Mokka-co to za kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-11, 18:55   #1
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Mokka-co to za kolor

Jak w temacie....Szukam jakiegoś ciekawego ale nie bardzo ciepłego brązu ( właściwie chodzi mi o taki szarawy/mysi ale taki chyba nie istnieje)..Na pudełkach zwróciłam uwagę na kolor mokka/mokka brąz/turecka mokka....co to za odcień bo na opakowaniu nie wydawał się bardzo ciepły
Stary 2008-09-11, 19:16   #2
Delave
Raczkowanie

Dot.: Mokka-co to za kolor

Mokka to kawa czekoladowa,powinno się ją parzyć z kawy etiopskiej. Składa się z espresso ,spienionego mleka i czekolady, patrząc więc po opisie to ma ciepły kolorek . Ja farbowałam się farbą matrixa, który miał być mokką i wyszło bardzo ciemne coś o bordowych błyskach, spiera się na kasztanowo a będzie pewnie rude. Tak czy inaczej mokka turecka będzie pewnie miała ciepły odcień. W ogóle jeśli chodzi o brązy to ciężko o chłodny odcień. Spróbuj może poszukać w ciemnych blondach(jeśli oczywiście Ci odpowiadają, często wychodzą brązowe a blond )
Delave jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 19:31   #3
foxxy
Raczkowanie

Witaj!!Używalam Tureckiej mokki kilkakrotnie (Wella Safira) i zawsze wychodził śliczny zimny brązik(taki popielaty), więc polecam
foxxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 20:38   #4
behemot
Raczkowanie

Osobiście mam niezbyt przyjemne wspomnienia z kolorem mokka. Kiedyś skusiłam się na mokkę z Decore welli i niestety to była katastrofa. Odrosty miałam koloru marchewki pozostałe włosy pozostały brązowe. Więc jeśli chodzi o tą farbę to nie polecam kolor jest baaaaardzo ciepły!

Ona: Ja jestem bezmyślna,ograniczona,nie mam poglądów ani nic ciekawego do powiedzenia.

On: I ja też.
Woody Allen
behemot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 14:48   #5
Mruczusia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
Mokka to kawa czekoladowa,powinno się ją parzyć z kawy etiopskiej. Składa się z espresso ,spienionego mleka i czekolady, patrząc więc po opisie to ma ciepły kolorek . Ja farbowałam się farbą matrixa, który miał być mokką i wyszło bardzo ciemne coś o bordowych błyskach, spiera się na kasztanowo a będzie pewnie rude. Tak czy inaczej mokka turecka będzie pewnie miała ciepły odcień. W ogóle jeśli chodzi o brązy to ciężko o chłodny odcień. Spróbuj może poszukać w ciemnych blondach(jeśli oczywiście Ci odpowiadają, często wychodzą brązowe a blond )
a którym odcieniem farbowałaś? ja bym chciała 8M, ale boję się rudości na włosach ....
Mruczusia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości