Fryzjer - Lublin - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-08-27, 11:23   #2941
notsunset
Raczkowanie

Dot.: Fryzjer - Lublin

Chryste, jakie reklamy wszędzie, aż się mi słabo już robi.

Szukam teraz salonu w którym zrobią mi sombre, coś delikatnego. Myślę o Salonie Syrena, ale sama nie wiem.
Byłam tam w tamtym roku, obcinała mnie jakaś młoda dziewczyna. Cięcie na prosto, ale włosy mam bardzo gęste. Po przyjściu do domu jedna strona krótsza od drugiej o dobre 2 cm. Zareklamowałam, poprawiła na drugi dzień, dostałam mini odżywkę z przeprosinami. Zachowanie super, myślę, że każdemu się może zdarzyć, szczególnie, że włosów mam mnóstwo. Z tym, że ceny wysokie, zapłaciłam chyba 70 zł. Nie wiem czy zdecyduję się na malowanie tam.

Aha no i wiadomo, że to też zależy od fryzjerki, nie tylko od salonu, gdzie pracuje ich kilka.
notsunset jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 19:05   #2942
staska_stasia
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer - Lublin

Odświeżam.
Szukam nie tyle salonu, co fryzjerki, która nauczy mnie czesać (oczywiście odpłatnie), podpowie jakich kosmetyków do stylizacji używać, jak sobie uprościć pracę itp. Mam długie, cienkie ale gęste włosy, jedyne co potrafię to związać je w kucyk albo zwykły warkocz (francuskiego nie potrafię). Chciałabym nauczyć się coś z nimi robić, ale próby stylizowania na szczotce w domu kończą się ich totalnym zaplątaniem
staska_stasia jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#fryzura, #lublin, #metamorfoza, fryzjer, fryzura, lublin fryzjer, stylista fryzur

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości