Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-31, 14:47   #1741
innocencee
Zakorzenienie

GG do innocencee
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja nie znam nikogo kto by robił tam trwałą ale również przychylam się do pozytywnej opinii odnośnie strzyżenia

innocencee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 19:22   #1742
ona911
Rozeznanie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez KatiaK2 Pokaż wiadomość
Wiesz, zapisywałam się do p.Ani bo o niej czytałam jesli chodiz o Toko. Pytałam o cene, czesanie miało kosztować 80-100 zł max. Przyszłam, zero zainteresowania klientem, miałam wrazenie ze trafiłam pod zły adres.
Zamiast czesania przez p.Anie wzieła mnie jakas jej babcia, myslałam, że to żart... No ale cóż, pomyslałam, ze moze to ona tam czesze.
Mała wprawa, ciągle wypadający grzebień, kończący się lakier i prosba zebym sobie 'dolakierowała' w domu. Cena - kosmos.
Wiem, ze nigdy tam więcej nie pojde :/:/
Moja droga..skoro zapisywałaś się do Ani to trzeba było zapytać..dlaczego to ona Cię nie czesze..ja na pewno bym tam zrobiła.. nigdy nie widziałam jak Ania czesze..ona zawsze nam ścina włosy i ewentualnie maluje.. skoro się zraziłaś to nie namawiam..ja wiem, że dalej tam będę chodziła..bardzo miło spędzam czas i zawsze wychodzę zadowolona...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...

ona911 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 18:19   #1743
malbie4
Przyczajenie

Question Dot.: Fryzjer - Lublin

witam!
Słyszał ktoś może z was o salonie na Felinie?
malbie4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:48   #1744
KatiaK2
Przyczajenie

Kto wie gdzi esię przeniosła Agnieszka z salonu EWY Burdzanowskiej na MILENIJNEJ na Czechowie????
KatiaK2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:12   #1745
Nadia9
Raczkowanie

A czy słyszałyście coś na temat salonu fresh look lub coś w tym stylu na ulicy 3 Maja?Podobno świetnie strzyże tam niejaki pan Darek. Będę wdzięczna za opinie.
Nadia9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:44   #1746
playboykaa77
Zadomowienie

Nadia byla juz mowa o tym salonie, tak Pan Darek fajnie strzyze .
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 13:23   #1747
Nadia9
Raczkowanie

Playboykaa77,a skąd wiesz, że pan Darek fajnie strzyże?Byłaś u niego?
Może i była już mowa o tym salonie.Niestety nie mam czasu na przeszukiwanie forum.
Stary 2010-09-05, 19:37   #1748
playboykaa77
Zadomowienie

przeciez mozna wpisac w szukanie w watku to ci wyskoczy, osobiscie nie bylam u niego ale widzialam jego prace .
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 06:28   #1749
kati81
Raczkowanie

Słyszał ktoś coś o Studiu Urody "Nicole" na ul. Medalionów 14?
Nie mogę znaleźć żadnej opinii o tym salonie
Mieszkam obok, ale jeszcze tam nie byłam, a zastanawiam się czy można zaryzykować zrobienie tam trwałej ondulacji

Albo ewentualnie może ktoś polecić jakiegoś innego fryzjera z okolicy Nałkowskich?

Edytowane przez kati81
Czas edycji: 2010-09-06 o 06:32
kati81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:53   #1750
mufine
Raczkowanie

Hej czy któraś z Was czesała się w którymś z salonów na osiedlu Botanik (okolice Botanika)? Jeżeli ktoś się czesał to jak trwałość fryzury?
mufine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 20:46   #1751
Nadia9
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
Albo ewentualnie może ktoś polecić jakiegoś innego fryzjera z okolicy Nałkowskich?
Polecam salon na Nałkowskich 108 (pasaż, naprzeciwko apteki).Myślę,że warto zapisać się do pani Iwonki lub do pani Ani.
Tel.: (81) 745-63-32

Edytowane przez Nadia9
Czas edycji: 2010-09-06 o 20:48
Stary 2010-09-08, 12:44   #1752
kati81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nadia9 Pokaż wiadomość
Polecam salon na Nałkowskich 108 (pasaż, naprzeciwko apteki).Myślę,że warto zapisać się do pani Iwonki lub do pani Ani.
Dzięki Nadia
Stary 2010-09-08, 13:38   #1753
nicky_1981
Rozeznanie

Hej. Dziewczyny, może któraś z Was chodzi do salonu Posh na Narutowicza? Pracowała tam kiedyś Renia i teraz nie mogę jej odnaleźć a w salonie nie chcą mi powiedzieć. Więc jakby któraś coś wiedziała to proszę o info! Dzięki
nicky_1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:05   #1754
rickybobby
Wtajemniczenie

Dziewczyny co myślicie o salonie berendowicz&kublin?Byłam ostatnio na strzyżeniu,całkiem mi się podobało,trochę musiałam poprawić grzywkę,ale to szczegół.Nie pamiętam imienia fryzjerki,blondynka z krótkimi włosami i dłuższą grzywką.Ogólne wrażenie pozytywne.
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 11:07   #1755
Agatau88
Zakorzenienie

Ja byłam kiedys w Plazie w Berendowicz i odrost zamiast biały wyszedł mi zolty. I był coraz bardziej zolty niestety.

A ja juz pytam wszedzie gdzie sie da więc mnie nie zlinczujcie Gdzie w Lublinie rzecz jasna przedłuże wlosy? Zeby bylo dobrze
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:16   #1756
agateq
goniąca własny ogon..

Chciałam polecić moją fryzjerkę, u której strzyże się od lat. Jest rewelacyjna, wszyscy ją chwalą. Koleżanki Mamy w pracy pytają o numer, bo też chcą tak ładnie być ostrzyżonymi

Przyjmuje na Chodźki, w tym nowym bloku przy realu.
Jak ktoś chce namiary, to PW.

Instagram
agateq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:58   #1757
bojkka
Rozeznanie

Ja byłam ostatnio u P. Edyty (pisałyście kiedyś o jakiejśc Edycie , ale nie wiem czy to ta sama - po 30, długie blond włosy, szczupła) , ma salon na Spokojnej, w tm nowym bloku. Jestem bardzo , ale to bardzo zadowolona z nowej fryzury. Ceny trochę wysokie ale zadowolonie w 100%. Czeka się jakieś 2-3 tygodnie ...
Stary 2010-09-16, 12:15   #1758
Nadia9
Raczkowanie

A czy orientujecie się może ile kosztuje strzyżenie w salonie Look Fresh na 3 Maja?
Stary 2010-09-17, 18:43   #1759
Daisy_80
Raczkowanie

Podczytuje sobie od dłuższego czasu to forum w poszukiwaniu jakiegoś dobrego fryzjera..

We wcześniejszych postach dużo dobrego się naczytalam o salonie Hair Line na Krakowskim. Polecany był Marcin ( do którego podobno zapisy były z miesięcznym wyprzedzeniem).

Zadzwoniłam tam, zapisałam się w następnym tygodniu... Teraz już się doczekać nie mogę. Bo w zasadzie włosy mam teraz dobrze obcięte ale już za długie. I chciałabym je skrócić i jakiś ładny kształt im nadać.. Za kilka dni się przekonam

Daisy_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:46   #1760
ewa17-2006
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Lublinie

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
Mysle, ze dobry jest salon Pierre kolo Galerii Centrum (Krak.Przedm.), Trendy- na ul.Glebokiej (osobiscie bylam u pani Agnieszki-bardzo mila blondynka i zna sie na fachu. A moze Louis David w Tesco?- oni sobie cenia naturalnosc.. Pozdrawiam
Przestrzegam przed Mają z salonu Pierre koło Galerii Centrum. Poszam, bo mieli pozytywne opinie na forum i niestety bardzo sie rozczarowałam. Za 110 zł mam na głowie istny koszmar. Grzywa postrzepiona, tak bez sensu , jakies nierówne schody powycinane z tyłu-niby cieniowanie, totalny bezład, aż trudno uwierzyc, że robiła to fryzjerka, a prosiłam o umówienie do kogoś, kto ma doświadczenie i dobrze strzyże. Teraz szukam ratunku u moich dawnych fryzjerów, może uda mi sie gdzieś umówić
ewa17-2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:57   #1761
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość

We wcześniejszych postach dużo dobrego się naczytalam o salonie Hair Line na Krakowskim. Polecany był Marcin ( do którego podobno zapisy były z miesięcznym wyprzedzeniem).

Zadzwoniłam tam, zapisałam się w następnym tygodniu... Teraz już się doczekać nie mogę. Bo w zasadzie włosy mam teraz dobrze obcięte ale już za długie. I chciałabym je skrócić i jakiś ładny kształt im nadać.. Za kilka dni się przekonam
Marcin ma dobre opinie, myślę, ze będziesz zadowolona
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 17:02   #1762
hejYou
Zakorzenienie

Czy orientuje się któraś z was ile kosztuje strzyżenie włosów długich u P. Karola Brzyskiego ?
Stary 2010-09-19, 21:05   #1763
patisonowa
Rozeznanie

dziewczyny, a jakie są ceny farbowania włosów (blond) w TOKO?
chodzi mi o balejaz/pasemka na wlosach dlugich. ostatnio w innym salonie zaplacilam 120zl za farbowanie Wella, niestety efekt mnie nie zachwycil i musze za jakis czas poprawic, a nie bardzo wiem gdzie. bede wdzieczna za info
patisonowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:22   #1764
innocencee
Zakorzenienie

GG do innocencee
Dot.: Dobry Fryzjer w Lublinie

Cytat:
Napisane przez ewa17-2006 Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed Mają z salonu Pierre koło Galerii Centrum. Poszam, bo mieli pozytywne opinie na forum i niestety bardzo sie rozczarowałam. Za 110 zł mam na głowie istny koszmar. Grzywa postrzepiona, tak bez sensu , jakies nierówne schody powycinane z tyłu-niby cieniowanie, totalny bezład, aż trudno uwierzyc, że robiła to fryzjerka, a prosiłam o umówienie do kogoś, kto ma doświadczenie i dobrze strzyże. Teraz szukam ratunku u moich dawnych fryzjerów, może uda mi sie gdzieś umówić

A ja jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia u Pani Maji zresztą sama ją nie raz tu polecałam chodzę do niej bardzo często i nigdy się nie zawiodłam zawszemam włosy obcięte klasycznie tak jak chcę

Moze nie dogadałyście się co do tego jak ma wyglądać fryzura

innocencee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 08:18   #1765
kati81
Raczkowanie

Exclamation Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
Cytat:
Dzięki Nadia
No i byłam... niestety Zapisałam się do pani Iwony na trwałą i nie jestem zadowolona... mało powiedziane, że nie jestem zadowolona, jestem ZAŁAMANA!
To co ta "fryzjerka" zrobiła mi na głowie, to przechodzi ludzkie pojęcie!
Podejrzewam, że jakbym sama wzięła się za trwała w domu, to lepiej by wyszło, a tak chciałam powierzyć to "specjalistce" i wyszłam na tym jak zabłocki na mydle
Tylko zniszczyła mi włosy, a miałam naturalne, długości do łopatek - długo je zapuszczałam
Teraz moje włosy wyglądają jak siano, są zniszczone - po prostu spaliła mi włosy - jak są mokre to rozciągają się jak guma
Od razu po "zabiegu" było widać, że coś jest nie tak, ale ta "fryzjerka" twierdziała, że po umyciu, jak wyschną bez użycia suszarki będzie ok i skasowała mnie na 90 zł.
Żałuję, że nie zrobiłam awantury i w ogóle zapłaciłam za to coś, bo to ona powinna mi zapłacić odszkodowanie.

Już na wejście zdziwiła się, że mam dużo włosów, a chcę robić trwałą. Zastanawiała się, czy wystarczy jej wałków i nie będzie musiała robić trwałej na 2 raty - wyobrażacie to sobie? Żeby w salonie, który oferuje trwałą na długich włosach nie było odpowiednich wałków?! To co, miałam swoje przynieść?
Po długiej konsternacji postanowiła zakręcić mi włosy na 2 średnice wałków, w wyniku czego mam na głowie siano o różnej fakturze - u góry baranek, u dołu rozwalone fale.
Mogła powiedzieć, że nie umie robić trwałej na długich włosach albo, że nie ma odpowiednich wałków i że się nie podejmuje, a nie zrobiła sobie poligon doświadczalny na mojej głowie!

Jeszcze zanim przystąpiła do nakręcania, rozmawiała ze swoją koleżanką po fachu i zachwycała się, jak to świetnie zrobiła komuśtam trwałą, a ja głupia uwierzyłam, zamiast stamtąd uciekać.
Po zrobieniu tej trwałej widocznie musiała się zorientować, że spieprzyła sprawę i próbowała uratować fryzurę poprzez cieniowanie - wycieniowała mi tak, że u góry mam włosy tak krótkie, że nawet nie można ich spiąć. Tylko nie wiem po jaką cholerę pytała się, czy ma robić trwałą na takiej długości jak jest - powiedziałam, że tak, ewentualnie tylko można podciać same końcówki, jeśli się rozdwajają... to mi na koniec połowe włosów ścięła
Żeby nie było, że mnie źle zrozumiała - przyniosłam ze sobą zdjęcie fryzury, jaką chciałam uzyskać!
ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM TEN SALON!!!
a w szczególności Iwonę!
Niestety za późno, bo po fakcie, znajoma, która chodzi do tego salonu, powiedziała mi, że trafiłam do najgorszej fryzjerki w tym zakładzie Ona nie tylko na trwałej, ale i na obcinaniu się nie zna - znajoma, jak u niej była, nie była zadowolona nawet ze zwykłego strzyżenia, to jak mogła mi zrobić dobrze trwałą
Powiedziała, że prawdopodobnie, jakbym poszła do Ani albo Doroty zamiast do Iwony, to tak by nie wyglądało.

Żeby nie było, że moje włosy nie nadają się do trwałej - robiłam trwałą parę lat temu w małym zakładzie fryzjerskim Welli na Nałkowskich obok magla i byłam baaardzo zadowolona - nie dość że fryzjerka zrobiła mi identyczną fryzurę, jak na zdjęciu, to jeszcze trwałą. Niestety nie pamiętałam ani jak wyglądała ta fryzjerka, ani jak się nazywała, więc postanowiłam, że pójdę do kogoś poleconego i bardziej "ekskluzywnego" salonu... czemu w cudzysłowie? - bo po pierwsze jakość świadczonych tam usług pozostawia wiele do życzenia, a po drugie, skoro mają już przy stanowiskach telewizorki, żeby klientki się nie nudziły, to mogli by sobie chociaż z nich kurz przetrzeć
Stary 2010-09-20, 08:48   #1766
karoolaaa
Zakorzenienie

Cytat:
A czy orientujecie się może ile kosztuje strzyżenie w salonie Look Fresh na 3 Maja?

Kolezanka za strzyzenie wlosow do ramion zaplacila 50 zl .
karoolaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 14:18   #1767
Celestia
Zakorzenienie

Kati81 - kurde, szczerze współczuję, istny cyrk. ja mam hopla na punkcie swoich włosów i jak ktoś mi coś spapra, to jestem wsciekła pół roku, nie wyobrazam sobie jak Ty się teraz czujesz, nie dość, że kiepsko wycieniowała, to jeszcze całkowicie zwaliła Ci tą trwałą. a że tak się zapytam, jakiej długości są teraz Twoje włosy?
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 15:27   #1768
cziki
Zakorzenienie

Kati84 - masz możliwość zrobienia i wklejenia zdjęcia po? Może nie jest aż tak źle
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:46   #1769
Nadia9
Raczkowanie

Kati81, bardzo mi przykro,że jesteś załamana bo to w końcu ja poleciłam Ci ten salon. Ja chodziłam kilka razy do Iwony na strzyżenie i zawsze byłam zadowolona. Nigdy nie robiłam u nich trwałej. Nie wiem dlaczego spaliła Ci włosy, ale ewidentnie wszystko na to wskazuje. Na Twoim miejscu poszłabym jeszcze raz z reklamacją.Zrób awanturę i powiedz,żeby jakaś inna fryzjerka zrobiła Ci porządek z włosami. A jak trzeba to rozmawiaj z właścicielką. Nie mozna tego tak zostawić!!!
Stary 2010-09-20, 18:04   #1770
kati81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Kati81 - kurde, szczerze współczuję, istny cyrk. ja mam hopla na punkcie swoich włosów i jak ktoś mi coś spapra, to jestem wsciekła pół roku, nie wyobrazam sobie jak Ty się teraz czujesz, nie dość, że kiepsko wycieniowała, to jeszcze całkowicie zwaliła Ci tą trwałą. a że tak się zapytam, jakiej długości są teraz Twoje włosy?
Górna warstwa ma dokładnie 13 cm z linijką w ręku - ściachała górę o połowę, mimo, że nie chciałam wcale takiego mocnego cieniowania, nie da się tego spiąć. Spód ścięła mniej więcej o 5 cm - za dużo, ale tą długość bym jeszcze przeżyła, gdyby nie były tak sianowate i góra nie była tak mocno wycieniowana.
Muszę teraz po myciu nakładać pełno odżywek, nabłyszczaczy itp. i zakręcać włosy na grube rzepowe wałki, średnicy min. 5 cm i tak spać, żeby w ogóle wyglądać jak człowiek i żeby moje włosy nie wyglądały jak pokarbowane siano

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Kati81 - masz możliwość zrobienia i wklejenia zdjęcia po? Może nie jest aż tak źle
Źle nie jest, bo jest tragicznie
Postaram się wkrótce wkleić zdjęcia przed i po oraz zdjęcia fryzur z którymi poszłam do tego "salonu"

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Kati81, bardzo mi przykro,że jesteś załamana bo to w końcu ja poleciłam Ci ten salon. Ja chodziłam kilka razy do Iwony na strzyżenie i zawsze byłam zadowolona. Nigdy nie robiłam u nich trwałej. Nie wiem dlaczego spaliła Ci włosy, ale ewidentnie wszystko na to wskazuje. Na Twoim miejscu poszłabym jeszcze raz z reklamacją.Zrób awanturę i powiedz,żeby jakaś inna fryzjerka zrobiła Ci porządek z włosami. A jak trzeba to rozmawiaj z właścicielką. Nie mozna tego tak zostawić!!!
Nadia, to nie Twoja wina. Skąd mogłaś wiedzieć. Sama się nie spodziewałam , że w takim na pozór porządnym salonie mogą zrobić takie coś. Byłam tam wcześniej raz na strzyżeniu, chyba też u Iwony, już nie pamiętam, bo to dawno było, ale byłam bardzo zadowolona, nie przypuszczałam, że z trwałą coś może być nie tak, w "takim" salonie, skoro w małym zakładzie przy maglu parę lat temu zrobili mi trwałą rewelacyjnie...
A co do tego "salonu", to szkoda mi nerwów, żeby się tam jeszcze kiedykolwiek pokazywać i nie chcę, żeby ktokolwiek stamtąd już mi cokolwiek majstrował przy włosach, bo na moje oko, to i tak nadają się już tylko do ścięcia, a ścinać ich nie chcę. Kolejna trwała - czy to prostująca czy zwykła - by mi już teraz je wypaliła do reszty
Przeczekam jakoś, żeby trochę odrosły i pójdę następnym razem, gdzie indziej, ale na trwałą raczej nieprędko

Edytowane przez kati81
Czas edycji: 2010-09-20 o 17:53
kati81 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości