Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-01-02, 10:52   #91
specialle
Rozeznanie

Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez dorotkajaz Pokaż wiadomość
jak mogą same się wylewać żele? jak słoiczki leżą do góry nogami to może tak ale ja jakoś nie mam nigdy z tym problemu... z wszystkich żeli które mam z basica jestem bardzo zadowolona, co prawda biały jest rzadki ale to już kwestia wprawy i przyzwyczajenia

No raczej nie trzymamy sloiczkow z zelami "do gory nogami". Nie wiem jak ale sie wylewaja jak sie zakreci. leje sie po bokach sloiczka ze nie wspomne o tym ze gwinty sa zawszw zapackane bardzo duza iloscia zelu a przeciez ich tam nie smaruje a i na zakretke go przeciez nie nakladam. Z zelami innych firm nie mialam takiego problemu.
specialle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 16:27   #92
Davinia
Przyczajenie

Hej! Czytałam, że Masked z Basica i z I-Nails to ten sam produkt. Czy któraś z Was ma porównanie? Dobre są te żele z i-nails,czy jednak basic?W tej chwili pracuję na Nails Company, jednak nie odpowiada mi kolor pinka. Pozdrawiam!
Davinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:14   #93
specialle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Davinia Pokaż wiadomość
Hej! Czytałam, że Masked z Basica i z I-Nails to ten sam produkt. Czy któraś z Was ma porównanie? Dobre są te żele z i-nails,czy jednak basic?W tej chwili pracuję na Nails Company, jednak nie odpowiada mi kolor pinka. Pozdrawiam!
Dobra rada tu na forum pisala ze masked z basica i od niej sa identyczne bo pochodza od tego samego wytworcy. ja kupilam masked 30g z basica a ze zadko go uzywam (jakos klientki nie chca) to starczy mi na dlugo wiec od DR nie bede zamawiac w najblizszym czasie jesli to to samo
specialle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:27   #94
Ywona
Raczkowanie

GG do Ywona

To fakt, ja nie zauważyłam różnicy pomiędzy masketem od DR a Basic. Dla mnie miały takie same kolorki więc zamawiam Masket od DR. W pudełeczku wyglada na strasznie ciemny ale położony odpowiednio na paznokieć wygląda bosko.
Stary 2010-01-05, 15:40   #95
Davinia
Przyczajenie

Dzięki za odpowiedź! Teraz już mam pewność i zamówię od DR.
Stary 2010-01-06, 13:34   #96
yooankaa
Przyczajenie

jak dla mnie najlepsze z najtańszych żeli
kamuflaż mają światny... ma fajny odcień, fajnie kryje. Zel przezroczysty basic ma fajną konsystencję galaretki, wcale nie rozpływa się na boki i fajnie formuje się nim krzywą C. Biały do frencha tez jest OK, jest intensywnie biały i niezbyt rzadki i wystarczy jedna warstwa żelu by namalowac fajną białą koncówkę.

chociaz musze przyznac, ze ostatnio trochę się zawiodlam, bo do kamuflażu uzywalam zawsze tylko silcare... i jakby się lekko odcien zmienił ;/ może taka ch** partia, nie wiem, w kazdym razie żel kupiłam w hurtowni

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
No raczej nie trzymamy sloiczkow z zelami "do gory nogami". Nie wiem jak ale sie wylewaja jak sie zakreci. leje sie po bokach sloiczka ze nie wspomne o tym ze gwinty sa zawszw zapackane bardzo duza iloscia zelu a przeciez ich tam nie smaruje a i na zakretke go przeciez nie nakladam. Z zelami innych firm nie mialam takiego problemu.
mam ten sam problem... po skonczonych pazurkach odkladam żele dokladnie zakrecone do szafki, jak ją póżniej otwieram, to żel spływa po bokach opakowania, opakowanie sie lepi, kółka tłuste na półce w szafce się robią... zastanawiam się, czy to nie ma związku np. z temperatura?
ale robi mi się tak z każdym jednym żelem, jakiego bym nie miała, niezależnie od firmy...
yooankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 13:45   #97
RoksiSK
Zadomowienie

Mi z PB odpukać grzecznie siedzą w pojemniczkach Natomiast jednofazówka z i-nails zrobiła sobie ostatnio spacer, co jej się wcześniej nigdy nie zdarzyło A zawsze sprawdzam, czy dokręciłam.
Stary 2010-02-04, 15:57   #98
Davinia
Przyczajenie

Witam! Jakiś czas temu pytałam o maskeda i teraz już go mam. Zamawiałam od DR (i-nailsa, ale to ten sam żel co basic). Bardzo fajny żel!!! Ma wyjątkowo naturalny kolor, nie bombluje, nie zapowietrza się. Mam także żel Basic masked od Slaydi i jest to ten sam produkt. Zauważyłam jednak, że ten od slay jest bardziej różowy(taki troszkę bardziej cukierkowy). Oba są śliczne i polecam wszystkim! Dobra jakość i fajna cena.

Edytowane przez Davinia
Czas edycji: 2010-02-04 o 17:20
Stary 2010-02-04, 23:04   #99
nattaliah
Rozeznanie

Mnie 'ucieka' base gel z PB. Już chyba z połowa mi wyciekła mimo, że na głowie to ja go nie stawiam...
Stary 2010-02-05, 10:13   #100
dorotkajaz
Raczkowanie

mi jeszcze nic nie uceikło:P ale ostatnio wkurza mnie to, że jednofazówka basica clear, ta bardzo gesta ma pęcherzyki powietrza;/ pierwszy raz gdy go kupiłam, myślałam sobie że wstrząsy w podróży itp itd... drugim razem po otworzeniu był super przejrzysty, a teraz gdy już mam tak połowe zużyte, to znowu pojawiają się pęcherzyki....
dorotkajaz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 00:49   #101
Agulekk
Raczkowanie

GG do Agulekk

Cytat:
mi jeszcze nic nie uceikło:P ale ostatnio wkurza mnie to, że jednofazówka basica clear, ta bardzo gesta ma pęcherzyki powietrza;/ pierwszy raz gdy go kupiłam, myślałam sobie że wstrząsy w podróży itp itd... drugim razem po otworzeniu był super przejrzysty, a teraz gdy już mam tak połowe zużyte, to znowu pojawiają się pęcherzyki....
U mnie występuje podobny problem ... ale kiedyś tak nie było.Zawsze pracowałam na basic clear i było dobrze,jednak od mniej więcej roku ten żel niestety popsuł się Obecnie mam żele "no name" i jak dla mnie są rewelacyjne pod względem ceny oraz jakości.. Oczywiście jeśli mówimy o troszkę niższej półce żeli - aczkolwiek naprawdę dobrej
Stary 2010-03-01, 02:12   #102
yooankaa
Przyczajenie

Cytat:
jak to ceny są nieaktualne? Właśnie miałam zamiar kupić sobie kilka żeli z ich strony... i co, chociaż poinformują mnie o zmianach?
Ceny są jak najbardziej aktualne, ja pochodzę z gorzowa, tylko tam nie mieszkam juz, silcare- linię basic polecam jak najbardziej wszystkim,
a co do kamuflaza- w grudniu zeszłego roku bylam w hurtowni po raz ostatni, wtedy tez kupowałam u nich kamuflaż za 20zł z groszami, normalnie 15ml... 30 ml jest jak sie nie myle za 46 zł, albo i mniej..
a co do innych produktów tej firmy...
Dla osób lubujących się w tipsach (osobiscie wolę szablony, ale są różne typy klientek) polecam tipsy Exellent, są świetne w obróbce, cienkie, elastyczne i przede wszystkim nie pękają, polecam cleanery, bo naprawdę dobrze odtłuszczają (choc raz wyprobowalam taki z witaminami, zapachowy w sprayu- który odradzam, zle odtluszcza)...
Żele:
Kamuflaż ma niesamowite krycie, fajny kolor, choc szczerze mowiac kilka lat temu jak weszly zele maskujace to kolor byl ladniejszy, teraz mi sieon taki bardziej ceglasty wydaje, moze to od partii produkcyjnej zalezy...
Biały żel jest świetny, ma dużo pigmentu, wystarczy jedna warstwa, nie rozpływa się po koncowce,
żel zwykły clear jest rewelacyjny do budowy krzywej C, nie spływa na skórki, a do tego nie wymaga nabłyszczania, wiec mozna go uzywac jako warstwe nablyszczajaca tez.

Cena żeli jest naprawde swietna, niska, a jakosc przy tak niskiej cenie to rewelacja. Ceny żeli w hurtowni są takie, jak ceny tanich żeli- bubli z allegro
yooankaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:08   #103
dorotkajaz
Raczkowanie

tak już wszystko wiem odnośnie tych cen
a mam jeszcze pytanie, używaliście jakiś żeli pinków? jakie wrażenia?
ja właśnie chcę się zaopatrzyć w jakiś róż do frenczy tylko nie mogę się zdecytować:P
Stary 2010-03-07, 15:43   #104
KozMona
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to KozMona

Wiecie co, z tym wychodzeniem żeli z pudełek to jest jakaś dziwna sprawa. Ja mam żele, które mi nie wychodzą z pudełka, a innym dziewczynom spacerują i odwrotnie... Ja już nie wiem o co chodzi... Ale tak czy siak, zauważyłam, że jeśli wycieram pędzelek tylko o wewnętrzną część pudełeczka, to żelki chodzące, nawet nie chodzą próbują, ale staram się je szybko doprowadzać do porządku

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:22   #105
karoli1982
Przyczajenie

z zeli basic uzywam pink (zima) zamiennie z clear (latem), zawsze masked i french pink. jeszcze sie nie zawiodlam. wylewa mi sie tylko kamuflaz, wiec pojemniczek trzymam na podkladce z piwa (ozdobilam ja odrobine kwiatkami akrylowymi i nie podpada )
karoli1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:01   #106
olcia lolcia
Raczkowanie

Dziewczyny!
Mam takie pytanie czy jeśli nałożę bonder IBD i po utwardzeniu kamuflaż Basic,następnie Basic przezroczysty gęsty to nic się nie stanie??
Do tej pory pracowałam na żelach SF jednak są zbyyyt rzadkie,rozlewają się strasznie i dlatego po przeczytaniu pozytywnych opinii o Basic postanowiłam je wypróbować,no i ten bonder IBD już posiadam,stąd pytanie czy dobrze się połączą te 2 firmy??
proszę o odpowiedź i dziękuje z góry:ro za:
olcia lolcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 17:41   #107
karoli1982
Przyczajenie

ja je lacze i wszystko ok na dlugie tygodnie
Stary 2010-05-16, 22:12   #108
Vanessita
Zakorzenienie

Spokojnie możasz je połączyć i wszystko będzie się ładnie trzymać
Stary 2010-06-18, 18:10   #109
Heksacyjanek
Raczkowanie

GG do Heksacyjanek

Jakiś czas temu dokupiłam z tej serii jeszcze galaretkę. Na początku się nie trzymała (ale to wina złego przeze mnie przygotowania paznokcia), ale teraz jest już wszystko ok. Bardzo fajny żel i za 30 g zapłaciłam 40 czy koło 50 zł

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:35   #110
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Odswiezam temat.
Zachecona waszymi radami i opiniami o tej firmie postanowilam przezucic się na zele Basic. Sama mam kamuflaz z tej firmy i jestem zadowolona. Teraz pracuje na produktach Golden Nails, ktore kosztuja jeszcze raz tyle. A ja biore za paznokcie bardzo malo, bo dopiero caly czas sie ucze. I nawet za same produkty mi sie nie zwraca.
I mam w zwiazku z tym kilka pytan:
1. Gdzie moge kupic te zele, u jakiego sprawdzonego sprzedawcy? Boje sie na allegro, bo tam czesto są podrobki... Myslicie, ze na stronice internetowej Silcare?
http://silcare.pl/kategoria/506
2.Czy inne produkty tej formy, chodzi mi m. in. o cleaner, primer itp. są tez dobre i godne polecenia?
Mroczna_Sadystka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:06   #111
dorotkajaz
Raczkowanie

tę stronkę mogę CI polecić, pierwsze moje żele kupowałam u nich i byłam/ jestem zadowolona. mam też ich primer i tipsy clear które są superowe
Stary 2010-07-08, 12:52   #112
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Cytat:
tę stronkę mogę CI polecić, pierwsze moje żele kupowałam u nich i byłam/ jestem zadowolona. mam też ich primer i tipsy clear które są superowe
dziekuje za informacje )
Tylko troche jedno mnie niepokoi. Tam przesylka kopsztuje az prawie 17 zl, a jak ja chce kupic na dzien dzisiejszy tylko jeden zel, ktory akurat mi sie konczy, to w sumie zaplace prawie tyle, ile dalabym za zel, na ktorym pracuje obecnie. A wiecej produktow na razie nie zamierzam kupowac, bo raz, ze nie mam pieniedzy, a dwa- ze jeszcze mam wszystkiego duzo i nie potrzeba mi innych produktow.
Stary 2010-07-08, 20:57   #113
karoli1982
Przyczajenie

u slaydi (slaydi.pl) dostaniesz, przesylka wychodzi tanio i na pewno szybko dostaniesz
Stary 2010-07-08, 22:16   #114
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

a u tej slaydy, to sa sprawdzone produkty? )
Stary 2010-07-08, 22:53   #115
Violetyna
Rozeznanie

GG do Violetyna

U Ani (Slaydy) jestem przynajmniej raz na 2 tygodnie, już chyba wszystko testowałm Żele z basic u Niej są jak najbardziej w porządku, cena też super bo za 50ml budującego liczy bodajże 62zł
Stary 2010-07-09, 12:47   #116
Agulekk
Raczkowanie

GG do Agulekk
Red face Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Odswiezam temat.
Zachecona waszymi radami i opiniami o tej firmie postanowilam przezucic się na zele Basic. Sama mam kamuflaz z tej firmy i jestem zadowolona. Teraz pracuje na produktach Golden Nails, ktore kosztuja jeszcze raz tyle. A ja biore za paznokcie bardzo malo, bo dopiero caly czas sie ucze. I nawet za same produkty mi sie nie zwraca.
I mam w zwiazku z tym kilka pytan:
1. Gdzie moge kupic te zele, u jakiego sprawdzonego sprzedawcy? Boje sie na allegro, bo tam czesto są podrobki... Myslicie, ze na stronice internetowej Silcare?
http://silcare.pl/kategoria/506
2.Czy inne produkty tej formy, chodzi mi m. in. o cleaner, primer itp. są tez dobre i godne polecenia?
Witam
jak najbardziej możesz zamówić żele i inne akcesoria na stronce Silcare

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
dziekuje za informacje )
Tylko troche jedno mnie niepokoi. Tam przesylka kopsztuje az prawie 17 zl, a jak ja chce kupic na dzien dzisiejszy tylko jeden zel, ktory akurat mi sie konczy, to w sumie zaplace prawie tyle, ile dalabym za zel, na ktorym pracuje obecnie. A wiecej produktow na razie nie zamierzam kupowac, bo raz, ze nie mam pieniedzy, a dwa- ze jeszcze mam wszystkiego duzo i nie potrzeba mi innych produktow.
Jeśli chodzi o allegro a zarazem tanią przesyłkę,mogę śmiało polecić Sprzedawcę: alesandra1982 Sprawdziłam osobiście tę Sprzedawczynię i zawsze wszystko jest w porządku
Stary 2010-07-09, 14:36   #117
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

Dzieki za wypowiedzi ;D
Jestem w szoku Ja do tej pory pracuje na zelu, za ktory zaplacilam 50 zl na 15 ml, a tutaj za 50ml tylko 62 zł.
Niesamowite tyle zaoszczedze dzieki wam i waszym radom. Jaki ten wizaz pomocny
Stary 2010-07-10, 10:45   #118
Agulekk
Raczkowanie

GG do Agulekk
Red face Dot.: Żele - BASIC - co sądzicie o tej firmie?

Cytat:
Dzieki za wypowiedzi ;D
Jestem w szoku Ja do tej pory pracuje na zelu, za ktory zaplacilam 50 zl na 15 ml, a tutaj za 50ml tylko 62 zł.
Niesamowite tyle zaoszczedze dzieki wam i waszym radom. Jaki ten wizaz pomocny
Nooo, czasami można zaoszczędzić
Nie zawsze co drogie to dobre i całe szczęście,że są tańsze żelki
Stary 2010-08-24, 21:33   #119
czerwonaaa
Raczkowanie

Ja wczoraj wypróbowałam żel z basica ten gęsty (galaretka) i jestem pozytywnie zaskoczona, zobaczymy jak z zapowietrzeniami
a co do białego żelu z basica to jak dla mnie za rzadki muszę robić frencza po jednym pazurku bo zaraz mi się rozlewa, ale może go ujazmie i tak jak dziewczyny pisaly wczesniej wylewa się ze słoiczka, nie wiem jak, ale zawsze z niego cieknie.

aaa bym zapomniała - cleaner też mam z basica i jest ok

Edytowane przez czerwonaaa
Czas edycji: 2010-08-24 o 21:46
czerwonaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:03   #120
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

kochane, a powiedzcie mi, jak z nablyszczaczem z basica? Jest godny polecenia?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości