Problem z regulacją brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-05, 15:31   #1
alukah
Raczkowanie

Problem z regulacją brwi

Mam problem z moimi brwiami. Włoski mam dość ciemne i dość grube, brwi raczej "krzaczaste". Ich kształt reguluję sama przy pomocy pęsety. Niestety - muszę to robić niemal codziennie. Jak bym się nie starała, zawsze nad górną powieką zostają cienkie, jaśniejsze włoski, które w jasnym dziennym świetle są całkiem dobrze widoczne i psują efekt. Do tego jest ich naprawdę sporo... Do tego niektóre włoski łamią się i urywają zamiast wychodzić razem z cebulkami i zostają brzydkie czarne punkciki. W sumie efekt jest nie za ciekawy (zresztą same zobaczcie - zdjęcie bez makijażu w załączniku). Co powinnam zrobić? Czy depilacja woskiem u kosmetyczki rozwiąże mój problem? A może są jakieś kremy osłabiające włoski lub spowalniające ich wzrost? Proszę o pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00528.jpg (91,5 KB, 288 załadowań)
alukah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:16   #2
iris_ek
Rozeznanie

Dot.: Problem z regulacją brwi

Na żadne kremy itp bym nie liczyła, niestety... jeśli natomiast chodzi o kosmetyczkę, radzę spróbować. Ona powinna poradzić sobie woskiem z wszystkimi włosami, które są "na zewnątrz" także powinnaś mieć dłużej spokój + brak czarnych punkcików. Jeśli okaże się, ze i kosmetyczka nie pomoże to i tak strata tych 10 zł chyba nie jest aż tak bolesna... jednak wydaje mi się, ze wosk wykonany profesjonalnie powinien pomóc
iris_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:29   #3
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez alukah Pokaż wiadomość
Mam problem z moimi brwiami. Włoski mam dość ciemne i dość grube, brwi raczej "krzaczaste". Ich kształt reguluję sama przy pomocy pęsety. Niestety - muszę to robić niemal codziennie. Jak bym się nie starała, zawsze nad górną powieką zostają cienkie, jaśniejsze włoski, które w jasnym dziennym świetle są całkiem dobrze widoczne i psują efekt. Do tego jest ich naprawdę sporo... Do tego niektóre włoski łamią się i urywają zamiast wychodzić razem z cebulkami i zostają brzydkie czarne punkciki. W sumie efekt jest nie za ciekawy (zresztą same zobaczcie - zdjęcie bez makijażu w załączniku). Co powinnam zrobić? Czy depilacja woskiem u kosmetyczki rozwiąże mój problem? A może są jakieś kremy osłabiające włoski lub spowalniające ich wzrost? Proszę o pomoc...
Ja mam brwi ciemniejsze i jeszcze bardziej geste niż Ty i też miałam problem 'urywania' włosków przez co zostawały te okropne punkciki. Trudno mi było 'złapać' włosek gdy był bardzo króciutki. Czasem nawet urywałam sobie niechcący kawałek skory... Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to wszystko kwestia DOBREJ pęsety. Średnio jedna na 10 mi odpowiada... Próbowałaś wielu pęset? Może warto ją zmienić... ale naprawde trudno trafić na dobrą
Ale u Ciebie kształt brwi też jest jakiś nierówny więc może lepiej udaj sie do kosmetyczki na regulacje....
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:42   #4
iris_ek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
Ja mam brwi ciemniejsze i jeszcze bardziej geste niż Ty i też miałam problem 'urywania' włosków przez co zostawały te okropne punkciki. Trudno mi było 'złapać' włosek gdy był bardzo króciutki. Czasem nawet urywałam sobie niechcący kawałek skory... Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to wszystko kwestia DOBREJ pęsety. Średnio jedna na 10 mi odpowiada... Próbowałaś wielu pęset? Może warto ją zmienić... ale naprawde trudno trafić na dobrą
Ale u Ciebie kształt brwi też jest jakiś nierówny więc może lepiej udaj sie do kosmetyczki na regulacje....
też racja. Kiedyś używałam pęsety "prostej" i nie byłam zadowolona... zmieniłam na "skośną" i taką... solidną i nie mam w ogóle problemu z regulowaniem brwi a włoski mam czarne, bardzo silne i sprężyste (tylko się nie łamią). Także to fakt, że pęseta ma duży wpływ na jakość depilacji
iris_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 18:58   #5
anulka_200495
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Problem z regulacją brwi

ja też mam taki problem.... i mam bardzo grube brwi i po wyrwaniu odznacza sie biała skóra i to widać
anulka_200495 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi, regulacja

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości