na czubku g這wy KOSZMAR - zapuszczanie :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-09-12, 22:20   #1
oksana15
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Thumbs down

na czubku g這wy KOSZMAR - zapuszczanie :(

witam serdecznie,
przeczytalam ju tu wiele w徠k闚 o zapuszczaniu w這s闚, ale nie znalaz豉m odpowiedzi, nawet podpowiedzi co zrobi z moim problemem;
do tej pory mia豉m kr鏒kie w這sy, pocieniowane, ale zachcia這 mi sie zapuszcza, walcz z tym od 5 miesi璚y, poniewaz do tej pory zrasta mi ty i boki kt鏎e by造 mocno wyciete;
obecnie w這sy mam juz do po這wy szyi, nadal pocieniowane, wi璚 boki i ty uk豉daj mi si wzgl璠nie, ale to jest to z czym moge sobie poradzi nawet jesli nie uk豉da造by sie wcale, co tez si zdarza czasami; moim koszmarem jest g鏎a fryzury, tzn. czubek g這wy.... skoro zapuszczam, to od g鏎y w這s jest d逝gi, a nie pocieniowany i efekt jest taki, 瞠 ty i boki mam puszyste i obj皻o軼iowo duzo w這s闚 (mam kr璚one ale farbuj na blond i mimo masy od慶wek (profesjonalnych) i szampon闚 sa one mocno wysuszone, wi璚 momentami mam po prostu siano, mimo walki z wyciagamnie w這s闚 przy suszeniu) a g鏎a g這wy jest taka jakbym mia豉 w這sy przyklejone do g這wy, totalnie p豉sko, jakby przed chwil upad這 mi cos ci篹kiego na g這w.... pom騜nie mi b豉gam, bo wygl康am koszmarnie a obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy i musze jako wygl康a, a nie chcia豉bym znowu obcina, bo zbyt d逝go m璚zylam si z tym zapuszczaniem (mimo 瞠 to dopiero krytyczna d逝go嗆) 瞠by teraz to zniweczy... co ja moge zrobi i jak ???? czy jest jakies strzy瞠nie kt鏎e mo瞠 to choc troche zmieni ???
nie chc tapirowac bo mi szkoda w這s闚, a poza tym to 鄉iesznie wygl康a przy przy d逝giej g鏎ze fryzury w這s闚 mam duzo i do tego miekkie jak u dziecka, mimo 瞠 skatowane farb blond.... b豉gam pom騜nie
z g鏎y serdeczne dzieki !!!
oksana15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-03, 15:15   #2
aniaexplode
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 093
Wpisy w blogu: 1
Dot.: na czubku g這wy KOSZMAR - zapuszczanie :(

ja mam to samo. katastrofa. jeszcze mam geste wlosy musze chyba je pocieniowa na czubku.
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-03, 18:05   #3
jaa150
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 896
Dot.: na czubku g這wy KOSZMAR - zapuszczanie :(

Mo瞠 mycie od篡wk? Czeszesz suche w這sy?
Ja g鏎 mam ju niepocieniowan od 8 miesi璚y, dzi瘯i myciu od篡wk w這sy si kr璚 od nasady i nie s oklapni皻e. Nie u ka盥ego to si sprawdzi, ka盥e w這sy, a szczeg鏊nie kr璚one s inne.
jaa150 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.