Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-04-08, 11:28   #1531
ivka111
Przyczajenie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Wiadomośc wysyłam na priv
To i ja poprosze jak mozna cennik dziekuje
ivka111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 12:33   #1532
miss.hot
Zakorzenienie

GG do miss.hot

Cytat:
Wiadomośc wysyłam na priv
Dzięki

Teraz zastanawiam się nad:
- Pro Arte
- Trendy - Ewelina lub Magda
- Hair Line - Marcin
- Sekrety Piękna - Grzegorz

miss.hot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:32   #1533
ivka111
Przyczajenie

Ja probuje Pro Arte a co tam raz sie zyje )
ivka111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:04   #1534
miss.hot
Zakorzenienie

GG do miss.hot

Podzwoniłam się popytać do tych salonów, bo chcę wrócić do naturalnego koloru po pasemkach i je zlikwidować, chciałam się zapytać o ceny i ile razy trzeba przyjść i czy długo się czeka:
- Pro Arte - 200 zł farba + strzyżenie
- Trendy - pani trochę nie wiedziała o czym mówi - 2 razy farba + strzyżenie - 180 zł za raz
- Hair Line - 3 razy farba (co m-c trzeba powtarzać) + strzyżenie - 150zł za 1 raz
- Sekrety Piękna - Grzegorz - 1 raz farbowanie + strzyżenie - 180zł, termin wolny na poniedziałek już bardzo miła pani
- Vincent - no comment - pani powiedziała, że nie udzielają takich informacji przez telefon, trzeba przyjść, bo ona nie wie jaki kolor, jakie pasemka itd i w ogóle z łaską ze mną rozmawiała, miałam wrażenie, że w międzyczasie coś jadła - czyli odpada na starcie - i tak jak ktoś wcześniej napisał - słabe podejście do klienta

Chyba jednak zdecyduję się na Sekrety Piękna

Stary 2010-04-08, 18:03   #1535
orka97
Przyczajenie

witam, wybieram sie na wesele do lublina i szukalam na tym forum jakiegos dobrego fryzjera co by mnie uczesal ale troche sie pogubilam z nadmiaru informacji i tym ze wiekszosc czuka fryzjera do ciecia.

czy ktoras z was ma dlugie wlosy i robila sobie w lublinie niedawno ladna fryzure upinana, loczki itd ?

mam zawsze dosc osobliwy stosunek do fryzjerow i jestem troche nieszczesliwa ze musze isc do kogoś kogo nie znam.
fajnie by bylo gdyby na miejscu tez ktos robil makijarz. mozecie kogos polecic ?

kolezanka, wspominala mi o vincentcie ale tutaj czytalam ze nie jestescie zadowolone z obslugi etc.

pozdrawiam
orka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:12   #1536
bunia87
Przyczajenie

witam, mam problem, poniewaz chce sie poddac dekoloryzacji, byla dzis na sikorkiego 3 w lublinie i okazalo sie ze nie ma juz salonu toko...=( wie moze ktos gdzie sie przeniesli?????
bunia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:38   #1537
ewa__1987
Przyczajenie

Cytat:
A ja znowu wybieram sie do Pro Arte, tym razem na zdejmowanie i wyrównanie koloru. Zobaczymy czy tym razem bedę zadowolona. Napiszę w przyszłym tygodniu czy jestem zadowolona
Mogłabyś napisać czy byłaś na tym zdejmowaniu koloru. Ja chciałabym przejść z czarnych włosów na brązowe i nie mam pojęcia do jakiego salonu i do kogo się wybrać, kto by się na tym znał Kiedyś, jakieś 4 lata temu robiłam dekoloryzację a efekt był taki że wyszłam z ciemniejszymi włosami niż miałam. Dlatego teraz zależy mi aby ktoś się tym zajął profesjonalnie.
ewa__1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 23:10   #1538
VanillaCafe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez orka97 Pokaż wiadomość
witam, wybieram sie na wesele do lublina i szukalam na tym forum jakiegos dobrego fryzjera co by mnie uczesal ale troche sie pogubilam z nadmiaru informacji i tym ze wiekszosc czuka fryzjera do ciecia.

czy ktoras z was ma dlugie wlosy i robila sobie w lublinie niedawno ladna fryzure upinana, loczki itd ?

mam zawsze dosc osobliwy stosunek do fryzjerow i jestem troche nieszczesliwa ze musze isc do kogoś kogo nie znam.
fajnie by bylo gdyby na miejscu tez ktos robil makijarz. mozecie kogos polecic ?

kolezanka, wspominala mi o vincentcie ale tutaj czytalam ze nie jestescie zadowolone z obslugi etc.

pozdrawiam
Dziewczyny polecały Kasjopeje na Chopina. Głośno tu też ostatnio o Pro Arte. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że się tam nie czesałam ale chodziłam przez dłuższy czas do Pani Joli i na pewno nie zrobi na głowie czegoś, z czym byłoby strach wyjść do ludzi Odpowiednio dobierze fryzurkę i dobrze doradzi, to na pewno
Koleżanki się czeszą u Pani Edyty na Startowej salon chyba nazywa się MM Design?

Edytowane przez VanillaCafe
Czas edycji: 2010-04-08 o 23:15
VanillaCafe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 07:18   #1539
kama82
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecały Kasjopeje na Chopina. Głośno tu też ostatnio o Pro Arte. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że się tam nie czesałam ale chodziłam przez dłuższy czas do Pani Joli i na pewno nie zrobi na głowie czegoś, z czym byłoby strach wyjść do ludzi Odpowiednio dobierze fryzurkę i dobrze doradzi, to na pewno
Koleżanki się czeszą u Pani Edyty na Startowej salon chyba nazywa się MM Design?
Ja tez chodze do Pani Joli do Pro Arte,za kazdym razem jestem zadowolona,za koloryzacje i strzyzenie na wlosach sredniej dlugosci place 180zl.ale uwazam ze warto.
A mozecie dziewczyny polecic kogos jesli chodzi o uczesanie slubne?Narazie mam opcje ze Pro Arte ale moze macie jakies inne propozycje?
kama82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 10:09   #1540
orka97
Przyczajenie

witam dzieki za odpowiedz. wlasnie czytalam ze arte dla koloryzacji i ciecia ale nie zawsze te osoby co dobrze potrafia ciac lubia czesac. a co za tym idzie moga nie miec takiej wprawy.

szkoda ze mm designe nie ma strony internetowej ale ze zdjec ktore znalazlam w net wygladaja zachecajaco i gdzies przeczytalam ze mozna zrobic u nich sobie paznokcie. wiecie moze czy jest tez u nich ktos od makijazu i jakie wogole sa ceny u nich ?

rozumiem ze na vincenta nie patrzec wogole ?

doczytalam teraz ze w 2006 roku wizazanki chodzily do gabriela i casjopeji. jak teraz wyglada sprawa z tym grabrielem? przyznam sie ze wlasnie tu gdzie mieszkam to do nich przewaznie chodze od paru lat ale to wlasnie do konretnej pani marysi, ktora lubi dlugie wlosy .

Edytowane przez orka97
Czas edycji: 2010-04-09 o 10:20 Powód: przeczytalam w postach z 2006
Stary 2010-04-09, 10:21   #1541
VanillaCafe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kama82 Pokaż wiadomość
Ja tez chodze do Pani Joli do Pro Arte,za kazdym razem jestem zadowolona,za koloryzacje i strzyzenie na wlosach sredniej dlugosci place 180zl.ale uwazam ze warto.
A mozecie dziewczyny polecic kogos jesli chodzi o uczesanie slubne?Narazie mam opcje ze Pro Arte ale moze macie jakies inne propozycje?
Ja już nie chodzę na farbę i cięcie Ale na czesanie nie bałabym się pójść. Dodam że chyba raz w życiu miałam robione jakieś upięcie i od tej pory mam uraz :P Później zawsze rozpuszczone
Także to chyba o czymś świadczy, bo wiem, że nie wyszłabym stamtąd z "wiórami i kokolokami na głowie"

Cytat:
witam dzieki za odpowiedz. wlasnie czytalam ze arte dla koloryzacji i ciecia ale nie zawsze te osoby co dobrze potrafia ciac lubia czesac. a co za tym idzie moga nie miec takiej wprawy.

szkoda ze mm designe nie ma strony internetowej ale ze zdjec ktore znalazlam w net wygladaja zachecajaco i gdzies przeczytalam ze mozna zrobic u nich sobie paznokcie. wiecie moze czy jest tez u nich ktos od makijazu i jakie wogole sa ceny u nich ?

rozumiem ze na vincenta nie patrzec wogole ?

Vincenta nie znam. A na startową przedzwoń najlepiej i się dopytaj. Może się też okazać że nie ma już terminów na sobotę bo to dość popularny salon do upięć ślubnych. Dlatego poleciłam Pro Arte, bo tam jeszcze nie mają podobno grafika.
Kiedy to wesele?
Stary 2010-04-09, 10:23   #1542
orka97
Przyczajenie

wesele 24 kwietnia
Stary 2010-04-09, 10:29   #1543
VanillaCafe
Wtajemniczenie

Cytat:
wesele 24 kwietnia
Hmm to dopiero początek sezonu, więc bez problemu coś znajdziesz Powodzenia
Stary 2010-04-09, 10:32   #1544
orka97
Przyczajenie

mam nadzeje choc malo czasu zostalo na zastanawianie sie. jak by sie okazalo ze w mm albo w poblizu mozna zrobic makijaz bo nie mam sama do tego zdolnosci to chyba sie na nich zdecyduje, w koncu to tylko czesanie zawsze pozostaje kran i woda. jak mi sie uda to wrzuce wam pozniej info ze zdjeciem co z tego poszukiwania wyszlo .
Stary 2010-04-09, 10:39   #1545
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
mam nadzeje choc malo czasu zostalo na zastanawianie sie. jak by sie okazalo ze w mm albo w poblizu mozna zrobic makijaz bo nie mam sama do tego zdolnosci to chyba sie na nich zdecyduje, w koncu to tylko czesanie zawsze pozostaje kran i woda. jak mi sie uda to wrzuce wam pozniej info ze zdjeciem co z tego poszukiwania wyszlo .

na startowej jest Pani ktora robi paznokcie ale nie jestem pewna czy makijaz tez . Jesli chodzi o fryzury to polecam Kasie
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:47   #1546
8mouse3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ewa__1987 Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać czy byłaś na tym zdejmowaniu koloru. Ja chciałabym przejść z czarnych włosów na brązowe i nie mam pojęcia do jakiego salonu i do kogo się wybrać, kto by się na tym znał Kiedyś, jakieś 4 lata temu robiłam dekoloryzację a efekt był taki że wyszłam z ciemniejszymi włosami niż miałam. Dlatego teraz zależy mi aby ktoś się tym zajął profesjonalnie.
Byłam na dekoloryzacji bo miałam kiedyś ciemne włosy i też chciałam przejść do brązu i jedna kobitka w innym salonie namówiła mnie na stopniowe zdjęcie koloru poprzez pasemka. Efekt był tragiczny. Po dekoloryzacji od razu położono mi kolor i teraz byłam na drugim malowanku i jestem można powiedzieć czekoladką, także jestem zadowolona.
Stary 2010-04-09, 22:01   #1547
Nea75
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75

Cytat:
Napisane przez blooregardqkazoo Pokaż wiadomość
kurcze już raz pisałam i nikt mi nie odpisał. Chcę zmienić cos radykalnie nna głowie i nie chcę tego żałować.. wcześniej myślałam o pomalowaniu się na blond lub rudo(obecnie czarne włosy)jednak nikt mi nie odpowiedział gdzie najlepiej iść. Teraz myślę nad trwałą ale chciałabym takie małe loczki jak afro gdzie mi to zrobią? proszę o pomoc!!!!
Mnie i moją mamę z bardzo ciemnego brązu na blond wyciągnął Włodek z Montowni tak więc mogę go polecić jeśli to to chodzi
Stary 2010-04-10, 08:44   #1548
Jovisse
Zakorzenienie

Śledzę wątek i śledzę, i choć podjęłam decyzję o radykanlnej zmianie nie mogę się zdecydować na salon. Bardzo się boję, bo od paru lat mam długie włosy, które fakt faktem mnie znudziły, ale nowa fryzura musi być dobrze dobrana, bo inaczej chyba wpadnę w depresję w rozpaczy za moimi długimi włosami.

Widzę, że są jeszcze sugestie na temat MMDesign na Startowej. Czy ktoś tam jeszcze był? Mam niedaleko, dlatego ten salon mnie kusi. I jak kształtują się ceny tam, ktoś się orientuje?

Bo w końcu nie wiem, gdzie mam pójść, jestem tchórzem i nie mogę się zdecydować. :P
Jovisse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 09:58   #1549
prosta85
Przyczajenie

Hej dziewczyny szukam fryzjera, który zrobił by mi jakieś fajne upięcie na ślub (okolice czubów, lsm) kogoś polecacie?
prosta85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:39   #1550
nimportequoi
Raczkowanie

hej, myślicie, że po jednej wizycie u fryzjera i zrobieniu dekoloryzacji z brązu na blond będę musiała jeszcze wyrównywać kolor, czy to wystarczy ???
nimportequoi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 19:38   #1551
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez nimportequoi Pokaż wiadomość
hej, myślicie, że po jednej wizycie u fryzjera i zrobieniu dekoloryzacji z brązu na blond będę musiała jeszcze wyrównywać kolor, czy to wystarczy ???
.....
to zależy od wielu czynników,ale raczej trzeba się liczyć z tym,że jedna wizyta nie wystarczy.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 12:53   #1552
nimportequoi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
to zależy od wielu czynników,ale raczej trzeba się liczyć z tym,że jedna wizyta nie wystarczy.
Hmmmm, farbowałam włosy w sumie 5 razy przez ostatnie pół roku i tyle. Mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający.

Edytowane przez nimportequoi
Czas edycji: 2010-04-15 o 12:57
nimportequoi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:44   #1553
Poppet
Zadomowienie

a ja chciałam bardzo pochwalić salon Hair Line. Byłam 2 tygodnie temu, cięcie jest bardzo dobre - włosy układają się tak dobrze jak na drugi dzień po wyjściu od fryzjera. Zdecydowanie wybiorę się tam kolejny raz... i kolejny i kolejny. Czysta przyjemność. Dla porównanie wcześniej chodziłam regularnie do Trendów i w Hair Line jest O WIELE lepiej!

Poppet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 08:16   #1554
Jovisse
Zakorzenienie

Poppet - byłaś u Marcina, czy u kogoś innego?
Jovisse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:04   #1555
Poppet
Zadomowienie

u dziewczyny z długimi blond włosami - Pani Moniki ale miałam szczęście oglądać pracę całej trójki pracowników i wszystkie fryzury mi się podobały

Stary 2010-04-16, 12:02   #1556
bojkka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
u dziewczyny z długimi blond włosami - Pani Moniki ale miałam szczęście oglądać pracę całej trójki pracowników i wszystkie fryzury mi się podobały
Monika wczesniej pracowała jakiś czas w Trendach, dała mi tam wizytówkę, i okazało sie , że przeniosła się właśnie do HairLine
Stary 2010-04-16, 21:42   #1557
Poppet
Zadomowienie

właśnie, tak mi się wydawało, że skądś ją kojarzę dziękuję za informację

Stary 2010-04-17, 19:33   #1558
miss.hot
Zakorzenienie

GG do miss.hot

Ja byłam wczoraj u Grzegorza Stępnika w Sekretach Piękna - jestem bardzo zadowolona - super dobrany kolor i extra cięcie
Polecam

Stary 2010-04-19, 14:11   #1559
VanillaCafe
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez miss.hot Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj u Grzegorza Stępnika w Sekretach Piękna - jestem bardzo zadowolona - super dobrany kolor i extra cięcie
Polecam
Mogłabyś napisać ile zapłacilaś za farbę i strzyżenie i na jakich włosach?
Stary 2010-04-21, 16:10   #1560
Bisior
Przyczajenie

Talking Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam Dziewczyny Chciałam pochwalić bardzo salon Hair Line i panią Agnieszkę Byłam wczoraj i zdecydowałam sie na radykalną zmianę fryzury. Przed wizyta w salonie miałam włosy sięgające do łopatki a teraz moge sie cieszyc ultra krótka fryzurką - jeden bok dłuższy i tył całkiem króciutki !! Jestem starsznie zadowolona!! Prócz rewelacyjnego cięcia, miła obsługa i przyjemna atmosfera w środku
Bisior jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości