Rozświetlacze w kremie lub musie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-16, 23:48   #1
Lemirka
Zakorzenienie

Question

Rozświetlacze w kremie lub musie

Witam Wizażanki,

szukałam na forum i KWC, ale nie znalazłam, więc pytam. Otóż czy znacie rozświetlacze w kremie lub musie??? I to takie żeby nie miały nachalnych drobinek?
Ja widziałam tylko prasowane i sypkie, bądź fluidy

Jeśli, któraś z was coś widziała (nawet zagramanicą ) to proszę dać znać
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 00:01   #2
miucci2
Zadomowienie

Dot.: Rozświetlacze w kremie lub musie

A może rozświetlacz z Inglota? Ja osobiście poluję na niego.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=246427&page=13
W pierwszym poście na zdjęciu u Poziomki te paseczkowy.
Jejku przepraszam, nie zauważyłam, że ma być w kremie lub musie. Takiego to ja nie widziałam.

Przypomniał mi się rozświetlacz w musie z Maybelline. Chyba jest w Polsce, ale ja go nigdy nigdzie nie widziałam.

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 00:05   #3
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

A revlon? Mam i jest świetny, choć trzeba troche nawalic zeby uzyskac porządany efekt
Znalazłam na KWC skrajne opinie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=522
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 00:08   #4
tutaj
Zakorzenienie

może pan stick shimmer z MaxFactora? Nie jest fluidem, ale musem w sumie też nie... Tylko on przyszedł mi do głowy.
Stary 2008-09-17, 00:25   #5
Lemirka
Zakorzenienie

Dzięki dziewczyny

poszukam tego sticka z MaxFactor i spróbuje upolować revlona - chociaż ciężko coś w sklepach znaleźć

Słyszałyście może o firmie clarens? Oni niby coś takiego mają.
Stary 2008-09-17, 07:50   #6
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Witam o poranku,
ja miałam ostatnio do czynienia z rozświetlaczem Clinique'a Up Lighting Illuminator,jest on w formie dość płynnego fluidu... Chociaż nie mam doświadczenia z takimi kosmetykami,to wydaje mi się dość spektakularny i niezwykle trwały. W sklepie firmowym a Warszawie nie mają już naturalnego odcienia,tylko dwa ciemniejsze-taki dość różowy i bardziej brązujący;jest to limitowana edycja,więc niestety już go nie będzie,ale może w innych miejscach jeszcze znajdziesz?
Dostałam próbkę z resztki testera i mieszam go sobie ze zwykłym fluidem i bardzo ładnie wychodzi,także raczej polecam.

mhm0808 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:36   #7
MiFej
Przyczajenie

Dla mnie najlepszym rozświetlaczem jest podkład ton lub dwa jaśniejszy od tego którego używam. Na całą buzię kładę ostatnio półkryjący BeYu Velvet Mat a na miejsca, które chcę rozjaśnić (pod oczami, koło nosa i ust) rozjaśniający fluid Isadory. Efekt jest moim zdaniem o wiele lepszy niż po niejednym drogim korektorze, ktore na mojej cerze (mam mieszaną, suchą po bokach i błyszczącą w strefie T) mają tendencje do "zbierania" się gdy skóra jest przesuszona (zwłąszcza przy nosku ) Fluid bardzo ładnie "wtapia sie" w podkład i nie zauważyłam by z jakimkolwiek innym podkładem się "gryzł" i co najważniejsze nie wysusza skóry. Po korektorach (używałam Deborah, Bourjois, Inglot, Revlon) mialam wrażenie, że cały makijaż jest jakby taki za ciężki (zwłaszcza po Revlonie i Inglocie).
MiFej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:42   #8
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Polecam bazy rozświetlające Oligo z Vichy
Są dwa kolory do wyboru, wpadający w róż i w brąz, daj,ą ładny i subtelny efekt rozświetlenia
A nie może być w sypkim pudrze? Bo świetnym rozświetlaczem jest dla mnie sypki puder pierre Rene.
Stary 2008-09-17, 08:49   #9
Chii1986
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o rozświeltacze koniecznie w kremie lub musie to ja najmilej wspominam żel arabian glow Avonu-fajnie rozświetla ale już go chyba nie ma w ofercie.

Poza tym rozświetlacz w musie Maybelline, ale podobno jest średni.
Ja miałam bardzo fajny mus w kostce Joko ale to był też bronzer, nie tylko rozświetlacz.

Jeśli chodzi o bazy Vichy Oligo to rozświelenia tyle co nic, właściwie po tej bazie nie zauważyłam żadnej zmiany, chociaż kosmetyki Vichy lubię.

Nie wiem jakiego oczekujesz efektu ale ja chcę by moje rozświelenie było widać.. najlepszy z najlepszych jest All Over Highliter Essence (drogerie Natura), tani ale jest w postaci "stałej" a nie musowej.. natomiast daje genialne rozświetlenie, taką poświatę i glow jak gwiazdy w teledyskach....
Stary 2008-09-17, 09:01   #10
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o rozświeltacze koniecznie w kremie lub musie to ja najmilej wspominam żel arabian glow Avonu-fajnie rozświetla ale już go chyba nie ma w ofercie.

Ja miałam bardzo fajny mus w kostce Joko ale to był też bronzer, nie tylko rozświetlacz.

Jeśli chodzi o bazy Vichy Oligo to rozświelenia tyle co nic, właściwie po tej bazie nie zauważyłam żadnej zmiany, chociaż kosmetyki Vichy lubię.

Nie wiem jakiego oczekujesz efektu ale ja chcę by moje rozświelenie było widać.. najlepszy z najlepszych jest All Over Highliter Essence (drogerie Natura), tani ale jest w postaci "stałej" a nie musowej.. natomiast daje genialne rozświetlenie, taką poświatę i glow jak gwiazdy w teledyskach....
Ja też mam taki brązujący żel z drobinkami rozświetlającymi Essence, mieszam sobie go z podkładem
Wg. mnie daje on podobny efekt do Avonowego Arabian Glow
Stary 2008-09-17, 10:39   #11
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson

Wpisy w blogu: 4

byl taki z avonu z serii color trend, pamietam ze moja prxzyjaciolka go uzywala ibardzo sobie chwalila [nie mam na mysli tego w kulce zlotego, tylko normalny w tubce byl w 2 odcieniach] jeden bykl cool beige a drugi jakos inaczej. mi bylo ciezko sie tym rowno rozswietlic osobiscie pudry z drobinkami, mam ich chyba z 3 ulubione ktore uzywam na przemian i nie moge sie zdecydowac ktory jest moim kwc
Stary 2008-09-17, 10:46   #12
domininia
Rozeznanie

W kremie to polecam rozswietlacz Smashboxa taki poczworny,fajny bo to jest kombinacja 4 roznych odcieni wiec mozna majstrowac,drobinki ma mikroskopijne napewno nie cos ala brokat.Jesli chodzi o cene to najlepiej zaopatrywac sie albo na ebayu badz na allegro,wychodzi o wiele wiele taniej niz kupujac w sklepie(u nas niestety smashbox jest drogi w stanach natomiast to taka srednia polka)
domininia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 10:54   #13
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja mam rozświetlacz w musie z Maybelline Kosztował 20zł i efekt jest bardzo fajny. Buzia jest rozświetlona i nie ma niepotrzebnych drobinek No i dlugo sie utrzymuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dream mousse shimmer.jpg (18,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maybelline_dream_mousse_shadow_ivory_reviews_90200_raw.jpg (21,2 KB, 56 załadowań)
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:08   #14
sleepy
Zakorzenienie

polecam rozświetlacz w kremie The Body Shop
na KWC został sklasyfikowany jako baza pod makijaż ale jest to rozświetlacz który można aplikowac na podkład, daję ładny świetlisty efekt, taki 'wet look', bez drobinek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pd_tinted_glow_enhancer_group.jpg (10,2 KB, 58 załadowań)
Stary 2008-09-17, 11:18   #15
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Bardziej mi to wyglada na rozświetlacz we fluidzie albo czymś podobnym, ale nie w kremie
Stary 2008-09-17, 11:40   #16
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie

Jako, ze mam ciemna karnacje wszelkiego rodzaju rozswietlacze to obowiazkowy element mojego makijazu ( jesli juz go robie ;-) )
Ponizej to co posiadam, w formie zelu, fluidu, kremu

Calvin Klein
face color wash voile lumineux visage ( nude )
( gwarancja delikatnego rozswietlenia z nablyszczeniem skory w odcieniu zimnym, wrecz srebrnym, idealnie komponuje sie z czerwona pomadka, stosuje go tylko na wybrane partie twarzy )

Model co
Luminosity shimmer whip
( bardzo nablyszczajacy, poswiata zlota, idealny do makijazu wieczorowego badz wakacyjnego podkreslenia opalenizny, stosuje tylko na szczyty policzkow, ewentualnie na skronie )

Guerlain Divinora
Sublimateur de beaute pure radiance
(zelowa forma, bardzo przyjemna w uzywaniu i choc czesc twierdzi, ze to baza pod makijaz, dla mnie to jak najbardziej rozswietlacz. Drobinki czystego zlota, ktore zawiera bardzo ladnie ozywiaja twarz, a przy okazji kosmetyk jest doskonalym utrwalaczem makijazu. Nakladm go na cala twarz. Czesto zamiast podkladu )

Guerlain Divinora
Fluide eclat enlumineur de teint
( i tu wiele wizazanek uzna iz kosmetyk jest baza pod makijaz, ale dla mnie ma przede wszystkim fantastyczne wlasciwosci rozswietlajace. Poswiata bardzo delikatna, w kolorze cieplego bezu zlamanego pastelowym, niemal niewidocznym rozem. Uzywam na cala twarz, zwlaszcza zima. Doskonale sie sprawdza zamiast podkladu )

Lancaster
Wsrod kosmetykow tej firmy mozna znalezc naprawde wiele rozswietlaczy, w przeroznych formach.
Ja uzywam dwoch:
Divine Bronze
All over luminizel gel
( nakladam rozsadnie, raczej do podkreslenia pewnych partii twarzy, bo jest dosc mozno napigmentowany, a oprocz tego spelnia rowniez funkcje bronzera )

Infinite Bronze
Easy face brush
( mniej napigmentowany, ladnie uklada sie na policzkach, trzeba sie nauczyc stosowania, gdyz kosmetyk w formie musu rozprowadza sie za pomoca pedzla )

Wszystkie kosmetyki rozswietlajace sa naprawde bardzo wydajne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9160003_Edited_Resized.JPG (110,3 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez Nasturcja-Pospolita
Czas edycji: 2008-09-17 o 12:36 Powód: dopisek
Nasturcja-Pospolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:54   #17
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ten płynny różowy wygladajacy jak duzy lakier do paznokci bardzo mnie zaintrygował

Moglabys jeszcze napisać ceny poszczególnych kosmetyków? Droga Nasturcjo-Pospolita?
Stary 2008-09-17, 12:00   #18
Doti87
Przyczajenie

kremy rozswietlajace z firmy olaj lub oriflam sa naprawde bardzo dobre i mozna znalesc typ do odpowiedniej cery szczegulnie z olaj nie sa drogie kosztuja okolo 30 zl a po nalozeniu skora jest sliczna a na nia mozna nalozyc fluid Teraz w promocji oriflane jest rozswietlacz 2 w jednym czyli krem i maseczka Polecam takze kosztuje okolo 30zl

Wiesz,gdy jest bardzo smutno to kocha się zachody słońca.

Doti87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:12   #19
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ten płynny różowy wygladajacy jak duzy lakier do paznokci bardzo mnie zaintrygował

Moglabys jeszcze napisać ceny poszczególnych kosmetyków? Droga Nasturcja-Pospolita?
Lancaster w dobrych cenach bywa na truskawce ( niestety nie jest w stalej ofercie, od czasu do czasu w promocji, lub kilka sztuk )
cenowo wychodzi od 50 do 80 zl
( cena na oko, gdyz ja kupujac na truskawce place w koronach )

Guerlain jest niestety drozszy, ale wystarczy na sto lat
ceny powyzej 100 zl

Models co dostalam jako gratis do zakupow kosmetycznych i poczatkowo chcialam wyrzucic nie wiedzac co zacz, a tu takie rzeczy robi
Marka zdaje sie dostepna, poza skandynawia, na wyspach
cena ok 15£
( pewnie wystepuje gdzies w promocjach czy wyprzedazach )

Calvin Klein to moj truskawkowy "szczal" w dziesiatke
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7797#7797
cena bardzo, bardzo korzystna jak na taki produkt

Nasturcja-Pospolita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 16:04   #20
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Dziękuje ślicznie!
Stary 2008-09-17, 22:22   #21
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Polecam bazy rozświetlające Oligo z Vichy
Są dwa kolory do wyboru, wpadający w róż i w brąz, daj,ą ładny i subtelny efekt rozświetlenia
A nie może być w sypkim pudrze? Bo świetnym rozświetlaczem jest dla mnie sypki puder pierre Rene.
Nie wiedziałam, że Vichy ma coś takiego w swojej ofercie, będę musiała zajść do jakiejś apteki.

Cytat:

Za Avonem nie przepadam Joko i Maybelline można sprawdzić AOH mam .
A co do efektu to w sumie chodzi mi o rozświetlenie buźki, ale bez drobinek. Tak jakby światło mocno padało. Taka poświata. Nie wiem jak to określić

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
W kremie to polecam rozswietlacz Smashboxa taki poczworny,fajny bo to jest kombinacja 4 roznych odcieni wiec mozna majstrowac,drobinki ma mikroskopijne napewno nie cos ala brokat.Jesli chodzi o cene to najlepiej zaopatrywac sie albo na ebayu badz na allegro,wychodzi o wiele wiele taniej niz kupujac w sklepie(u nas niestety smashbox jest drogi w stanach natomiast to taka srednia polka)
Co do cen z USA to masakra jest. Zamówiłam u znajomego cienie Revlona - u nas 60 zł w USA 6$ , i gdzie tu sprawiedliwość

Cytat:
Napisane przez Nasturcja-Pospolita Pokaż wiadomość
Jako, ze mam ciemna karnacje wszelkiego rodzaju rozswietlacze to obowiazkowy element mojego makijazu ( jesli juz go robie ;-) )
Ponizej to co posiadam, w formie zelu, fluidu, kremu

Calvin Klein
face color wash voile lumineux visage ( nude )
( gwarancja delikatnego rozswietlenia z nablyszczeniem skory w odcieniu zimnym, wrecz srebrnym, idealnie komponuje sie z czerwona pomadka, stosuje go tylko na wybrane partie twarzy )

Model co
Luminosity shimmer whip
( bardzo nablyszczajacy, poswiata zlota, idealny do makijazu wieczorowego badz wakacyjnego podkreslenia opalenizny, stosuje tylko na szczyty policzkow, ewentualnie na skronie )

Guerlain Divinora
Sublimateur de beaute pure radiance
(zelowa forma, bardzo przyjemna w uzywaniu i choc czesc twierdzi, ze to baza pod makijaz, dla mnie to jak najbardziej rozswietlacz. Drobinki czystego zlota, ktore zawiera bardzo ladnie ozywiaja twarz, a przy okazji kosmetyk jest doskonalym utrwalaczem makijazu. Nakladm go na cala twarz. Czesto zamiast podkladu )

Guerlain Divinora
Fluide eclat enlumineur de teint
( i tu wiele wizazanek uzna iz kosmetyk jest baza pod makijaz, ale dla mnie ma przede wszystkim fantastyczne wlasciwosci rozswietlajace. Poswiata bardzo delikatna, w kolorze cieplego bezu zlamanego pastelowym, niemal niewidocznym rozem. Uzywam na cala twarz, zwlaszcza zima. Doskonale sie sprawdza zamiast podkladu )

Lancaster
Wsrod kosmetykow tej firmy mozna znalezc naprawde wiele rozswietlaczy, w przeroznych formach.
Ja uzywam dwoch:
Divine Bronze
All over luminizel gel
( nakladam rozsadnie, raczej do podkreslenia pewnych partii twarzy, bo jest dosc mozno napigmentowany, a oprocz tego spelnia rowniez funkcje bronzera )

Infinite Bronze
Easy face brush
( mniej napigmentowany, ladnie uklada sie na policzkach, trzeba sie nauczyc stosowania, gdyz kosmetyk w formie musu rozprowadza sie za pomoca pedzla )

Wszystkie kosmetyki rozswietlajace sa naprawde bardzo wydajne.
Dziękuję pięknie za taką odpowiedź bardzo dużo się dowiedziałam
Stary 2008-09-17, 23:57   #22
katrina39
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

A co do efektu to w sumie chodzi mi o rozświetlenie buźki, ale bez drobinek. Tak jakby światło mocno padało. Taka poświata. Nie wiem jak to określić
napewo chodzi ci o taki efekt, boooooooożżżeee ja pragne takiego efektu i tez poszukuje rozswietlacza w jakims kremie lub musie , zeby nie mial drobinek zadnych jak bombka!!!!!!!!!!!!

P.S. chce taki efekt na policzkach i pod brwiami, bo mam strefe T wiec bym sie swieciła. na wizażu tu polecaja tego Max Factor Shimmer Panstick http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112011, chyba sie skusze sesesese
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11084.jpg (8,4 KB, 157 załadowań)
katrina39 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 00:53   #23
Candy Supcio
Zadomowienie

Taki efekt uzyskiwalam tylko jednym kremowym rozswietlaczem-Bell w okraglym pudeleczku.Kosmetyk cudo...trudno dostepny,w tej chwili niestety,jesli sie nie myle wycofali go ze swojej oferty...

Nie znam innych kremowych bez drobinek,wszystko to drobiny...czego nie znosze.
Trafilam na kosmetyk (w kamieniu),ktory rowniez daje tak cudowny efekt jak na zdjeciu,ale raczej niedostpeny w Polsce.Jesli do upolowania na Allegro goraco polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0092.JPG (13,0 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0094.JPG (13,6 KB, 63 załadowań)
Candy Supcio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:49   #24
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katrina39 Pokaż wiadomość
napewo chodzi ci o taki efekt, boooooooożżżeee ja pragne takiego efektu i tez poszukuje rozswietlacza w jakims kremie lub musie , zeby nie mial drobinek zadnych jak bombka!!!!!!!!!!!!

P.S. chce taki efekt na policzkach i pod brwiami, bo mam strefe T wiec bym sie swieciła. na wizażu tu polecaja tego Max Factor Shimmer Panstick http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112011, chyba sie skusze sesesese
Tak właśnie o taki efekt chodzi

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2008-09-18 o 09:35
Stary 2008-09-18, 09:41   #25
katrina39
BAN stały

Cytat:
na wizażu tu polecaja tego Max Factor Shimmer Panstick http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112011, chyba sie skusze sesesese
ide dzisiaj do Rossmana, wypróbuje tego MX.brechty bedą bo najpierw nałoże na reke, pozniej na policzki i wyjde na zewnatrz przed Rossmana , żeby zobaczyć efekt "bez bombki" i dopiero wróce na 100% pewna, bo tamto światło jest "bardzo" sztuczne(już w łazience mam lepsze) na pewno Panie ekspedientki beda na mnie patrzec jak na opętaną
Stary 2008-09-18, 10:26   #26
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
ide dzisiaj do Rossmana, wypróbuje tego MX.brechty bedą bo najpierw nałoże na reke, pozniej na policzki i wyjde na zewnatrz przed Rossmana , żeby zobaczyć efekt "bez bombki" i dopiero wróce na 100% pewna, bo tamto światło jest "bardzo" sztuczne(już w łazience mam lepsze) na pewno Panie ekspedientki beda na mnie patrzec jak na opętaną
Masz rację kosmetyk trzeba sprawdzić w naturalnym świetle. A jak już sprawdzisz to zdaj relację. Mam nadzieję, że w ogóle będą mieli tego sticka
Stary 2008-09-18, 10:31   #27
Chii1986
Zakorzenienie

A ja myślałam,że Pan stick już jest wycofany ze stałej ofery MF.

Zastanawiałam się jeszcze nad emulsją rozświetlającą Revlona...
Stary 2008-09-18, 10:36   #28
katrina39
BAN stały

Cytat:

powiem ci , że nie mam pojecia czy jeszcze jest w ofercie, bo nigdy nie próbowałam kosmetyków z MF, wiec nie znam ich możliwosci i kolorowki.Dam znac jak wrocea tymczasem już spadam w poszukiwaniach
Stary 2008-09-18, 11:27   #29
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=522

o tym myślisz?
Stary 2008-09-18, 13:46   #30
katrina39
BAN stały

kurdeee w Rossmanie faktycznie go nie ma.jest tylko PanStik MX , ale NIE shimmer.poprostu zwykły podkład. w Naturze powiedzieli mi , ze maja tylko rozswietlacze z "brokatem", w ogóle mi sie wydaje , ze w mojej Maturze nie wiedza czy zyja
Odpowiedz

Tagi
krem, mus, rozświetlacze

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości