CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁAGAM ! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-13, 14:25   #271
Ewka.A
Raczkowanie

Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Może jestem inna ale powiedzcie mi co takiego dziwnego jest w filmiku poziomki,że aż go skopiował ?To,że ma 13 lat i pokazuje jak się malować?Naprawdę nie mogę tego zrozumieć.
Ewka.A jest offline  
Stary 2008-09-13, 14:26   #272
bess
Zakorzenienie

Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

to pewnie zablokowal ten gosciu ,ktory ukradl filmik

Przedwczoraj ogladalam film dok o pedofilach w sieci
Samo to ,ze ma 13 lat jest niezwykle rajcujące,a dla innych pewnie to ze sie maluje
Nie wiem
bess jest offline  
Stary 2008-09-13, 14:31   #273
DobraDusza88
Zakorzenienie

Przecież to jest jakiś koszmar!!! Jakim prawem ten ktoś to robi??Jejuu Poziomeczko tak bardzo mi przykro Naprawdę w głowie się nie mieści jacy ludzie potrafią być podli...
Stary 2008-09-13, 14:42   #274
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość
Może jestem inna ale powiedzcie mi co takiego dziwnego jest w filmiku poziomki,że aż go skopiował ?To,że ma 13 lat i pokazuje jak się malować?Naprawdę nie mogę tego zrozumieć.
chyba wlasnie to ze 13 letnia dziewczyna((nka) uczy malowac i zaraz rozpetalaby sie dyskusja ze w tym wieku to do szkoly i ksiazek a nie malowac sie itd bo wiadomo ze niektorzy to sa troche inni a poziomka chce sie uczyc zeby robic w przyszlosci makijaze wiec co w tym zlego chyba lepiej ze jest zainteresowana takimi rzeczami niz jakimis innymi rzeczami?
Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Tymczasowo zablokowaliśmy możliwość dodawania komentarzy zawierających linki do stron.

Takie coś teraz wyskakuje przy dodawniu komentarzy.
co za !!!!
dimiti jest offline  
Stary 2008-09-13, 15:00   #275
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:
Napisane przez Ewka.A Pokaż wiadomość

Dziwnego w tym raczej nic.Mi to raczej pod zazdrości a bardziej pod czystą złośliwośc podchodzi.Innym(na wizazu tez) nie podobalo sie,że Poziomka sie maluje bo w swoim wieku nie powinna.Widziałam zdjęcia Maleństwa szkolne i naprawde jestem pełna podziwu,że ma tak poukładane w głowie i cenie ją za toW jej wieku dziewczyny potrafią wygladac wulgarnie a ona robi to co ją interesuje i czym sie chce zając bycmoze w przyszłosci.a z tego co widziałam na szkolnych zdjeciach Poziomeczki nie widac grama makijazu.niestety niektórym to przeszkadza i zachowuja sie w taki oto sposób jaki możemy obserwowac na wrzycie itd.
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa

Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline  
Stary 2008-09-13, 15:05   #276
sabbatha
Zakorzenienie

uzytkownik dodal kolo 4000 wideo. to zwykly zlodziej. poziomka znalazla sie na tych filmach przypadkowo. on umieszcza wszystko.

sabbatha jest offline  
Stary 2008-09-13, 15:09   #277
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
uzytkownik dodal kolo 4000 wideo. to zwykly zlodziej. poziomka znalazla sie na tych filmach przypadkowo. on umieszcza wszystko.

Właśnie też widziałam.Ale,że akurat ten filmik trafiłoprzecież był on na youtubie zamieszczony pare dni temu i nie wisiał tam na pierwszej stronie
-Moher szary

Stary 2008-09-13, 15:47   #278
noname12345TPa
Gość

Dziewczyny!
Ja też czuję się tą sprawą zniesmaczona. Poziomko - to do ciebie trzymaj się - jesteś dla mnie moją nauczycielką makijażu i bardzo fajną dziewczyną
Ja też już miałam jedną akcję na wizażu (wątek na metamorfozach) i czuję że jest tu pewna solidarność - odezwały się w moim wątku dziewczyny, które mi mocno pomogły (dla nich wielki ). Wiem, że człowiek w necie nie jest anonimowy. Ale niestety taka sprawa jak Poziomki czy innych dziewczyn często zastanawia czy warto wstawiać swoje makijaże - ponieważ wiele z nas boi się czy gdziekolwiek zostaną one użyte. Ja mam dosyć mocną cierpliwość, ale czasem zachowanie ludzi można porównać do zachowania bezczelnych, małych smarkul, które chcą się dowartościować - to że Poziomka pokazuje swoje makijaże w wieku 13 lat i robi to profesjonalnie - co u grzyba ludzi obchodzi jej wiek? Niektórzy są jak małe Kazie, które chcą się dowartościować. Na serio przykro mi jest gdy takie sprawy się dzieją. Buziaczki dla Poziomki i trzymaj się skarbie - dasz radę z tymi matołami.

Stary 2008-09-13, 15:55   #279
krasnoludek93
BAN stały

Poziomeczko, kochanie wszystko będzie dobrze .
Dostanie się temu złodziejowi za swoje .
A wczoraj przez przypadek widziałam video step gamegirl u kogoś innego . Jacy niektórzy ludzie są podli . Poziomeczko jesteśmy z Tobą .
krasnoludek93 jest offline  
Stary 2008-09-13, 16:10   #280
olasia99
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to olasia99

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
na wrzucie juz nie ma chyba
jeszcze ten http://www.wrzuta.pl/film/2RG6wY8vpx
Stary 2008-09-13, 16:17   #281
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Został tylko jeden jeszczehttp://www.wrzuta.pl/film/2RG6wY8vpx#none
-Moher szary

Stary 2008-09-13, 16:21   #282
Monika1994
Wtajemniczenie

Wielkie wyrazy uznania dla wszystkich Wizażanek z tego wątku, Wasza solidarność jest ogromna i dałyście jej wyraz w tej sprawie. Bardzo mi przykro Olu że spotkało Cię coś takiego Zauważyłam że jesteś wrażliwą osobą więc to Cię bardzo dotknęło. Będzie dobrze, tyle mogę powiedzieć, bo nie da się cofnąć czasu i zapobiec Twojemu cierpieniu z powodu tej afery. Stało się. Teraz musisz walczyć wspólnie z innymi Wizażankami o swoje prawa i o sprawiedliwość internet nie jest tak anonimowy, jak wydaje się tym... hmm... nazwijmy ich stworzeniami prymitywnymi, bo na inne miano niestety nie zasługują jak można być tak zawistnym i podłym, jak można umieszczać w jednej rubryce aktykuł o strajku prostytutek i Twoich filmikach?! (mówię o rzucie ekranu wstawionym przez Miss_Seepy) Choroba. Paranoja. Brak słów... Co im przeszkadza że masz 13 lat? Malujesz się bardzo delikatnie, mówisz w wielu filmikach, że to makijaż tylko na potrzeby MM, więc jaki Ci ludzie mają problem? niech wejdą sobie na portale w stylu Fotki.pl i tam poszukają deliktaniej pomalowanych trzynastolatek masz talent, a to że jesteś młoda tylko szerzej otwiera Ci drzwi do kariery. No ale przecież lepiej jest zacząć malować się po zakończeniu edukacji i wcale nie odkryć swoich umiejętności niech wybitne wizażystki szyją skarpety, bo przez nagonkę takich podłych ludzi nie będą mogły odkryć w sobie swojego talentu mogę Ci tylko powiedzieć, żebyś nie zatraciła swoich pasji i ambicji przez zawistne i wredne osoby piszące te komentarze i artykuły. To Twoja sprawa w jakim wieku się malujesz, jak się malujesz i czy pokazujesz to światu czy nie. Nie chcą to niech oglądają. Zignorowanie czegoś, co nam się nie podoba, jest lepsze od głupiego wyśmiewania i szydzenia z czyjejś pracy. Ehh, niestety, ŻYCIE, przykro mi, że musisz poznawać je w tym wieku z tak okrutnej strony jesteśmy z Tobą, wiedz że zawsze możesz do mnie napisać żeby pogadać albo poradzić, masz chyba moje GG trzymaj się cieplutko Kochana
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline  
Stary 2008-09-13, 16:44   #283
Mini1991
Zakorzenienie

Poziomka w swoim filmiku wyraźnie mówi ze jednak znalazła czas i w GIMNAZJUM nie jest tak ciezko czyli po jej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze w tym roku zaczeła edukacje w gimnazjum a co za tym idzie .. ma 13 lat watpie zeby jakas wizazanka maczała w tym palce. Poziomka to przesympatyczna dziewczyna która oglada sie znakomicie i przykro mi ze przez ten incydent nie bede mogła ogladac jej prac. Niestety w naszych czasach przyjelo sie ze juz gimnazjalistki sie maluja i to tak ostro po to by poderwac straszego faceta. Poziomka jednak robi to z klasa .. bardzo delikatnie stosowanie do swojego wieku.. według mnie powini ja za to chwalic oraz powinna dawac lekcje tym dziewczynka które nie znaja UMIARU!!

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline  
Stary 2008-09-13, 18:24   #284
Ferrou
Zakorzenienie

Kobitki, filmik został usunięty
Ferrou jest offline  
Stary 2008-09-13, 19:52   #285
xPoziomkax
Zakorzenienie

Jerjku.. jak mnie nie było.. teraz przyjechałam.. i czytałam Wasze komentarze z wypiekami... już myślałam, że wszytsko będzie źle... Piszę do Was wszystkich zbiorowo - dziękuję Wam wszystkim.. nie będę odpowiadać wszystkim osobno.. powiem po prostu - dziękuję.... Ehh.. ja już nie mam siły.... A Eweska chce mi dać bana.. ale ja tylko dałam na prywatne ! Chyba opuszczam MM.... NIE ODBLOKUJE FILMIKÓW!!
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-13, 19:57   #286
Ewka.A
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Kobitki, filmik został usunięty
bardzo się cieszę i mam nadzieję,że to już naprawdę koniec i osobniki z tych podejrzanych portali już nie będą zadzierać z wizażankami
Poziomeczko nie opuszczaj nas przecież ma być szczęśliwe zakończenie
Ewka.A jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:03   #287
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Maleństwo nie opuszczaj nas,walczyłyśmy wszystkie jak lwice z ty ..............(bibb)Fil mików chyba nie skasowałaś tylko dałaś jako prywatneto przecież my wysyłając zaproszenie możemy je ogladac.
-Moher szary

Stary 2008-09-13, 20:07   #288
chiante
Zadomowienie

Mnie to już chyba nic nie zdziwi na tym świecie... Podłość ludzka nie zna granic niestety, prędzej czy później każdy się o tym przekonuje. Osobiście nie podobają mi się umalowane dzieci, ale nie jest to pretekstem by komuś wywijać takie numery. Nie wiem dlaczego ktoś Ci tak uprzykrzył życie...ale nie martw się Pomyśl, że jesteś bogatsza w doświadczenia I nie rezygnuj tak łatwo, nie pozwól, by jakiś jeden, zakompleksiony człowieczek zniechęcił Cię do czegoś. Na przyszłość: lepiej zabezpieczaj filmy. Buźka

chiante jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:18   #289
Ferrou
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jerjku.. jak mnie nie było.. teraz przyjechałam.. i czytałam Wasze komentarze z wypiekami... już myślałam, że wszytsko będzie źle... Piszę do Was wszystkich zbiorowo - dziękuję Wam wszystkim.. nie będę odpowiadać wszystkim osobno.. powiem po prostu - dziękuję.... Ehh.. ja już nie mam siły.... A Eweska chce mi dać bana.. ale ja tylko dałam na prywatne ! Chyba opuszczam MM.... NIE ODBLOKUJE FILMIKÓW!!
Poziomko, nie opuszczaj nas... A Eweska na pewno nie da Tobie bana... Jest to przecież nadzwyczajna sytuacja... przecież Złoś się też tym zajmował... Będzie dobrze, zobaczysz A w wątkach z Videostepami w pierwszej wiadomosści daj edycję i napisz, zeby osoby zainteresowane filmikami, napisały nick z Youtuba i wtedy je zaprosisz i bedą mogły oglądać filmiki. Zobaczysz wszystko się ułoży

Mam nadzieję, że nigdzie więcej nie ma tych filmików w sieci, nie martw się, bedziemy monitorowac sprawę i podejrzane strony
Trzymaj się cieplutko i odpoczywaj
Ferrou jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:21   #290
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Poziomko, nie opuszczaj nas... A Eweska na pewno nie da Tobie bana... Jest to przecież nadzwyczajna sytuacja... przecież Złoś się też tym zajmował... Będzie dobrze, zobaczysz A w wątkach z Videostepami w pierwszej wiadomosści daj edycję i napisz, zeby osoby zainteresowane filmikami, napisały nick z Youtuba i wtedy je zaprosisz i bedą mogły oglądać filmiki. Zobaczysz wszystko się ułoży

Mam nadzieję, że nigdzie więcej nie ma tych filmików w sieci, nie martw się, bedziemy monitorowac sprawę i podejrzane strony
Dlatego prośba do Eweski !! Nie daj mi Bana...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:22   #291
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Cytat:

miałam to samo napisacja tez przejrzałam dzis pare stron ale na szczescie nic nie znalazłam.Swoją droga nawet niewiedziałam,że tyle ich jest
-Moher szary

Stary 2008-09-13, 20:32   #292
eweska
Moderatoreska

Poziomko sprawa poszła do AgiZ czekamy na odpowiedz co z tą sprawą zrobić.

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2008-09-13 o 23:45
eweska jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:32   #293
noname12345TPa
Gość

Poziomko - trzyma się.
Ewesko - piszę tutaj jeśli mnie słyszysz - w tej wyjątkowej sytuacji nie dawaj Poziomce Bana!

Stary 2008-09-13, 20:37   #294
eweska
Moderatoreska

Dziewczyny piszę jeszcze raz ja nikomu nie chcę dawać bana, dla nas też nie jest to miła sytuacja.
Nie wiemy co w tej sytuacji zrobić dlatego wstrzymujemy się z jakąkolwiek decyzją w tej sprawie do wyjaśnienia.
eweska jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:43   #295
Veiovis
Zakorzenienie

Ale jak bana?
Dla mnie to jakiś absurd... sory...
Dziewczyne spotkało ogromne świństwo i każda z nas zapewne zrobiłaby to samo... Tym bardziej że filmiki nie zostały usunięte, tylko zabezpieczone.
Veiovis jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:45   #296
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ale jak bana?
Ehhh. moderatorki trzymają się regulaminu..... Ale to jest wyjątkowa sytuacja...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:47   #297
Alvesta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszę jeszcze raz ja nikomu nie chcę dawać bana, dla nas też nie jest to miła sytuacja.
Nie wiemy co w tej sytuacji zrobić dlatego wstrzymujemy się z jakąkolwiek decyzją w tej sprawie do wyjaśnienia.
momencik. Nawet jeśli zdarza się usunięcie filmu z YT to jak ma się to do niszczenia zawartości portalu Wizaż? niech mnie ktoś oświeci bo moim zdaniem nie narusza to regulaminu forum.

zaznaczam że mówię tu o filmikach zamieszczanych na innych portalach i podawanie tu linków do nich.
Alvesta jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:50   #298
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Ale jak bana?
Dziewczyne spotkało ogromne świństwo i każda z nas zapewne zrobiłaby to samo... Tym bardziej że filmiki nie zostały usunięte, tylko zabezpieczone.

No właśnie i to był mój warunek - oglądać mogę filmiki tylko Ci, którzy są moimi przyjaciółmi, tzn Ci, którzy podali swoje loginy na YT i którzy są użytkownikami wizazu...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:57   #299
Ferrou
Zakorzenienie

Dziewczyny, jeżeli chodzi o regulamin, to nieudostępnianie linków jest niszczeniem forum. Jednakże jest to nadzwyczajna sytuacja, i tak jak Eweska powiedziała, decyzję w sprawie Poziomki podejmie Szefostwo. Więc na razie wstrzymajmy się z apelami o nieprzyznawanie bana, pytaniami dlaczego i takie tam itp. Wszystko się wyjaśni, AgaZ prześledzi wątek, Zło jest na bieżąco. Będzie ok
Ferrou jest offline  
Stary 2008-09-13, 20:59   #300
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny, jeżeli chodzi o regulamin, to nieudostępnianie linków jest niszczeniem forum. Jednakże jest to nadzwyczajna sytuacja, i tak jak Eweska powiedziała, decyzję w sprawie Poziomki podejmie Szefostwo. Więc na razie wstrzymajmy się z apelami o nieprzyznawanie bana, pytaniami dlaczego i takie tam itp. Wszystko się wyjaśni, AgaZ prześledzi wątek, Zło jest na bieżąco. Będzie ok
Mam nadzieję.........
xPoziomkax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości