Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-23, 12:36   #1831
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny może macie jakieś opinie o salonie Anna na Czechowie, ulica Zywnego 10? Prosze o odpowiedzi
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 16:32   #1832
trzydziescidwa
Zakorzenienie

dziewczyny "od Grzesia S.", gdzie teraz ścinacie włosy, odkąd on wyjechał? a może któraś z was odwiedziła go w Warszawie? ja byłam dwa razy u Marcina z hairline, nie jest najgorzej, ale to jednak nie "TO". Mam kręcone włosy i potrzebuję kogoś, kto potrafi robić te różne sztuczki, jak jakieś cieniowanie od spodu, bo za szybko moje włosy nabierają objętości po ścięciu.. nikt oprócz Grzegorza, z fryzjerów których dotychczas odwiedziłam tak dobrze jak on ścinać nie potrafił Mam przyjaciółkę w Warszawie, więc przy okazji, jak ją odwiedzam, mogłabym się do niego wybrać, ale warszawskie ceny pewnie są masakryczne...
trzydziescidwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:49   #1833
Magda_
Raczkowanie

To ja podzielę się swoimi ostatnimi doświadczeniami. Byłam w lipcu Hair Line, wybrałam pod wpływem opinii wizażanek, u p. Agnieszki. Chciałam asymetryczną fryzurę. Byłam bardzo zadowolona. Rzadko po wyjściu od fryzjera jestem zadowolona, a tu taka miła niespodzianka. Najważniejsze jednak dla mnie jest to, że włosy odrastając układają się naprawdę świetnie! Takie fryzury dość szybko tracą kształt, deformują się i spotykałam się z ładna fryzura, która po krótkim czasie wyglądała nieciekawie. Kusicie jeszcze Marcinem. Moje włosy teraz potrzebują znów wizyty u fryzjera, ale chciałam zrobić headlines. Jesli ktoś robił gdzieś, oprócz salonu anna na bursztynowej to proszę o opinie.
Magda_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 20:15   #1834
OpiumGirl
Przyczajenie

No i zamowilam ten kupon z Gropounu dzwonilam do Studia Wizazu na Zana chyba w czwartek bo z tym kuponem trzeba sie tydzien wczesniej zapisac. Wizyte mialam na sobote 30.10 a tu dzisiaj dzwoni i mi mowi ze "z przyczyn technicznych" musza przelozyc moja wizyte!! I tylko od pon-piatku do 16 moge sie umowic. No jak mnie wko...li za przeproszeniem!! Wszystkie najbardziej oblegane godz zostawili klientom ktorzy im wiecej zaplaca. bez komentarza..........
OpiumGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 06:03   #1835
Diamante
Raczkowanie

GG do Diamante

Cytat:
Napisane przez OpiumGirl Pokaż wiadomość
No i zamowilam ten kupon z Gropounu dzwonilam do Studia Wizazu na Zana chyba w czwartek bo z tym kuponem trzeba sie tydzien wczesniej zapisac. Wizyte mialam na sobote 30.10 a tu dzisiaj dzwoni i mi mowi ze "z przyczyn technicznych" musza przelozyc moja wizyte!! I tylko od pon-piatku do 16 moge sie umowic. No jak mnie wko...li za przeproszeniem!! Wszystkie najbardziej oblegane godz zostawili klientom ktorzy im wiecej zaplaca. bez komentarza..........
ładną reklamę sobie robią... A ciekawe jak ktoś pracuje... Ma brać wolne? Brak słów... Ale daj znać jak już Ci zrobią na głowie Twoją wymarzoną fryzurkę. Podziel się z nami opinią
Diamante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 00:32   #1836
kamkam
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
dziewczyny "od Grzesia S.", gdzie teraz ścinacie włosy, odkąd on wyjechał? a może któraś z was odwiedziła go w Warszawie? ja byłam dwa razy u Marcina z hairline, nie jest najgorzej, ale to jednak nie "TO". Mam kręcone włosy i potrzebuję kogoś, kto potrafi robić te różne sztuczki, jak jakieś cieniowanie od spodu, bo za szybko moje włosy nabierają objętości po ścięciu.. nikt oprócz Grzegorza, z fryzjerów których dotychczas odwiedziłam tak dobrze jak on ścinać nie potrafił Mam przyjaciółkę w Warszawie, więc przy okazji, jak ją odwiedzam, mogłabym się do niego wybrać, ale warszawskie ceny pewnie są masakryczne...
Się podłączam do pytania

Choć ostatnio, dałabym sobie rękę obciąć, że widziałam go w Leclercu...ale zanim się zorientowałam, że to może być on, rozpłynął się w powietrzu (cel: dopaść i dorwać warszawską wizytówkę nie został zatem osiągnięty;/)
kamkam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 16:38   #1837
Daisy_80
Raczkowanie

A ja poszłam do mojej ulubionej fryzjerki (z reala - Wiola) i przepięknie poprawiła mi włosy po panu Marcinie z hairline
Pan Marcin obciął ok, ale za mocno wycieniował (zostawiając za długie włosy), i wyglądały jakby było ich połowę mniej niż w rzeczywistości.
Teraz sobie obcięłam te wygryzione kosmyki i znowu mam grubaśne włosy

Daisy_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-31, 07:58   #1838
OpiumGirl
Przyczajenie

Bylam wczoraj w Lorealu Obcinala mnie Monika.Mega sympatyczna dziewczyna a przedewszystkim zna sie na tym co robi;] Jestem baaaardzo zadowolona i chociaz nie maja tanio to oplaca sie tam pojsc a przyjeli mnie tak jak sie zapisalam wczesniej bo jak to stwierdzili "kolezanka jest nie zoorientowana" i juz nie mieli wyboru;P
OpiumGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 15:38   #1839
gasolina84
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trzydziescidwa Pokaż wiadomość
Odkąd ścinał mnie Grzegorz w styczniu tak do tej pory nie byłam jeszcze u fryzjera. Po Nowym Roku chcę się wybrać do wawy na ścinanie do p. Marylki z Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej, podobno kobiety wie jak obcinać kręcone włosy, polecało ją kilka osób na wątku dla kręconowłosych

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 16:54   #1840
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Po Nowym Roku chcę się wybrać do wawy na ścinanie do p. Marylki z Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej, podobno kobiety wie jak obcinać kręcone włosy, polecało ją kilka osób na wątku dla kręconowłosych
no to pokażesz się potem
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 21:54   #1841
IceAngel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Daisy_80 Pokaż wiadomość
A ja poszłam do mojej ulubionej fryzjerki (z reala - Wiola) i przepięknie poprawiła mi włosy po panu Marcinie z hairline
Pan Marcin obciął ok, ale za mocno wycieniował (zostawiając za długie włosy), i wyglądały jakby było ich połowę mniej niż w rzeczywistości.
Teraz sobie obcięłam te wygryzione kosmyki i znowu mam grubaśne włosy
No właśnie! I oto mi chodziło! Że pan Marcin dobrze obcina, ale za dużo cieniuje, ale i tak jest bardzo dobrym fryzjerem, bo fryzura sie długo utrzymuje. Po prostu mu powiem, że chce by mniej ścieniował i więcej włosów zostawił Bo muszę jak najszybciej zapuścić długie włoski, w czwartek się zapisałam do Hair Line do niego na koloryzację i cięcie. Chcę wrócić do naturalnego kolorku włosów i więcej nie farbować, bo i tak mam ładny błyszczący naturalny kolor Mam nadzieję, że nie będzie widać odrostów, jak włosy zaczną rosnąć..
IceAngel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:25   #1842
eLejna
Przyczajenie

Ja byłam ostatnio u Pana Marcina na cieniowaniu. Muszę przyznać, że bardzo mi się podobało. Nie obciął ani za mało ani za dużo. Powiedziałam, że chce zapuścić włosy i wycieniował mi idealnie tak jak chciałam i włosy faktycznie bardzo ładnie się układają. Także ja polecam

,,Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?''
— Albert Einstein

SCHUDNĄĆ! SCHUDNĄĆ! SCHUDNĄĆ!

01.01.2015- 68kg ---> 30.03.2015- 60kg
eLejna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 13:51   #1843
Bellacosa
Przyczajenie

Dot.: fryzjer - LUBLIN

salon anna na bursztynowej hmmm. Jeśli chodzi o cieniowanie dłuższych włosów-nie polecam bo zle mnie obcieła ta szczuplejsza Pani ale koleanka chodzi na malowanie odrostów i jest zadowolona, w sumie tanio scieła bo za 35zł ale troche lipa.
A teraz poproszę o radę:
Mój naturalny kolor włosów to kasztan,nigdy nie używałam farby tylko ze 3 razy szampony koloryzującego, ostatnio korci mnie by pofarbowac wlosy na rudy odcień, czy jest możliwe uzyskanie takiego koloru bez wczesniejszego rozjasniania włosów i ewentualnie który fryzjer mogłby tego dokonać>?
Poniżej zdjęcia ukazujące efekt jaki chciala bym uzyskać.

Edytowane przez Bellacosa
Czas edycji: 2010-11-04 o 15:30
Bellacosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 08:26   #1845
dottoressa
Zakorzenienie

dziewczyny, szukam dobrego fryzjera. mam już dosyć tego partactwa i fuszerki- ostatnio poprosiłam fryzjerkę o wycieniowanie włosów to zrobiła mi jakieś kanciaste schody zależy mi na tym, żeby nie było drogo - cięcie do 50 zł
no i żeby się człowiek znał na rzeczy...

ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 18:40   #1846
Shade666
Raczkowanie

Byłam w Nicole - grzech główny : ZA KRÓTKO :P Ale poza tym ok.

Byłam w Gabrielu na Lipowej i ujmę to tak. Farbowanie po prostu cud, miód i orzeszki, natomiast poszłam tylko raz obciąć grzywkę. Poprosiłam na skos jakoś dziwnie wierząc, że przecież kobieta widzi, że mam dość kanciastą twarz i to musi być długa asymetria.
Efekt macie w załączniku. Pierwszy raz płakałam po powrocie od fryzjera...
Farbowanie - tak. Cięcie - ABSOLUTNIE.

W B&K w Plazie był mój eks i ciął go tam taki młody facet. Nie wiem jak się nazywa, ale wyczarował mu na głowie takie cudo że mhrraaauuu. Macie może jakieś doświadczenia z tym fryzjerem ? Bo po tym co zobaczyłam chciałabym isć, ale drogo sobie liczą a ja nie wiem czy dziewczynę obetnie tak samo dobrze.

Pod blokiem na Pielgrzymiej otworzyło się jakieś studio fryzjerskie. W przeciwieństwie do większości fryzjerek - tamtejsze mają naprawdę ładne, zdrowe, pięknie scięte i pofarbowane włosy. Tylko czy innym też tak tną ? Ktoś sprawdzał ?Ceny zachęcają Za moje półdługie z farbowaniem wyszłoby 120-150zł (u każdego jest tyle dopóki nie przekonają się, że one są naprawdę gęste i trzeba zużyć duuużo farby .

Edytowane przez Shade666
Czas edycji: 2010-11-09 o 18:46
Shade666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 19:30   #1847
bibaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Darinka8 Pokaż wiadomość
POLECAM!.Salon Nicole Fariani,Czuby,ul.Jutrzenk i 10.Byłam tam dzisiaj zrobić próbną fryzurkę ślubnąSUPER!.Jestem zachwycona,mimo że nie było tanio.Właścicielka,która mnie czesała jest chyba najprawdziwszą WłoszkąŚmiesznie mówi po Polsku.Uczesała mnie fantastycznie!.Całkiem zmieniła mój wygląd.Mojemu chłopakowi szczęka opadłaPzdr.
muszę cie rozczarować koleżanko, niestety fryzjerka nie jest włoszką, powiem więcej, bliżej nam jest do rodowitych włochów niż tej fryzjerce.
możesz sobie sprawdzić kto jest właścicielem domeny nicolefariani.pl w bazie whois na stronie http://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl Przykro tylko, że ktoś z bliskiego wschodu podszywa się pod włoszkę i stara się robić karierę. Najważniejsze, że byłaś zadowolona z fryzury.
bibaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:34   #1848
VVerr
BAN stały

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wam koleżanki malutki salonik mojej ulubionej fryzjerki Krysi na ul. Bocianiej 1/7. Ma genialne podejście do klientki. Doradzi w jakim kolorze, jakiej fryzurze będzie Ci najlepiej. To jeden z + następny jest taki, że jest tania. Jak raz się tam pójdzie uwierzcie zechcecie wrócić Swojska atmosfera Z jej usług korzystam ja, siostra, mama i teściowa Gorąco polecam
VVerr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 15:40   #1849
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez VVerr Pokaż wiadomość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić Wam koleżanki malutki salonik mojej ulubionej fryzjerki Krysi na ul. Bocianiej 1/7. Ma genialne podejście do klientki. Doradzi w jakim kolorze, jakiej fryzurze będzie Ci najlepiej. To jeden z + następny jest taki, że jest tania. Jak raz się tam pójdzie uwierzcie zechcecie wrócić Swojska atmosfera Z jej usług korzystam ja, siostra, mama i teściowa Gorąco polecam
a ile za strzyżenie?
Stary 2010-11-14, 15:47   #1850
VVerr
BAN stały

za strzyżenie ok 20-30 zł
VVerr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:44   #1851
yasm
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

cześć dziewczyny ja również po waszej lekkiej namowie byłam u p. Agnieszki w Heir Line i naprawde dzięki serdeczne za doradzenie tak fantastycznej fryzjerki nie skomentuje co miałam wcześniej na głowie i jak bardzo zniszczone włosy p. Agnieszka doradziła jak mam je ratować ścieła tak aby fryzurka miała ręce i nogi i kazała zapuszczać włoski abym wkońcu miała na głowie taką ilość włosów jaką mam w rzeczywistości bo po uprzedniej fryzjerce to byłam prawie łysa tak super cieniowała
yasm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:18   #1852
bojkka
Rozeznanie

Po zachwytach nad HairLine postanowilam to sprawdzic i też byłam u Agnieszki kilka dni temu,Równiez jestem bardzo zadowolona, Gdyby nie Wizażanki chyba nigdy bym tam nie trafiła. i cena przystępna!
Stary 2010-11-17, 11:46   #1853
khem
Raczkowanie

Question Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez monia290 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o styling to polecam panią Anię Prystupę z salonu Akademia Piękna na PKP (...)

A czy ktos wie gdzie TERAZ Pani Ania przyjmuje?
W Akademii Piekna Pani Ania juz nie pracuje, a dowiedziałam się, że przyjmuje "gdzies na ul. Sawy".
Czy orientujecie się gdzie dokładnie przyjmuje?

Pozdrawiam,
Khem
khem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:27   #1854
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Dziewczyny tyle tu czytam peanów o Marcinie z Hair Line i powiem wam że muszę trochę tą reputację zepsuć. Byłam u niego jakieś 4 miesiące temu zachęcona dobrymi opiniami o nim na wizażu i bardzo się rozczarowałam :/ spodziewałam się czegoś wow i po wyjściu od niego tak było ale już następnego dnia gdy umyłam i sama układałam włosy wow diabli wzięli. Nie mówię że wyszła na głowie masakra ale włosy kiepsko się układały i teraz choć mam fatalne to boję się znów iść do fryzjera, bo skoro polecany kiepsko mnie obciął to co będzie z tymi mniej znanymi :/

Edit: zaryzykuję znacie jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach Zana lub Willowej?

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-11-17 o 20:28
Anetuniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 08:49   #1855
Shade666
Raczkowanie

A ja będę miała porównanie damsko-męskie, bo zapisałam się na cięcie w sobotę do Marcina, a tydzień później w piątek do niego jest mój ex umówiony. Jako że to dla niego prezent na urodziny to jeszcze nie wiem czy wybierze sobie cięcie czy ułożenie na imprezę, na którą potem idziemy. Tak czy tak, jeśli nie padnie mi bateria w aparacie, to zrobie sobie zdjęcie przed i po oraz dołączę zdjecie fryzurki, którą chcę mieć. Nie jest skomplikowana, właściwie samo cieniowanie, więc mam nadzieję, że nie uda się jej zepsuć A ex przed i po pokażę, jak wyrazi zgodę
Shade666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 09:56   #1856
aquamaryna
Przyczajenie

Dziewczyny! Czy znacie godnego polecenia fryzjera w okolicach centrum, u ktorego za sciecie ( z dosc dlugich, teraz chce do polowy szyi) zaplace do ok. 40 zl?
Piszecie, ze slawny hair lane ma przystepne ceny. Co to znaczy? ;D
baaardzo prosze o rade ;*
aquamaryna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 10:00   #1857
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aquamaryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Czy znacie godnego polecenia fryzjera w okolicach centrum, u ktorego za sciecie ( z dosc dlugich, teraz chce do polowy szyi) zaplace do ok. 40 zl?
Piszecie, ze slawny hair lane ma przystepne ceny. Co to znaczy? ;D
baaardzo prosze o rade ;*
55 zł za strzyzenie damskie.
Stary 2010-11-19, 10:11   #1858
Anetuniaa
Wtajemniczenie

Dziewczyny poszłam na spontan i zapisałam się do Coco widziałam że kilka osób tu o ten salon pytało. Mam blisko z domu więc pomyślałam że a nuż się sprawdzi i będę miała blisko do fryzjera. Idę w sobotę potem napisze co i jak jeśli będą chętne takiej informacji.
Stary 2010-11-19, 10:40   #1859
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszłam na spontan i zapisałam się do Coco widziałam że kilka osób tu o ten salon pytało. Mam blisko z domu więc pomyślałam że a nuż się sprawdzi i będę miała blisko do fryzjera. Idę w sobotę potem napisze co i jak jeśli będą chętne takiej informacji.
no to napisz koniecznie, bo ja tez mam tam blisko, co prawda mam krótkie włosy i z fryzurą nie poszaleję, ale dobrze mieć wiedzę

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 13:27   #1860
kami5
Raczkowanie

Hej. Czy robiłyście balejaż w hair line? U kogo byłyście? Ja mam ten problem że wychodzi mi żóltawy odcień i nie podoba mi się to? Chciałabym to zmienić. Długo szukałam fryzjera. Do tej pory chodziłam do p. Edyty ze spokojnej ale ostatnio nie jestem zadowolona ani ze strzyżenia ani z kolory. Ta żółć jest okropna. Będę wdzięczna za odp
kami5 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości