Chcę być piękna... :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-25, 14:47   #151
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s
Dot.: Chcę być piękna... :)

skoro sie czujesz dobrze to pasuje! dobre samopoczucie przede wszystkim, w koncu to Ty masz to nosić. bardzo ciekawy ten kolorek popieram Twoj dobry nastrój, zmiana na +

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 15:47   #152
Galaksja
Raczkowanie

Pewnie, że kolor pasuje. Bardzo dobrze w nim wyglądasz, plus za to, że to jest ciepły kolor, a w takich Ci najładniej

Galaksja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 02:02   #153
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Dziękuję

Nie znam się na kolorach - nie wiem, co mi pasuje, a co nie, ale lubię eksperymenty. Za to chyba z tymi ciemnościami zostanę na dłużej - co prawda trochę mnie pobledzają, ale mam też wrażenie, że bardziej podkreślają kolor oczu...
Futbolowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 20:18   #154
Ilsa Lund
Zakorzenienie

w loczkach jest Ci lepiej niż w prostych włosach i widzę Cię w jasnym brązie bo rudy za bardzo się spiera.

Ilsa Lund jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:01   #155

Futbolowa, ja dodam od siebie, że pięknie wyglądasz w związanych włosach! Włączyłam twoje zdjęcie (przy rowerze, w różowej bluzie) i związane włosy bardzo ci pasują
ville jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 15:51   #156
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Może się dziać tak dlatego, że długie włosy optycznie wydłużają nieco twarz, a przy progenii nie jest to wskazane
Stary 2010-08-29, 16:20   #157
NaOSTRO
Raczkowanie

hej jeśli chodzi o włosy w żaden sposób ich nie próbuj prostować,w prostych moim zdaniem wyglądasz źle,dlaczego nie wiem ,ale uważam ze naturalne lekkie fale są bardzo fajne szczególnie pasują do twoich piegów ,które naprawdę są bardzo bardzo fajne

Jedyne co to zmieniłabym kolor twoich włosów na jednym zdjęciu mają one ciekawą barwę ,ale myślę,że to dzięki świetle jakie padało .
Uważam ,że rudy jest dobrym trafem ,gdyż podkreśli piegi ...
jednakże nie idź w stronę czerwieni jest to bardzo sztuczne.
Dobrałabym ci kolor typu kasztan -jasny brąz - miedź taka mieszanka pod brąz ,bądź włosy ciemne jakiś ciemniejszy brąz ,aczkolwiek ,że mam taką cerę jak ty ,to wiem ,że wyglądałoby to nie zdrowo ,niczym nieboszczyk -domniemam

Wcale nie jesteś brzydką osobą myślę ze włosy są bardzo w porządku ,oczy jedynie bym wytuszowała porządnie i użyła lekkiego podkładu rozświetlającego z rimmela-ricover ...ma on rozświetlające drobinki ,nie tworzy maski nie zakrywa ,i dzięki temu twoje piegi wyglądały by na świeże i rozpromienione były by po prostu świetne ,lekki róż na policzki może koloru flamenco red ,bądź jasny brąz.
myślę ,że gdybyś zapuściła włosy twój podbródek który jest dość długi stosunkowo do całej twarzy nieoptycznie by się skrócił ,bo jedynie to uważam za mankament twojej urody i tyle...falowane włosy odciągają uwagę od tej długości podbródka ,proste jeszcze bardziej go wyduszają

Fajna dziewczyna jesteś mała poprawka i będzie naprawde ok. trzymaj się -pozdrawiam
NaOSTRO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 13:31   #158
invisible_01
Zakorzeniona

Przeczytałam cały wątek i podziwiam Cię za odwagę Ja mam całe mnóstwo kompleksów i chyba nie dałabym rady wstawić swoich zdjęć i poprosić o radę... Bałabym się krytyki. Ale do sprawy - jesteś śliczną dziewczyną, a poza tym masz świetny styl! Bardzo mi się podoba, jak komponujesz ciuchy, dopasowujesz kolory... Gratulacje I przede wszystkim masz piękne oczy i powinnaś je podkreślać. Niestety, ja na makijażu nie znam się za bardzo, ale wydaje mi się, że pasuje Ci delikatny makijaż (może tylko mocniej podkreślić oko). Ślicznie Ci i w rudym, i w brązowym. Pozdrawiam!
invisible_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:56   #159
Kamila131290
Raczkowanie

Przejrzałam wątek i wydaje mi się, że najłądniej Ci na zdjęciu z rowerem, tam gdzie masz różową bluzke, o ile pamiętam spięte, rude loki. W rozpuszczonych wyglądasz jak ja rano, tak czarownicowato troche ale na niektórych zdjęciach rozpuszczone masz znowu takie... grzeczne, i w tych też jest ok. Jeśli chodzi o proste włosy mam wrażenie ,że wydłużają one tylko dodatkowo Twoją twarz
Kamila131290 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:44   #160
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Cytat:
Napisane przez Kamila131290 Pokaż wiadomość
W rozpuszczonych wyglądasz jak ja rano, tak czarownicowato troche
Ha! No właśnie
Nie czuję się dobrze w rozpuszczonych włosach, ale za to TŻ upiera się, że wtedy wyglądam najlepiej... I bądź tu mądry
Stary 2010-09-04, 16:32   #161
pszczolka007
Raczkowanie

Hej. Cudnie wyglądałaś w tych rudych włosach, naprawde powinnaś pozostać przy tym kolorze. Bardzo mi się podoba Twoja metamorfoza (i ten piesek na którymś zdjęciu - chyba buldożek francuski?)
Pozdrawiam
Stary 2010-09-04, 16:50   #162
mal_a_gosia
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 5

jesteś piękna - wystarczy to tylko odpowiednio podkreślić mam dla Ciebie dwie metamorfozy. co prawda na pierwszej fryzura nie ułożyła się tak, jak chciałam...

druga wersja podoba mi się bardziej.

mal_a_gosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 23:58   #163
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Ooo, bardzo ładnie oczy na tych propozycjach wyglądają
Ust raczej niczym nie traktuję - czasem pomadka, czasem błyszczyk, ale generalnie źle czuję się z czymkolwiek na ustach
Stary 2010-09-05, 10:55   #164
karolynka90
Zakorzenienie

Przejrzałam cały wątek i oto moje spostrzeżenia:
* uważam, że o niebo lepiej wyglądasz w brązie niż w rudym. A ten ostatni brąz Chili z Brillance jest piękny. I przeuroczo w nim wyglądasz.
* włosy proste czy kręcone? Nie potrafię się zdecydować, ale na ostatnim zdjęciu podobasz mi się najbardziej.
* podkreślone brwi - super
* oko podkreśliłabym nawet mocniej - brązowy cień, brązowa lub czarna kredka - ale tylko na górnej powiece, tusz do rzęs
* może przeoczyłam, ale chyba nie używasz podkładu? Nie musisz, bo masz ładną cerę, ale krem tonujący zdecydowanie polecam - wygląda bardzo naturalnie, a wyrówna koloryt skóry. I kuleczkami brązującymi podkreśl kości policzkowe.

Ogólnie metamorfoza bardzo fajna.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Hej, nie mogę edytować swojego postu, a chciałam dopisać, żebyś czasem nie używała takiego okropnego koloru błyszczyka, jaki wkleiła na zdjęciu mal_a_gosia.
Jeśli już chciałabyś używać błyszczyka, to w jakimś brzoskwiniowym odcieniu lub bezbarwny.
Ale przeczytałam, że nie malujesz ust, więc problemu nie ma.

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

O, udało się edytować.
Stary 2010-09-05, 13:09   #165
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Cytat:
ale krem tonujący zdecydowanie polecam
A cóż to takiego?
Przepraszam, ale jestem makijażowym laikiem i ignorantem
Do czego służy taki krem i czy możesz mi jakiś konkretny polecić?
Stary 2010-09-05, 13:52   #166
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
A cóż to takiego?
Przepraszam, ale jestem makijażowym laikiem i ignorantem
Do czego służy taki krem i czy możesz mi jakiś konkretny polecić?
Krem tonujący to krem z dodatkiem podkładu. Jest dużo lżejszy niż zwykły podkład, wygląda bardziej naturalnie, a lekko wyrównuje koloryt cery.
Ja kiedyś używałam kremu matująco-tonującego z biodermy, ale Ty, jak widzę, nie masz przetłuszczającej się skóry, która potrzebuje zmatowienia, więc polecałabym jakiś nawilżający krem tonujący.
Przejrzyj KWC, myślę, że coś tam na pewno dla siebie znajdziesz.
Stary 2010-09-06, 00:15   #167
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

moim zdaniem TŻ słusznie sie upiera przy rozpuszczonych włosach dla Ciebie spiete jeszcze bardziej by podkreslily żuchwe, a rozpuszczone łagodzą rysy twarzy.
podobalabys mi sie w falach, ani maleńkie loczki po trwałej, ani proste, cos pomiędzy a jesli juz upiecie to z pozostawionymi pasmami po bokach twarzy a nie wszystkie calkowicie związane.

a propozycje na ostatniej symulacji co do makijazu dosc przerazajace.
widze Cie w mocniej podkreslonych oczach, ale bez przesady. raczej przy Twojej cieplej urodzie postawilabym na brązy, zielenie, złoto rowniez w makijazu.
Mysle ze Twoj typ urody to jesień.

Stary 2010-09-06, 00:18   #168
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
a propozycje na ostatniej symulacji co do makijazu dosc przerazajace.
widze Cie w mocniej podkreslonych oczach, ale bez przesady. raczej przy Twojej cieplej urodzie postawilabym na brązy, zielenie, złoto rowniez w makijazu.
Zgadzam się.
Stary 2010-09-06, 00:27   #169
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

no coz padlam jak je zobaczylam

Stary 2010-09-06, 00:34   #170
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
no coz padlam jak je zobaczylam
Ja prawdę mówiąc też, ale odezwałam się tylko w sprawie tego "błyszczyka", bo on powalił mnie najbardziej.
Stary 2010-09-06, 02:27   #171
muszynianka
Zakorzenienie

tylko i wyłącznie brąz!: P pożegnaj rude, czekolada mleczna i gorzka w prostych włosach, a w kręconych słomiany blond... :P

---------- Dopisano o 02:27 ---------- Poprzedni post napisano o 02:26 ----------

btw polecam pod oczy rozświetlacz nakładany od kącika oka średnim pędzlem robiąc łuk aż do końca brwi.
wymodelować twarz brązerem.
muszynianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 02:31   #172
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Ożesz, to trochę skomplikowane dla kogoś, kto nie zna się na makijażu
Głupiam, wiem. Ale czy istnieje jakiś filmik instruktażowy w tej kwestii albo pomocnicza fotografia?
Stary 2010-09-06, 08:22   #173
Soso
Zakorzenienie

Masz piękną cerę - piegi , piękne oczy , miłą figurkę i w ogóle nie wiem skąd Twoje kompleksy, choć chyba można napisać, że już byłe? Jak nie lubię trwałej, tak Ty w niej wyglądasz rewelacyjnie, podobnie jak w rudych włoskach (jak dla mnie duuuużo ładniej niż w brązie, choć i w brązie ładnie). Popieram tez opinię, ze ślicznie wygladasz w spiętych włosach, za to troszkę gorzej w wyprostowanych. Moim zdaniem powinnaś celować w ciepłe kolory (koral, brązy, złoto, zgaszone/śliwkowe fiolety, zielenie, rudości, raczej nie niebieski czy różowy ) podkreslają Twoją urodę.

A filmiki instruktażowe znajdziesz zarówno na You tubie, jak i w wizazowym dziele makijaż

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:41   #174
mtynai
Zakorzenienie

a moim zdaniem rude/jasny brąz , proste, z grzywką na bok.
do tego kobiecy ciuch i jesteś piękna.

masz piękną karnację.
Stary 2010-09-06, 14:03   #175
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Na pewno brwi do depilacji u kosmetyczki. Co do kompleksow to raczej jest z poziomu psychologii. Moze ktos Cie w nie wpedza?
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 14:26   #176
Irisfeal
Wtajemniczenie

Prześledziłam cały Twój wątek. Jesteś niesamowita że tak zmieniasz bez problemu to kolor to fryzurę to makijaż to ubiór. U mnie ścięcie kilku cm włosów to dramat^^
Razem z siostrą przejrzałyśmy wszystkie zdjęcia i stwierdziłyśmy obie to samo. Najlepiej Ci w ciemnych(nie rudych) kręconych włosach Idealnie do Ciebie pasują Tym że wydajesz się w nich bledsza się nie przejmuj Blada cera jest modna zwłaszcza że w Twoim wypadku rozchodzi się o porcelanową cerę z piegami. W Twoim wypadku wydaje mi się że lepiej wyglądasz blada niż jakbyś była opalona Taki typ urody I faktycznie ciemne brązy podkreślają kolor Twoich (nawiasem mówiąc bardzo ładnych) oczu plus delikatne podkreślenie oczu i błyszczyk i wyglądasz świetnie.
Na tych zdjęciach wyglądasz najlepiej. Naprawdę prześlicznie(Twoje kolory i włosów i ciuchów wyglądasz swobodnie ale i dziewczęco bardzo-)
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1233404260
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1233404260
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1233404260

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 14:17   #177
solll
Zakorzenienie

prześlicznie tu http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1277508337 wyglądasz i moim zdaniem najlepiej Ci właśnie w rudym

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 00:32   #178
czarodzieka
Przyczajenie

Wedlug mnie najlepiej w brązach Świetna metamorfoza i piękne fotki Pozdrawiam
czarodzieka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 14:40   #179
Jesse
Rozeznanie

Witam cieplutko wszystkie dziewczyny. Czy mogę się przyłączyć do rozmowy? Przeczytałam cały wątek jednym tchem...
Futbolowa-moja kochana, tak mnie ujęłaś swoją śliczną osóbką, że nie wytrzymałam i postanowiłam się wypowiedzieć
Futbolowa, jesteś zdecydowanie typem Pani Jesieni (istnieją bowiem 4 typy urody, podzielone na typy chłodne i ciepłe. Tak jak w przypadku pór roku). Ogólnie jest to opisane na pewno na Forum, trzeba poczytać, a jeśli chcesz to mogę Ci wysłać opracowaną analizę kolorystyczną na mejla, żeby nie zapychać Forum Pisałam z metamorfoz pracę dyplomową i obroniłam ją bardzo ładnie
Masz cudne piegi i śliczne oczka. Nie należy walczyć z naturą, jeśli ktoś jest ciepłą jesienią to należy swoją urodę zawsze podkreślać. Nie będą Ci misiaczku pasować zimne tonacje.
Wyglądasz przepięknie w rudych włoskach, ciepłym rudym (mogę oczywiście podesłać jakieś zdjęcia)
Jeśli chce się ukryć jakieś niedoskonałości twarzy, najpotężniejszą bronią okazuje się odpowiednia fryzura. Przy wielkich nosach jest inna a na przykład chcąc ukryć wysokie czoło też inna.
Przy Twojej żuchwie najlepszą (oczywiście według mnie ) były by loki. Rude piękne loki oddalą na drugi plan żuchwę i miękkie loki ale nie za małe po prostu zmiękczą Twój kontur twarzyczki.
Ubieraj się kochana w jesienne kolory, jesień nosi zielenie, lubi brązy, ceglaste czerwienie,szarości...
Jeśli zdecydowałabyś sie do zasad jesiennych to biżuteria też naturalna, a makijaż delikatny, nie staraj się nigdy w życiu zamaskować piegów, bo to dodaje Ci uroku i nadaje charakteru buziuni.
Uważam, że masz za sobą ogromne pozytywne zmiany, więc chciałam wyrazić swój podziw, za odwagę i fantastyczna osobowosc
p.s. nie prostuj włosków, bo prawdopodobnie, najważniejszą zasadą jeśli chodzi o próby ukrycia dolnej części twarzy jest zasada unikania prostych włosów. Przyciągają one uwagę do żuchwy jeszcze bardziej, zamiast go 'ukryć'. Za to ścięte warstwowo (jeśli już proste), wzburzone włosy ("duże" włosy) będą dobrym rozwiązaniem, jako, że ciekawie ułożone odciągną wzrok od linii twarzy -dlatego jestem za miękkimi lokami
Całuuuuję Cię i wiedz, że jesteś superowa Futbolowa

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Witam cieplutko wszystkie dziewczyny. Czy mogę się przyłączyć do rozmowy? Przeczytałam cały wątek jednym tchem...
Futbolowa-moja kochana, tak mnie ujęłaś swoją śliczną osóbką, że nie wytrzymałam i postanowiłam się wypowiedzieć
Futbolowa, jesteś zdecydowanie typem Pani Jesieni (istnieją bowiem 4 typy urody, podzielone na typy chłodne i ciepłe. Tak jak w przypadku pór roku). Ogólnie jest to opisane na pewno na Forum, trzeba poczytać, a jeśli chcesz to mogę Ci wysłać opracowaną analizę kolorystyczną na mejla, żeby nie zapychać Forum Pisałam z metamorfoz pracę dyplomową i obroniłam ją bardzo ładnie
Masz cudne piegi i śliczne oczka. Nie należy walczyć z naturą, jeśli ktoś jest ciepłą jesienią to należy swoją urodę zawsze podkreślać. Nie będą Ci misiaczku pasować zimne tonacje.
Wyglądasz przepięknie w rudych włoskach, ciepłym rudym (mogę oczywiście podesłać jakieś zdjęcia)
Jeśli chce się ukryć jakieś niedoskonałości twarzy, najpotężniejszą bronią okazuje się odpowiednia fryzura. Przy wielkich nosach jest inna a na przykład chcąc ukryć wysokie czoło też inna.
Przy Twojej żuchwie najlepszą (oczywiście według mnie ) były by loki. Rude piękne loki oddalą na drugi plan żuchwę i miękkie loki ale nie za małe po prostu zmiękczą Twój kontur twarzyczki.
Ubieraj się kochana w jesienne kolory, jesień nosi zielenie, lubi brązy, ceglaste czerwienie,szarości...
Jeśli zdecydowałabyś sie do zasad jesiennych to biżuteria też naturalna, a makijaż delikatny, nie staraj się nigdy w życiu zamaskować piegów, bo to dodaje Ci uroku i nadaje charakteru buziuni.
Uważam, że masz za sobą ogromne pozytywne zmiany, więc chciałam wyrazić swój podziw, za odwagę i fantastyczna osobowosc
p.s. nie prostuj włosków, bo... "prawdopodobnie, najważniejszą zasadą jeśli chodzi o próby ukrycia dolnej części twarzy jest zasada unikania prostych włosów. Przyciągają one uwagę do żuchwy jeszcze bardziej, zamiast go 'ukryć'. Za to ścięte warstwowo (jeśli już proste), wzburzone włosy ("duże" włosy) będą dobrym rozwiązaniem, jako, że ciekawie ułożone odciągną wzrok od linii twarzy"... -dlatego jestem za miękkimi lokami
Całuuuuję Cię i wiedz, że jesteś superowa Futbolowa

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Najmocniej przepraszam Moderatora, bo coś źle zrobiłam i wyskoczył mi podwójny tekst
Stary 2010-10-10, 23:19   #180
Futbolowa
Zakorzenienie

GG do Futbolowa

Bardzo dziękuję za wszelkie uwagi
I chętnie przyjmę wszelkie materiały, mające mi pomóc panna-nikt@o2.pl
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości