Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-22, 15:06   #1921
gasolina84
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer - Lublin

ile kosztuje strzyżenie w Hair Line?? bo coś ich stronka nie może mi się otworzyć

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:08   #1922
Celestia
Zakorzenienie

55zł Gasolinko
Celestia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 16:59   #1923
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
ile kosztuje strzyżenie w Hair Line?? bo coś ich stronka nie może mi się otworzyć
60zł
praline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 17:09   #1924
Celestia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
60zł
A niech ich, podwyższyli ?
Stary 2011-01-22, 20:19   #1925
praline
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
A niech ich, podwyższyli ?
Si. Wszystko leci w górę...szkoda, że nie zarobki
praline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 14:53   #1926
mrowka2801
Przyczajenie

GG do mrowka2801

dziewczyny a była może któraś z Was na dekoloryzacji włosów w Locco na narutowicza i może podzielić się opinią ??
Stary 2011-01-27, 09:36   #1927
bianka824
Przyczajenie

cześć , poszukuję dobrego fryzjera do uczesania fryzury ślubnej. Kogo polecacie? Nie jestem z Lublina więc zupelnie nie orientuję się gdzie iść żeby potem się nie denerować. byłoby również świetnie gdybyscie zasugerowały jakąś makijażystkę serdecznie dziękuję
bianka824 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:53   #1928
8mouse3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bianka824 Pokaż wiadomość
cześć , poszukuję dobrego fryzjera do uczesania fryzury ślubnej. Kogo polecacie? Nie jestem z Lublina więc zupelnie nie orientuję się gdzie iść żeby potem się nie denerować. byłoby również świetnie gdybyscie zasugerowały jakąś makijażystkę serdecznie dziękuję
Proponuje wejść na wątek ślubny, lubelski, tam dziewczyny rozpisują sie o fryzjerach i makijażach
Stary 2011-01-27, 13:24   #1929
andzia_b
Przyczajenie

Cytat:
Wizażystka która malowała mnie na ślub to ELIZA dojeżdża do domu i jest niedroga jak na tego typu usługę (ja zapłaciłam 100zł) Znajdziesz ją w internecie. Czesałam się w salonie Łaniewscy na ul. turystycznej (w leclerku nad apteką). Byłam bardzo zadowolona
andzia_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 15:07   #1930
kffiatusheq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez andzia_b Pokaż wiadomość
Wizażystka która malowała mnie na ślub to ELIZA dojeżdża do domu i jest niedroga jak na tego typu usługę (ja zapłaciłam 100zł) Znajdziesz ją w internecie. Czesałam się w salonie Łaniewscy na ul. turystycznej (w leclerku nad apteką). Byłam bardzo zadowolona
100 zł za makijaż ślubny to normalna cena.
kffiatusheq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:02   #1931
8mouse3
Rozeznanie

dokładnie- 100zł w domu to normalna cena, Poza tym chyba większość wizażystek teraz dojeżdza do klientki w dniu ślubu.
Stary 2011-01-28, 12:52   #1932
andzia_b
Przyczajenie

No to rzeczywiście musi tak być Chociaż znam osoby które płaciły po 70-80 zł za makijaż ślubny.
andzia_b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:53   #1933
kama82
Raczkowanie

Jeśli chodzi o makijaż ślubny to serdecznie polecam Panią Olę Szymanek.Makijaż który wykonała mi na mój ślub był cudowny i przede wszystkim trwały.A czesałam się w tym samym miejscu w Grand Hotelu u Pani Ireny,polecam również,pełne wyczucie smaku i nie trzeba się obawiać że wyjdziemy na głowie z jakimiś koko-lokami
kama82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 19:03   #1934
kffiatusheq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kama82 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o makijaż ślubny to serdecznie polecam Panią Olę Szymanek.Makijaż który wykonała mi na mój ślub był cudowny i przede wszystkim trwały.A czesałam się w tym samym miejscu w Grand Hotelu u Pani Ireny,polecam również,pełne wyczucie smaku i nie trzeba się obawiać że wyjdziemy na głowie z jakimiś koko-lokami
kama82 dokładnie taki "skład" umówiłam dla siebie w ten dzień, dzięki za info ))
Stary 2011-02-01, 14:11   #1935
kasiulkasp
Raczkowanie

ja się podłączam do pytań o dekoloryzację, przeszukałam wątek znalazłam 2 polecane salony Avangarda na Głębokiej i Fabryka Urody na Jana Sawy - byłyście w którymś jak wrażenia, mam brąz naturalny a chciałabym blond na wiosnę - nie sądziłam że kiedykolwiek się zdecyduję, ale na ślub siostry chcę zrobić trochę wcześniej żeby w razie czego jeszcze coś uratować

kasiulkasp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:31   #1936
margo8325
Przyczajenie

witam:r oza: ,
Przeczytałam cały wątek szukałam intensywnie dobrego fryzjera w Lublinie, bo moje włosy wołają o pomstę do nieba mam już ciemnie odrosty 5cm a pozostałe włosy jaśniutkie moje poszukiwania trwały tydzień i spaliły na panewce. ehhhhhhhh wyczytałam na forum że hair line jest godny polecenia oczywiście tam się udałam, ale jak usłyszałam cene o mało niezemdlałam.Moje włosy są cienkie, za ramiona i za samo farbowanie miła pani powiedziała 200 zł bez strzyżenia szok niestety mój budżet nie przetrzymały by tego i zrezygnowałam trudno.Na sobotę zapisałam sie na ul głeboką do professional do pani Magdy wójcik macie dziewczyny jakieś doświadczenia z tym salonem fryzjerskim ?a jeszcze dodam że wczesniej chodziłam do łysola i dziewczyna która tam pracuje świetnie ścina bardzo miła ale mają niezbyt dobre farby dwa razy byłam na farbowanie i ścinanie . na początku fajny efekt, ale niestety bardzo szybko wymyło mi farbę miałam jasny blond i za każdym razem przyciemniałam do bardzo ciemnego blondu. Po miesiącu mycia głowy wracałam ponownie do blondu wiec polecam w łysolu wyłącznie ścinanie . Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie o professional i panią Magdę wójcik bardzo mi zależy
margo8325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:31   #1937
moniczkar_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
WIZAZYSTKA:Marta Banch
FRYZJER:Magda z loczkami(Anna Chołota),Karol Brzyski lub P.Irena-oboje z salonu za Grand Hotelem

Edytowane przez moniczkar_
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:46
moniczkar_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 15:54   #1938
kama82
Raczkowanie

Ja jak już wczesniej pisałam polecam Panią Olę Szymanek i Panią Irenę która pracuje z Karolem Brzyskim.Z takiego składu napewno będziecie zadowolone.
A macie może jakieś swoje typy jeśli chodz o salon Pierre?Nigdy tam nie byłam a miałabym ochotę skorzystać z ich usług chociaż ceny mają trochę wysokie.Warto tam się wybrać?
kama82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:07   #1939
margo8325
Przyczajenie

Cześć dziewczyny
Zdaje relacje o salonie professional na głębokiej cóż okazało się ku mojemu zdziwieniu,że pani Magda wójcik nie farbuje tylko ścina włosy, a do farbowania ma młodą dziewczynę w każdym razie tak mi powiedziała. Nie wiem czy to prawda czy porostu nie miała czasu, bo jak przyszłam to zajmowała się inną panią. Tydzień temu z młodą panną rozmawiałam badając salon fryzjerski, czyli cenę jakie produkty salon używa, co będzie robić i dziewczyna tak jak by nie wiedziała o czym mówi to jest moja oczywiście subiektywna ocena i nie byłam zainteresowana farbowaniem i ścinaniem w jej wykonaniu tym bardziej, że moja koleżanka poleciła mi właśnie panią wójcik. Jak sie zapisywałam u pani magdy wójcik nie poinformowała mnie że farbować bedzie inna osoba. święcie byłam przekonana że ona zajmnie się koloryzacją i ścinaniem. Podziękowałam i cóż zrezygnowałam pani Magda nie była z tego zadowolona i odburknęła coś pod nosem .Oczywiście ja nie wiem jak tamta dziewczyna farbuje ale nie chciałam ryzykować po tym jak z nią rozmawiałam i wydawać 15o zł nadaremno, wiec ja się na pewno już tam nie wybiorę ale może ktoś będzie miał inne zdanie
Kama82 byłam 2 razy w życiu w Pierre miałam większy zasób gotówki polecam salon ja byłam chyba u Łukasza, ale to było bardzo dawno w każdym razie byłam zadowolona. ehhhhhhhhh moje poszukiwania fryzjera znów rozpoczęte
margo8325 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 14:15   #1940
kaysha
Przyczajenie

Witam
Po wypowiedzi margo skojarzyłam salon professional na głębokiej. Bylam tam w ubiegłym roku i nie wyszłam zadowolona. Bylo dokładnie tak jak opisała moja poprzedniczka. Farbę nakładała młoda dziewczyna a cięcie, z tego co wywnioskowałam szefowa. Z koloryzacji nie byłam zadowolona - balejaż wyszedł byle jaki, cięcie było jeszcze gorsze Odniosłam wrażenie, że ten salon odwiedzają stałe klientki - starsze panie z trwałymi na odświerzenie fryzury. To była moja pierwsza i ostatnie wizyta w professionalu. Odwiedziłam też kameleona w Jednynce na Łopacińskiego - z tamtąd wyszłam zupełnie zrozpaczona - z ładnej fryzury pani Karolina zrobiła takie krótkie niewiadomo co .
Jedyna fryzjerka, która czarowala na włosach to pani Małgosia z z Quality na romanowskiego. Nie wiem czy jeszcze tam pracuje, ale byłam z niej mega zadowolona i bardzo załuję że skusiłam się na inne. Jeśli się uda to na pewno do niej wrócę, bo taka fryzjerka to skarb
kaysha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:39   #1941
lara244
Przyczajenie

Witam wszystkie poszukujące dobrego fryzjera i makijażystki na ślub. Może, którąś z Was malowała p. Eliza Wawryniuk, bo mam zamiar właśnie do niej się zapisać na makijaż ślubny?Mam jeszcze dwa pytania - gdzie robią fajne, nowoczesne fryzury ślubne??I czy któraś z Was czesała się u Karolu Brzyskiego lub u p. Ireny?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za podpowiedzi.
lara244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:29   #1942
kffiatusheq
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lara244 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie poszukujące dobrego fryzjera i makijażystki na ślub. Może, którąś z Was malowała p. Eliza Wawryniuk, bo mam zamiar właśnie do niej się zapisać na makijaż ślubny?Mam jeszcze dwa pytania - gdzie robią fajne, nowoczesne fryzury ślubne??I czy któraś z Was czesała się u Karolu Brzyskiego lub u p. Ireny?? Proszę o pomoc i z góry dziękuję za podpowiedzi.
Eliza Wawryniuk maluje ładnie - malowała moją koleżankę na ślub i plener.
Co do reszty pytań to masz odpowiedź kilka postów wcześniej.
Stary 2011-02-07, 08:00   #1943
majka20052
Raczkowanie

A macie dziewczyny namiary na ten salon Quality na Romanowskiego?
Bo nie mogę znależć nic w necie...
I ewentualnie jakie są mniej więcej ceny...

Edytowane przez majka20052
Czas edycji: 2011-02-07 o 08:03
majka20052 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:07   #1944
lara244
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Eliza Wawryniuk maluje ładnie - malowała moją koleżankę na ślub i plener.
Co do reszty pytań to masz odpowiedź kilka postów wcześniej.
Dzięki za informacje A co sądzicie na temat salonu Łaniewscy na ul. Turystycznej??Bo mam mały dylemat - gdzie się uczesać na ślub u K.Brzyckiego czy w salonie Łaniewscy??Proszę Was o jakieś podpowiedzi
lara244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:55   #1945
Monika 138
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mufine Pokaż wiadomość
No właśnie też tam kiedyś byłam i popieram Twoją wypowiedź. A teraz na tym osiedlu jest chyba jeszcze z 5 salonów, ja zawsze chodzę do jednego i jestem zadowolona z balejaży i cięcia, ale potrzebuję sprawdzonej opinii na temat fryzur ślubnych, bo bym miała najbliżej
mufine jeśli chodzi o fryzurę ślubną to ja polecam salon na sławinkowskiej 4. Ja tam się czesałam i byłam zadowolona. Fryzura była trwała i się nie rozpadała. Wyglądała też bardzo ładnie. Ja byłam zadowolona ale jak widać na tym forum nie każdemu odpowiada ten sam fryzjer
Monika 138 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 05:22   #1946
kaysha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
A macie dziewczyny namiary na ten salon Quality na Romanowskiego?
Bo nie mogę znależć nic w necie...
I ewentualnie jakie są mniej więcej ceny...

Ceny takie jak w większości salonów - za zcięcie z balejażem płaciłam 170.
kaysha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 06:58   #1947
majka20052
Raczkowanie

Dzieki Kaysha
Stary 2011-02-08, 23:16   #1948
moniczkar_
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez lara244 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje A co sądzicie na temat salonu Łaniewscy na ul. Turystycznej??Bo mam mały dylemat - gdzie się uczesać na ślub u K.Brzyckiego czy w salonie Łaniewscy??Proszę Was o jakieś podpowiedzi
Czesałam się kiedyś u Łaniewskich na Turystycznej na studniówkę ...TRAGEDIA ....nigdy w życiu nie miałam tak strasznej fryzury ...Pani powiedziała mi że troszkę podetnie końcówki żeby nie wystawały zniszczone a tak mi obciela ze nie dalo sie nic upiąć, w koncu je wyprostowala i poszlam z kluchami ... odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam !!!!!
moniczkar_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:52   #1949
fruzik83
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
kama82 dokładnie taki "skład" umówiłam dla siebie w ten dzień, dzięki za info ))
Ja również zarezerwowałam sobie Panią Irenę i Olę. Nie korzystałam jeszcze z usług tego salonu - pokierowałam się Waszymi opiniami i mam nadzieję, że będzie dobrze
fruzik83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 14:22   #1950
Celestia
Zakorzenienie

Ja byłam wczoraj w Hair Line u Pani Agnieszki i kolejny raz jestem zadowolona przemiła, pogada, zrobi jak trzeba. Wszystko było tak, jak chciałam.
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości