wypada przeszkadzać komuś w odpoczynku, poza tym nie jestem stała klientką p.Edyty, nie znamy się w ogóle...sama nie wiem:/
Aha, obeszłam cały blok przy ul. Jana Sawy 10 i nic....albo nie mają jeszcze żadnego szyldu, albo jestem całkiem ślepa
:/
Ja bym na Twoim miejscu poczekała z dzwonieniem i zrobiła to jak już skończy urlop..
Również nie widziałam ost nic na jana Sawy
Stary 2006-02-06, 14:38   #126
kamkam
Rozeznanie

No właśnie...
Jednak niepokoi mnie słowow "terminarz", które padło w rozmowie...obawiam się, że może ono oznaczać, że zostanę zapisana dopiero na marzec :/
Stary 2006-02-06, 14:49   #127
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamkam
No właśnie...
Jednak niepokoi mnie słowow "terminarz", które padło w rozmowie...obawiam się, że może ono oznaczać, że zostanę zapisana dopiero na marzec :/
Może tak źle nie będzie .. nie wydaje mi się, żeby teraz wszyscy na gwałt się rzucili na nią i się zapisywali na obcinanie włosków
Stary 2006-02-08, 03:38   #128
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez L_V
Droga Kamkam, ja mam aktualnie na głowie koszmar. Włosy żle obcięte, w dodatku na krótko. Teraz już trochę odrośnięte [4cm odrostu!!!], a więc bezkształtne i przyklapnięte. Na 7 lutego jestem umówiona do Włodka z Montownii [idę tam pierwszy raz]. Jak wytrzymasz te 2 tygodnie, to napiszę posta na forum jak się udała wizyta.

No i jak było??Jesteś zadowolona, czy przemykałaś do domu opłotkami z kapturem na głowie? Gdybyś miała możliwość wklejenia zdjęcia, byłoby super...
Pozdrawiam
Stary 2006-02-08, 08:37   #129
noseknosek

o tak tak czekamy na wieści

biegam
Stary 2006-02-08, 16:35   #130
L_V
Zakorzenienie

Byłam w Montowni wczoraj, u Włodka. Na głowie miałam "kacze gniazdo", o czym już wcześniej pisałam.
Zdjęcia wkleic nie moge, bo cyfrówka u rodziców, ale conieco opisze.

Generalnie z moich włosów nie dało się zrobic za wiele [strasznie były poszrpana degażówkami..brrr], więc Włodek uporządkował mi włosy, poprawił grzywkę. Zrobił mi też kolor - taki jaśniutki, chodny odcien blądu, z którego jestem b. zadowolona.
Moim celem jest zapuszczenie włosów i wydaje mi się, ze teraz nawet jak odrosną to [poza odrostem oczyswiscie] beda mialy jakis normalny wyglad, anie takie stojące pierze.
Podsumowując - jestem zadowolona.
zaplacilam 140zl.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:04   #131
torebesia
Przyczajenie

hejka!
Byłam wczoraj na balejażu i na ścięciu u pani Edyty z Imaginer i jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego co zrobila na mojej głowie. Pierwszy raz ktoś tak super wycieniował moje długie włosy, że same mi się układają. Pani Edyta zna się na rzeczy, naprawde polecam jej osobę jako fachowca w dziedzinie fryzjerstwa, potrafi doradzić i świetnie operuje nożyczkami. Tak prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera jak wczoraj od pani Edyty, a skusilam się na Nią dzięki Wam. Dzięki! Napweno będzie moim ulubionym fryzjerem!
torebesia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 11:39   #132
noseknosek

o milo slyszec, ze komus pomoglysmy

biegam
Stary 2006-02-19, 11:42   #133
Króliczka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez torebesia
hejka!
Byłam wczoraj na balejażu i na ścięciu u pani Edyty z Imaginer i jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego co zrobila na mojej głowie. Pierwszy raz ktoś tak super wycieniował moje długie włosy, że same mi się układają. Pani Edyta zna się na rzeczy, naprawde polecam jej osobę jako fachowca w dziedzinie fryzjerstwa, potrafi doradzić i świetnie operuje nożyczkami. Tak prawdę mówiąc jeszcze nigdy nie wyszłam tak zadowolona od fryzjera jak wczoraj od pani Edyty, a skusilam się na Nią dzięki Wam. Dzięki! Napweno będzie moim ulubionym fryzjerem!
To świetnie, zę Ci się podoba! Pani Edytka to prawdziwy skarb. A ja jestem ciekawa ile zapłaciłaś.
Króliczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 16:54   #134
...asia...
Przyczajenie

ja polecam gabriela. bylam 2 razy i 2 razy wyszlam tak zadowolona ze trudno opisac. nie dosc ze ceny niskie jak na taki salon... mniej niz 80 za ciecie z ukladaniem to jeszcze uzywaja kosmetykow revlona po ktorych moje wlosy byly tak fantastyczne w dotyku ze nie chcialam ich myc zeby nie wrocily do swojego stanu pierwotnego czyli szczoty.
...asia... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 12:32   #135
Natalia*79
Raczkowanie

Ja byłam w Akademii Pięknych Włosów u pana Jarka. Pierwszy raz byłam u faceta i pierwszy raz wyszła zadowolona od fryzjera. Zwracają uwagą na to, żeby fryzura pasowała do kształtu twarzy i znają się na rzeczy. Pełny profesjonalizm, widać, że robią to co lubią.
Natalia*79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 18:39   #136
noseknosek

no!! zapisalam sie na za tydzien do pani Edytki na strzyzenie.. mam nadzieje ze bedzie dobrze w zasadzie nie chce nic radykalnie zmieniac na glowie, tylko cos uformowac z tego co odroslo od ostatniego ciecia, bo zapuszczam troche... ehhh

podtrzymajcie mnie na duchu!

biegam
Stary 2006-02-22, 19:34   #137
...asia...
Przyczajenie

dzis bylam w gabrielu robilam sobie pasemka takie rozswietlajace. nie widac ich prawie jako pasemek samych w sobie ale kolor nabral blasku i jak pada na nie slonce to wlosy sie mienia. jako gratis dostalam ukladanie wlosow. mama stwierdzila ze wygladam jak modelka a siostra sie prawie poplakala z zazdrosci zaplacilam za wszystko 60 zl a w pierre za to samo chcieli 140.

pasemka robila mi pani dorota, i to wlasnie ja wszystkim polecam
...asia... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 19:49   #138
kamkam
Rozeznanie

W Gabrielu na Sawy?
Ja byłam u p.Edyty, bardzo ładny salon, ciekawe połączenie kolorów czekoladowego i kremu (no ale wystrój to rzecz trzeciorzędna)
Szkoda że za nic nie potrafię tak ułożyć włosów jak to zrobiła p.Edyta...jestem zadowolona ze strzyżenia, choć jeśli chodzi o kolor to tak nie do końca, nadal są czerwone przebłyski i jest wg mnie za ciemny, no ale za to podoba mi się podejście do klientki...wszystko tlumaczy, nawet po 2 razy jak trzeba , jest uprzejma, ma swoją "wizję", ale jej nie narzuca, dobiera kształt fryzury do typu urody i..potrzeb...Jak ktoś chce tam iść, to radzę zadzwonić sporo wcześniej - jest bardzo duży ruch, chyba już wszystkie Wizażanki mają na salon Imaginer namiary a i chętnych "świeżynek" nie brakuje
Stary 2006-02-22, 20:56   #139
noseknosek

kamkam a moze wkleisz foto, bo jestem ciekawa co pani Edyta zdzialala tym razem???

jej, ja niby w nia wierze, ale musze przyznac ze sie dygocze niemilosiernie

biegam
Stary 2006-02-23, 00:29   #140
kamkam
Rozeznanie

Hej
Niestety nie mam takiej możliwości...ale powiem Ci, że to coś bardzo podobnego do tego, co ma a głowie dziewczyna na Twoim avatarze
W zasadzie po umyciu włosów szamponem+odżywką mogę wetrzeć w nie jakiś preparat wygładzający i ułożyć palcami i jest OK....a zważywszy brak umiejętnośći stylizacyjnych i to, że nie porafię kompletnie posługiwać się płaską szczotką, którą specjalnie kupiłam, to naprawdę jest COŚ
Pozdrawiam
Stary 2006-02-24, 14:47   #141
jaga24
Przyczajenie

Fryzjer "beata"w Lublinie

Pyanie Do Dziewczyn Z Lublina!!!! Czy Korzystałyście Kiedyś Z Salonu "beata" W Lublinie Na Ul. świętoduskiej?????tego Salonu Już Tam Nie Ma I Stąd Moje Pytanie Czy Któraś Z Was Nie Wie Gdzie Mozna Znaleźdź Wcześniej Wspomniana Beatę????/ Plissss O Pomoc Pilnie Jej Poszukuje!!!! Za Każdą Info Z Góry Dzienxxxxxx
jaga24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 16:45   #142
noseknosek

Dot.: Fryzjer "beata"w Lublinie

no ja jestem z lublinie i niestety nie wiem

biegam
Stary 2006-02-25, 16:53   #143
Jola3
Przyczajenie

.....czytam , czytam i czytam....i z tego wynika , ze bardzo lubicie p.Edytkę....hmm....bardzo i serdecznie polecam.Magia dobrego fryzjera polega na tym, ze nawet jak nie trafi w wasz gust to nic, bo mimo wszystko nigdy nie zrobi waszym włosom krzywdy.
Edyta jest definicją dobrego fryzjera. Jest jeszcze paru innych ale to komentarz do poprzednich wielu wypowiedzi jakie przeczytałam.
A jeszcze jedno, mam pytanie: czy ktoś moze wydać jakąś opinię o salonie Anna, na Bursztynowej 35? (Anna Chołota) ? Z góry dziękuję.
AAAAcha ! ktoś pytał o dobrą manikiurzystke, ktora robi dobrze akryl. Proszę bardzo: p.Ula 603317820 ......pewna osoba.(tylko z polecenia, więc może powiedzcie , że od "Mrówki" to moje przezwisko)
Jola3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:47   #144
wunia83
Zadomowienie

Jola, mi się wydaje, że odnośnie pani Anny Chołoty to tutaj były jakieś opinie:

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...265617&v=2&s=0

Mam nadzieję, że Ci się przydadzą.

Stary 2006-02-26, 14:15   #145
Jola3
Przyczajenie

Dziękuję Ci serdecznie za odpowiedż. Pozdrawiam
Stary 2006-03-05, 19:11   #146
jaga24
Przyczajenie

LUBLIN - Fryzjer "Beata"

Dziewczynki!!!!:pli z: jeszcze raz ponawiam moje pytanie( tonący brzytwy się chwyta)(to pytanie do wizazanek z Lublina))swego czasu na ul. Świętoduskiej w Lbn był fryzjer "Beata",nie wie któraś z was czy wspomniana Beata pzreniosła swój zakład w jakieś inne miejsc???? czy moze juz nie pracuje??? Plissss o pomoc)) za każdą info bedę bardzo wdzięczna
Stary 2006-03-10, 11:43   #147
Akara111
Raczkowanie

To może jeszcze ja dołączę swoją opinie o Bursztynowej 35. Byłam tam kilka razy . Za pierwszym razem było super ścięcie i koloryzacja i nieststy to był pierwszy i ostatni raz. Przed weselem spokojnie poszłam drugi raz i ....... wyszłam z różowymi włosami i jeszcze mi wmawiały że jest ładnie. Na drugi dzień poprawka i włosy na czarno!!! Do tego wzięły kasę wrrrr zasłaniając się tym że inny fryzjer robił mi kolor dzień wcześniej. Byłam wściekła naprawdę. Później słyszałam wiele innych złych opini na ich temat. Zapisujesz sie do Chołoty a za włosy bierze się jakaś uczennica.... Nigdy więcej. Może Chołota jest dobra ale wogóle nie dba o wizerunek swojego salonu przez te plączące się wszędzie uczennice i uczniów którym oddaje całą robote. Pozdrawiam
Akara111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:55   #148
wunia83
Zadomowienie

Kamkam, a czy mogłabyś mi wytłumaczyć który to dokładnie jest ten salon, w którym pani Edyta teraz pracuje? Bo na Jana Sawy fryzjerów mnóstwo, a ja nie mogę się totalnie tam dodzwonić W poniedziałek pół dnia na telefonie przesiedziałam i nikt tam nie odbierał We wtorek ktoś odebrał, poszedł po panią Edytkę no i... się rozłączył. Więc sobie obmyśliłam, że po prostu któregoś dnia zawlokę moję powabne cielsko na Jana Sawy, ale tam jest tyyyle salonów, że nie chciałabym jak ten desperat pukać do każdego z błagalnym: "Czy pracuje tu może pani Edyta?" na ustach...

Ufff, to się rozpisałam. Z góry dzięki
Stary 2006-03-14, 12:10   #149
Jola3
Przyczajenie

Dot.: LUBLIN - Fryzjer "Beata"

Witaj
Nie jestem pewna czy o tej samej Beacie myślimy....ale dziewczyna ktora pracowała na Świętoduskiej o tym imieniu ..(wiem ze pracowała na Goldwellu)..pracuje teraz przy dworcu PKP . W nowym salonie z chłopakami.
Stary 2006-03-15, 11:16   #150
jaga24
Przyczajenie

Dot.: LUBLIN - Fryzjer "Beata"

jolaaaaa bzrdzoooooooo ci dzienx beata była zawsze moim fryzjerskim guru, jeszcze raz dziękuję
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości