Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-10, 13:51   #1
speedzenon
Przyczajenie

Japonska Fryzura

Wie ktos jak postawic wlosny w ten sposub?? i czy dalbym rade sam tak rano postawic wlosny?? i ile kosztuje ~~przedluzanie wlosow?? i odrazu pytanko do dziewczyn czy podoba wam sie ta fryzura?
speedzenon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:28   #2
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo
Dot.: Japonska Fryzura

Cytat:
Napisane przez speedzenon Pokaż wiadomość
Wie ktos jak postawic wlosny w ten sposub?? i czy dalbym rade sam tak rano postawic wlosny?? i ile kosztuje ~~przedluzanie wlosow?? i odrazu pytanko do dziewczyn czy podoba wam sie ta fryzura?
mi ta fryzura się średnio podoba.. ale to chyba zależy od tego jaki dziewczyna ma gust.. ja preferuje styl raperów.. ale ta fryzurka jest całkiem całkiem, i na pewno chłopak tak uczesany wywarł by na mnie POZYTYWNE wrażenie... co do przedłużania włosów - nie wiem. samodzielnie na pewno będzie ci cięzko tak postawić włosy, ale sprawną ręką i lakierem zdziałasz wiele.
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:59   #3
ManaSama
Przyczajenie

Cytat:
Boska ^^ Ee ja też taką chce xD
ManaSama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:45   #4
szajbe
Raczkowanie

Na moje dziwadło jakby moj chlopak taka mial fryzure to bym się nie pokazywała ale są rozne gusta
szajbe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:54   #5
ketoprom93
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Fryzurka jest przede wszystkim oryginalna i gdybyś tak wyskoczył na ulicy a ja bym, cie spotkała to miałbyś u mnie wielki plus za oryginalność. Postawić włosków raczej nie dałbyś rady, no ale zawsze spróbować można, a co do przedłużania to nie mam pojęcia ile takie coś kosztuje.

Bo to co najważniejsze mam w sercu, na dnie.
ketoprom93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:48   #6
lovellyhippo
Zakorzenienie

GG do lovellyhippo

przede wszystkim, aby postawić tak włosy, muszą one być odpowiednio ścięte.. a to już doradzi ci fryzjer..
lovellyhippo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:49   #7
speedzenon
Przyczajenie

heh niemoge znalesc zdjecia tej fryzury od tylu ale cos si wymysli. musze sie jeszcze dowiedziec ile kosztuje przedluzenie wlosow ;p
Stary 2008-09-10, 18:07   #8
drcron
Zakorzenienie

fryzurka bardzo oryginalna zeby ja postawic sprobuj kosmetykow loreal sa tam rozne kremy i zele dajace efekt stojacych wlosow jednka by tak postawic wlosy potrzebne jest odpowiednie sciecie
co do przedluzenia wloskow nie lepiej poczekac az same urosna?? co do ceny to zalezy od miasta i salonu fryzjerskiego u nas ceny zaczynaja sie od 500
ja bym wolala poczekac azmoje wloski odrosna i zaszalala bym z fryzurka ale to tylko moje zdanie

drcron jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:55   #9
speedzenon
Przyczajenie

heh moje wlosy jak narazie nadaja sie tylko na irokeza a to jest nudne co polowa ludzi nosi. chcialem zaszales musial bym troche dlugo poczekac az do takiej dlugosci wlosow. Moze se zrobie preznet na dzien chlopaka? Niebrzmi to jakos gejowsko?? xD
Stary 2008-09-11, 15:31   #10
ManaSama
Przyczajenie

Cytat:
heh moje wlosy jak narazie nadaja sie tylko na irokeza a to jest nudne co polowa ludzi nosi. chcialem zaszales musial bym troche dlugo poczekac az do takiej dlugosci wlosow. Moze se zrobie preznet na dzien chlopaka? Niebrzmi to jakos gejowsko?? xD
a czemu by gejowsko?^
ManaSama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 17:00   #11
ketoprom93
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
No właśnie dlaczego od razu gejowsko.? To chyba dobrze jak chłopak o siebie dba [oczywiście nie do przesady]. A nie jak chodzi nawet nie uczesany, czy z brudnymi paznokciami u rąk...;( Z tego co tu przeczytałam to przedłużanie sporo kosztuje, może jednak troszkę poczekasz? Mnie np. byłoby szkoda tyle kasy.

Bo to co najważniejsze mam w sercu, na dnie.
ketoprom93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 21:36   #12
speedzenon
Przyczajenie

heh na dzien chlopaka xD to jakos tak dziwnie zabrzmialo ;pp mam pytanie czy fryzura tez by dobrze wygladala jakbym na odwrut zrobil z kolorami tam gdzie blond to czarny a gdzie czarny to blond?
Stary 2008-09-12, 20:35   #13
kkaa
Raczkowanie

Cytat:
heh na dzien chlopaka xD to jakos tak dziwnie zabrzmialo ;pp mam pytanie czy fryzura tez by dobrze wygladala jakbym na odwrut zrobil z kolorami tam gdzie blond to czarny a gdzie czarny to blond?
zdecydowanie tak jak jest na zdjeciu co do kolorystyki, ma to swój styl, a jak bedzie odwrotnie to już nie będzie miało tego czegoś w sobie. Ja na Twoim miejscu i tak bym poszła do fryzjera aby zobaczyć jak postawic włosy.
kkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:50   #14
speedzenon
Przyczajenie

heh spokojnie pujde za ~1tyg do fryzjera musze kase zkolowac na przedluzenie wlosow z tego co uslyszalem to troche drogo bedzie ;p
Stary 2008-09-13, 08:10   #15
panicxxkiller
Raczkowanie

przedłużać włosów raczej bym Ci nie radziła, bo nie sa takie świetne i nie da rady ich tak ułożyć, sa to przecież prawie syntetyczne włosy, wiem bo sama miałam przedłużane.
a koszt zależy od długości ja płaciłam 600 zł, mam włosy do połowy pleców prawie, swoje podkreślam ;p a fryz extra, jak z tokyo drift xD
panicxxkiller jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 18:17   #16
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Świetna fryzura! Tylko rzeczywiście na pewno kupa z nią roboty. Ale jak sobie zrobisz, to koniecznie wstaw zdjęcie^^
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 06:01   #17
speedzenon
Przyczajenie

Jak zrobie fryzure to wstawie zdjece ;p najpuzniej na koniec miesiaca kiedy dostane wyplate. Zastanawia mnie tylko czy jak przedluze wlosy to bedzie mi sie dobrze ukladac?? moze ktos sie wypowie. do tej pory 1 os. powiedziala ze sie sie uklada a 1 ze dobrze ;p to jak to w koncu jest?
Stary 2008-09-15, 14:59   #18
Katarinka 18
Raczkowanie

Łoo fryzura boska ;] Osobiście uwielbiam różne ''dziwactwa'' na głowie heh sama lubię się zmieniać i wyróżniać w tłumie bo to jest oryginalne

Co do przedłużania włosów to niestety muszę Cię zmartwić ale jeśli byś przedłużał to raczej nie dałoby się ich tak postawić bo przedłużanych włosów nie można raczej tapirować i lakierować bo się zrobi z nich jeden wielki kołtun.. Sama mam doczepiane i ich też nie tapiruje i nie lakieruje bo źle by się to mogło skończyć xD ale co prawda nie wiem jak to jest z przedłużaniem u Facetów

Takie normalne przedłużanie kosztuje w granicach od 1000 do 2000 zł ale to u kobiet a u Ciebie myślę, że o wiele wiele mniej by to wyszło bo na pewno nie doczepiałbyś tyle pasm co kobieta bo myślę, że do zamieszczonej tu fryzurki wystarczyło by kilka pasm

A jeśli miałbyś swoje naturalne włosy dość długie i odpowiednio ścięte to dałoby się bez problemu tak postawić xD wiem bo ja też próbowałam różnych wariactw na głowie wystarczy je dobrze podtapirować i polakietrować . W przypadku tej fryzury ze zdj. napewno była także używana prostownica już na sam koniec dobrze by było gdybyś wstawił jakieś zdjęcie Twoich włosów i wtedy łatwiej by było coś mi doradzić

Pozdrawiam
Katarinka 18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:28   #19
speedzenon
Przyczajenie

Swoich fotek narazie nie wrzuce ;p Musze najpierw do porzadku doprowadzic twarz. jak juz dawac zdjecia to ladne ;pp Niepotrzebnie scinalem moje dlugie wlosy do irokeza ;p
Stary 2008-09-15, 19:41   #20
Majlajf
Raczkowanie

Ooo coś o tym wiem : ))
Mam podobną fryzurę, ale troszkę krótszą ...
Układanie włosów to koszmar ^^ Przynajmniej rano jak się spieszę do szkoły ...
Ale efekt jest cudowny xD
Nie pieszczę się z nimi -> Lakier + Prostownica + na koniec Suszarka i gotowe
Co do przedłużania włosów radzę zaczekać aż odrosną. Moja koleżanka miała przedłużane włosy i podobno po miesiącu strasznie widać i trzeba je dokładnie rozczesywać, ale nie wiem ... nie miałem ^^
W moich okolicach około 600 zł taki bajer : ))
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości