NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-18, 17:55   #3781
lizzie
Zadomowienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Lizzie, piękna kolekcja, same cudeńka
Jesteś zadowolona z tego podkładu Maca?
Dziękuję To jest krem tonujący, ma lekką lejącą konsystencję, nie podkreśla u mnie suchych skórek ale jak to krem, krycie ma słabe, raczej lekko wyrównuje tylko koloryt skóry. Na jakieś pojedyncze niespodzianki i tak potrzebny jest korektor.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Świetne kolekcje, chętnie bym zabrała kilka rzeczy

Liz jakie masz odcienie pojedyńczych cieni MACa?
Na zdjęciu od lewej: Naked Lunch, Satin Taupe, Shroom, Nylon. Na dole jest jeszcze Paintpot w kolorze Soft Ochre ale stosuję go jako bazę pod cienie, pogłębia ich kolor i cienie dłużej się trzymają niż na bazie ArtDeco.

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
i tak zrobie ... dziekuje
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
slicznosci!!
cienie piekne! uwielbiam takie odcienie!!
a jaki masz nr rozu chanelka?
Dziękuję Szkoda tylko że rzadko kiedy rano mam czas malować sie cieniami, starczą mi na lata
Róż Chanel to 54 Rose Dust, na zdjęciu wyszedł ciemniejszy, w rzeczywistości to taki jasny, przybrudzony róż.
Stary 2009-01-18, 18:00   #3782
Estella
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Na zdjęciu od lewej: Naked Lunch, Satin Taupe, Shroom, Nylon. Na dole jest jeszcze Paintpot w kolorze Soft Ochre ale stosuję go jako bazę pod cienie, pogłębia ich kolor i cienie dłużej się trzymają niż na bazie ArtDeco.
Naked Lunch posiadam i wielbię zastanawiam się nad jeszcze jakimś uniwersalnym beżem do codziennego makijażu, możesz mi coś polecić? Byle nie matowy.
Edit: Nylon mnie zaciekawił, muszę się wybrać w najbliższym czasie do MACa. Koniecznie

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-01-18 o 18:04
Estella jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:02   #3783
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Korzystając z dnia wolnego także porobiłam zdjęcia swojej kolorówki, na razie w tej dziedzinie jestem zaspokojona nic mnie nie kusi i chyba niczego więcej nie potrzebuję.

1. Błyszczyki i szminki
2. Pudry i podkłady (zamknięte)
3. Pudry i podkłady (otwarte)
4. Bronzery i róże (zamknięte)
Cytat:
Zdjęcia cd

5. Bronzery i róże (otwarte); zdjęcie niestety trochę kiepskie, bronzery są w rzeczywistości dużo jaśniejsze a róże mają różne kolory choć tu wyszły prawie jednakowo:/
6. Kulki
7. Cienie i korektory (zamknięte)
Piękny zbiór! Taki 'czysty' Mam prośbę i pytanka

1.) Błagam Cię powiedz mi jaki to kolorek Lancome Juicy Tubes World Tour tego różowego? Jaki ma zapach? I błagam Cię mocno, wklej go na ustach

2.) Ten różowy Superbalm to Grapefruit? Mogłabyś go także wkleić na ustach?

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2009-01-18 o 18:19 Powód: przestawienie przecinka ; D
xPoziomkax jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:31   #3784
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Naked Lunch posiadam i wielbię zastanawiam się nad jeszcze jakimś uniwersalnym beżem do codziennego makijażu, możesz mi coś polecić? Byle nie matowy.
Edit: Nylon mnie zaciekawił, muszę się wybrać w najbliższym czasie do MACa. Koniecznie
Estello, Shroom jest właśnie beżowy i nie jest matowy, nie jest to też perła, raczej nazwałabym go taką satyną Natomiast Nylon to takie jasne złoto, także satynowe, przyznam że bardzo ciekawy kolor, bo nadaje się do codziennego makijażu.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Piękny zbiór! Taki 'czysty' Mam prośbę i pytanka

1.) Błagam Cię powiedz mi jaki to kolorek Lancome Juicy Tubes World Tour tego różowego? Jaki ma zapach? I błagam Cię mocno, wklej go na ustach

2.) Ten różowy Superbalm to Grapefruit? Mogłabyś go także wkleić na ustach?
Poziomko, dziękuję Ale twojego zbioru błyszczykowego chyba nie przebiłam
O JT już pisałam wcześniej, to Moulin Rose. A Superbalm to Grapefruit (ten drugi to Apricot). Niestety mam za słaby aparat i nie dam rady zrobić ładnych zdjęć na ustach Mogę spróbować opisać jak najdokładniej JT ma zapach różany, kolor w małej ilości na ustach transparentny, jak nałożę go więcej to taki jasny różyk, choć nie tak intensywny jak w tubce. Pisałam już wcześniej, że mam wrażenie że nie jest tak klejący jak inne JT, poprzednich swoich JT się pozbyłam bo denerwowała mnie ich straszna kleistość. Natomiast Superbalm jest już całkowicie transparentny na ustach, daje ładny połysk i ma świetne właściwości pielęgnujące, właściwie poza konsystencją nie różni się niczym od Apricota (ten jest bardziej kremowy, Grapefruit bardziej żelowy). Miałam jeszcze kiedyś Raspberry i on jako jedyny nadawał lekko czerwony kolor ustom

Ale ty Poziomko masz chyba błyszczykowy odwyk, co?
Stary 2009-01-18, 18:33   #3785
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:

Dziękuję Szkoda tylko że rzadko kiedy rano mam czas malować sie cieniami, starczą mi na lata
Róż Chanel to 54 Rose Dust, na zdjęciu wyszedł ciemniejszy, w rzeczywistości to taki jasny, przybrudzony róż.
oooo to cos dla mnie! wlasnie szukam jakiegos brudnego rozu i mysle o 96 ale niektore osoby mi pisaly ze wlasnie 54 jest tez piekna
Cytat:

O JT już pisałam wcześniej, to Moulin Rose. A Superbalm to Grapefruit (ten drugi to Apricot). Niestety mam za słaby aparat i nie dam rady zrobić ładnych zdjęć na ustach Mogę spróbować opisać jak najdokładniej JT ma zapach różany, kolor w małej ilości na ustach transparentny, jak nałożę go więcej to taki jasny różyk, choć nie tak intensywny jak w tubce. Pisałam już wcześniej, że mam wrażenie że nie jest tak klejący jak inne JT, poprzednich swoich JT się pozbyłam bo denerwowała mnie ich straszna kleistość. Natomiast Superbalm jest już całkowicie transparentny na ustach, daje ładny połysk i ma świetne właściwości pielęgnujące, właściwie poza konsystencją nie różni się niczym od Apricota (ten jest bardziej kremowy, Grapefruit bardziej żelowy). Miałam jeszcze kiedyś Raspberry i on jako jedyny nadawał lekko czerwony kolor ustom

heh sama sie czailam na ten blyszczyk dlugo ale jednak w koncu zrezygnowalam gdyby bardziej dawal kolorek to wtedy juz bym go miala
dimiti jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:44   #3786
kicia555
Zakorzenienie

Lizzie c-u-d-o-w-n-i-e znalazłam u Ciebie róż chanela joues contraste ?? jaki to kolorek ?

sorki , juz wiem , nie zauwazylam postu

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-01-18 o 18:47
kicia555 jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:48   #3787
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oooo to cos dla mnie! wlasnie szukam jakiegos brudnego rozu i mysle o 96 ale niektore osoby mi pisaly ze wlasnie 54 jest tez piekna
heh sama sie czailam na ten blyszczyk dlugo ale jednak w koncu zrezygnowalam gdyby bardziej dawal kolorek to wtedy juz bym go miala
Dimiti, obejrzyj ten róż w jakiejś perfumerii, jest naprawdę ładny, na początku chciałam Narcisse ale wydał mi się za bardzo cukierkowy, ten jest taki chłodniejszy, bardziej stonowany, naprawdę ładny odcień A co do błyszczyka to już pisałam Poziomce, on nie daje wyraźnego koloru, chyba że się go nałoży sporo ale wtedy wylewa się poza kontur ust i nie wygląda to ładnie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Lizzie c-u-d-o-w-n-i-e znalazłam u Ciebie róż chanela joues contraste ?? jaki to kolorek ?
To 54 Rose Dust, kolor dokładniej opisałam wyżej
Stary 2009-01-18, 18:53   #3788
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Estello, Shroom jest właśnie beżowy i nie jest matowy, nie jest to też perła, raczej nazwałabym go taką satyną Natomiast Nylon to takie jasne złoto, także satynowe, przyznam że bardzo ciekawy kolor, bo nadaje się do codziennego makijażu.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Kurcze ja mam JT bananowego z serii World Tour i kuszą mnie następne smaki Mm.. boskie są! Tak samo ten grapefruit mnie kusi..
xPoziomkax jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:53   #3789
kicia555
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje , faktycznie , nie zauwazylam zbiorek bardzo mój , sporo kosmetyków nas łączy zazdroszcze cieni mac'a ,a na róż chanela czaje sie dosc długo ,ale nie moge sie zdecydowac , szukam brudnego różu podobnie jak dimiti

GALAXIA

kicia555 jest offline  
Stary 2009-01-18, 18:55   #3790
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Dimiti, obejrzyj ten róż w jakiejś perfumerii, jest naprawdę ładny, na początku chciałam Narcisse ale wydał mi się za bardzo cukierkowy, ten jest taki chłodniejszy, bardziej stonowany, naprawdę ładny odcień A co do błyszczyka to już pisałam Poziomce, on nie daje wyraźnego koloru, chyba że się go nałoży sporo ale wtedy wylewa się poza kontur ust i nie wygląda to ładnie

no wlasnie dlatego z tego JT zrezygnowalam bylam ostatnio w marrionaud bo to jedyny taki sklep w ktorym moge sprawdzic wyzsza polke i niestety 54 nie bylo
dimiti jest offline  
Stary 2009-01-18, 19:09   #3791
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Korzystając z dnia wolnego także porobiłam zdjęcia swojej kolorówki, na razie w tej dziedzinie jestem zaspokojona nic mnie nie kusi i chyba niczego więcej nie potrzebuję.
ile cudeniek
wiedziałam, że to będzie boska kolekcja, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem gratuluję
a jakie śliczne odcienie róży zadowolona jesteś z tych Shiseido?
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-01-18, 19:28   #3792
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Kurcze ja mam JT bananowego z serii World Tour i kuszą mnie następne smaki Mm.. boskie są! Tak samo ten grapefruit mnie kusi..
Poziomko, obejrzyj sobie ten Raspberry (02 bodajże), on nadaje delikatny czerwony kolor ustom a konsystencję ma taką samą jak Grapefruit. Bo Grapefruit koloru żadnego nie daje...

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziekuje , faktycznie , nie zauwazylam zbiorek bardzo mój , sporo kosmetyków nas łączy zazdroszcze cieni mac'a ,a na róż chanela czaje sie dosc długo ,ale nie moge sie zdecydowac , szukam brudnego różu podobnie jak dimiti
Jeśli brudny róż to jak najbardziej sprawdź ten 54, jasny, chłodny brudny róż, sama takiego długo szukałam do tego daje delikatnie satynowy efekt, beż widocznych drobinek.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ile cudeniek
wiedziałam, że to będzie boska kolekcja, ale i tak jestem pod ogromnym wrażeniem gratuluję
a jakie śliczne odcienie róży zadowolona jesteś z tych Shiseido?
Organzzo dziękuję Z Shiseido jestem średnio zadowolona, oba kupione na strawberrynet w czasach świetności dolara (wtedy kosztowały dokładnie połowę polskiej ceny sklepowej) ale jakies takie twarde są, trzeba się porządnie namachać pędzlem Choć kolory bardzo ładne, mam B2 i B4.
Stary 2009-01-18, 19:35   #3793
Organzza
Zakorzenienie

Cytat:
Organzzo dziękuję Z Shiseido jestem średnio zadowolona, oba kupione na strawberrynet w czasach świetności dolara (wtedy kosztowały dokładnie połowę polskiej ceny sklepowej) ale jakies takie twarde są, trzeba się porządnie namachać pędzlem Choć kolory bardzo ładne, mam B2 i B4.
średnio? szkoda.. i dobrze, że spytałam, bo swego czasu miałam ochotę kliknąć, kolory są absolutnie moje
dziękuję za odpowiedź
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline  
Stary 2009-01-18, 19:47   #3794
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Lizzie - bardzo fajny zbiór! wszystko piękne widać że dbasz o swoje cuda wyglądają jak nowe zazdroszczę!

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-01-18 o 19:48
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-01-18, 19:54   #3795
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
średnio? szkoda.. i dobrze, że spytałam, bo swego czasu miałam ochotę kliknąć, kolory są absolutnie moje
dziękuję za odpowiedź
Kolory mają rzeczywiście cudowne, na początku podobały mi się wszystkie, dobrze że kupiłam tylko 2 Myślę że sporo zależy też od pędzla, do nich akurat potrzebny jest trochę sztywniejszy.

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Lizzie - bardzo fajny zbiór! wszystko piękne widać że dbasz o swoje cuda wyglądają jak nowe zazdroszczę!
Dziękuję Jestem straszną pedantką, lubię jak moje kosmetyki są czyste (na co dzień pracuję z bakteriami, może to takie małe zboczenie zawodowe). Poza tym nienawidzę odcisków paluchów na pudełkach, do zdjęcia wszystko ładnie wytarłam
Stary 2009-01-18, 19:59   #3796
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:

1. Błyszczyki i szminki
Czy mogłabyś podać jakie masz dwa odcienie Mineralize Skinfiniesh Natural MAC i odcień Diorskin Forever Compact?
Stary 2009-01-18, 20:17   #3797
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać jakie masz dwa odcienie Mineralize Skinfiniesh Natural MAC i odcień Diorskin Forever Compact?
MSF to Light i Light/Medium a Diorskin Forever to 010 Ivory (jasny beż, ale nie taki prawie biały, choć spotkałam się z takimi opiniami).
Stary 2009-01-18, 20:52   #3798
ShaYa
Raczkowanie

Jeeeej ale wy macie zbiory Dziewczyny..
a mi wlasnie przyszla moja paleta cieni .. ale nie jestem jakos mega z niej zadowolona..
ShaYa jest offline  
Stary 2009-01-18, 20:59   #3799
Doris Day
Mroczyca

Susanna, Lizzie - piękne zbiory macie dziewczyny
Doris Day jest offline  
Stary 2009-01-18, 21:23   #3800
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
MSF to Light i Light/Medium a Diorskin Forever to 010 Ivory (jasny beż, ale nie taki prawie biały, choć spotkałam się z takimi opiniami).
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź czy ten kolor 010 Diora bardziej odpowiada light czy light medium MSFNa?
Stary 2009-01-18, 22:50   #3801
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Susanna bardzo ładny zbiorem

Mogłabyć porównać DW i ten podkład clinique Też jest on równie kryjący jak estee lauder
Oj kochana nie ma za bardzo czego porównywać. Jak dla mnie te podkłady są zupełnie różne. Clinique tylko wyrównuje koloryt cery, nadaje się do cer bezproblemowych, słabo kryje i nie trzyma się tak dobrze jak DW. Nie jest zły - naprawde - ale dla mnie za słaby. Za to ładnie rozświetla buzię - czego z kolei nie robi DW. Jest tez bardziej gęsty od DW.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Susanno - serdecznie dziękuję. Teraz mam 2 pytania:
- jaki masz odcień różu Bourjois
- jakie masz nr. cieni Inglota (sprinty).
Kochana róż ma nr 95 czyli Rose de Jaspe a sprinty to nr: 83, 71 i 82

Cytat:

1. Błyszczyki i szminki
Cytat:
Zdjęcia cd

5. Bronzery i róże (otwarte); zdjęcie niestety trochę kiepskie, bronzery są w rzeczywistości dużo jaśniejsze a róże mają różne kolory choć tu wyszły prawie jednakowo:/
6. Kulki
7. Cienie i korektory (zamknięte)
Cytat:
...i dalej..

8. Cienie i korektory (otwarte)
9. Pędzle
10. Tusze, odżywki do rzęs i lakiery
Absolutnie fantastyczny i bogaty zbiór! Same górne półki a meteorytkami to bys się ze mną podzieliła

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość

Susanno
piekna kolekcja

Lizzie cudowny zbiór
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
oba zbiory bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
dziękuje

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2009-01-18, 23:05   #3802
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
dziękuję Ci bardzo za odpowiedź czy ten kolor 010 Diora bardziej odpowiada light czy light medium MSFNa?
Raczej light, oba pudry są jasne ale nie takie mega jasne.

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

Absolutnie fantastyczny i bogaty zbiór! Same górne półki a meteorytkami to bys się ze mną podzieliła
Heh, jak kiedyś mi się znudzą to będę o tobie pamiętać

A tak btw to twój zbiór też jest śliczny, i jaki porządek w kuferku Zadowolona jesteś z balsamu do ust Rosebud? Ja z tej truskawkowej wersji nie byłam zadowolona, ta truskawka jakaś taka chemiczna była, różana moim zdaniem jest lepsza
Stary 2009-01-18, 23:07   #3803
Siuniaaa
Wtajemniczenie

Cytat:

Dziękuję Jestem straszną pedantką, lubię jak moje kosmetyki są czyste (na co dzień pracuję z bakteriami, może to takie małe zboczenie zawodowe). Poza tym nienawidzę odcisków paluchów na pudełkach, do zdjęcia wszystko ładnie wytarłam

Oj zazdroszczę moje kosmetyki niestety nie są tak zadbane może to przez to że jak noszę je w torebce to się niszczą

Cytat:
Dla Was wszystko Nie no i tak chciałam dziś zrobić zdjęcia bo przynajmniej jest pogoda i światło u mnie w pokoju
1. całość
2. twarz
3. oczy
4. usta
5. pędzle
6. domek

Jak widać zbiór się mocno odchudził To co mam teraz - tego używam i jestem zadowolona. Podkład Clinique i baza Dax są już na wykończeniu.

Cytat:
I jeszcze 2 zdjęcia z lampą - lepiej kolory widać. Błyszczyki noszę zawsze w torebce.

Piękny zbiór przemyślany i minimalistyczny podoba mi się

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-01-18 o 23:17
Siuniaaa jest offline  
Stary 2009-01-18, 23:13   #3804
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:

Heh, jak kiedyś mi się znudzą to będę o tobie pamiętać
Trzymam za słowo! Bo ja o nich marzę

Cytat:
A tak btw to twój zbiór też jest śliczny, i jaki porządek w kuferku Zadowolona jesteś z balsamu do ust Rosebud? Ja z tej truskawkowej wersji nie byłam zadowolona, ta truskawka jakaś taka chemiczna była, różana moim zdaniem jest lepsza
A u mnie wprost przeciwnie. To druga puszka Rosebud truskawkowego - szczerze uwielbiam! Miałam też różany i sprzedałam - nie odpowiadał mi ani zapach ani konsystencja

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-01-18, 23:34   #3805
lizzie
Zadomowienie

Cytat:

A u mnie wprost przeciwnie. To druga puszka Rosebud truskawkowego - szczerze uwielbiam! Miałam też różany i sprzedałam - nie odpowiadał mi ani zapach ani konsystencja
Jak widać każdemu pasuje co innego w każdym razie Rosebud to moim zdaniem najlepsze balsamy pod słońcem, szkoda że w PL ich nie ma w Londynie też nigdzie nie znalazłam.
Stary 2009-01-18, 23:40   #3806
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Jak widać każdemu pasuje co innego w każdym razie Rosebud to moim zdaniem najlepsze balsamy pod słońcem, szkoda że w PL ich nie ma w Londynie też nigdzie nie znalazłam.
Też uważam, ze rosebud są najlepsze!!! I świetne sprawdzają się nie tylko same ale też i pod szminką i pod błyszczykiem. Po prostu niezastąpione ostatnio skusiłam się na balsam Sephory Complete lip balm i tez polecam. Fajnie chłodzi usta i koi. I trochę jakby powiększa.
IMO jeszcze nie znalazłam szminki, która nie wysuszałaby mi ust po pewnym czasie - może Ty mi coś polecisz sprawdzonego i w miarę przystępnej cenie - bo ja już nie mam siły Co szminka to wysusza

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-01-19, 00:13   #3807
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Też uważam, ze rosebud są najlepsze!!! I świetne sprawdzają się nie tylko same ale też i pod szminką i pod błyszczykiem. Po prostu niezastąpione ostatnio skusiłam się na balsam Sephory Complete lip balm i tez polecam. Fajnie chłodzi usta i koi. I trochę jakby powiększa.
IMO jeszcze nie znalazłam szminki, która nie wysuszałaby mi ust po pewnym czasie - może Ty mi coś polecisz sprawdzonego i w miarę przystępnej cenie - bo ja już nie mam siły Co szminka to wysusza
Fajnie że ktoś podziela moje zachwyty nad Rosebud-em Co do szminek to ja zawsze nakładam pod nie balsam ochronny, nie wyobrażam sobie inaczej, nawet niektóre błyszczyki potrafią wysuszyć mi usta a co dopiero szminki...ale dwie nawilżające które bardzo lubię to Bare Brilliance Lipstick Clinique (chyba niestety wycofana), ta wygląda na ustach jak błyszczyk a do tego jest bardzo trwała, a druga to Dior High Shine, też daje efekt błyszczyka na ustach ale zawiera drobinki które są wyczuwalne kiedy szminka się już trochę "zje". Poza tymi dwiema mam tylko szminki MACa ale one są już bardziej matowe i nie tak nawilżające. To jedyne jakich w ogóle używałam, więc chyba za bardzo nie pomogę Ale ostatnio w którymś wątku dziewczyny wklejały zdjęcia szmineczek Vipery, takich kremowych, w jasnoróżowych opakowaniach, może one by się sprawdziły? Jak znajdę ten wątek to ci podam linka.
Stary 2009-01-19, 07:35   #3808
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Fajnie że ktoś podziela moje zachwyty nad Rosebud-em Co do szminek to ja zawsze nakładam pod nie balsam ochronny, nie wyobrażam sobie inaczej, nawet niektóre błyszczyki potrafią wysuszyć mi usta a co dopiero szminki...ale dwie nawilżające które bardzo lubię to Bare Brilliance Lipstick Clinique (chyba niestety wycofana), ta wygląda na ustach jak błyszczyk a do tego jest bardzo trwała, a druga to Dior High Shine, też daje efekt błyszczyka na ustach ale zawiera drobinki które są wyczuwalne kiedy szminka się już trochę "zje". Poza tymi dwiema mam tylko szminki MACa ale one są już bardziej matowe i nie tak nawilżające. To jedyne jakich w ogóle używałam, więc chyba za bardzo nie pomogę Ale ostatnio w którymś wątku dziewczyny wklejały zdjęcia szmineczek Vipery, takich kremowych, w jasnoróżowych opakowaniach, może one by się sprawdziły? Jak znajdę ten wątek to ci podam linka.
Clinique i Dior to dla mnie za wysoka półka Na KWC dziewczyny chwalą sobie nawilżającą szminkę Gosh i chyba się na nią skuszę. Z Vipery miałam szminkę nawilżającą w takim ciemnym opakowaniu i też jest niezła i taniutka moze powtórze zakup. Z tego wynika że chyba zawsze będziemy musiały używać pod szminki balsamów.

M&M

Staś

Susanna jest offline  
Stary 2009-01-19, 08:15   #3809
Hosenka*
Moderator KWC

Susanna: śliczny zbiór
Zadowolona jestes z błyszczyków Victoria's ecret?

Lizzie
Zbiorek dokładnie poogladam w domu, bo w pracy będą dziwnie patrzeć

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-01-19, 08:20   #3810
lizzie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez hosenka* Pokaż wiadomość
lizzie
zbiorek dokładnie poogladam w domu, bo w pracy będą dziwnie patrzeć
:d

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości