NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-15, 23:37   #451
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
u mnie ich nie widzialam no ale moze akurat beda teraz?? a na ostatnim zjdeciu te czarne cienie to z czego masz?? bo ja szukam takich czerni!
Dimiti leć na łowy Vollare

Pierwszy czarny cień(w okrągłym opakowaniu) to bazarkowy cień Margaret Cosmetics, za nim jest naprawdę świetny czarny cień z drobinkami Vipera nr 31.
Czarny cień w kwadratowym opakowaniu to bardzo smolisty, matowy cień Oriflame Essentials w kolorze Midnight Black (moja ulubina czerń, naprawdę czarna ).

Cytat:
Napisane przez Lemirka
Kicia, jestem pod wrażeniem

ja też jestem maniaczką cieni, ale mój zbiór do Twojego się nie umywa.
Dziękuję bardzo

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2008-09-16, 07:14   #452
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Cytat:
Napisane przez Pusia7 Pokaż wiadomość
Kiciu chylę czoła )) Mam pytanko do ciebie do czego sa te żółte kuleczki??

A mój ostatni nabytek to (nie mam porobionych zdjęć więc będę podawac linki )

1. Korektor firmy Yves Saint Laurent (superrr jest) http://www.allegro.pl/item439014292_...ktor_nr_2.html

tylko że ja mam nr 1 (i nie z allegro)

2. Kryolan TV Paint Stick kolot Ivory , 4W, 6W (dziś do mnie przesyłka przyszła )http://www.allegro.pl/item431470943_...at_poznan.html

3. Kryolan Brokat w żelu czerwony i srebrny http://www.allegro.pl/item435752537_...lan_f_vat.html

Jeszcze nie wiem jak te rzeczy z Kryolana będą się sprawdzały bo mam je od dziś ale mam nadzieję

p.s a tak w ogóle to w drodze do mnie są pędzle w końcu : http://www.allegro.pl/item430242565_...ol_gratis.html

Pusiu sliczne zakupki, pedzli zazdroszczę

Ja tez uwielbiam korektor YSL, nie ma sobie rownych, teraz testuje clarinsa i juz wiem, ze po nim wroce do YSL
kasiasiar jest offline  
Stary 2008-09-16, 07:37   #453
Hosenka*
Moderator KWC

kicia Cudna kolekcja. Muszę oglądnąć dokładnie i na spokojnie Napewno będą pytania

Widziałam, że odpowiedziałaś na pytanie dimiti odnośnie czarnych cieni. Czyli ten z Ori jest taki czarny czarny?? Nie ciemno-szary/grafitowy? Dobrze się nim maluje?? Bez "placków"?
Chce też z drobinkami - mam z Pour Toi ale niestety te cienie są tak słabo sprasowane ze się pyli i boję sie go uzywać. Nie mówiąc już o tym ze o zabraniu ich gdzieś jest niemożliwe - mialam jeszcze biały i niestety jako jedyny nie przetrwał podróży Drobinkowy z Vipery jest fajny?

07.01 - Kosmetyczne podsumowanie grudnia - co nowego? cz. 1

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2008-09-16 o 09:52
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
31.12 - nowe aukcje, sprawdź i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 965 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2008-09-16, 09:16   #454
Orka
Rozeznanie

GG do Orka

Kiciu podniosłaś mnie na duchu, myślałam, że ja mam pokaźną kolekcję, ale widzę że jeszcze spokojnie moge kupować dalej Oczywiście nie obędzie się bez pytań z mojej strony
Co to za kuleczki i rozświetlacze zaznaczone na zdjęciach? te rozświetlacze mają taki sam wzorek jak cienie Bell, ale chciałabym sie upewnić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1050k%20%2810%29.JPG (91,5 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1050k%20%2814%29.JPG (84,0 KB, 114 załadowań)
Orka jest offline  
Stary 2008-09-16, 09:42   #455
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Yen myślę właśnie nad nim i nad TL2
Czy chodzi o pudry fixujące? Ja nie trzymam kartonowych opakowań i nie pamiętam jakie są i nie wiem, czy te co ma Yen to właśnie fixujący Kryolan.
Jeśli tak to pozwolę wtrącić... ja od dawna używam tych pudrów. Zazwyczaj mam nr 3 i 5. Ja bardzo je lubię bo fajnie utrwalają cienie, kredki, róż, podkład. Co do matowienia to trzeba poprawiać w ciągu dnia (szczególnie przy tłustych cerach - jak moja). Te pudry są dość jasne, ale moim zdaniem ładnie ztapiają się z podkładem. Jeśli robię nmakijaz np. pudrem mineralnym to i tak jeszcze muskam twarz tym Kryolanem - dla utrwalenia. Ja polecam.
marioladabr jest offline  
Stary 2008-09-16, 09:54   #456
kretencja
Zakorzenienie

Wczorajsze zakupki, a właściwie prezent od małżona Dwa cienie Inglota, pacynki oczywiście gratis. Puder sypki i stare jak świat rozświetlające kuleczki Avonu - zapomniałam sfotografować wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3015.JPG (88,7 KB, 211 załadowań)

RAZEM OD 5.03.2000.

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline  
Stary 2008-09-16, 10:23   #457
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dominikaha Pokaż wiadomość
Dziękuję Już od jakiegoś czasu chodził za mną granat, ale w każdym odcieniu coś mi nie pasowało. Ten jest świetny, tym bardziej, że kosztował tylko 9 zł
Jeśli chodzi Ci o Shimmera Diora, to ja miałam wersję Rose i szczerze mówiąc nie powalił mnie na kolana. Wiem, że jestem w mniejszości, ale dla mnie to taki zwykły rozświetlacz, w dodatku jakoś tak nienaturalnie wyglądał. Rozświetlacz EL zdecydowanie bardziej przypadł mi do gustu

Ja strasznie chorowałam na tego Platinum Iluminator, ale kiedy chciałam go kupić w sephorze i perfumerii widziałam tylko nowszego różowego, kwadratowego rozświetlacza. Na allegro nie lubię robić zakupów więc odpuściłam go do czasu. Aż zaznajomiłam się z truskawką
Ale kilka dni temu nagle zaczęłam pożądać tego shimmer Diora, tylko nie w wersji rose diamond, ale amber diamond. Czytałam też wiele pochlebnych opinii o Diorze, a Twój post dał mi teraz do myślenia
Na truskawce EL znacznie tańszy niż Dior w perfumerii.....dwóch na pewno nie kupię, bo nie będę w stanie wszystkich zużyć. Teraz będę rozważać....

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a o ktorym rozswietlaczy diora piszesz? JT to la rose cheri, coconut plump i pamplemousse z tym ze ja jestem zakochana w serii JT plump mam jeszcze puckered pink i uwazam ze sa najlepsze z JT diorkiss to snow cherry, cotton candy tez mialam na liscie ale ogladalam go w marrionaud i nic ciekawego nie zauwazylam w nim a dior z aplikatorem to dior addict ultra gloss reflect 257 Organdi Pink ladny ten electro ale ja chce powiekszyc swoja kolekcje o pare blyszczydel chaneli i fever glossow wiec inne bede musiala przemyslec chociaz juz dawno mnie kusil, ale najbardziej podoba mi sie w tubce bo kocham takie roze! oj mam shimmera Diora i nastepny juz do mnie lecino i PI estee laudera
Dziękuję za odpowiedzi
Numerki i nazwy spisałam sobie do mojej listy, choć większość już na niej była....
A miałam na myśli shimmering rose diamond

Kicia_Wampirzyca - jaki ogromniasty zbiór Pobiłaś wszystkie zbiory
Stary 2008-09-16, 11:52   #458
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Prawie cały dzień robiłam zdjęcia swoich zbiorów...uff , ale pomyślałam, że kiedyś trzeba było

Zdjęcia 1-3 : Kredki (konturówka do ust, 3 kredki do brwi i kredki do oczu)
Zdj. 4 : Pędzle
Zdj. 5-6 : Podkład, pudry prasowane, gąbki silikonowe, korektory
wow nie umiem nic wiecej wydusic

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Wczorajsze zakupki, a właściwie prezent od małżona Dwa cienie Inglota, pacynki oczywiście gratis. Puder sypki i stare jak świat rozświetlające kuleczki Avonu - zapomniałam sfotografować wczoraj
ale dobry malrzon pozazdroscic

Pusiu

swietne zakupki, tez planuje zakup YSL ale jak mi sie skoczy Loreal, ktory skonczy sie nieststy nie za szybko, bo na wakacjach moja skora przybrala odcien kilkakrotnie ciemniejszy i wszystko mam teraz o kilka tonow za jasne
nawet budry brazujace!!
jedynie EL mnie ratuje, ale i tak widac ze jednak za jasny
heh
justitia jest offline  
Stary 2008-09-16, 12:12   #459
rzyrafka
Zakorzenienie

Kiciu gdzie kupujesz cienie Butterfly?
rzyrafka jest offline  
Stary 2008-09-16, 12:41   #460
gabriela29
BAN stały

O te zaznaczone przeze mnie cienie Ci chodzi ?[/quote]

Tak Kiciu, dokładnie o te
gabriela29 jest offline  
Stary 2008-09-16, 15:35   #461
xPoziomkax
Zakorzenienie

Witajcie laseczki ! Dostałam paczkę od frywolnej_franki! I wklejam to, co dostałam.. więc jakby co to nie moja wina, ze kolejny błyszczyk Wybaczcieee ! Ale nie mogłam tego przewidzieć Niedługo jeszce dostanę paczkę od glizdki więc będzie następna aktualizacja Prosze nie besztać ! A oto proszę moje cudeńka. Aaaa... i zapomniałabym ! Wklejam jeszcze jako bonusik błyszczyk ten H&M Hello Kitty na ustkach... Żeby nie było, ze Poziomka niegrzeczna, że nie przestrzega odwyku

Wieeeelkie podziękowania dla frywolnej_franki !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00374.JPG (51,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00375.JPG (49,8 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00376.JPG (46,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00368.JPG (15,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00370.JPG (13,7 KB, 82 załadowań)
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 15:45   #462
frywolna franka
Zakorzenienie

mała chwalipięto.... Jakbym wiedziała, że tyle błyszczyków nakupiłaś to bym cienie podesłała... Poziomka, błyszczykowy maniak, skupia się na truskawowym lipsticku... a ja wysłałam ścięty pędzel, bo mówiła w stepie, że by się przydał do prób. błyszczyk był tylko wypychaczem i "poszedł" przy okazji
frywolna franka jest offline  
Stary 2008-09-16, 16:01   #463
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
mała chwalipięto.... Jakbym wiedziała, że tyle błyszczyków nakupiłaś to bym cienie podesłała... Poziomka, błyszczykowy maniak, skupia się na truskawowym lipsticku... a ja wysłałam ścięty pędzel, bo mówiła w stepie, że by się przydał do prób. błyszczyk był tylko wypychaczem i "poszedł" przy okazji
Wiem, ze jestem maniaczką Ale jakbym np wkleiła jakiś makijaż ztym błyszczykiem to każda by od razu: 'co to za błyszczyk ! nie pokazywałaś !' A tak to wszyscy wiedzą, że nasza frania jest kochana kobitka
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 16:27   #464
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Maleństo no widze,że odwyk idzie pełną parą
Pędzelki już masz to malowac mi tu prosze i sie pokazywac no i na listonosza czekac

A ja wkleje mój urodzinowy prezent od siostry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_4474.JPG (44,1 KB, 145 załadowań)
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa

Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline  
Stary 2008-09-16, 16:34   #465
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Maleństo no widze,że odwyk idzie pełną parą
Pędzelki już masz to malowac mi tu prosze i sie pokazywac no i na listonosza czekac

PALETKA !!! Jejuuu... jaka ona suuper ! A proszę mnie tu nie besztać, bo to nie moja wina, ze na wizazu jest tyle dobrych kobitek
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 16:43   #466
Indiiia
Raczkowanie

Pędzle Sephory sa the best Coś myślę, że chyba sie skusze i sfotografuje swoja kolekcję... Błyszczyk na ustach prezentuje sie smacznie
Stary 2008-09-16, 16:53   #467
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witajcie laseczki ! Dostałam paczkę od frywolnej_franki! I wklejam to, co dostałam.. więc jakby co to nie moja wina, ze kolejny błyszczyk Wybaczcieee ! Ale nie mogłam tego przewidzieć Niedługo jeszce dostanę paczkę od glizdki więc będzie następna aktualizacja Prosze nie besztać ! A oto proszę moje cudeńka. Aaaa... i zapomniałabym ! Wklejam jeszcze jako bonusik błyszczyk ten H&M Hello Kitty na ustkach... Żeby nie było, ze Poziomka niegrzeczna, że nie przestrzega odwyku

Wieeeelkie podziękowania dla frywolnej_franki !

te to tylko ciagle cos dostaja takim to dobrze :P

Poziomko faktycznie dobrze Ci odwyk idzie
tak jak mi blyszczykowy hahaha
justitia jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:06   #468
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość

ja tłumacze sie urodzinowym prezentem....prezentami bo jeszcze pedzelki leca do mnie gołebiem pocztowym i woski do brwi inglota u mamusi leża i czekają dzielnie
-Moher szary

Stary 2008-09-16, 17:11   #469
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
ja tłumacze sie urodzinowym prezentem....prezentami bo jeszcze pedzelki leca do mnie gołebiem pocztowym i woski do brwi inglota u mamusi leża i czekają dzielnie
hmmm no a moja mamusia juz mi dawno nic nie przyslala...
chyba sobie nie zasluzylam

a ja walcze ze soba by nie kliknac na truskawce kolejnego JT albo diorkissa
justitia jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:17   #470
dominikaha
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ja strasznie chorowałam na tego Platinum Iluminator, ale kiedy chciałam go kupić w sephorze i perfumerii widziałam tylko nowszego różowego, kwadratowego rozświetlacza. Na allegro nie lubię robić zakupów więc odpuściłam go do czasu. Aż zaznajomiłam się z truskawką
Ale kilka dni temu nagle zaczęłam pożądać tego shimmer Diora, tylko nie w wersji rose diamond, ale amber diamond. Czytałam też wiele pochlebnych opinii o Diorze, a Twój post dał mi teraz do myślenia
Na truskawce EL znacznie tańszy niż Dior w perfumerii.....dwóch na pewno nie kupię, bo nie będę w stanie wszystkich zużyć. Teraz będę rozważać....
No właśnie PI to była chyba jakaś wersja limitowana i niestety nie ma go raczej w perfumeriach.
Natomiast Shimmera potestuj sobie i nie sugeruj się mną Skoro tyle osób się nim zachwyca, to widocznie coś w nim musi być. Ja się pewnie nie znam, albo miałam względem niego zbyt duże oczekiwania Dla mnie jest on porównywalny z szachownicami Clinique, przy czym szachownice się tak nie pylą i mają większy wybór kolorów. PI natomiast ma subtelniejszy błysk i jak dla mnie bardziej neutralny. No i można go niedrogo kupić na truskawce
dominikaha jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:22   #471
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:
hmmm no a moja mamusia juz mi dawno nic nie przyslala...
chyba sobie nie zasluzylam

a ja walcze ze soba by nie kliknac na truskawce kolejnego JT albo diorkissa

już zauważyłam żeś maniaczka błyszczydeł ja truskawke omijam szerokim łukiem
-Moher szary

Stary 2008-09-16, 17:36   #472
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Indiiia Pokaż wiadomość
Pędzle Sephory sa the best Coś myślę, że chyba sie skusze i sfotografuje swoja kolekcję... Błyszczyk na ustach prezentuje sie smacznie
Indio dziękuję śliczna A ty wklejaj swoją kolekcję ! I to juuuż !!!!

Cytat:

Ehh.. a na mnie czekają jeszce 2 paczki ! Od Glizdki i Paulinki A ty prezentowałaś swoje błyszczydła ? Nieweim czy widziałam Jakby co to podasz link ? :P

Wy na mnie mówicie, z ejestem maniaczką, a spójrzcie sobie na tą dziewczynę ! Ile ona ma lat i ile błyszczyków ! Ona mnie chyba rozgrzeszyła !http://pl.youtube.com/watch?v=Dv5TArg2fTs
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:43   #473
justitia
Wtajemniczenie

Cytat:
już zauważyłam żeś maniaczka błyszczydeł ja truskawke omijam szerokim łukiem
och kochana, blyszczyki kocham cala soba!!!
wlasnie kliknelam ten JT - 43 Dragee .... z niebieskimi drobinkami
nic tylko mnie ukamieniowac....
moj odwyk mi zupelnie nie wychodzi....

Cytat:

Ehh.. a na mnie czekają jeszce 2 paczki ! Od Glizdki i Paulinki A ty prezentowałaś swoje błyszczydła ? Nieweim czy widziałam Jakby co to podasz link ? :P
tak malenstwo wklejalam pod koniec czesci 4 wiec moglas przeoczyc
zerknij sobie na moje linki, tam sa moje blyszczydla, ale do tego dochodzo 3 YSL i jeden Diorkiss (tez w podpisie)

no i kolejny JT juz w drodze do mnie mimo ze wzielam sie za odwyk ktory mi nie wychodzi zupelnie, bardzo sie ciesze ze go kliknelam
justitia jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:50   #474
antii
Zakorzenienie

Poziomooo mam nadzieje ze nie bedziesz chciala pobić rekordu koleżanki
myślałam że kupiłas sobie następny błyszczyk pamietaj jak odwyk to odwyk ja też ide na odwyk ,ale pewnie tylko do następnej wypłaty
ciekawe czy glizdunia i Paulina wyślą CI jakieś błyszczyki
antii jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:57   #475
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
myślałam że kupiłas sobie następny błyszczyk pamietaj jak odwyk to odwyk ja też ide na odwyk ,ale pewnie tylko do następnej wypłaty
Lepiej nie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 17:57   #476
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:

tak malenstwo wklejalam pod koniec czesci 4 wiec moglas przeoczyc
zerknij sobie na moje linki, tam sa moje blyszczydla, ale do tego dochodzo 3 YSL i jeden Diorkiss (tez w podpisie)

no i kolejny JT juz w drodze do mnie mimo ze wzielam sie za odwyk ktory mi nie wychodzi zupelnie, bardzo sie ciesze ze go kliknelam

Łoch tyyyy ! Już błyszcztk leci do Ciebie ! A miał być odwyk.. Ło tyyyyyy

PS: TWOJE BŁYSZCZYKI SĄ CUDNE ! Ahh te Cliniczki !!!!!!!!!!!
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-16, 18:05   #477
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:

hihi nie ma jak odwyk tylko mnie błyszczykowym szalenstwem nie zarazic

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość

Maleństwo chyba na błyszczyki liczyale ja twarda jestem i nie powiem czy beda czy nie

Cytat:
Lepiej nie

Maleństwo tylko nie przymieżaj sie do pobicia rekordu koleżankiSwoją drogą jej prezentacja sterty błyszczyków na podłodze mnie rozbawiła

P.s.Siooo mi się uczyc bo błyszczyków nie będzie
-Moher szary

Stary 2008-09-16, 18:09   #478
domininia
Rozeznanie

No to teraz ja
1)Cienie cz1
2)Cienie cz2
3)Róże i pudry brazujace
4)Kredki do ust i do oczu
5)Pudry i korektory
6)Tusze i eyelinery
7)Błyszczyki i pomadki

DSCN5307.JPGDSCN5308.JPGDSCN5309.JPG
DSCN5314.JPGDSCN5313.JPGDSCN5315.JPG
domininia jest offline  
Stary 2008-09-16, 18:10   #479
domininia
Rozeznanie

i ostatnie:
DSCN5316.JPG
domininia jest offline  
Stary 2008-09-16, 18:16   #480
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
hihi nie ma jak odwyk tylko mnie błyszczykowym szalenstwem nie zarazic

Maleństwo chyba na błyszczyki liczyale ja twarda jestem i nie powiem czy beda czy nie

Maleństwo tylko nie przymieżaj sie do pobicia rekordu koleżankiSwoją drogą jej prezentacja sterty błyszczyków na podłodze mnie rozbawiła

P.s.Siooo mi się uczyc bo błyszczyków nie będzie
Ale ja sie już nauczyłam.. pokorna jestem.. nie bić.. nie bić ! A kolejny błyszczyk nie zaszkodzi.. hmmm.. Nie no.. żartowałam !
xPoziomkax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości