Co zrobić by wreszczie całkowice zamalować odrosty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-06, 15:32   #1
khrrr
Raczkowanie

Question

Co zrobić by wreszczie całkowice zamalować odrosty?

Jakiś czas temu byłam u fryzjerki (ponieważ zwykle maluję włosy w domu, a salon fryzjerski odwiedzam gdy chcę zmnienić kolor włosow). Chciałam z brązu przejść na jego cieplejszy odcień, coś z połyskiem miedzi. Jednak na włosach miałam, jak ja to mówię: kilka odrostów (2 po farbach, a trzeci już swój naturalny. Na szczęście na moich włosach nie wyróżniło się to dużo - to duży plus). Fryzjerka nałożyła mi kolor (zaznaczam że chodzę do niej zawsze i jestem bardzo zadowolona), ale kiedy wróciłam do domu zauważyłam, że dopiero teraz widać moje odrosty ! Chodzę z tym kolorem już miesiąc, ale teraz marzy mi się mój dawny herbaciany kolor włosów. Pomocy! Jak mam teraz zrobić, żeby zamalować te odrosty i żeby wszystko było jedną całością. Czy fryzjerce uda się to zrobić? Czy wydam na to majątek?
khrrr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 17:52   #2
KERA
Raczkowanie

Dot.: Co zrobić by wreszczie całkowice zamalować odrosty?

W zasadzie nie wiem co Ci poradzić bo pierwsze słysze żeby farba nie pokrywała odrostów chyba że swoje naturalne ciemne chcesz farbować na blond. Jeśli chodzi o brąz myśle że nie powinnaś mieć z tym problemu. Może używasz kiepskiej farby albo chodzisz do kiepskiego fryzjera.
KERA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:58   #3
khrrr
Raczkowanie

używam farby Garniera lub L'oreala
Stary 2008-09-06, 19:08   #4
atkka
Raczkowanie

Ja nie za bardzo rozumiem o co chodzi, wrzuc fotke wlosow, moze sie znajdzie rozwiazanie
Stary 2008-09-06, 19:21   #5
khrrr
Raczkowanie

w skrócie, chodzi o to, że jestem posiadaczką kilku odrostów (ostatnia farba nie sprawiła, żeby odrosty zniknęły). Teraz chcę zmienić kolor włosów na jaśniejszy, ale boję się że znów się nie uda jak poprzednio i będę wyglądać jak "idź stąd i nie wracaj";>. Sama nie wiem co robić. Bo nie wiem jakim cudem wcześniej farba ich "wzieła":/ . Chyba poprostu muszę udać się do innej fryzjerki
Stary 2008-09-13, 16:50   #6
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Ja tez probuje sobie wyobrazic sytuacje, ale nie do konca lapie. Ja kilka razy samodzielnie rozjasnialam i przyciemnialam wlasne wlosy i wszyscy mowia (nawet najwieksi krytykanci), ze efekt jest zadowalajacy, wiec chetnie pomoge, ale jeszcze nie wiem w czym

Moje pytania:
1. Ostatnie farbowanie - jak rozumiem u fryzjerki - nie bylo zmiana koloru na nowy, a jedynie nieudana probowa zafarbowania istniejacych odrostow?
2. Jaki masz kolor naturalny? Herbaciany?
3. W jakiej kondycji masz wlosy i kiedy bylo ostatnie farbowanie?
4. Czy teraz masz przyciemniane wlosy a chcesz wrocic do naturalnego (herbacianego), a wiec je rozjasnic?
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości