CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁAGAM ! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-09-12, 21:04   #181
xPoziomkax
Zakorzenienie

Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
To chore co ludzie potrafią wyczyniać. Szkoda, że ci się to przytrafiło Poziomko, bo bardzo lubiłam oglądać twoje stepy, choć ich nie komentowałam.
Co do wieku to przecież masz na swoim koncie na yt napisane ile masz lat, więc to niekoniecznie ktoś z wizażu.

Trzymaj się
Dziękuję Gween za poparcie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:06   #182
pg1991
BAN stały

Dot.: CO MAM ROBIĆ ?! (Prosze o odpowiedzi... to bardzo ważne lub o przeniesienie) BŁ

naprawde to sie w glowie nie miesci jacy ludzie sa okrutni jestem tylko ciekawa co nimi kieruje!:/
pg1991 jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:06   #183
cziki
Zakorzenienie

Ehhh, Poziomko współczuje że akurat Ciebie to spotkało. Ale nie daj sie złamać. Jak lubisz się malować to rób to dalej. Tym bardziej że malujesz się bardzo delikatnie, nawet jak na swój wiek.
Moim zdaniem nie można rezygnować z filmików na yt bo z tych mozna najwięcej wyniesc:P Mi się zdaje ze akurat w Twoim przypadku zadziałała zazdrość, może jakiejś z koleżanek a może tutaj kogoś z wizażu.
I taki mały offtop- dziwią mnie wpisy na YouTube pod Waszymi filmikami. Tutaj sobie jakoś pomagamy, mówimy co w makijażu jest nie tak, co można poprawić. A tam nie dość że wypowiadają się same pseudokosmetyczki, "wszechwiedzące wizażystki" to tylko po to żeby kogoś obrazić. Chodzi mi konkretnie o filmiki Yenn, obejrzałam któryśtam jej filmik i po pewnym czasie znowu wpadł mi "w oko". Patrze- a tam kilka stron wpisów że włosy mi dęba stanęly. Chamstwo do potęgi! I to bezpodstawne! I pisanie nie "per Ty" tylko "ta pani wyglada tak... ta pani maluje się tak..".
Może po prostu blokujcie komentarze, komentować będziemy tutaj w wątku. No i jak się da to zabezpieczajcie filmiki podpisami.
cziki jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:08   #184
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ehhh, Poziomko współczuje że akurat Ciebie to spotkało. Ale nie daj sie złamać. Jak lubisz się malować to rób to dalej. Tym bardziej że malujesz się bardzo delikatnie, nawet jak na swój wiek.
Moim zdaniem nie można rezygnować z filmików na yt bo z tych mozna najwięcej wyniesc:P Mi się zdaje ze akurat w Twoim przypadku zadziałała zazdrość, może jakiejś z koleżanek a może tutaj kogoś z wizażu.
I taki mały offtop- dziwią mnie wpisy na YouTube pod Waszymi filmikami. Tutaj sobie jakoś pomagamy, mówimy co w makijażu jest nie tak, co można poprawić. A tam nie dość że wypowiadają się same pseudokosmetyczki, "wszechwiedzące wizażystki" to tylko po to żeby kogoś obrazić. Chodzi mi konkretnie o filmiki Yenn, obejrzałam któryśtam jej filmik i po pewnym czasie znowu wpadł mi "w oko". Patrze- a tam kilka stron wpisów że włosy mi dęba stanęly. Chamstwo do potęgi! I to bezpodstawne! I pisanie nie "per Ty" tylko "ta pani wyglada tak... ta pani maluje się tak..".
Może po prostu blokujcie komentarze, komentować będziemy tutaj w wątku. No i jak się da to zabezpieczajcie filmiki podpisami.

Ja niestety już zadecydowałam... Koniec z filmami !!!!
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:08   #185
paulina150528
Zakorzenienie

GG do paulina150528

Rozumiem Maleństwo Twoją decyzje o filmikach i wcale sie nie dziwie.Ludzie potrafia byc podli i zawistni.
-Moher szary

Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa

Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:10   #186
Magnolia_83
Rozeznanie

poziomko kochana nie rezygnuj proszę z video stepów teraz jak założysz sobie oddzielne konto tylko do filmików z makijażem, zaprosisz do nich tylko nas to juz nikt więcej nie będzie miał do nich wzglądu!
Ja wiem że ci przykro itp ale moze jutro jak sie uspokoisz to inaczej na to spojrzysz spojrz, nie damy zrobic ci krzywdy przecież wiesz

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:12   #187
antii
Zakorzenienie

Nie dziwie się że Game usuneła wszystko niezłe kwiatki z tego wychodzą....
Bardzo mi przykro że nie będzie filmików , a zdjęcia ich nie zastąpią
Lubiłam i lubie Twoje stepy bo fajnie opowiadałaś
moj login na YT wyśle Ci na PW
3maj się i nie daj się zwariowaćbedz ie dobrze
antii jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:13   #188
sabbatha
Zakorzenienie

http://pl.youtube.com/watch?v=NWQtkTsAyIE

jak macie takie np video i jest ukradzione na YT sluzy do raportowania opcja FLAG, i potem z rozwijanego menu wybieramy ze narusza prawa autorskie. Powinna zglaszac to autorka!

sabbatha jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:14   #189
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Rozumiem Maleństwo Twoją decyzje o filmikach i wcale sie nie dziwie.Ludzie potrafia byc podli i zawistni.
Cytat:
Napisane przez Magnolia_83 Pokaż wiadomość
poziomko kochana nie rezygnuj proszę z video stepów teraz jak założysz sobie oddzielne konto tylko do filmików z makijażem, zaprosisz do nich tylko nas to juz nikt więcej nie będzie miał do nich wzglądu!
Ja wiem że ci przykro itp ale moze jutro jak sie uspokoisz to inaczej na to spojrzysz spojrz, nie damy zrobic ci krzywdy przecież wiesz
Niestety już koniec... Wolę nie ryzykować Ale cieszę się, że tak mnie kochacie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:15   #190
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Ostatnie slowko do poziomki.

A jakbys umieszczala filmiki zaprosila nas wszystkie i tylko bysmy by mogly to ogladac.

I taka sprawa do administratorow MM - by bylo mozna usuwac filmiki calkiem jesli sa nie aktualne(po tygodniu)

Ja jak kiedys dam stepa jeszcze albo zdjecia to bede sie nad tym teraz zastanawiac
Strasznie przykre

Najpredzej dam zdjecia.. z wideo pomysle

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:15   #191
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
Nie dziwie się że Game usuneła wszystko niezłe kwiatki z tego wychodzą....
Bardzo mi przykro że nie będzie filmików , a zdjęcia ich nie zastąpią
Lubiłam i lubie Twoje stepy bo fajnie opowiadałaś
moj login na YT wyśle Ci na PW
3maj się i nie daj się zwariowaćbedz ie dobrze
Koniec ze stepami. Wybaczcie
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:16   #192
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość

Zrobiłam to samo - tez niedawno znów oglądnęłam filmik Yenn i szok - co za komentarze! Wredne babska! Pseudo kosmetyczki
Ale zauważ, że tak samo jest na innych portalach np. o ślubach. Ludzie zamieszczają swoje zdjęcia ze ślubu a jak czytam komentarze zawistnych bab (i nie tylko) to mi się nóż w kieszeni otwiera. Beznadzieja.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:16   #193
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość

A jakbys umieszczala filmiki zaprosila nas wszystkie i tylko bysmy by mogly to ogladac.

I taka sprawa do administratorow MM - by bylo mozna usuwac filmiki calkiej jesli sa nie aktualne(po tygodniu)

Ja jak kiedys dam stepa jeszcze albo zdjecia to bede sie nad tym teraz zastanawiac
Strasznie przykre

Zastanów się Ilonko... ludzie są okrutni.....
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:18   #194
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Zastanów się Ilonko... ludzie są okrutni.....
Oj znam takich.
Juz dostalam nieciekawy priv.. ale priv olalam

Zdjecia beda dawac a filmiki jak juz to zrobie opcje dla przyjaciol.. i wizazanki ktore wysla mi zaproszenia obejrza.

ilo16na jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:21   #195
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:

I taka sprawa do administratorow MM - by bylo mozna usuwac filmiki calkiem jesli sa nie aktualne(po tygodniu)

Strasznie przykre

absolutnie nie po co w takim razie zakładac wątek skoro za tydzień będzie bezużyteczny? W końcu połowa MM to będą takie trupki
Dziewczyny, w sieci jest mnóstwo różnych osób. Nie zabezpieczanie zdjęc czy filmików jest moim zdaniem beztroskie a potem są płacze i histeryczne usuwanie wszystkiego z forum. Tak nie można, trzeba podchodzic do tego spokojnie, przemyślec wszystko, rozważyc. Trzeba wszystko zabezpieczac albo od początku decydowac że nie umieszczamy nic. Dla mnie nawet w takich przypadkach usuwanie czegokolwiek z wizazu to łamanie regulaminu.

agabil1 jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:21   #196
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Oj znam takich.
Juz dostalam nieciekawy priv.. ale priv olalam

Zdjecia beda dawac a filmiki jak juz to zrobie opcje dla przyjaciol.. i wizazanki ktore wysla mi zaproszenia obejrza.
I dobrze...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:23   #197
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
absolutnie nie po co w takim razie zakładac wątek skoro za tydzień będzie bezużyteczny? W końcu połowa MM to będą takie trupki
Dziewczyny, w sieci jest mnóstwo różnych osób. Nie zabezpieczanie zdjęc czy filmików jest moim zdaniem beztroskie a potem są płacze i histeryczne usuwanie wszystkiego z forum. Tak nie można, trzeba podchodzic do tego spokojnie, przemyślec wszystko, rozważyc. Trzeba wszystko zabezpieczac albo od początku decydowac że nie umieszczamy nic. Dla mnie nawet w takich przypadkach usuwanie czegokolwiek z wizazu to łamanie regulaminu.
A ja sie nie dziwie ani game ani poziomce.
Przez te kradzieze dziewczyny usuwaja.
A ja np nie wiem jak zabezpieczyc filmik.
A zdjecie umiem tylko w paincie

ilo16na jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:27   #198
sabbatha
Zakorzenienie

dalam wyzej linka o zabezpieczaniu filmow (przez dodawanie napisow)

sabbatha jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:28   #199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
A ja sie nie dziwie ani game ani poziomce.
Przez te kradzieze dziewczyny usuwaja.
A ja np nie wiem jak zabezpieczyc filmik.
A zdjecie umiem tylko w paincie
a ja się dziwię . Jeśli jest coś usuwane to trzeba niestety ponieśc tego konsekwencje w postaci bana. Nikt nikogo nie zmusza by coś pokazywał na forum, jesli decyduje sie na to jest to jego decyzja i powinna byc przemyślana.
Mnie tez Ilono od dawien dawna kradziono zdjęcia stąd i jakoś nie wpadłam na to by je usuwac i łamac regulamin.
Zdjęcia można zabezpieczyc w darmowym Gimpie np.
Zas filmiki, jak podała Sabbatha mozna zabezpieczyc za pomocą tego http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=135292

Trzeba poszukac, pogrzebac w necie i znajdzie się odpowiedź na wiele pytań

agabil1 jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:29   #200
ilo16na
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dalam wyzej linka o zabezpieczaniu filmow (przez dodawanie napisow)
Gdzie bo nie widze?

ilo16na jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:30   #201
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Biedna Poziomka. Oglądałam stepy i były fajne. Oczywiście durne polaczki musieli zrobić aferę, że trzynastolatka się maluje. Osobiście uważam, że dla 13-latki wystarczy tusz i błyszczyk, ewentualnie coś na cerę, jeśli są problemy. Ale rozumiem to, że Poziomko masz takie zainteresowania a nie inne i zaczęłaś je rozwijać, a tym zawistnym ludziom nic do tego :/ Sami pewnie nie mają żadnych pasji, za to masę kompleksów i musieli je wyleczyć akurat na Tobie. Swoją drogą, ciekawi mnie, czy ze stepami w USA czy gdzie indziej też się dzieją takie rzeczy :/
Astarte__ jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:31   #202
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Astarte__ Pokaż wiadomość
Biedna Poziomka. Oglądałam stepy i były fajne. Oczywiście durne polaczki musieli zrobić aferę, że trzynastolatka się maluje. Osobiście uważam, że dla 13-latki wystarczy tusz i błyszczyk, ewentualnie coś na cerę, jeśli są problemy. Ale rozumiem to, że Poziomko masz takie zainteresowania a nie inne i zaczęłaś je rozwijać, a tym zawistnym ludziom nic do tego :/ Sami pewnie nie mają żadnych pasji, za to masę kompleksów i musieli je wyleczyć akurat na Tobie. Swoją drogą, ciekawi mnie, czy ze stepami w USA czy gdzie indziej też się dzieją takie rzeczy :/
A.. no własnie.. Polacy są okrutni...
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:35   #203
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

E tam nie przesadzajcie że tylko Polacy są tacy okropni. Wszędzie - na całym świecie są tacy ludzie i nic się na to nie poradzi. Albo się jest chamem albo nie, albo się umie szanować drugiego człowieka albo nie.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:37   #204
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
E tam nie przesadzajcie że tylko Polacy są tacy okropni. Wszędzie - na całym świecie są tacy ludzie i nic się na to nie poradzi. Albo się jest chamem albo nie, albo się umie szanować drugiego człowieka albo nie.

No może i masz rację....
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:37   #205
sabbatha
Zakorzenienie

no właśnie np pod filmami zagramanicą nie ma takiej nagonki.

Jedno mnie denerwuje, może nie wszystkie z nas są klasycznymi pięknościami, ale po co tak komuś jechać?

A na n-k czy na innej fotce dla ocen czy znajomości wszyscy są przemilutcy aż się wymiotować chce.

A i dobre wychowanie wymaga, że nawet jak się o kimś pomyśli, że jest brzydki, gruby, ma krzywe zęby czy coś, żeby zachować to dla siebie:|

sabbatha jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:43   #206
shena
Rozeznanie

Cytat:
Laski... ja nigdzie nie mówiłam ile mam lat...
Na jednym filmiku mówiłaś ze chodzisz do gimnazjum.
shena jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:45   #207
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shena Pokaż wiadomość
Na jednym filmiku mówiłaś ze chodzisz do gimnazjum.
No dobrze... ale jak się choidzi do gim to można mieć i 13 i 14 i 15 lub 16 lat
xPoziomkax jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:52   #208
sabbatha
Zakorzenienie

sluchajcie wystarczy wpisac nick w google i juz sie znajdzie.

sabbatha jest offline  
Stary 2008-09-12, 21:56   #209
Lemirka
Zakorzenienie

A tu można znaleźć twoje GG drugi link w google http://wizaz.pl/forum/newreply.php?d...te=1&p=8979720

na zeberce można Cię znaleźć, ogólnie internet to mało anonimowe miejsce.
Lemirka jest offline  
Stary 2008-09-12, 22:05   #210
*Justynka*
Wtajemniczenie

Cytat:
No dobrze... ale jak się choidzi do gim to można mieć i 13 i 14 i 15 lub 16 lat
w Twoim profilu na YT pisało ile masz lat, tak mi się zdaje.
Poziomko przykro mi, że takie coś się Tobie przytrafiło, szkoda, że nie będzie już filmików, ale szanuje Twoją decyzje aż w głowie się nie mieści jakie ludzie potrafią napisać komentarze, zero kultury. Trzymaj się

*Justynka* jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości