Fryzjer - Lublin - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-24, 18:43   #2101
lady ice
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer - Lublin

hej...wlasnie bylam w hairlinie...mowcie sobie co chcecie ze reklama itp ale sa naprawde dobrzy tzn p.Agnieszka.......zmienia lam kolor-z brazu na blond..rewelacja!.....mia lalm nieziemskie obawy bo dlugo szukalam odpowiedniego fryzjera ( to powazny zabieg) i wiecie ze mialalm uciekac ;p oprocz mnie i fryzjerek niebylo nikogo!!!jedna jakas osoba sie pzrewinela.....ale nie zaluje siedzialam ponad 4 godziny...zaplacilam 345 zl....przy dlugich wlosach!wiec farbowanie moge polecic w 100%mialam robione na richannesse ...w sumie wszystko na lorealu..ale scinanie:///niekoniecznie.....no...je sli ktos lubi pazurki w formie schodow:///...........
lady ice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 20:17   #2102
cziki
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lady ice Pokaż wiadomość
hej...wlasnie bylam w hairlinie...mowcie sobie co chcecie ze reklama itp ale sa naprawde dobrzy tzn p.Agnieszka.......zmienia lam kolor-z brazu na blond..rewelacja!.....mia lalm nieziemskie obawy bo dlugo szukalam odpowiedniego fryzjera ( to powazny zabieg) i wiecie ze mialalm uciekac ;p oprocz mnie i fryzjerek niebylo nikogo!!!jedna jakas osoba sie pzrewinela.....ale nie zaluje siedzialam ponad 4 godziny...zaplacilam 345 zl....przy dlugich wlosach!wiec farbowanie moge polecic w 100%mialam robione na richannesse ...w sumie wszystko na lorealu..ale scinanie:///niekoniecznie.....no...je sli ktos lubi pazurki w formie schodow:///...........
345 zł :O lol
cziki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 22:42   #2103
lady ice
Przyczajenie

zrobilam rozeznanie uwazam ze cena jest ok..wlosy sa grube i dlugie..u pierra zapalcilabym pewnie dwa razy tyle a o Akademii Piekna nie wspomne ...............podziwia m tez fryzjerke za cierpliowsc ...5razy chodzila po dokladke rozjasniacza-przy 3cim zwatpila
Stary 2011-05-26, 19:28   #2104
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie moj chlopak jest dosc wymagajacy jesli chodzi o fryzjera , a tam gdzie chodzil podniesli cene do 45 zl co jest chyba lekka przesada,jesli chodzi o strzyzenie meskie ...

Cytat:
Napisane przez duś. Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie, bo jestem ciekawa jak wrażenia innych. A malowanie też, czy samo cięcie?
No więc byłam w Quality przedwczoraj z cięcia jestem zadowolona. wcześniej miałam robione różne dziwy, pazurki, schodki a teraz mam elegancko, prosto, ładnie i starannie
co prawda ponad 10 cm ścięłam (wcześniej miałam 55) ale nie żałuję. ostatnio naprawdę miałam na głowie jesień średniowiecza
Gosia poleciła mi też produkty do regeneracji włosów, mam nadzieję, że się sprawdzą
Na plus atmosfera - dobrze się z nią rozmawia, nie to co w moim poprzednim salonie, że kobieta ma minę jakby to robiła za karę i się nie odzywa

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-05-26 o 19:30
coco_kiciusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 11:19   #2105
duś.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Na plus atmosfera - dobrze się z nią rozmawia, nie to co w moim poprzednim salonie, że kobieta ma minę jakby to robiła za karę i się nie odzywa
Cieszę się, że jesteś zadowolona Jednak co do atmosfery, to muszę rpzyznać, że do mnie Gosia nie odezwała się ANI słowem podczas całej wizyty. Nie wiem, może miała zły dzień, albo coś, ale dziwne.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:35   #2106
ewa17-2006
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

... a ja jestem umówiona na najbliższy wtorek do p.Irenki w salonie p. Karola Brzyskiego. Mam beznadziejne włosy ( rzadkie, po prostu nijakie), nie spodziewan się więc cudu, ale byłoby fajnie gdyby pozytywne opinie z forum potwierdziły sie równiez w moim przypadku.
Oczywiście napiszę jak wyszło. A tak przy okazji byłabym wdzieczna za polecenie dobrego fryzjera męskiego. Syn ma geste włosy i przez krótki czas po obcieciu jest ok, a później jak włosy zaczynają już trochę odrastać robi mu sie bezładna strzecha, nie do ogarnięcia bez sporego wysiłku.

pozdrawiam
ewa17-2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:25   #2107
grafbjt
Przyczajenie

Czy ktoś wie coś na temat salonu Cameleon na akademickiej?
grafbjt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 00:48   #2108
Beticze
Przyczajenie

Hej Dziewczyny, czy wiecie gdzie pracuje teraz Ewelina z Trendów?

Edytowane przez Beticze
Czas edycji: 2011-06-03 o 01:33
Beticze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:25   #2109
Megi17
Przyczajenie

Witajcie! Studiuję w Lublinie, ale nie pochodzę stąd więc nie mam pojęcia gdzie warto wybrać się do fryzjera. a czytając poprzednie wpisy już się pogubiłam.
Chciałabym pójść do fryzjera/fryzjerki, który obetnie mnie ładnie i zrobi fryzurkę "boba" - wiecie o co chodzi: tyłu krócej,ładnie włoski ścieniowane by fajnie się układały, a z przodu przy twarzy dłużej.
Proszę doradźcie mi do kogo się wybrać! może któraś z Was ścinała się podobnie i wie, kto potrafi dobrze ściąć. no i jaka cena?
Chciałabym wybrać się do kogoś sprawdzonego i poleconego, bo decyzja na krótsze włoski nie jest taka prosa jak podcięcie o kilka cm samych końcówek. Czekam na Waszą pomoc!!!
Megi17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 22:46   #2110
JegoKrolewna
Zadomowienie

hej prosiłabym o doradzenie. Kupiłam na grouponie kupon na strzyżenie do Akademii Piękna w Lublinie tylko nie wiem do kogo się tam zapisać, jakiego fryzjera poradzicie?
Mam swoją fryzjerkę, ale odkryłam ją dopiero po zakupie kuponu... a teraz kończy mi się termin kuponu i trzeba w końcu go wykorzystać, a że mam hopla na punkcie swoich włosów więc nie chcę żeby ktoś mi je spartolił. Kogo radzicie?

Zakochani 18.08.2004r.

Zaręczeni 05.05.2014r.
Poślubieni 18.07.2015r.

wymieniam
szukam
JegoKrolewna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:22   #2111
emila2424
Przyczajenie

Hej
czy ktoraś z Was doczepiała sobie włosy i moglaby mi polecić salon w ktorym jest to wykonywane dokładnie i starannie?

również jeśli na forum pojawiają się fryzjerzy to chciałabym wiedzieć czy któryś podjąłby się doczepiania włosów tylko na części głowy, gdzie włosy maja około 4-5 cm?
proszę o pomoc
emila2424 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 00:32   #2112
Beticze
Przyczajenie

Hej, szukałam nowych namiarów na Ewelinę z Trendów, ale niestety cisza nikt nic nie pisze. Chodziłam do Eweliny 1,5 roku i byłam bardzo zadowolona, więc gdy teraz zadzwoniłam by umówić się na podcięcie włosków Pani mi uprzejmie oznajmiła, że Ewelina już tam nie pracuje i nic więcej nie może powiedzieć.
Włosy już mi tak odrosły że codziennie muszę je katować aby jakoś wyglądać. Po przejrzeniu wątku postanowiłam umówić się do Hair Line, może byście doradziły do kogo iść na strzyżenie + malowanie krótkich włosów, bo mam dylemat między Marcinem, a Agnieszką?

Edytowane przez Beticze
Czas edycji: 2011-06-09 o 00:37
Beticze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 10:22   #2113
alica84
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Beticze Pokaż wiadomość
Hej, szukałam nowych namiarów na Ewelinę z Trendów, ale niestety cisza nikt nic nie pisze. Chodziłam do Eweliny 1,5 roku i byłam bardzo zadowolona, więc gdy teraz zadzwoniłam by umówić się na podcięcie włosków Pani mi uprzejmie oznajmiła, że Ewelina już tam nie pracuje i nic więcej nie może powiedzieć.
Włosy już mi tak odrosły że codziennie muszę je katować aby jakoś wyglądać. Po przejrzeniu wątku postanowiłam umówić się do Hair Line, może byście doradziły do kogo iść na strzyżenie + malowanie krótkich włosów, bo mam dylemat między Marcinem, a Agnieszką?
u Marcina nie byłam, u Agnieszki już dwa razy. Moje włosy, pomimo tego, że nie są kręcone, raczej proste jak druty, są dość niepokorne jeśli chodzi o ich układanie. I naprawdę trzeba im bardzo dobrego cięcia, co też Agnieszka zrobiła. Moja mama też u niej była i jest bardzo zadowolona. Tym bardziej, że Agnieszka diametralnie zmieniła jej fryzurę. Tak więc Agnieszkę gorąco polecam!

Jak jest z farbowaniem u nich - z tym ci nie pomogę, bo sama sobie farbuję
Stary 2011-06-11, 13:45   #2114
lady ice
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beticze Pokaż wiadomość
jesli chodzi o podciecie krotkich to radzilabym Monike..."sasiadka"z fotela wyszla od niej bardzo zadowolona
Stary 2011-06-13, 12:35   #2115
karola80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewa17-2006 Pokaż wiadomość
... a ja jestem umówiona na najbliższy wtorek do p.Irenki w salonie p. Karola Brzyskiego. Mam beznadziejne włosy ( rzadkie, po prostu nijakie), nie spodziewan się więc cudu, ale byłoby fajnie gdyby pozytywne opinie z forum potwierdziły sie równiez w moim przypadku.
Oczywiście napiszę jak wyszło. A tak przy okazji byłabym wdzieczna za polecenie dobrego fryzjera męskiego. Syn ma geste włosy i przez krótki czas po obcieciu jest ok, a później jak włosy zaczynają już trochę odrastać robi mu sie bezładna strzecha, nie do ogarnięcia bez sporego wysiłku.

pozdrawiam
Witam

Moge poprosic o numer do P.Irenki?

Mam jakis numer tylko nikt nie odbiera,

Bede wdzieczna.
karola80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:07   #2116
invisiblesoul
Raczkowanie

Hej dziewczyny * proszę was o pomoc gdzie mogę znaleźć dobrego fryzjera i w miarę nie drogiego. Zawsze odkąd pamiętam mam problem z włosami, na palcach u jednej ręki mogę policzyć, kiedy ta fryzura mi się podobała i dobrze układała. Włosy mam takie w pół szyi. Chcę je pomalować na ten nowy trend, który wypuścił L'oreal DOU-KOLOR mianowicie coś takiego http://www.facebook.com/photo.php?fb...&type=1&ref=nf nawet włosy mam teraz troszkę dłuższe, ale to nie wiele. Doradźcie ogólnie też chce je troszkę skrócić przyznam się nawet, że to by była moja pierwsza koloryzacja, a z natury jestem ciemną blondynką. Tylko chcę zmiany, czegoś nowego, odżywić włosy i aby dobrze się układały. Prosiłabym też o przybliżone koszty takiej zabawy
invisiblesoul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:56   #2117
invisiblesoul
Raczkowanie

Fryzjer - nowa fryzurka :)

to jak ktoś mi pomoże?

Edytowane przez invisiblesoul
Czas edycji: 2011-06-14 o 14:02
Stary 2011-06-14, 15:13   #2118
AGA_X
Przyczajenie

Ja byłam ostatnio w salonie Joanny na ul. Pogodnej w Lublinie powiem szczerze, że zadowolona nie jestem ułożyć tą fryzurę jest bardzo ciężko włosy tak wyskubane, że teraz to naprawdę przydał by się fryzjer.
AGA_X jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 15:48   #2119
invisiblesoul
Raczkowanie

ojejkuu... właśnie tego się boje najgorzej, że jakiś fryzjer zostawi mi taką krzywdę na głowie a moje włosy dość wolno rosną. Myślałam żeby wybrać się do salonu fryzjerskiego Berendowicz&Kublinn w Plazie czytałam opinie, że niby wszystko git i wgl.

Czas edycji: 2011-06-14 o 15:49
Stary 2011-06-14, 23:19   #2120
JegoKrolewna
Zadomowienie

polecam Monikę Korniluk z Narutowicza [idąc od skrzyżowania z lipową w str głębokiej po prawej stronie, niedaleko od skrzyżowania z lipową]
powiem tak... mam hopla na punkcie włosów i od fryzjera wymagam idealnego cięcia, do p. Moniki trafiłam przypadkiem i nigdy Jej nie opuszczę! gdy ścięła mi włosy pierwszy raz na początku grudnia to z ręką na sercu wam powiem że jak mi ścinała teraz na początku maja to włosy dalej trzymały tamtą linię. Do tego nie trzeba tych włosów nie wiadomo jak stylizować, wystarczy prostownicą przejechać, albo na szczotce szybko wysuszyć i fryz gotowy!
Dodam że zaciągnęłam ostatnio do Niej moją Mamę, która oj jest jeszcze bardziej wybredna co do cięć, zawsze coś Jej nie pasowało ;p [ile ja się czasem nasłuchałam... ;p] tak od Moniki wyszła mega zadowolona

aha ten salon fryzjerski niektórzy mogą znać jako fryzjer Ula Ryba
ścinanie + modelowanie włosów do ramion 40-50zł

powtarzam pyt dot Akademii Piękna na dworcu PKP do kogo pójść żeby nie schrzanił cięcia? bo mi ten kupon z groupona już traci ważność ;p

Zakochani 18.08.2004r.

Zaręczeni 05.05.2014r.
Poślubieni 18.07.2015r.

wymieniam
szukam
Stary 2011-06-15, 11:26   #2121
karola80
Przyczajenie

Ja bylam w Akademi na dworcowej,scinal mnie Mateusz dwa pierwsze razy byly fajne ,ale po ostatnim jak wyszlam z zoltymi odrostami i jak chcieli zebym im za to zaplacila ok 300 zl to podziekowalam,

ps.Mateusz juz tam nie pracuje,o reszcie nie moge nic powiedziec bo do niego tylko chodzilam.
karola80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 19:41   #2122
invisiblesoul
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
polecam Monikę Korniluk z Narutowicza [idąc od skrzyżowania z lipową w str głębokiej po prawej stronie, niedaleko od skrzyżowania z lipową]
powiem tak... mam hopla na punkcie włosów i od fryzjera wymagam idealnego cięcia, do p. Moniki trafiłam przypadkiem i nigdy Jej nie opuszczę! gdy ścięła mi włosy pierwszy raz na początku grudnia to z ręką na sercu wam powiem że jak mi ścinała teraz na początku maja to włosy dalej trzymały tamtą linię. Do tego nie trzeba tych włosów nie wiadomo jak stylizować, wystarczy prostownicą przejechać, albo na szczotce szybko wysuszyć i fryz gotowy!
Dodam że zaciągnęłam ostatnio do Niej moją Mamę, która oj jest jeszcze bardziej wybredna co do cięć, zawsze coś Jej nie pasowało ;p [ile ja się czasem nasłuchałam... ;p] tak od Moniki wyszła mega zadowolona

aha ten salon fryzjerski niektórzy mogą znać jako fryzjer Ula Ryba
ścinanie + modelowanie włosów do ramion 40-50zł

powtarzam pyt dot Akademii Piękna na dworcu PKP do kogo pójść żeby nie schrzanił cięcia? bo mi ten kupon z groupona już traci ważność ;p
dzięki pewnie skorzystam z tego salonu na Narutowicza bo wydaje się być ok skoro tak chwalisz Paną Monikę. Zresztą że moje włosy strasznie się puszą, są kręcone, a chce na prawdę ściąć je na króciutko z czego potrzebują dobrej ręki aby się układały i nie podkręcały w każdą stronę. Większość fryzjerów nie umie mi ich na starcie dobrze ułożyć i wgl. wracam z jakąś szopąna głowie nie wiadomo co koszmar :P

kurczę a może wiesz ile Pani Monika bierze za ścięcie, modelowanie i koloryzację?

Czas edycji: 2011-06-15 o 20:04
Stary 2011-06-15, 21:43   #2123
JegoKrolewna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez invisiblesoul Pokaż wiadomość
dzięki pewnie skorzystam z tego salonu na Narutowicza bo wydaje się być ok skoro tak chwalisz Paną Monikę. Zresztą że moje włosy strasznie się puszą, są kręcone, a chce na prawdę ściąć je na króciutko z czego potrzebują dobrej ręki aby się układały i nie podkręcały w każdą stronę. Większość fryzjerów nie umie mi ich na starcie dobrze ułożyć i wgl. wracam z jakąś szopąna głowie nie wiadomo co koszmar :P

kurczę a może wiesz ile Pani Monika bierze za ścięcie, modelowanie i koloryzację?
niestety nie wiem ile bierze za strzyżenie z modelowaniem i koloryzacją, to pewnie dopiero na miejscu się okaże, bo ciężko stwierdzić przez tel ile im farby pójdzie itd ;] idź np wcześniej żeby się umówić i pogadaj z nią ile by to kosztowało w grudniu za strzyżenie z modelowaniem włosów półdługich zapłaciłam 40zł, w maju strzyżenie z takim większym modelowaniem/układaniem [na wesele] 60zł
ja miałam masę swoich pomysłów na fryzurę, pogadałam z Nią i w końcu powiedziałam "pani jest fryzjerką, proszę zrobić tak żeby było ładnie bez golenia i dużego skracania ;p"

karola 80
dzięki za info własnie jak gdzieś znalazłam wzmianki o tym salonie na necie to pisali tylko o tym chłopaku, że fajnie ścinał ale wyjechał...

Zakochani 18.08.2004r.

Zaręczeni 05.05.2014r.
Poślubieni 18.07.2015r.

wymieniam
szukam
Stary 2011-06-15, 22:54   #2124
invisiblesoul
Raczkowanie

Cytat:
niestety nie wiem ile bierze za strzyżenie z modelowaniem i koloryzacją, to pewnie dopiero na miejscu się okaże, bo ciężko stwierdzić przez tel ile im farby pójdzie itd ;] idź np wcześniej żeby się umówić i pogadaj z nią ile by to kosztowało w grudniu za strzyżenie z modelowaniem włosów półdługich zapłaciłam 40zł, w maju strzyżenie z takim większym modelowaniem/układaniem [na wesele] 60zł
ja miałam masę swoich pomysłów na fryzurę, pogadałam z Nią i w końcu powiedziałam "pani jest fryzjerką, proszę zrobić tak żeby było ładnie bez golenia i dużego skracania ;p"

karola 80 dzięki za info własnie jak gdzieś znalazłam wzmianki o tym salonie na necie to pisali tylko o tym chłopaku, że fajnie ścinał ale wyjechał...
Wiesz wydaje mi się, że za strzyżenie to pół biedy bo włosy mam w pół szyi no może troszkę dłuższe, że zakrywają szyję, a chcę zrobić sobie fryzurkę taką jak w załączniku. Więc raczej o farbę też nie ma co się martwić. Domyślam się, że ta cała zabawa nie wyjdzie mnie drożej niż w granicy 150zł. Jak myślisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rude.jpg (24,8 KB, 36 załadowań)

Czas edycji: 2011-06-15 o 22:56
Stary 2011-06-15, 23:06   #2125
Agatau88
Zakorzenienie

A ja polecam fryzjerki z ul.Pięknej, w koncu znalazłam IDEALNĄ fryzjerke!!!

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-06-15 o 23:08
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 23:19   #2126
JegoKrolewna
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez invisiblesoul Pokaż wiadomość
Wiesz wydaje mi się, że za strzyżenie to pół biedy bo włosy mam w pół szyi no może troszkę dłuższe, że zakrywają szyję, a chcę zrobić sobie fryzurkę taką jak w załączniku. Więc raczej o farbę też nie ma co się martwić. Domyślam się, że ta cała zabawa nie wyjdzie mnie drożej niż w granicy 150zł. Jak myślisz?
fryzurka świetna! myślę że usługa powinna się zamknąć w tej kwocie
ja się ostatnimi czasy tylko strzygę u fryzjera, odkąd odkryłam super farby i możliwości mojej Mamy w dziedzinie farbowania włosów :P

Zakochani 18.08.2004r.

Zaręczeni 05.05.2014r.
Poślubieni 18.07.2015r.

wymieniam
szukam
Stary 2011-06-15, 23:29   #2127
invisiblesoul
Raczkowanie

Cytat:
fryzurka świetna! myślę że usługa powinna się zamknąć w tej kwocie
ja się ostatnimi czasy tylko strzygę u fryzjera, odkąd odkryłam super farby i możliwości mojej Mamy w dziedzinie farbowania włosów :P
Dzięki jeżeli chodzi o farbowanie moja mamusia to mistrz już mi dwa razy farbowała i było genialnie. Tylko boje się o odcień, bo nigdy z tych sklepowych nie umiem dobrać i wychodzi koszmar, nie to czego oczekiwałam. Może podpowiesz mi właśnie jakie masz Swoje super farby z chęcią bym skorzystała a zawsze te niewielkie pieniądze są zaoszczędzę na super bluzeczkę hihi
Stary 2011-06-16, 13:38   #2128
olgusss1
Przyczajenie

Szukam namiarów na Panią Agatę- pracowała kiedyś w salonie fryzjerskim przy ulicy Startowej 12. Z góry dziękuję za odp.
olgusss1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:39   #2129
kaysha
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez grafbjt Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie coś na temat salonu Cameleon na akademickiej?
Ja miałam przyjemność korzystać 3 razy. Niby do trzech razy sztuka nie polecam nikomu chyba że do krótkich chłopięcych fryzur. Pierwsza wizyta skończyła się na obcięciu moich długich włosów (do ramion) na króciutko - miał mi być w nich dobrze wg. p. Kingi i radykalną zmianą koloru - wyszło fatalnie. Potem tylko wracałam do swojego naturalnego koloru i przycinałam końcówki włosów - więc ok. A ostatnia wizyta to totalna porażka Blond pasemka wyszły w kilku kolorach od rudego po prawie biały, w plamy i wzorki. Chciałam balejaż na 2 kolorach żeby mieć równy kolor - co Pani Kinga odradziła i wyszło beznadziejnie. Cięcie też byle jakie, aby szybciej. Nigdy więcej nie odwiedzę tego salonu i nie polecam nikomu. Szkoda czasu i pieniędzy (nie jest tanio).
kaysha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:50   #2130
layla_lbn
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Znacie może jakiegoś fryzjera, który umie ścinać końcówki? Chodzi mi o ścięcie 1cm max, tak na równo pod linijkę. Do tej pory spotkałam się tylko z jedną fryzjerką, która to potrafi, ale cena 100zł. Trochę sporo.

A muszę się szybko wybrać

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości