teraz czy w zimie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-04, 18:02   #1
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo
Question

teraz czy w zimie?

witam! mam pytanie natury technicznej.. kiedy lepiej robić kolczyk w uchu? teraz /upały/ czy na jesieni lub w zimie? czy to ma jakiś wpływ na gojenie się? proszę o odpowiedź.
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 19:04   #2
Ankalime
Zadomowienie

Dot.: teraz czy w zimie?

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
witam! mam pytanie natury technicznej.. kiedy lepiej robić kolczyk w uchu? teraz /upały/ czy na jesieni lub w zimie? czy to ma jakiś wpływ na gojenie się? proszę o odpowiedź.
zalezy, od Twojego organizmu jesli masz 'tadycyjne' dziurki i nie papraly sie to mozesz robic o kazdej porze roku

natomiast nie dziurkuj sie w zimie, chodzi tu przedewszystkim o to, ze kolczyk w uchu zaczepialby sie o czapke, splatane wlosy etc. ja bym byla za zrobieniem kolczyka jak najszybciej, poki jest cieplo i nie trzeba w czapkach/kapturach chodzic.
btw najlepiej przy swizym kolczyku w uchu na czas gojenia -okolo 3 tyg/miesiac- zwiazywac sobie wlosy w kucyk, badz tez zapinac je tak, by nie mialy stycznosci z kolczykiem.

ranka nie narazona na kontakty (dotyk, szarpanie etc) oraz na bakterie (dotykanie dlonmi, wlosy) i oczywiscie odpowiednio zadbana, zagoi sie bardzo szybko
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości