Poszukuje osoby, która nauczy mnie robić tipsy.Wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-20, 00:31   #1
nm7
Przyczajenie

Poszukuje osoby, która nauczy mnie robić tipsy.Wrocław

Witam serdecznie! Poszukuje osoby, która nauczy mnie robić. Mieszkam we Wrocławiu i chciałabym sie nauczyc robic tipsy metodą żelową oczywiście cena do uzgodnienia Posiadam swój sprzęt + produkty(żele itp.). DZIEWCZYNY POMÓŻCIE! Serdecznie pozdrawiam
nm7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:36   #2
rasta
Raczkowanie

Dot.: Poszukuje osoby, która nauczy mnie robić tipsy.Wrocław

Heehe dziewczyny odeślą Cię na kurs
rasta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 23:56   #3
nm7
Przyczajenie

Nie mam w tej chwili 1000zl zeby isc na kurs dlatego szukam osoby, ktora mnie nauczy robic paznokcie za nizsza cene
Stary 2008-09-21, 00:37   #4
Naddel
Raczkowanie

A nie sądzisz, że to nie w porządku? Ty nie masz na kurs i chcesz, żeby ktoś Cię nauczył - a ten "ktoś" musiał właśnie skądś wynaleźć tę sporą przecież sumkę, by się samemu nauczyć! Tak najprościej, niech inni wydają ciężkie pieniądze, a takie cwaniarki tylko chętnie by korzystały jak najmniejszym kosztem. Grr.
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 01:01   #5
nm7
Przyczajenie

Duzo osob idzie na kurs, zeby wlasnie pozniej robic komus paznokcie za pieniadze i im sie ten kurs zwraca po paru wizytach klientek. Ja mam zamiar sie nauczyc i robic tylko sobie paznokcie i nie bede miala mozliwosci zeby kwota 1000zl mi sie zwrocila. I mam probe zeby mnie nie nazywac ,,cwaniarka'' , bo napewno do takich osob sie nie zaliczam!
Stary 2008-09-21, 03:46   #6
awa2001
Zakorzenienie

GG do awa2001

mam nadzieję, ze jednak znajdziesz dobrą stylistkę, która nauczy Cię fachu za mniejsze pieniądze niż na kursie niekoniecznie solidnym
awa2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 06:18   #7
jagódeczka
Zadomowienie

Ja cię chętnie nauczę!
przygotowałam nawet projekt umowy, w której zawarłam odpowiednie klauzule...
I tak:
w przypadku wykonania komuś kompletu paznokci żelowych lub akrylowych zapłacisz mi karę umowną w wysokości 850 złotych. Plus podatek, bo urząd skarbowy potraktuje to jak przychód. Oczywiście jetem vat-owcem.
W przypadku wykonania komuś częściowego zabiegu, który jest zapisany w umowie jako część składową poprawnej stylizacji paznokci np. manicure, opiłowanie paznokci, wyrównanie lub wycięcie skórek, wyrównanie, bądź zmatowienie płytki paznokcia, odtłuszczenie płytki paznokcia - zapłacisz karę umowną uznaniowo w zależności od mojego widzimisię w wysokości od 50 - 100% kwoty 850 zł.

Ponadto:
Jeśli przekażesz komuś umyślnie bądź nieumyślnie, wiedzę zawartą w skryptach szkoleniowych - zapłacisz karę umowna w wysokości 20 000 złotych ponieważ naruszysz klauzulę o nieuczciwej konkurencji.

aha!
i jeszcze za mój dojazd do ciebie zapłacisz sporo, bo ja taksówkami lubię...

więc kochana...
lepiej idź na kurs, albo poczytaj dokładnie wizaż...
tu jest wszystko.
jagódeczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 07:17   #8
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

To ja jestem tańsza niż Jagodson bo mnie PKP wystarczy !!
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 08:13   #9
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

Ja płaciłam 600. Więc i za 600 mogę cię nauczyć. To 400zł taniej nić ty planowałaś wydac na kurs OKAZJA!!!!
asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 11:16   #10
Naddel
Raczkowanie

nm7, wystarczy poczytać trochę to forum, by się dowiedzieć, że prawie każda amatorka próbuje się czegoś dowiedzieć "tylko dla własnych potrzeb" i "tylko, żeby robić paznokcie sobie". A potem widzimy takie cuda, jak w wątku Prace Pseudostylistek. Niestety, ale naprawdę trudno mi uwierzyć, że gdybyś się już tym tanim kosztem od kogoś nauczyła, to że nie robiłabyś paznokci koleżankom, znajomym, siostrom, ciotkom itp. I to z pewnością nie w czynie społecznym! Także no...nie ma lekko. Kurs sie kłania niziutko.
Stary 2008-09-23, 13:48   #11
Niffer
Raczkowanie

A jezeli pojdzie na kurs i sie nie nauczy (bo i takie rzeczy sie zdarzaja, albo ze swojej winy albo nauczycielki)
Niffer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:15   #12
Naddel
Raczkowanie

A kto powiedział, że ten "ktoś", kto miałby szanowną koleżankę nauczyć też płacił tylko raz, za jeden kurs i od razu się tak dobrze wszystkiego nauczył? Żeby być naprawdę specjalistą trzeba się ciągle uczyć, szkolić, bywać - a to wszystko też kosztuje. Owszem, niektórym starcza jeden kurs i sobie na nim spokojnie pracują, i są nieźli w tym co robią. Ale to nie jest żadną regułą. Nikt nie da Ci gwarancji, że od razu, za pierwszym podejściem do kursu nauczysz się wszystkiego. Ale takie już są koszty tej "zabawy".
Stary 2008-09-25, 01:24   #13
EveMW
Rozeznanie

popytaj w fabrykach tam wiedza jak sie Tipsy robi bo my sie tutaj raczej stylizacja zajmujemy

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 22:32   #14
poznanianka022
Przyczajenie

Hahaha niezle,skoro niestac to trzeba uzbierac niestety bo osoby uczace sie z forów i od osob niby umiacych ktore naucza za mala kase nic sie nie wyniesie tylko te same bledy bedzie sie popelniac jak ktos kiedys powiedzial " tanio znaczy drogo"i ciekawe czy osoba uczaca tanio podpisze sie pod swoja uczennica jak takowa zrobi krzywde klientce w salonie i klient poleci do sadu lepiej uzbierac i na dobry kurs i ew potem sie doszkalac majac dobre podstawy o takie moje zdanie sprawdzone
poznanianka022 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:10   #15
anecia88
Przyczajenie

GG do anecia88

Jesteście straszne !!! Dziewczyna szuka pomocy, bo przecież między innymi jest to forum, a Wy ją np. do fabryki wysyłacie . Pomyślcie trochę, bo przecież wszystkie z nas kiedyś się uczyły. Po prostu szkoda gadać, a z chamstwem to chyba ktoś pomylił fora. Pozdrawiam!
Stary 2009-04-03, 12:20   #16
Tunia81
Raczkowanie

GG do Tunia81

Bo tipsy, to robią - produkują w fabryce.
Jak koleżanka nie wie nawet o tym, to lepiej, żeby za stylizację się nie zabierała, bo tylko krzywdę komuś zrobi.
A chciałabyś iść do fryzjera,który uczył się strzyc od koleżanki?? Albo do lekarza??

A poza tym to wyszukiwarka jest bardzo pomocna.

Tunia81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:44   #17
anecia88
Przyczajenie

GG do anecia88

Nie rób z poważnych ludzi idiotów. Dziewczyna chciała otrzymać jakąś pomoc, a wszyscy na nią napadli. Tez jestem za tym że powinno się iść na kurs, ale ona chciała się tylko zapytać. Kto pyta nie błądzi !!!! A Wy zaraz aferę kręcicie !!!! Ehhhhh Koniec tematu !
Stary 2009-04-03, 13:15   #18
Lola20
Rozeznanie

Racja. To, że Wy nie chciałybyście jej nauczyć, bo same płaciłyście duże sumy za kursy, to nie znaczy, że nie znajdzie się osoba, która zechce ją nauczyć. I chyba właśnie dla takich osób powstał ten temat. Dziewczyna grzecznie pyta, a Wy prześcigacie się w złośliwościach . Szkoda, że na tych kursach stylizacji paznokci nie uczą też kultury - jakim prawem wyzywacie dziewczynę od "cwaniar" i zarzucacie jej kłamstwo?Macie jakikolwiek dowód na to, że ma zamiar robić paznokcie nie tylko sobie?
Stary 2009-04-03, 15:10   #19
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Racja. To, że Wy nie chciałybyście jej nauczyć, bo same płaciłyście duże sumy za kursy, to nie znaczy, że nie znajdzie się osoba, która zechce ją nauczyć. I chyba właśnie dla takich osób powstał ten temat. Dziewczyna grzecznie pyta, a Wy prześcigacie się w złośliwościach . Szkoda, że na tych kursach stylizacji paznokci nie uczą też kultury - jakim prawem wyzywacie dziewczynę od "cwaniar" i zarzucacie jej kłamstwo?Macie jakikolwiek dowód na to, że ma zamiar robić paznokcie nie tylko sobie?
Rozumiem, że może Cię złościć "chamstwo" wizażowych stylistek, ale spójrz na to od innej strony. W innym poście przeczytałam, że nie jesteś stylistką, ani nie korzystasz z ich usług, więc może nie do końca widzisz drugie dno tego typu spraw. A drugie dno wygląda tak:
Kobitka robi sobie pazurki w salonie, ale szkoda jej kasy na comiesięczne uzupełnienia. Widząc pracę styliski dochodzi do wniosku, że to łatwizna i będzie sobie uzupełniać odrosty sama. Kupuje na allegro (bo najtaniej) zestaw startowy do robienia żeli. Nie ma pojęcia o rodzajach produktów do stylizacji, ani o różnicach między nimi, więc nie wie czy żele jej nie wychodzą, bo brak jej wiedzy czy dlatego, że materiały są do bani. W końcu poddaje się i postanawia się doszkolić. Ale, ale, no przecież nie pójdzie na kurs. Kursy są drogie. Idzie więc do znajomej "tipsiary" albo ogłasza sie na forum wizaż (a tak na marginesie - wystarczyłoby porządnie poczytać forum paznokciowe, żeby poznać całą teorię). Po przeszkoleniu paznokcie wychodzą jej lepiej. Na tyle dobrze, że nie odpadają po tygodniu. Nasza bohaterka połyka bakcyla i zaczyna robić pazurki koleżankom. Za 20zł. Używając najtańszych żeli. Niszcząc naturalną płytkę. Nie dezynfekując narzędzi ani dłoni. Przyczynia się swoja pracą do utrwalania przeróżnych przesądów na temat sztucznych paznokci (któż nie słyszał o tym, że tipsy niszczą paznokcie, że nie można ich długo nosić, bo paznokieć nie oddycha i że powodują grzybicę...?)
Efekt jest taki, że prawdziwe stylistki tracą klientki, bo przegrywają w walce z przesądami. Są posądzane o pazerność i chamstwo kiedy próbują zarobić na przysłowiowy chlebek z masełkiem. A one tylko traktują poważnie swoja pracę.
Dlatego podkreślam jeszcze raz - pytanie o szczegóły technologii robienia sztucznych paznokci nie jest równie niewinne jak o dobry cień do powiek czy farbę do włosów.
Verdina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 16:29   #20
SMAKUSIA
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Verdina Pokaż wiadomość
Rozumiem, że może Cię złościć "chamstwo" wizażowych stylistek, ale spójrz na to od innej strony. W innym poście przeczytałam, że nie jesteś stylistką, ani nie korzystasz z ich usług, więc może nie do końca widzisz drugie dno tego typu spraw. A drugie dno wygląda tak:
Kobitka robi sobie pazurki w salonie, ale szkoda jej kasy na comiesięczne uzupełnienia. Widząc pracę styliski dochodzi do wniosku, że to łatwizna i będzie sobie uzupełniać odrosty sama. Kupuje na allegro (bo najtaniej) zestaw startowy do robienia żeli. Nie ma pojęcia o rodzajach produktów do stylizacji, ani o różnicach między nimi, więc nie wie czy żele jej nie wychodzą, bo brak jej wiedzy czy dlatego, że materiały są do bani. W końcu poddaje się i postanawia się doszkolić. Ale, ale, no przecież nie pójdzie na kurs. Kursy są drogie. Idzie więc do znajomej "tipsiary" albo ogłasza sie na forum wizaż (a tak na marginesie - wystarczyłoby porządnie poczytać forum paznokciowe, żeby poznać całą teorię). Po przeszkoleniu paznokcie wychodzą jej lepiej. Na tyle dobrze, że nie odpadają po tygodniu. Nasza bohaterka połyka bakcyla i zaczyna robić pazurki koleżankom. Za 20zł. Używając najtańszych żeli. Niszcząc naturalną płytkę. Nie dezynfekując narzędzi ani dłoni. Przyczynia się swoja pracą do utrwalania przeróżnych przesądów na temat sztucznych paznokci (któż nie słyszał o tym, że tipsy niszczą paznokcie, że nie można ich długo nosić, bo paznokieć nie oddycha i że powodują grzybicę...?)
Efekt jest taki, że prawdziwe stylistki tracą klientki, bo przegrywają w walce z przesądami. Są posądzane o pazerność i chamstwo kiedy próbują zarobić na przysłowiowy chlebek z masełkiem. A one tylko traktują poważnie swoja pracę.
Dlatego podkreślam jeszcze raz - pytanie o szczegóły technologii robienia sztucznych paznokci nie jest równie niewinne jak o dobry cień do powiek czy farbę do włosów.

Verdina - święte słowa i zgadzam się z tym w 100%...
SMAKUSIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 16:45   #21
anecia88
Przyczajenie

GG do anecia88

Ja też się zgadzam w zupełności !!! Ale mi chodzi tylko o chamstwo ....... Zamiast ją atakować, można było kulturalnie powiedzieć o tym i wysłać dziewczynę na kurs . Jestem zasmucona kulturą na tym forum. Zakończmy ten temat bo to już bez sensu się robi .....
Stary 2009-04-03, 17:04   #22
butterfly92
Zadomowienie

Dziewczyny bez nerwów:P Mamy byc zwartą drużyną!
Pozatym ktos niepotrzebnie odkopał wątek
A bez bicia sie przyznam ze jak nie zajmowałam sie stylizacją to tez mowiłam 'zrobie sobię tipsy'
butterfly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 19:38   #23
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bez nerwów:P Mamy byc zwartą drużyną!
Pozatym ktos niepotrzebnie odkopał wątek
A bez bicia sie przyznam ze jak nie zajmowałam sie stylizacją to tez mowiłam 'zrobie sobię tipsy'

szczerze mówiąc, to 90% osób tak mówi - i słyszy tylko o "tipsach żelowych" a akryl lub fiberglass, to niewiadomo co/wymysł ) ludzie są niedoinformowani po prostu )
Madzzzia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości