Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-21, 08:54   #1771
Daisy_80
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
No i byłam... niestety Zapisałam się do pani Iwony na trwałą i nie jestem zadowolona... mało powiedziane, że nie jestem zadowolona, jestem ZAŁAMANA!
To co ta "fryzjerka" zrobiła mi na głowie, to przechodzi ludzkie pojęcie!
Podejrzewam, że jakbym sama wzięła się za trwała w domu, to lepiej by wyszło, a tak chciałam powierzyć to "specjalistce" i wyszłam na tym jak zabłocki na mydle
Tylko zniszczyła mi włosy, a miałam naturalne, długości do łopatek - długo je zapuszczałam
Teraz moje włosy wyglądają jak siano, są zniszczone - po prostu spaliła mi włosy - jak są mokre to rozciągają się jak guma
Od razu po "zabiegu" było widać, że coś jest nie tak, ale ta "fryzjerka" twierdziała, że po umyciu, jak wyschną bez użycia suszarki będzie ok i skasowała mnie na 90 zł.
Żałuję, że nie zrobiłam awantury i w ogóle zapłaciłam za to coś, bo to ona powinna mi zapłacić odszkodowanie.

Już na wejście zdziwiła się, że mam dużo włosów, a chcę robić trwałą. Zastanawiała się, czy wystarczy jej wałków i nie będzie musiała robić trwałej na 2 raty - wyobrażacie to sobie? Żeby w salonie, który oferuje trwałą na długich włosach nie było odpowiednich wałków?! To co, miałam swoje przynieść?
Po długiej konsternacji postanowiła zakręcić mi włosy na 2 średnice wałków, w wyniku czego mam na głowie siano o różnej fakturze - u góry baranek, u dołu rozwalone fale.
Mogła powiedzieć, że nie umie robić trwałej na długich włosach albo, że nie ma odpowiednich wałków i że się nie podejmuje, a nie zrobiła sobie poligon doświadczalny na mojej głowie!

Jeszcze zanim przystąpiła do nakręcania, rozmawiała ze swoją koleżanką po fachu i zachwycała się, jak to świetnie zrobiła komuśtam trwałą, a ja głupia uwierzyłam, zamiast stamtąd uciekać.
Po zrobieniu tej trwałej widocznie musiała się zorientować, że spieprzyła sprawę i próbowała uratować fryzurę poprzez cieniowanie - wycieniowała mi tak, że u góry mam włosy tak krótkie, że nawet nie można ich spiąć. Tylko nie wiem po jaką cholerę pytała się, czy ma robić trwałą na takiej długości jak jest - powiedziałam, że tak, ewentualnie tylko można podciać same końcówki, jeśli się rozdwajają... to mi na koniec połowe włosów ścięła
Żeby nie było, że mnie źle zrozumiała - przyniosłam ze sobą zdjęcie fryzury, jaką chciałam uzyskać!
ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM TEN SALON!!!
a w szczególności Iwonę!
Niestety za późno, bo po fakcie, znajoma, która chodzi do tego salonu, powiedziała mi, że trafiłam do najgorszej fryzjerki w tym zakładzie Ona nie tylko na trwałej, ale i na obcinaniu się nie zna - znajoma, jak u niej była, nie była zadowolona nawet ze zwykłego strzyżenia, to jak mogła mi zrobić dobrze trwałą
Powiedziała, że prawdopodobnie, jakbym poszła do Ani albo Doroty zamiast do Iwony, to tak by nie wyglądało.

Żeby nie było, że moje włosy nie nadają się do trwałej - robiłam trwałą parę lat temu w małym zakładzie fryzjerskim Welli na Nałkowskich obok magla i byłam baaardzo zadowolona - nie dość że fryzjerka zrobiła mi identyczną fryzurę, jak na zdjęciu, to jeszcze trwałą. Niestety nie pamiętałam ani jak wyglądała ta fryzjerka, ani jak się nazywała, więc postanowiłam, że pójdę do kogoś poleconego i bardziej "ekskluzywnego" salonu... czemu w cudzysłowie? - bo po pierwsze jakość świadczonych tam usług pozostawia wiele do życzenia, a po drugie, skoro mają już przy stanowiskach telewizorki, żeby klientki się nie nudziły, to mogli by sobie chociaż z nich kurz przetrzeć

Współczuję Ci

Może ratunkiem na Twoją fryzurę byłaby wizyta w jakimś dobrym salonie fryzjerskim i zaaplikowanie sobie przede wszystkim odżywek odbudowujących zniszczone włosy a np następnie coś rozprostowującego trwałą? Chyba są takie zabiegi...

Ja zaraz wybieram się do Hair Line. Pierwszy raz tam będę więc na nic drastycznego się nie zdecyduję. Mam nadzieję, że będzie ok..

Daisy_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 09:04   #1772
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Współczuję Ci

Może ratunkiem na Twoją fryzurę byłaby wizyta w jakimś dobrym salonie fryzjerskim i zaaplikowanie sobie przede wszystkim odżywek odbudowujących zniszczone włosy a np następnie coś rozprostowującego trwałą? Chyba są takie zabiegi...

Ja zaraz wybieram się do Hair Line. Pierwszy raz tam będę więc na nic drastycznego się nie zdecyduję. Mam nadzieję, że będzie ok..
ja bym była bardziej za tym pogrubionym, bo nie wiem, czy zabiegi rozprostowujące nie zniszczą jej włosów jeszcze bardziej...
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 19:55   #1773
kinaa
Przyczajenie

Ponawiam pytanie

Mam długie włosy, których nie ścinałam już ok 2 lat. Najwyższy czas udać się do fryzjera, nie chce radykalnie zmieniać fryzury zależy mi żeby tylko podciąć i nadać formy włosom, bez cieniowania i wielkiego skracania ewentualnie zrobić coś z grzywką . Zastanawiam się nad Hair Line tylko nie wiem czy Marcin czy Agnieszka? Dziewczyny które były juz Hair Line poradzcie cos.
kinaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 20:38   #1774
Celestia
Zakorzenienie

zarówno Marcin jak i Agnieszka są chwaleni, to już Twoja wola do kogo pójdziesz.
Stary 2010-09-22, 15:35   #1775
moniczkar_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Ponawiam pytanie
Dobry fryzjer który potrafi dobrac kolor włosów
moniczkar_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:07   #1776
Daisy_80
Raczkowanie

Byłam w Hair Line u Marcina. I może będę jako jedyna z Was niezbyt zadowolona z wizyty. Tzn tragedii nie ma. Nie wyglądam ani gorzej ani lepiej... Wogóle nie widać, że byłam u fryzjera.

W domu musiałam sama troszeczkę poszaleć z nożyczkami i poprawiłam to co nie było po mojej myśli... teraz jest już lepiej.
Co prawda siostra mi dziś powiedziała, że tył mam bardzo ładnie wycieniowany, ale jakoś z przodu mi się nie chcą włosy układać. I mam już dziś związane w kucyk.

Następnym razem odwiedzę fryzjerkę do której chodzę z przerwami 10 lat.. wiem przynajmniej czego się spodziewać.

Daisy_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:33   #1777
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
Byłam w Hair Line u Marcina. I może będę jako jedyna z Was niezbyt zadowolona z wizyty. Tzn tragedii nie ma. Nie wyglądam ani gorzej ani lepiej... Wogóle nie widać, że byłam u fryzjera.
no niestety nie da się wszystkich zadowolić
Stary 2010-09-23, 18:48   #1778
malbie4
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
No i byłam... niestety Zapisałam się do pani Iwony na trwałą i nie jestem zadowolona... mało powiedziane, że nie jestem zadowolona, jestem ZAŁAMANA!
To co ta "fryzjerka" zrobiła mi na głowie, to przechodzi ludzkie pojęcie!
Podejrzewam, że jakbym sama wzięła się za trwała w domu, to lepiej by wyszło, a tak chciałam powierzyć to "specjalistce" i wyszłam na tym jak zabłocki na mydle
Tylko zniszczyła mi włosy, a miałam naturalne, długości do łopatek - długo je zapuszczałam
Teraz moje włosy wyglądają jak siano, są zniszczone - po prostu spaliła mi włosy - jak są mokre to rozciągają się jak guma
Od razu po "zabiegu" było widać, że coś jest nie tak, ale ta "fryzjerka" twierdziała, że po umyciu, jak wyschną bez użycia suszarki będzie ok i skasowała mnie na 90 zł.
Żałuję, że nie zrobiłam awantury i w ogóle zapłaciłam za to coś, bo to ona powinna mi zapłacić odszkodowanie.

Już na wejście zdziwiła się, że mam dużo włosów, a chcę robić trwałą. Zastanawiała się, czy wystarczy jej wałków i nie będzie musiała robić trwałej na 2 raty - wyobrażacie to sobie? Żeby w salonie, który oferuje trwałą na długich włosach nie było odpowiednich wałków?! To co, miałam swoje przynieść?
Po długiej konsternacji postanowiła zakręcić mi włosy na 2 średnice wałków, w wyniku czego mam na głowie siano o różnej fakturze - u góry baranek, u dołu rozwalone fale.
Mogła powiedzieć, że nie umie robić trwałej na długich włosach albo, że nie ma odpowiednich wałków i że się nie podejmuje, a nie zrobiła sobie poligon doświadczalny na mojej głowie!

Jeszcze zanim przystąpiła do nakręcania, rozmawiała ze swoją koleżanką po fachu i zachwycała się, jak to świetnie zrobiła komuśtam trwałą, a ja głupia uwierzyłam, zamiast stamtąd uciekać.
Po zrobieniu tej trwałej widocznie musiała się zorientować, że spieprzyła sprawę i próbowała uratować fryzurę poprzez cieniowanie - wycieniowała mi tak, że u góry mam włosy tak krótkie, że nawet nie można ich spiąć. Tylko nie wiem po jaką cholerę pytała się, czy ma robić trwałą na takiej długości jak jest - powiedziałam, że tak, ewentualnie tylko można podciać same końcówki, jeśli się rozdwajają... to mi na koniec połowe włosów ścięła
Żeby nie było, że mnie źle zrozumiała - przyniosłam ze sobą zdjęcie fryzury, jaką chciałam uzyskać!
ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM TEN SALON!!!
a w szczególności Iwonę!
Niestety za późno, bo po fakcie, znajoma, która chodzi do tego salonu, powiedziała mi, że trafiłam do najgorszej fryzjerki w tym zakładzie Ona nie tylko na trwałej, ale i na obcinaniu się nie zna - znajoma, jak u niej była, nie była zadowolona nawet ze zwykłego strzyżenia, to jak mogła mi zrobić dobrze trwałą
Powiedziała, że prawdopodobnie, jakbym poszła do Ani albo Doroty zamiast do Iwony, to tak by nie wyglądało.

Żeby nie było, że moje włosy nie nadają się do trwałej - robiłam trwałą parę lat temu w małym zakładzie fryzjerskim Welli na Nałkowskich obok magla i byłam baaardzo zadowolona - nie dość że fryzjerka zrobiła mi identyczną fryzurę, jak na zdjęciu, to jeszcze trwałą. Niestety nie pamiętałam ani jak wyglądała ta fryzjerka, ani jak się nazywała, więc postanowiłam, że pójdę do kogoś poleconego i bardziej "ekskluzywnego" salonu... czemu w cudzysłowie? - bo po pierwsze jakość świadczonych tam usług pozostawia wiele do życzenia, a po drugie, skoro mają już przy stanowiskach telewizorki, żeby klientki się nie nudziły, to mogli by sobie chociaż z nich kurz przetrzeć

jeśli mogę coś doradzić to tradycyjne zakwaszanie octem(najlepiej owocowym),do tego kompresy z maski mocno nawilżjącj(indola-repair).I przynajmniej raz w tygodniu na włosy olejek rycynowy na 30min,a następnie zmyć.Przynajmniej będą jakoś wyglądać
malbie4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 07:14   #1779
dzaga1989
Zakorzenienie

Dziewczyny, a może któraś z Was odwiedza jakiś osiedlowy salonik na Os.Prusa. Byłam dwa razy u w salonie 'Anna' na Brzeskiej i wyszło wszystko całkiem, całkiem, ale ostatnim razem skopała mi tam grzywkę i od tamtego czasu mam uraz do tego salonu. Może byłyście w tym salonie 'Look' na Ochockiego?
Stary 2010-09-24, 23:38   #1780
Kama_B
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez moniczkar_ Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie
Dobry fryzjer który potrafi dobrac kolor włosów
Kamil Loco na Fabrycznej

ja chodze na farbowanie moich pierwszych siwych i zawsze mam idealnie dobrany kolor pod moj naturalny, wiec tylko tym, co lubie przyznaje sie do farbowania. Ciecie tez rewelacyjne, nadany kształt fryzurze, długo sie utrzymuje.
Kama_B jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:30   #1781
hejYou
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Czy orientuje się któraś z was ile kosztuje strzyżenie włosów długich u P. Karola Brzyskiego ?

Ponawiam pytanie czy orientuje się któraś ? byłabym bardzo wdzięczna
Stary 2010-09-27, 09:23   #1782
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was czesała się w którymś z salonów na osiedlu Botanik (okolice Botanika)? Jeżeli ktoś się czesał to jak trwałość fryzury?
nie do końca odpowiem na Twoje pytanie - ale jest jeden salon na osiedlu Botanik, który mogę zdecydowanie odradzić
zakład w bloku za stokrotką, koło kiosku ruchu - jakieś 1,5 roku temu poparzyli mi tam głowę rozjaśniaczem i popalili włosy w trakcie robienia pasemek... od tamtej pory omijam ten salon szerokim łukiem...
do innych nie chodziłam

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:28   #1783
mufine
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
nie do końca odpowiem na Twoje pytanie - ale jest jeden salon na osiedlu Botanik, który mogę zdecydowanie odradzić
zakład w bloku za stokrotką, koło kiosku ruchu - jakieś 1,5 roku temu poparzyli mi tam głowę rozjaśniaczem i popalili włosy w trakcie robienia pasemek... od tamtej pory omijam ten salon szerokim łukiem...
do innych nie chodziłam
No właśnie też tam kiedyś byłam i popieram Twoją wypowiedź. A teraz na tym osiedlu jest chyba jeszcze z 5 salonów, ja zawsze chodzę do jednego i jestem zadowolona z balejaży i cięcia, ale potrzebuję sprawdzonej opinii na temat fryzur ślubnych, bo bym miała najbliżej
mufine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 09:25   #1784
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
No właśnie też tam kiedyś byłam i popieram Twoją wypowiedź. A teraz na tym osiedlu jest chyba jeszcze z 5 salonów, ja zawsze chodzę do jednego i jestem zadowolona z balejaży i cięcia, ale potrzebuję sprawdzonej opinii na temat fryzur ślubnych, bo bym miała najbliżej
no ja właśnie też miałam nadzieję, że poznam się bliżej z jakimś salonem w mojej okolicy, żebym nie musiała latać daleko - ostatnio chodziłam na Koncertową, ale zlikwidowali salon
ciekawa jest trochę tego nowego Coco, ale mam krótkie włosy i trochę unikam takich salonów ę-ą, bo w takich podliczają mnie wg cennika damskiego za tą samą fryzurę za która facet płaci połowę mniej...

Stary 2010-09-28, 13:59   #1785
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
no ja właśnie też miałam nadzieję, że poznam się bliżej z jakimś salonem w mojej okolicy, żebym nie musiała latać daleko - ostatnio chodziłam na Koncertową, ale zlikwidowali salon
ciekawa jest trochę tego nowego Coco, ale mam krótkie włosy i trochę unikam takich salonów ę-ą, bo w takich podliczają mnie wg cennika damskiego za tą samą fryzurę za która facet płaci połowę mniej...
Który salon zlikwidowali??
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:02   #1786
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Który salon zlikwidowali??
na koncertowej 9, w salonie natura i szyk - nie ma fryzjera, jest tylko salon kosmetyczny

Stary 2010-09-28, 14:06   #1787
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
na koncertowej 9, w salonie natura i szyk - nie ma fryzjera, jest tylko salon kosmetyczny
To jesli chodziłas do Z. to ona pracuje teraz w Villa Rosa
http://villarosa.lublin.pl/strona-glowna.html
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:26   #1788
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
To jesli chodziłas do Z. to ona pracuje teraz w Villa Rosa
http://villarosa.lublin.pl/strona-glowna.html
najlepsze, że nie wiem u kogo się ścinałam
to znaczy obie te panie ładnie mnie ścinały, ale nie mam pojęcia jak się nazywają - ale dzięki, to jest szansa, że jak tam pójdę to trafię na znajoma twarz

Stary 2010-09-30, 09:46   #1789
kamas81
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
najlepsze, że nie wiem u kogo się ścinałam
to znaczy obie te panie ładnie mnie ścinały, ale nie mam pojęcia jak się nazywają - ale dzięki, to jest szansa, że jak tam pójdę to trafię na znajoma twarz
kochani potrzebuję pomocy ... potrzebuję fryzjera ... chcę ściąć włosy i zmienić kolor... czy możecie mi pomóc... jestem zdesperowana...
kamas81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 12:53   #1790
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamas81 Pokaż wiadomość
kochani potrzebuję pomocy ... potrzebuję fryzjera ... chcę ściąć włosy i zmienić kolor... czy możecie mi pomóc... jestem zdesperowana...
poczytaj kilka stron wstecz, jest duzo rekomendowanych fryzjerów
Stary 2010-10-01, 12:08   #1791
maria24
Przyczajenie

JA OSTATNIO BYLEM U FRYZJERA PANA KONRADA NA SIKORSKIEGO 3 W STUDIO 69 , BYLY TOKO..POLECAM WSZYSTKIM .NAPRAWDE BARDZO BYLAM ZADOWOLONA Z WIZYTY SUPER MIE OSTRZYGL I POFARBOWALY . POLECAM WSZYSTKIMklask i:
maria24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:12   #1792
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Polecam p. Iwonę z Pierre. Wie co robi i ile to jest 2cm. Słucha, doradza, bierze pod uwagę sugestie klientki

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:15   #1793
innocencee
Zakorzenienie

GG do innocencee

Bo Pierre to w ogóle fajny jest mój ulubiony salon

teraz ostatnio coś ich zdradziłam chodząc do smf i też jestem zadowolona

innocencee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 14:03   #1794
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Moja pierwsza wizyta tam skończyła się załamaniem nerwowym
Ale u innej fryzjerki.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 17:28   #1795
mufine
Raczkowanie

Cytat:
Ja się z jednym zaprzyjaźniłam ale nie wiem czy fryzury ślubne w wykonaniu tych Pań są trwałę. A też jestem ciekawa tego nowego coco, tyle że zapuszcza aktualnie włosy bo niedawno ściełam.

A co do Pierra to byłam tam trzy razy w charakterze modela- raz u stażystki, dwa razy u dwóch różnych Pań fryzjerek. No i może dlatego, że tylko za 25 zł mnie ścinali to jakoś tak bez rewelacji odebrałam ten salon w zasadzie to tak jak każdy inny.
mufine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-03, 19:16   #1796
8mouse3
Rozeznanie

Czytałam ten wątek wcześniej i polecałam nie raz swoją fryzjerkę, a teraz mam pytanie czy ktoś ma godną polecenia fryzjerkę do cięcia długich włosów? Chcę moje długie, kręcone włosy ściąć tak do ucha i w związku z tym mam pytanko czy któraś z Was ma dobry zakład, który mi nie zepsuje fryzury. Nie wiem jak moja fryzjerka sobie z tym poradzi więc wolę chyba pójść do kogoś kto jest sprawdzony.
Z góry dziękuję.
Stary 2010-10-08, 06:37   #1797
Rotkohl
Zakorzenienie

Pytano sie wczesniej o salon Nicole na Medalionów, dlatego w koncu zdecydowałam sie go polecic. Ja zawsze maluje tam włosy i obcinam, wcześniej dziewczyny(fryzjerka i kosmetyczka) pracowały na Czechowie

W sumie troche offtop, ale kosmetyczka ma bardzo przystępne ceny mikrodermabrazjii, pilingów kawitacyjnych itp. , bo o to też sie tos pytał, ale nie moge znaleźć wątku

FRyzjerka nie robi trwałej ondulacji!
Rotkohl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 15:58   #1798
korzonek
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer - Lublin - Aneta

Szukam pani Anety która kilka lat temu pracowała na ul. Staszica u Łaniewskich. Może ktoś wie gdzie teraz pracuje?
korzonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 13:27   #1799
IceAngel
Przyczajenie

Hm, szkoda, że ktoś się aż tak sparzył na robieniu swojej trwałej.. Co do stylingu, to może i rzeczywiście delikatniejszy, ja właśnie chciałam wszystko, byle nie trwałą. Mam bardzo podatne włosy na kręcenie, jak je wyprostowałam kiedyś po tym, jak włosy mi u nasady rosną naturalne, od połowy kręcone, wyszłam na lodowisko- i masz Ci los! Skręciły się tak jak pierwszego dnia w salonie miałam! Także dziewczyny, które maja podatne włosy- spokojnie mogą robić styling, trzyma nawet o wiele dłużej, niż 3mce, u mnie trzymało ponad pół roku. I robiłam na Bursztynowej, salonu Chołoty, u p.Magdy, co też pisałam wcześniej. Ale na cięcia już tam nie chodzę, zawiodłam się, jak mnie obcięto tak jakbym miała jakieś 6 lat :/ W końcu zrozumiałam, jak polecałam mojej sis i kumpeli te babkę- że one na serio z niej nie były zadowolone.. No to poszłam do Hair Line, do p.Marcina, ludzie, powiem wam jedno, ścinałam włosy w lipcu- i do tej pory słyszę, że mam bardzo ładne ścięcie włosów, jestem taka zadowolona, wyglądam w końcu jak człowiek i do tego bardzo seksownie Ale na początku p.Marcin obciął za dużo, dopiero po miesiącu byłam zadowolona bardzo ze swojej fryzury. Teraz też chcę iść na cięcie, ale nie radykalne, zapuszczam włosy, no i znam technikę p.Marcina, dużo ścina, ale dobrze, czy się ponownie zdecyduję..? A w Hair Line dobrze farbują? Nie za bardzo lubię eksperymentować no i włosów niszczyć nie chcę.. Raz farbowałam, ale to na potrzeby występu na scenie, teraz mam odrosty, których aż tak nie widać, ale nie czuję się komfortowo. Wszyscy mówią, że bardzo ładnie mam dobrany kolor, ale co z tego, jak ciągłe farbowanie niszczy włosy.. No i po 2 tyg mam odrosty, więc nie wiem co robić. Przywiązałam się do tego lekko rudawego kolorku, ale żeby ciągle farbować.. Nie na moje siły. Więc w Hair Line można powierzyć farbowanie włosków na naturalny kolor?

Edytowane przez IceAngel
Czas edycji: 2010-10-11 o 13:31
IceAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 14:15   #1800
VanillaCafe
Wtajemniczenie

Dziewczyny już miałam wybierać się do Hair Line do Marcina, ale teraz się boję, że za dużo ścina. IceAngel a mówiłaś mu dokładnie ile chcesz żeby obciął?
VanillaCafe jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości