NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-15, 12:09   #3691
201604211131
Konto usunięte

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Hosenko - piękny zbiór, a w szczególności cienie Clinique
Pomadko - pięknie, jakie masz nr. JT?
U mnie coś pewnie dojdzie po sesji (teraz mam urwanie głowy).

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-01-15 o 12:10
201604211131 jest offline  
Stary 2009-01-15, 12:17   #3692
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Dax też miałam [właściwie mam nadal w wątku wymiankowym ] dla mnie jest prawie taka sama jak Inglot
A mi pasuje dax - zużyłam prawie całą Ale kolejną będzie chyba Dermika

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-01-15, 12:20   #3693
kellunia1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ooooj.. wizaż uzależniaaa....
OO ja bez wizażu jestem uzależniona i już nie wiem co robić z tą masą kosmetyków, którą posiadam...

Ilonka jestem

Odchudzanie 22.01.2009
53 52 51 50 - 49 - 48 - 47 -46- 45
kellunia1984 jest offline  
Stary 2009-01-15, 13:03   #3694
Nelkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Oj kuszą te linerki, nie powiem
Polowałam na ten odcień Delice na all, aż w końcu przestali go wystawiać No ale trudno, już przebolałam

Wlepiam swoja część maziaków, brakuje kilku drobiazgów i cieni- jeszcze nie mam odwagi wyciągnąć wszystkich na raz

1. cienie- same paletki na razie
2. pudry/podkłady
3. rozświetlacze
4. brazery
5. róże
6. doustne
fajny zbiorek, zwłaszcza błyszczydła
rzyrafko te tubkowe Maybelliny dają kolor czy są transparentne

MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline  
Stary 2009-01-15, 13:49   #3695
anetak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kellunia1984 Pokaż wiadomość
OO ja bez wizażu jestem uzależniona i już nie wiem co robić z tą masą kosmetyków, którą posiadam...

może zrobisz zdjęcia chętnie obejrzymy Twój zbiór
anetak jest offline  
Stary 2009-01-15, 13:52   #3696
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Pod podkład? Przecież to jest w kamieniu, czyli suche i [chyba] nie stapia się tak ze skóra jak kremowe rozświetlacze... Przyznam, że mnie zaskoczyłaś taką formą aplikacji. Ja bym się nie odważyła, zn. nie stosowała tego w ten sposób, bo obawiałabym się tego, że sam podkład nie spełni swojego zadania. Zwłąkuje się, spłynie itp.
z tymo podkładami co mam teraz nic się nie dzieje jeśli chodzi o zmniejszenie trwałości czy coś. Jak zapanowała mania rozświetlaczy tp ja chciałam też mieć za wszelką cenę i jedynei w takiej formie mogę ich do twarzy używać
Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
rzyrafka cudny zbiorek
Prawie wszystko wygląda jak nieużywane lub prawie nieużywane
Też jestem zdziwiona ta forma aplikacji rozswietlacza co prawda nie jestem ekspertką w tym temacie ale nie moge sobie tego wyobrazić... a jeśli nałożysz najpierw czekolade na poliki a potem rozprowadzasz podkład to to sie nie rozmywa po twarzy? Tzn. czy ten roswietlacz nie rozchodzi sie po całej buźce, nie miesza z podkładem?
używam wszytskiego acz oszczędnie
właśnei o to mi chodzi, żeby się mieszał z podkładem, bo jak jest solo to mojej tłustej cerze to nie służy i za bardzo widać niedoskonałości

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
A do Rzyrafki mam pytanie: widzę, że masz zarówno revlonowski Colorstay in Buff, jak i mineralkę w kolorze 030. Błagam o porównanie! Dla mnie Buff jest idealny, jeśli chodzi o ciepło odcienia, ale za ciemny... Chwilowo miziam twarz mineralnym EdM, ale jest zdecydowanie za różowy. Czy 030 jest jaśniejszy od Buff? I czy znasz może dwa początkowe odcienie, 020 i 010? Które są różowawe, a które żółte?
podkład buff dl amnie mógłby być pół tonu żółciejszy i pół tonu ciemniejszy ale na nic lepszego do tej pory nie trafiłam więc niech już będzie mineralny 030 jest ciut ciemniejszy od podkładu i kolorystycznie pasuje, natomiast nie za bardzo go lubię, bo potrzebuje dużo czasu na stopienie się z cerą, długo wyglada jakby mnie czymś wiatr przysypał . jaśniejszych odcieni nie widziałam na żywo, wiem, że u revlona żeby był żółtawy jasny to odcień musi mieć w nazwie 'pale'. na pewno 'ivory' są różowawe. puder prasowany w czarnym pojemniczku to tez colorstay w nowej wersji, nie pamiętam numeru ale też nazywa się light pale- z niego akurat jestem bardzo zadowolona, matuej ale nie wysusza i dodatkowo mam wrażenie, ż ewygładza cerę
też się przymierzam do edm, zdradź proszę które kolorki masz te za różowe, żebym się przypadkiem nie nacięła
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A widzisz, ja już chciałam zbesztać siostrzenicę, bo lubi bawic się w moich komódkowych szufladkach z kolorówką.

EDYCJA:
Rzyrafko: ile lakierów
* Zadowolona jestes z podkładu Manhattanu?? Masz moze porównanie do pudrowego??
* Co to za beżowa szminka na dole z prawej?

Świetny, kolorowy nie ponury () zbiór
Nie karć małej, jak nie zapomnę to cyknę kanarkowego linerka otwartego
No, lakierów też się uzbierało a ostatnio stoją bo nie mam czasu się pobawić
Lubię ten podkład, na wieczór używam go bez wierznigeo pudru bo zostawia taki fajny 'glow'. pudrowego nie miałam niestety.
beżowa szminka to Maybelline 742 Luminous Beige, z letniej kolekcji Nudes czy jakoś tak, moze jeszcze ją gdzieś dorwiesz
dzięki
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O rety - i to jeszcze nie koniec?? Ogromny i bardzo bogaty zbiór! Kochana napisz coś o tych 6h błyszczykach L'oreal. Widzę, że masz kilka kolorów więc pewnie Ci przypasowały. Zastanawiam się czy nie wysuszają ust i czy nie robi się biała krecha Od dawna mam ochotę na zakup jednego koloru
Tak, to jeszcze nie koniec
Używam tych Lorealków od roku i właściwie to nei wiem czy wysuszają bo zawesz nakładam pod nie smackersy są trwałe, świetnie przylegają do konturów ust, raczej się nie warzą. Bardzo je lubię
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Kolejna powalająca kolekcja Widać dziewczyny, że z was rasowe NK-holiczki
Oczywiście jak zwykle najdłużej oglądałam część naustną Wszystko śliczne. A mam pytanie o tusze do rzęs, widzę że masz ten nowy Max Factor, jak wypada w porównaniu do swoich poprzedników (jeśli oczywiście używałaś) albo jak wypada w ogóle? I tak samo ten Armani, wart tych kosmicznych pieniędzy które chcą za niego w Douglasie?
JEśli chodzi do mf to miałam klasycznego masterpieca, potem wersję MAX ale amerykańską i teraz tego- z każdą wersją mniej czasu musi upłynąć od otwarcia żeby ładnie pogrubiał. Jestem zadowolona z niego choć używam od niedawna. Miałam też CoverGirl LashBlast- wygląda identycznie ale sam tusz ma chyba gorszej jakości bo jakos mi nie przypasował. Także polecam tego MF.
Co do Armaniego- akurat nie musiałam z aniego płacić bo wygrałam w TwoimStylu no i jest w kolorze szarym, ale szczerze powiem, z emi to nei przeszkadza. Używam tylko na imprezy do bardzo mocnego makijażu oczu bo bardzo pogrubia ale kosztem sklejenia takiego małego. W innych tuszach doprowadza mnei to do szału a tu bardzo pasuje. Dodatkowo ma chyb ajakieś fajne woski pielęgnujące czy coś, bo nigdy mi po nim rzęsy nei wypadały, ostatnio po sylwestrze przechodziłam w nim cały następny dzień bez zmywania i nawet okruszek nie spadł Wydaje mi się, ż ema podobną szczotko-gumkę do klasycznego telescopica ale jego nie uzywałam jeszcze. póki co nie zaopatruję się w górnopółkowce więc jak mi się skończy to się zapłaczę

Nelkoo- brzoskwiniowy jets transparentny a ten ciemniejszy nadaje kolorek, ale ja mam jasne usta naturalnie, więc pewnie dlatego
rzyrafka jest offline  
Stary 2009-01-15, 14:11   #3697
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:

Mam dziś BC na buźce. szczerze mówiąc to dobrze że wiedziałam czego sie spodziewać, bo bez tego niczego bym się chyba nie dopatrzyła Twarz faktycznie wyglada "elegancko", jest jednolita, wyrównana. Chyba mi sie spodobają
ja na początku też nic nie widziałam na palcu owszem, a na buzi ale potem przywykłam, że mają za zadanie upiększać, a nie pokazywać się całemu światu choć w sumie je widać

Rzyrafko
jak kolorowo u Ciebie piękne odcienie róży
zielona kredka Bourjois trwałe to cudo jest?
pokaźna, śliczna kolekcja, gratuluję
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:00   #3698
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
mineralny 030 jest ciut ciemniejszy od podkładu i kolorystycznie pasuje
[...]
też się przymierzam do edm, zdradź proszę które kolorki masz te za różowe, żebym się przypadkiem nie nacięła
Uuu, jak ciemniejszy to niefajnie. Zdążyłam zauważyć, że Ivory są różowawe, i omijam szerokim łukiem... Zobaczymy, pewnie w końcu kupię w ciemno tę mineralkę, bo kusi. Poza tym lubię Revlon

Dziękuję za odpowiedź

A co do EdM, to mam odcień Fair, z serii Intensive Foundation. Jest naprawdę porażająco jasny, ale - na mnie zbyt różowy. Z kolei Rhea bardzo kiepsko stapia się ze skórą i bardzo szybko zaczynam się nieestetycznie świecić.

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:10   #3699
Ikka1
Rozeznanie

dziewczyny piękne zbiory

Edytowane przez Ikka1
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:14
Ikka1 jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:20   #3700
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Rzyrafko
jak kolorowo u Ciebie piękne odcienie róży
zielona kredka Bourjois trwałe to cudo jest?
pokaźna, śliczna kolekcja, gratuluję
thx wszystkie 5 Duochrome jest trwałe i nie odbija się, jedynie ta różowo-niebieskawa jest twardsza i trudniej ją nałozyć, ale i tak ją lubię

Cytat:
Uuu, jak ciemniejszy to niefajnie. Zdążyłam zauważyć, że Ivory są różowawe, i omijam szerokim łukiem... Zobaczymy, pewnie w końcu kupię w ciemno tę mineralkę, bo kusi. Poza tym lubię Revlon

A co do EdM, to mam odcień Fair, z serii Intensive Foundation. Jest naprawdę porażająco jasny, ale - na mnie zbyt różowy. Z kolei Rhea bardzo kiepsko stapia się ze skórą i bardzo szybko zaczynam się nieestetycznie świecić.
Ja też lubię Revlon
dzięki, akurat nie mam tego odcienai na mojej liście wstępnej z edm
Rhei nie zamierzam próbować, zniechęciłam się po odsypce cieni
rzyrafka jest offline  
Stary 2009-01-15, 15:45   #3701
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
JEśli chodzi do mf to miałam klasycznego masterpieca, potem wersję MAX ale amerykańską i teraz tego- z każdą wersją mniej czasu musi upłynąć od otwarcia żeby ładnie pogrubiał. Jestem zadowolona z niego choć używam od niedawna. Miałam też CoverGirl LashBlast- wygląda identycznie ale sam tusz ma chyba gorszej jakości bo jakos mi nie przypasował. Także polecam tego MF.
Co do Armaniego- akurat nie musiałam z aniego płacić bo wygrałam w TwoimStylu no i jest w kolorze szarym, ale szczerze powiem, z emi to nei przeszkadza. Używam tylko na imprezy do bardzo mocnego makijażu oczu bo bardzo pogrubia ale kosztem sklejenia takiego małego. W innych tuszach doprowadza mnei to do szału a tu bardzo pasuje. Dodatkowo ma chyb ajakieś fajne woski pielęgnujące czy coś, bo nigdy mi po nim rzęsy nei wypadały, ostatnio po sylwestrze przechodziłam w nim cały następny dzień bez zmywania i nawet okruszek nie spadł Wydaje mi się, ż ema podobną szczotko-gumkę do klasycznego telescopica ale jego nie uzywałam jeszcze. póki co nie zaopatruję się w górnopółkowce więc jak mi się skończy to się zapłaczę
Dziękuję rzyrafko za wyczerpującą odpowiedź, chyba skuszę się na tego MF jak tylko pojawi się w Polsce
Stary 2009-01-15, 16:05   #3702
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Rachelo, z tego co pamiętam z wątku o bladolicych to Ty jesteś raczej Golden Fair może z niewielką domieszką Fawn w EDM. Tak jak dla mnie inne niż Golden czy Olive są za różowe. Rhea to suchy i dziwny koszmarek.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:07   #3703
ulinkaaa
Zakorzenienie

A oto moje

Zdjecie 1 - cienie
Zdjecie 2 - podklady, pudry, brazery, roze, korektory, bibulki
Zdjecie 3 - pedzle, kredki, tusze, linery
Zdjecie 4 - blyszczyki, pomadki, szminki

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG3819.jpg (82,8 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3820.jpg (76,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3838.jpg (80,3 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG3840.jpg (81,8 KB, 277 załadowań)
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-01-15 o 16:11 Powód: dopiska
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-01-15, 16:30   #3704
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Rzyrafko powiedz mi coś o tym błyszczyku bell i gosha Jaki dają kolor na ustach
Stary 2009-01-15, 17:27   #3705
isa666
Zakorzenienie

Hosenko przepiękny zbiór, widzę, że Meteorytki wreszcie dotarły do Ciebie Zbiór rozświetlaczowo-różowy śliczny
Podoba mi się też zbiór szminek, mają śliczne kolory Szkoda, że mi jakoś pomadki nie pasują, wolę błyszczydła.

rzyrafciu u Ciebie też pięknie, już wiem czemu miałaś odwyk od malowideł do ust
Stary 2009-01-15, 18:05   #3706
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Rzyrafko powiedz mi coś o tym błyszczyku bell i gosha Jaki dają kolor na ustach
Gosh delikatnaie wychładza kolor ust i jak dasz więcej to moze być widac te niebieskie drobinki- bardzo go lubię. Bell to najjasniejszy odcień z tej kolekcji, daje taki mleczny efekt ale powoli mi się już nudzi

Isa, teoretycznie jeszcze się nie skończył
rzyrafka jest offline  
Stary 2009-01-15, 18:54   #3707
desti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A oto moje

Zdjecie 1 - cienie

slicznosci ... Ulinko a co to za podwojne cienie... i mozesz porownac superbalm i JT, ktory lepiej pielegnuje usta i sie mniej klei
desti jest offline  
Stary 2009-01-15, 18:56   #3708
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Hosenko - piękny zbiór, a w szczególności cienie Clinique
Dziękuję

Cytat:
Nie karć małej, jak nie zapomnę to cyknę kanarkowego linerka otwartego
No, lakierów też się uzbierało a ostatnio stoją bo nie mam czasu się pobawić
Lubię ten podkład, na wieczór używam go bez wierznigeo pudru bo zostawia taki fajny 'glow'. pudrowego nie miałam niestety.
beżowa szminka to Maybelline 742 Luminous Beige, z letniej kolekcji Nudes czy jakoś tak, moze jeszcze ją gdzieś dorwiesz
dzięki
Dziękuje za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja na początku też nic nie widziałam na palcu owszem, a na buzi ale potem przywykłam, że mają za zadanie upiększać, a nie pokazywać się całemu światu choć w sumie je widać

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko przepiękny zbiór, widzę, że Meteorytki wreszcie dotarły do Ciebie Zbiór rozświetlaczowo-różowy śliczny
Podoba mi się też zbiór szminek, mają śliczne kolory Szkoda, że mi jakoś pomadki nie pasują, wolę błyszczydła.

Dotarły wczoraj
Ja ostatnio lubię na równi A szminki powiększające usta pokochałam (szkoda że mało kolorów do wboru )

Ulinko: czy ten beżowy JT (3 tubka od prawej) jest matowy, tzn bez brokatu? Jaki daje fekt?

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-01-15 o 20:06
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 835 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-01-15, 19:58   #3709
201604211131
Konto usunięte

Rzyrafko - mam do ciebie pytanie odnośnie Smackersów - jakie to smaki? Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Pozatym kolekcja przepiękna (z chęcią bym taki zbiór miała - hi, hi).
Stary 2009-01-15, 20:04   #3710
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
A oto moje

Zdjecie 1 - cienie

Ulinko piękny zbiór. Nie za mało, nie za dużo - tak w sam raz. paletki Inglota oczywiście będę wychwalać pod niebiosa bo są piękne Widzę że conieco się powtarza i w mojej kolekcji, niektóre rzeczy miałam ale już poleciały w świat Zbiór błyszczyków imponujacy, tusze do rzęs - same konkrety. Jak oceniasz bibułki matujace ??

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-01-15, 20:04   #3711
mmagdaa_p
Zakorzenienie

Cytat:
Gosh delikatnaie wychładza kolor ust i jak dasz więcej to moze być widac te niebieskie drobinki- bardzo go lubię. Bell to najjasniejszy odcień z tej kolekcji, daje taki mleczny efekt ale powoli mi się już nudzi

Isa, teoretycznie jeszcze się nie skończył
Dziękuję za opinię

Na gosha czaję się od jakiegoś czasu Żałuję że nie kupiłam go jak w gc była promocja ale i tak kosztuje niewiele więc myślę że warto
Stary 2009-01-15, 21:10   #3712
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Rzyrafko - mam do ciebie pytanie odnośnie Smackersów - jakie to smaki? Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Pozatym kolekcja przepiękna (z chęcią bym taki zbiór miała - hi, hi).
http://www.allegro.pl/item483421879_..._flavored.html
to dokładnei ten sam zestaw, jak dal mnei najlepsze smackersy a trochę ich już zjadłam
Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię

Na gosha czaję się od jakiegoś czasu Żałuję że nie kupiłam go jak w gc była promocja ale i tak kosztuje niewiele więc myślę że warto
Warto ja akurat teraz go nei używam bo też chłodzi delikatnie
rzyrafka jest offline  
Stary 2009-01-15, 22:51   #3713
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Rzyrafko śliczny zbiór
BTW kupiłam sobie dziś mój upragniony kufer na kosmetyki Pojawił się tylko drobny kłopot - które tam włożyć do niego - bo zmieści sie max jakaś 1/3 mojego zbioru
Stary 2009-01-15, 23:36   #3714
201604211131
Konto usunięte

Dziękuję
Stary 2009-01-16, 09:23   #3715
imago84
Wtajemniczenie

Cytat:
A oto moje

Zdjecie 1 - cienie

co to za szmineczkiw białych opakowaniach są kryjące-taki sam kolor czy przeźroczyste na ustach
Stary 2009-01-16, 10:32   #3716
roxi:*
Wtajemniczenie

Ulinkaaa gdzie kupiłaś bibułki matujące z essence?
Szwedzie ich szukam i nigdzie nie mogę dostać . Pamiętam, że były tańsze niż te Dermiki czy z Sephory. Ile teraz kosztują?
roxi:* jest offline  
Stary 2009-01-16, 10:58   #3717
Champs
Zadomowienie

Cytat:
Oj kuszą te linerki, nie powiem
Polowałam na ten odcień Delice na all, aż w końcu przestali go wystawiać No ale trudno, już przebolałam

Wlepiam swoja część maziaków, brakuje kilku drobiazgów i cieni- jeszcze nie mam odwagi wyciągnąć wszystkich na raz

1. cienie- same paletki na razie
2. pudry/podkłady
3. rozświetlacze
4. brazery
5. róże
6. doustne
Zdradź proszę co to za szminka pierwsza w prawym dolnym rogu? Bardzo ładny beżyk Jaka to firma i numer/nazwa koloru?
Champs jest offline  
Stary 2009-01-16, 13:31   #3718
ulinkaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
slicznosci ... Ulinko a co to za podwojne cienie... i mozesz porownac superbalm i JT, ktory lepiej pielegnuje usta i sie mniej klei
desti - cienie podwojne to oriflame - perfect match, uwielbiam je - sa niedrogie, ale bardzo dobre, dlugo sie trzymaja, nie roluja i maja bardzo soczyste kolory

Cytat:
Ulinko: czy ten beżowy JT (3 tubka od prawej) jest matowy, tzn bez brokatu? Jaki daje fekt?
Jest matowy, nie ma zadnych drobinek, daje efekt tafli wody, a gdy nalozysz troszke wiecej to daje taka 'kisielowa' poswiate i ma sliczny trudny do zdefiniowania zapach

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ulinko piękny zbiór. Nie za mało, nie za dużo - tak w sam raz. paletki Inglota oczywiście będę wychwalać pod niebiosa bo są piękne Widzę że conieco się powtarza i w mojej kolekcji, niektóre rzeczy miałam ale już poleciały w świat Zbiór błyszczyków imponujacy, tusze do rzęs - same konkrety. Jak oceniasz bibułki matujace ??
Dziekuje Susanna Musze Twojego posta dac do przeczytania tz-towi, boon twierdzi, ze ja ze swoim zbiorem moglabym sklep otworzyc
Co do bibulek, bardziej odpowiadaja mi te z essence, bo latwiej i szybciej wchlaniaja sebum, te z inglota sa moim zdaniem nieco toporniejsze i czasem mi az rozmazuja makijaz jak przycisne za mocno... Generalnie esscence wypada moim zdaniem korzystniej, ale inglot tez dobrze chlonie, tylko dluzej.

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
co to za szmineczkiw białych opakowaniach są kryjące-taki sam kolor czy przeźroczyste na ustach
W bialych opakowaniach to sa pomadki spa do ust z oriflame. Na ustach daja delikatny rozowy kolor.

Cytat:
Napisane przez roxi:* Pokaż wiadomość
Ulinkaaa gdzie kupiłaś bibułki matujące z essence?
Szwedzie ich szukam i nigdzie nie mogę dostać . Pamiętam, że były tańsze niż te Dermiki czy z Sephory. Ile teraz kosztują?
Niestety bibulki przywiozla mi ciotka z Niemiec z Rossmana, u nas nie widzialam
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline  
Stary 2009-01-16, 14:16   #3719
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Rachelo, z tego co pamiętam z wątku o bladolicych to Ty jesteś raczej Golden Fair może z niewielką domieszką Fawn w EDM. Tak jak dla mnie inne niż Golden czy Olive są za różowe. Rhea to suchy i dziwny koszmarek.
Zanotowałam, dziękuję bardzo

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2009-01-16, 14:25   #3720
desti
Zakorzenienie

Ulinko a pytalam jeszcze o blyszczyki... ktore wg Ciebie sa lepsze jezeli chodzi o pielegnacje ust... superbalm czy JT... no i ktore sie mniej kleja

a cieniom kiedys przy okazji bede musiala sie przyjrzec
desti jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości