debiut na mm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-22, 15:25   #1
kurczakzrozna
Raczkowanie

debiut na mm

5cio miutowka na probe,bez zadnej oprawy,samo oko na szybko,od tak by zobaczyc czy kolorki pasuja

poprosze o konstruktywna krytyke

i nie zjedzcie mnie za brwi, do mojej kosmetyczki kolejka a mi czasu brak by przy nich rzezbic xD

baza pod cienie ArtDeco, puder inglot, cienie inglot -numerkow nie pamietam,zel do rzesik IsaDora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01552.JPG (24,7 KB, 294 załadowań)

Edytowane przez kurczakzrozna
Czas edycji: 2008-09-22 o 15:46
kurczakzrozna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:35   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie

Dot.: debiut na mm

Dobór kolorystyki dla mnie jest okej . Jedynie nałożyłabym o ciut mniejszą ilość żółtego cienia na rzecz wyeksponowania środkowej części powieki. Szkoda, że nie pokazałaś nam całej buźki efekt byłby inny. A tych brwi to za bardzo nie widać, chyba na Twoje szczęście.

A tak na marginesie na forum MM panują takie zasady, że należy do swojego makijażu (1 postu) dołączyć listę kosmetyków jaka została użyta.
Stary 2008-09-22, 15:40   #3
kurczakzrozna
Raczkowanie

baza pod cienie ArtDeco, puder inglot, cienie inglot -numerkow nie pamietam,zel do rzesik IsaDora
Stary 2008-09-22, 15:42   #4
Monika1994
Wtajemniczenie

Witamy na MM Zacznę od pozytywów ładne cieniowanie, kolory fajnie w siebie przechodzą, ładne kolory zresztą teraz rzeczy do poprawki. W wewn. kąciku trochę za dużo tego żółtego cienia. Jeżeli rzęsy są brązowe to powinny być czarne, a jeśli takie są to wytuszuj je bardziej resztę Ci powiedzą bardziej wtajemniczone Wizażanki, bo ja się nie znam za dobrze

EDIT: Lista już jest, co prawda nie w 1. poście ale zawsze
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 15:49   #5
kurczakzrozna
Raczkowanie

wlasnie w tym problem ze za ni chuhu nie wytuszuje rzes, jesli znacie inny zamiennik tego wynalazku chetnie skorzystam.
to jak rzesy po tuszowaniu wygladaja mi sie najnormalniej w swiecie nie podoba.
przegladajac forum nie raz widzialam zdjecia makijazu oka gdzie zachwyty padaly pod rzesami,a mnie za kazdym razem odrzuca.
sklejki sa to dla mnie i tyla.
henne bede robic na dniach oczywiscie czarna.
Stary 2008-09-22, 16:40   #6
Monika1994
Wtajemniczenie

Hmm, szczerze powiedziawszy dziwne podejście, bez urazy ja sobie nie wyobrażam makijażu bez wytuszowania rzęs, mogę nie mieć cieni, mogę nie mieć kredki, nawet podkreślonych policzków mogę nie mieć, ale mascara jest dla mnie KONIECZNA może jak już będziesz miała hennę to tuszuj rzęsy bezbarwną odżywką, a na większe okazje podkręcaj zalotką
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 17:28   #7
Bawitching
Zadomowienie

to zalezy od tuszu. sa takie ktore nie sklejaja rzes, a mocno podkreslja i wydluzaja. ja sobiscie juz kilka razy sie zawiodlam, ale teraz uzywam sephory. jestem zadowolona
Bawitching jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:02   #8
Lemirka
Zakorzenienie

Mniej żółtego, tusz na rzęsiorki i jest git
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 18:14   #9
angelikah
Raczkowanie

Piekne kolrki, starannie wycieniowane oczko tylko przy takim makijazu rzesy az sie prosza o mocniejsze podkreslenie. Wersja z ciemna kreska na gornej powiece dodalaby temu makijazowi nieco wiecej charakteru, ale i tak jest naprawde swietnie. Mnie ten zolty az tak abrdzo nie razi, jest ok. Ciekawe jak makijaz wygladalaby w calosci- wowczas mozna powiedziec o nim cos wiecej, ale naprawde pieknie poradzilas sobie z tymi cieniami. Koncepcja super
angelikah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:38   #10
Jeanne90
Zakorzenienie

Nie wiem co napisać na temat tego makijażu, ciężka sprawa bo niby jest ok, jest cieniowanie, fajne kolory, ale kurczę taki trochę bałagan jest na tym oku...
Co do brwi - nie musisz nadawać im kształtu, ale wypadałoby przynajmniej usunąć te małe włoski nad powieką, które tak czy siak zostaną usunięte przez kosmetyczkę, bo tak jakby nie składają się na brew Wtedy wszystko będzie wyglądać estetyczniej. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi

Edit: Nie miałaś tuszu? Nawet się nie zorientowałam Co do sklejania rzęs - wynika to z nieumiejętności nakładania tuszu. Wystarczy trochę poćwiczyć. Czasem szczoteczka nabiera za dużo tuszu, wtedy trzeba wytrzeć nadmiar o pojemnik kosmetyku. A jeśli odrzuca Cię mocne podkreślenie rzęs, możesz zacząć od lekkiego pociągnięcia.
Stary 2008-09-22, 19:50   #11
Ewka.A
Raczkowanie

Ja pomarudzę odnośnie dolnej powieki bo wydaje mi się,że jest tam za dużo niebieskiego cienia i tworzy się taka gruba krecha ale ogólnie jest dobrze
Ewka.A jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:55   #12
destiny86
Raczkowanie

Witaj na mm
ja też jeszcze nie odwazyłam sie nigdy pokazć twarzy
bardzo podoba mi sie połączenie kolorków. masz grube rzęsy - można nawet nie zauwazyć że nie masz tuszu. Oby tak dalej
- i mądrość, abym dobrze ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj w....li
I pomóż mi pamiętać: że smutna minka wymaga aż 42 mięśni,a tylko 4 wyprostowanie środkowego palca :P
destiny86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:28   #13
marioladabr
Zakorzenienie

Jak patrzy się na samo oko to wydaje się, że jest za dużo żółtego, ale może w całości wyglądało ładnie - nie wiemy jak wygląda Twoja twarz. Ja w pierwszej chwili też nie zauważyłam, że nie tuszowałaś rzęs... Jednak troszkę namawiałabym CIę na tusz, zawsze dopełnia makijaż. Połączenie kolorów bardzo mi się podoba.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 10:46   #14
arinitti
Raczkowanie

Mnie się bardzo podoba - piekne cieniowanie, rzesy masz super po prostu - podkreślaj, a będzie idealnie!
arinitti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:41   #15
kurczakzrozna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie wiem co napisać na temat tego makijażu, ciężka sprawa bo niby jest ok, jest cieniowanie, fajne kolory, ale kurczę taki trochę bałagan jest na tym oku...
Co do brwi - nie musisz nadawać im kształtu, ale wypadałoby przynajmniej usunąć te małe włoski nad powieką, które tak czy siak zostaną usunięte przez kosmetyczkę, bo tak jakby nie składają się na brew Wtedy wszystko będzie wyglądać estetyczniej. Mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi

Edit: Nie miałaś tuszu? Nawet się nie zorientowałam Co do sklejania rzęs - wynika to z nieumiejętności nakładania tuszu. Wystarczy trochę poćwiczyć. Czasem szczoteczka nabiera za dużo tuszu, wtedy trzeba wytrzeć nadmiar o pojemnik kosmetyku. A jeśli odrzuca Cię mocne podkreślenie rzęs, możesz zacząć od lekkiego pociągnięcia.

balagan nie tylko artystyczny nielad, :P:P:P

a no wiem o co chodzi z brwiami,ale ja mam takiego do nich lenia ze jak ktos mi nie wyrwie to sama nie zrobie tgo, zreszta ja nie mam czasu sie nawet umalowac w oracy to robie :P a co dopiero dlubolic w brwiach.
ale wiem,sa nieestetyczne klaczki takie ale walce z tym! ;p
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości