Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-09-01, 11:05   #2701
black_dvc
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer - Lublin

pokaz foto;p i kto cie trzygl?
black_dvc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-04, 07:29   #2702
gosiawow
Raczkowanie

Wybrałam się do Platinium Hair na Narutowicza, trafiłam na Panią Marlenę. Jestem zadowolona, po tygodniu od strzyżenia włosy układają się dobrze.
gosiawow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 08:47   #2703
MissHeresy
Raczkowanie

Hej wszystkim. Wiem, że jest masa pytań o dobrego fryzjera a mniej odpowiedzi. Na usprawiedliwienie powiem, że ileś stron temu dodawałam porade o Gosi z Latającej Owcy.

Ponieważ ona strasznie zajęta szukam ponownie.

Nie znacie kogos, kto zna sie i nie boi odważnych nieco cięć? Mam krótkie włosy, zapuszczam grzywke bo zmierzam do dlugiej asymetrycznej. Plus maluje je kontrastowo, jasne i ciemne w sensie. Potrzebuje nieco zmienić kolor i oswiezyc to co mam.

Zastanawialam sie miedzy Platinium (ale to do kogo) albo Pierre, bo tam maja tych wszystkich specjalistów kreatywnych

Możecie kogoś polecić kochani moi? Na koniec września mi potrzeba. Dziekuję!

Edytowane przez MissHeresy
Czas edycji: 2014-09-05 o 08:57
MissHeresy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 15:55   #2704
locoloco
Przyczajenie

witam, z Waszego polecenia byłam w Sensei i jestem mega zadowolona. Byłam podciąć tylko grzywkę, ale jednak wielu fryzjerów zawsze albo za krótko albo krzywo podetną a ja jestem perfekcjonistką i muszę mieć równiutko i każdy skrawek włosów dokładnie omówić z fryzjerką. Pani Agnieszka z tego salonu jest super. Wychwaliłam ją i wspomniałam, że wiele osób w internecie ją poleca, szczególnie na wizażu, aż się zarumieniła
Poszłam do niej tylko dlatego, że moja fryzjerka miała urlop. Ale już wiem, że pójdę do niej kolejny raz jak mojej fryzjerki nie będzie.

Mam fryzjerkę z os. Kruczkowskiego - nazywa się także Agnieszka i zawsze wie lepiej co mam na myśli. Mojej mamie też robi super fryzury. Ma czas dla klientki, zawsze wysłucha i każdy szczegół ustali z klientką. Mam do niej tylko prywatny numer więc nie podaje. Ale jest to taki osiedlowy salon trochę z rodem PRL a ona tam przyszła po zamknięciu swojego salonu i na jakiś tam innych zasadach jest niż normalny pracownik. Ale to nie ma znaczenia. Znaczenie za to ma cena. W osiedlowych fryzjerach zawsze jest taniej.
Ale szczerze mogę polecić Agnieszkę z salonu na os. Kruczkowskiego, to chyba będzie adres Kruczkowskiego 14 - tam są pawilony i 2 salony fryzjerskie- to trzeba się kierować do tego, który jest na przeciwko Szpitala Kolejowego
no i to, że jestem do niej przywiązana od 6-7 lat to chyba też o czymś mówi

Edytowane przez locoloco
Czas edycji: 2014-09-05 o 15:57
locoloco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:26   #2705
koniczyna19ka
Przyczajenie

Hej gdzie polecacie dekoloryzować włosy w Lublinie?
I jakie ceny tam są?
koniczyna19ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 11:50   #2706
annilatka
Przyczajenie

polecam Ci salon kosmetyczny El Lamis z ul. Zana 41, mają tam fryzjera i dekoloryzowanie z farbowaniem wg cennika na stronie za 180zł jeśli nie masz bardzo długich włosów, możesz zresztą sama sobie zajrzeć na ich stronę .

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-08 o 14:51 Powód: link
annilatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 21:12   #2707
miyavi666
Raczkowanie

A ja chciałam spytać jaki fryzjer zrobi mi ładne blond-platynowe włosy, teraz mam nierówno rozjaśnione włosy, trochę żółto-rudo-blond. Czekam na propozycje.
miyavi666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:36   #2708
annilatka
Przyczajenie

bez sensu edytujecie posty, bo jest w nich link? To po co jest możliwość wstawiania linka? Czy aby nie przesadzacie, podaję jakiś salon, co robi dekoloryzowanie i daję linka do cennika, w którym ma to opisane, na podanej stronie ma też telefon, gdzie może zadzwonić i zapytać o szczegóły. A wy usuwacie link i teraz człowiek musi wyjsć z tego forum i szukać adresu strony salonu a tak klinkąłby stąd i miał gotowca. Jakaś alergia na linki czy co? Bez przesady nie nawaliłam ich tu 50, raptem jeden, który może komuś się przydać.
Jeśli podejrzewacie mnie o "reklamę" to trzeba było cały post wywalić, bo przecież podałam tam namiary na konkrtny salon...
Trochę zdrowego rozsądku by się przydało.
Ciekawe czy tego posta też wykasujecie a najlepiej ban na całe konto
annilatka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 20:34   #2709
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

gdzie w lublinie robia dobrze ombre? i dodatkowo doradzi stylizacje?
Stary 2014-09-16, 09:16   #2710
MissHeresy
Raczkowanie

O Ombre był post kilka stron wcześniej.

Zatem, po przeczytaniu opinii zapisałam sie do Platinium, zaskoczona byłam, bo jakis pan odebral, a myslalm, ze tam 2 panie są.

Ale teraz dopiero sobie pomyslałam, tam nie maja cennika nigdzie. Mozecie okreslic przedział cenowy, ci którzy tam byli, w sensie ile za strzyzenie, malowanie? Jak zawsze bede wdzieczna

Pozdrawiam!
Stary 2014-09-18, 11:42   #2711
Magdalelena
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
Polecam Martę w Mafii Piękna - tu masz link http://mafiapiekna.pl/. Super są jeżeli chodzi o farbowanie, ombre i takie tam O i włosy przedłużają To tu w Gali. Jak masz auto to możesz spokojnie zaparkować na parkingu podziemnym, a jak jeździsz autobusem to tam dużo ich jeździ, a i trajtkiem się dostaniesz A jak na strzyżenie to u nich nie wiem jak, bo ja się strzygę u Aldony Oleksy, ona Styloly stylizuje - tę blogerkę - http://www.styloly.com/ - robi jej fajne warkocze i loki - już o tym pisałam kilka wątków wcześniej

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MissHeresy Pokaż wiadomość
O Ombre był post kilka stron wcześniej.

Zatem, po przeczytaniu opinii zapisałam sie do Platinium, zaskoczona byłam, bo jakis pan odebral, a myslalm, ze tam 2 panie są.

Ale teraz dopiero sobie pomyslałam, tam nie maja cennika nigdzie. Mozecie okreslic przedział cenowy, ci którzy tam byli, w sensie ile za strzyzenie, malowanie? Jak zawsze bede wdzieczna

Pozdrawiam!
Platinium? Gdzie to? Co to? Nie słyszałam? Daj link, bo nie widzę tego nigdzie..
Magdalelena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 08:29   #2712
MissHeresy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Magdalelena Pokaż wiadomość
Polecam Martę w Mafii Piękna - tu masz link http://mafiapiekna.pl/. Super są jeżeli chodzi o farbowanie, ombre i takie tam O i włosy przedłużają To tu w Gali. Jak masz auto to możesz spokojnie zaparkować na parkingu podziemnym, a jak jeździsz autobusem to tam dużo ich jeździ, a i trajtkiem się dostaniesz A jak na strzyżenie to u nich nie wiem jak, bo ja się strzygę u Aldony Oleksy, ona Styloly stylizuje - tę blogerkę - http://www.styloly.com/ - robi jej fajne warkocze i loki - już o tym pisałam kilka wątków wcześniej

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Platinium? Gdzie to? Co to? Nie słyszałam? Daj link, bo nie widzę tego nigdzie..
Właśnie strone mają w przygotowaniu Jedynie fejsbukowa strona działa: https://www.facebook.com/platinium.lublin
Stary 2014-09-19, 13:22   #2713
mariaantoninaII
Raczkowanie

Ja mam cienkie włosy, są do łopatek i przydałoby mi się cięcie, które sprawi że będzie ich optycznie więcej - ale nie chcę zejść bardzo na długości. Mam traumatyczne przejścia z fryzjerami, Myślę też o grzywce, ale ciężko mi jakiemukolwiek zaufać. Chciałabym fryzjera artystę , ktory naprawdę zna się na rzeczy, potrafi dobrać fryzurę do kształtu twarzy, powie w jakiej tonacji byłoby lepiej (ciepłej, zimnej), bo ja sama nie umiem ocenić, a moje włosy mają pomieszany kolor . Nie chcę jakiegoś nachalnego cieniowania, które proponują fryzjerzy, dziwacznych fryzur. Mam naprawdę spore wymagania, bo chcę wreszcie zrobić porzadek z moimi włosami Czy ktoś miał podobne problemy i wie jaki fryzjer najlepiej by temu zaradził? Przejrzałam trochę wątek, ale 91 stron to nie lada wyczyn
mariaantoninaII jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 16:17   #2714
xxxCoCoxxx
Raczkowanie

nie sądziłam, że kiedyś nadejdzie taki czas, że nie bd mogła nawet znaleźć chwili na zrobienie takiej prozaicznej rzeczy jak wstawienie fotki

byłam pod koniec sierpnia, ale dopiero teraz się zabrałam za wstawienie fotki

pierwsze foto: przed
drugie foto: prostowane u fryzjera po strzyżeniu
trzecie foto: w przypadku schnięcia samemu albo dużej wilgotności przeważnie są tylko leciutko falowane (jakoś niestety powalająca nie jest)

byłam w Sensei u Marcina włosy bardzo fajnie się układają i nie muszę ich jakoś specjalnie układać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0014 (1).jpg (38,2 KB, 184 załadowań)

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl

Edytowane przez xxxCoCoxxx
Czas edycji: 2014-09-20 o 11:06
xxxCoCoxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:25   #2715
PetitChat
Raczkowanie

Ja też idę do Marcina. Zapuszczam, więc mam zamiar ściąć tylko końcówki i nadać im jakiś kształt. Mój luby tam chodzi już na stałe (pisałam o jego pierwszym podejściu) i zawsze ładnie go ścina
Koleżankę też, ale ona również tylko podcina do jednej fryzury i farbuje - bardzo zadowolona.
Zobaczymy co będzie ze mną -jestem mocno wymagająca

Tak odnośnie facetów-fryzjerów i długich włosów (wątek poruszany wcześniej). Mam dwóch znajomych fryzjerów i obydwaj nie lubią ścinać długich, bo to przeważnie tylko końcówki itd. Faceci lubią tworzyć Jeden z nich mnie ścinał dopóki nie wyjechał i zawsze musiał mi "coś" na głowie zrobić, chociażby jakoś ułożyć jeśli było to tylko podcinanie. Taka natura

Edytowane przez PetitChat
Czas edycji: 2014-09-20 o 10:29
PetitChat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:46   #2716
almondfairy
seriously? no.

Byłam wczoraj u pani Agnieszki z Sensei i jestem bardzo zadowolona miałam jakąś tam swoją wizję, ale pani Agnieszka zaproponowała mi coś innego, zaufałam i jestem zadowolona jak najbardziej polecam

książki
ubrania
almondfairy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:25   #2717
hornette
Przyczajenie

Cytat:
Hej wszystkim. Wiem, że jest masa pytań o dobrego fryzjera a mniej odpowiedzi. Na usprawiedliwienie powiem, że ileś stron temu dodawałam porade o Gosi z Latającej Owcy.

Ponieważ ona strasznie zajęta szukam ponownie.

Nie znacie kogos, kto zna sie i nie boi odważnych nieco cięć? Mam krótkie włosy, zapuszczam grzywke bo zmierzam do dlugiej asymetrycznej. Plus maluje je kontrastowo, jasne i ciemne w sensie. Potrzebuje nieco zmienić kolor i oswiezyc to co mam.

Zastanawialam sie miedzy Platinium (ale to do kogo) albo Pierre, bo tam maja tych wszystkich specjalistów kreatywnych

Możecie kogoś polecić kochani moi? Na koniec września mi potrzeba. Dziekuję!
Z tego co wiem to najbardziej kreatywne dziewczyny z pierre czyli Marlena i Edyta otworzyly swoj salon i sa teraz w Platinium hair design na narutowicza 19.
Strone maja w budowie ale sa na fb : https://www.facebook.com/platinium.lublin strona to www.platiniumhd.pl narazie przerzuca na fb.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Jak ombre to tylko Marlena w Platinium !!! mozna najpierw przyjsc na konsultacje za free.
hornette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 20:17   #2718
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

Cytat:
Właśnie strone mają w przygotowaniu Jedynie fejsbukowa strona działa: https://www.facebook.com/platinium.lublin
Cytat:
Napisane przez hornette Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to najbardziej kreatywne dziewczyny z pierre czyli Marlena i Edyta otworzyly swoj salon i sa teraz w Platinium hair design na narutowicza 19.
Strone maja w budowie ale sa na fb : https://www.facebook.com/platinium.lublin strona to www.platiniumhd.pl narazie przerzuca na fb.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Jak ombre to tylko Marlena w Platinium !!! mozna najpierw przyjsc na konsultacje za free.
jakie tam są ceny za lekkie podcięcie+ombre dla wlosow do ramion?
Stary 2014-09-24, 10:29   #2719
MissHeresy
Raczkowanie

Właśnie, jakie ceny? Ja się na pewno podzielę opinią w przyszłym tygodniu, po wizycie
Stary 2014-09-24, 11:29   #2720
PetitChat
Raczkowanie

Podziele sie wrazeniami po Marcinie z Sensei. Zapuszczam, wiec z dlugosci naprawde MINIMALNIE poszlo, ale za to dobral mi swietna fryzure. Wlosy nabraly lekkosci, super ukladaly sie po wyjsciu, czyli wymodelowane (prostowane) oraz po umyciu! Jako, ze sa naturalnie falowane i to byl moj odwieczny problem z fryzjerami, zeby one bez wysilku w modelowanie ukladaly sie ladnie, oceniam wyczyn pana Marcina na 5 z plusem
Stary 2014-09-24, 18:48   #2721
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

Cytat:
Właśnie, jakie ceny? Ja się na pewno podzielę opinią w przyszłym tygodniu, po wizycie
zadzownilam, zapytalam i cena to strzyzenie ok 115 + koloryzacja 200-250 więc całkiem sporo jak na lubelski rynek

Cytat:
Napisane przez PetitChat Pokaż wiadomość
Podziele sie wrazeniami po Marcinie z Sensei. Zapuszczam, wiec z dlugosci naprawde MINIMALNIE poszlo, ale za to dobral mi swietna fryzure. Wlosy nabraly lekkosci, super ukladaly sie po wyjsciu, czyli wymodelowane (prostowane) oraz po umyciu! Jako, ze sa naturalnie falowane i to byl moj odwieczny problem z fryzjerami, zeby one bez wysilku w modelowanie ukladaly sie ladnie, oceniam wyczyn pana Marcina na 5 z plusem
nie wiem czy jest tam więcej mężczyzn ale tez tam się wybieram do pewnego Pana
Stary 2014-09-26, 09:24   #2722
PetitChat
Raczkowanie

W snsei jest tylko Marcin i Agnieszka, wiec na pewno ten sam
Stary 2014-09-26, 19:13   #2723
gasolina84
Zakorzenienie

Ile kosztuje w Sensei strzyżenie długich włosów??

10 przykazań żywieniowych

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller

silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 10:10   #2724
PetitChat
Raczkowanie

Strzyzenie dlugich wlosow w Sensei kosztuje 55 zl. Przynajmniej u Marcina. Z tego co wiem to on scina i farbuje. Fryzury robi tylko Agnieszka, jesli kogos by to interesowalo
Stary 2014-09-30, 13:27   #2725
Nadia9
Raczkowanie

A kto lepiej strzyże w Sensei? Marcin czy Agnieszka?
Nadia9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 08:00   #2726
MissHeresy
Raczkowanie

Ja bylam u Agnieszki, jestem zadowolona poki co, mam krotkie bardzo wlosy z asymetryczna grzywka, o to mi generalnie chodzilo. Wybieram sie do niej jeszcze raz zeby wyrobic sobie opinie ostateczna.

Za sciecie plus farba plus toner bo zolcieni nienawidze a zawsze mi wychodza zaplacilam 150 zl co jest cena bardzo atrakcyjna.

Do Platinium nie poszlam bo takie ceny to ja moge placic jak juz kogos znam i mu ufam, na pewno nie pojde z ulicy na ponad 300 zl kiedy nie wiem czego sie spodziewac.
Stary 2014-10-01, 21:46   #2727
wiola_p
Zadomowienie

GG do wiola_p

szczerze to jestem rozczarowana sensei... muszę isc i poprawiac do innego salonu zarówno ścięcie jak i kolor, niestety włosy mam tak bardzo pocieniowane, że nie ma przejscia ogolnie pierwszy raz w zyciu jestem tak zalamana fryzjerem :/
Stary 2014-10-07, 14:27   #2728
sliwka130392
Przyczajenie

Witam, mam pytanie odnośnie fryzjerki Justyny Ostrowskiej z art style, czy ktoś był w tym salonie i może mi powiedzieć czy warto się tam wybrać... chce zrobić sobie krótką fryzure i szukam kogoś odpowiedniego kto mi fajnie obetnie włoski a nie bardzo oriętuje się gdzie w lublinie można kogoś takiego znaleźć...
sliwka130392 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 08:23   #2729
MissHeresy
Raczkowanie

Cytat:
szczerze to jestem rozczarowana sensei... muszę isc i poprawiac do innego salonu zarówno ścięcie jak i kolor, niestety włosy mam tak bardzo pocieniowane, że nie ma przejscia ogolnie pierwszy raz w zyciu jestem tak zalamana fryzjerem :/
To niedobrze. Napiszesz gdzie poszłaś i czy jesteś zadowolona? Ja nie miałam z Sensei problemu ale wciaz chyba nie jest to to, czego szukam.
Stary 2014-10-09, 22:37   #2730
pulka94
Przyczajenie

Polecacie jakis salon na kalinie?

Wysłane z aplikacji mobilnej ios Wizaz Forum.
pulka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości