Prośba. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-15, 22:08   #1
saracoco
Przyczajenie

GG do saracoco Wyślij wiadomość przez Yahoo do saracoco

Prośba.

Witam, mam pytanie. Jak można usnunąć lakier z dywanu i dresu (materiał frotte BIAŁY).

Chwile temu telepałam lakierem, w celu jego wymieszania. Podkreślam lakier był CZERWONY. Nie zauważyłam, że był niedokręcony. Wypadł mi z ręki, zrobił 360' oblał biórko i wszystko na nim się znajdujące, twarz , ręce ściane, dywan i mój najukochańszy biały dres... nie wymieniając już reszty...

Dnia dzisiejszego zmywacz mi się skończył więc nie sprawdzę czy da rade lakier z dresu wybawić tylko iwyłącznie nim. Zrobię to jutro, ale piszę tak na zaś. Co jeżeli zmywacz nie pomoże ? Jakiś rozpuszczalnik czy cos ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
S.
saracoco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:53   #2
Albertyna
Zakorzenienie

Dot.: Prośba.

Podejrzewam, ze najlepszym rozwiazaniem bedzie zmywacz....
Stary 2008-09-15, 23:20   #3
MAGDA1704
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4
GG do MAGDA1704

Cytat:
Napisane przez saracoco Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie. Jak można usnunąć lakier z dywanu i dresu (materiał frotte BIAŁY).

Chwile temu telepałam lakierem, w celu jego wymieszania. Podkreślam lakier był CZERWONY. Nie zauważyłam, że był niedokręcony. Wypadł mi z ręki, zrobił 360' oblał biórko i wszystko na nim się znajdujące, twarz , ręce ściane, dywan i mój najukochańszy biały dres... nie wymieniając już reszty...

Dnia dzisiejszego zmywacz mi się skończył więc nie sprawdzę czy da rade lakier z dresu wybawić tylko iwyłącznie nim. Zrobię to jutro, ale piszę tak na zaś. Co jeżeli zmywacz nie pomoże ? Jakiś rozpuszczalnik czy cos ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
S.
szczerze to nie mam pojęcia-ale spróbuj zmywaczem albo kup aceton(rozpuszczalnik) ewentualnie benzyna ekstrakcyjna(kupisz ja albo w chemicznym albo na stacji benzynowej)
powodzenia
PS.daj znac jaki rezultat?i czy sie udało
MAGDA1704 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 23:56   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Ja tak kiedyś dociapkałam spodnie.
Pierwsze co- chwyciłam zmywacz- znaczy w sumie czysty aceton. Nic nie dało, tylko pigmenty z lakieru wniknęły głębiej w tkaninę. W pralni chemicznej powiedzieli mi, że gdybym nie próbowała sama, to by im się udało to usunąć, bo lakier by zaschnął na powierzchni, a tak to już nic nie mogą zrobić.

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości