Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 19:03   #1
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424

Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^


Hej dziewczynki, dawno się nie pokazywałam mam nadzieję że mnie zrozumiecie, teraz mam mało czasu a po szkole i tak jest już za późno żeby dojść do siebie, zrobić makijaż i porobić zdjęcia w dobrym świetle mogę tylko podziwiać i czasem komentować Wasze dzieła, ale przyznam się że często muszę cytować poprzednie wypowiedzi i się tylko z nimi zgadzać, tak jest szybciej, wybaczcie mi za to dobra, tyle tytułem wstępu. Teraz trochę o makijażu ostatnie ze zdjęć twarzy jest z lampą, reszta w naturalnym świetle. Wybaczcie niczym nie zamalowane czoło, ale opaskę założyłam tylko do zdjęć, wychodzę z założenia, że skoro i tak czoło chowam pod grzywką to nie ma sensu obciążać go kosmetykami Dopiero osfajam się z aparatem (nie ma to jak przerzutka z komórki na taki 'lepsiejszy' aparat ) więc zdjęcia nie są doskonałe, trochę zeżarte kolory i głupie miny zachciało mi się wygłupiać, to i tak jedne z lepszych fotek z tej 'sesji' za to też wybaczcie makijaż taki fioletowo-różowy, nie chciałam się malować mocno bo tak jak w tytule jechałam do babci przepraszam za tło, rozmazałam trochę w PS ale i tak nie jest takie jakie być powinno dobraa, rozgadałam się, wybaczcie zróbcie dzień dobroci dla zwierząt i nie gniewajcie się na Monikę za te wybryki dobra, stop.

Lista :
- korektor Miss Sporty
- troszkę pudru w kremie Lirene (nie na całej twarzy)
- puder Joko i Constance Carroll (do tej pory nazywany bazarkowym )
- bronzer Bell
- róż z palety Miss Rose 50+6
- rozświetlacz Vollare
- cienie z palety Miss Rose i rózne bazarkowe
- brązowa i biała kredka bazarkowa
- tusz Miss Sporty
- pomadka Nivea + błyszczyk bazarkowy

W kolejnym poście bonus, czyli makijaże, których nie pokazywałam i raczej tego nie zrobię w osobnym wątku, więc zebrałam oczka na jednej focie i jest 3 makijaże: taki kociakowaty brązik, pin-up'owe kreski i fioletowy smokey jak by co to kosmetyki pytać, postaram się przypomnieć

Liczę na konstruktywną krytykę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (110,5 KB, 226 załadowań)
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."

Edytowane przez Monika1994
Czas edycji: 2009-03-16 o 16:55
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:04   #2
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Bonus
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (117,5 KB, 224 załadowań)
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 19:47   #3
dzwoneczek186
Rozeznanie
 
Avatar dzwoneczek186
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kevelaer, Niemcy
Wiadomości: 753
GG do dzwoneczek186
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Rzeczywiscie slodka jestes jak cukiereczek, totez babcia musiala Cie wycalowac!
A co do bunusa: to bialy z krecha zachwyca!!!!!
dzwoneczek186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:10   #4
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Faktycznie bardzo słodki, tylko trochę ten róż sprawia wrażenie zmęczonych oczu. Myślę, że dużo lepiej wyglądasz bez grzywki na czole Jesteś bardzo ładna, a grzywka tylko odwraca uwagę od Twojej buzi.

Z bonusa makijaże: brązowy i fioletowy są trochę za mało roztarte. A oko a'la pin-up - piękna kreska
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:17   #5
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Mi osobiście się nie podoba :P
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:30   #6
divin
Zadomowienie
 
Avatar divin
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 970
Post Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

A mi się podoba.
__________________
Cel: zrzucić 2kg


Silence is of the gods...


If you live in my heart, you live rent-free...
divin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:39   #7
dommiii_
Raczkowanie
 
Avatar dommiii_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 265
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Bardzo słodziutki i naturalny, cudny
dommiii_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 20:40   #8
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez dzwoneczek186 Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie slodka jestes jak cukiereczek, totez babcia musiala Cie wycalowac!
A co do bunusa: to bialy z krecha zachwyca!!!!!
Hih babcia mnie nie wycałowała jednak Taki biały z krechą już kiedyś wstawiałam, tylko trochę inny dziekuję

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Faktycznie bardzo słodki, tylko trochę ten róż sprawia wrażenie zmęczonych oczu. Myślę, że dużo lepiej wyglądasz bez grzywki na czole Jesteś bardzo ładna, a grzywka tylko odwraca uwagę od Twojej buzi.

Z bonusa makijaże: brązowy i fioletowy są trochę za mało roztarte. A oko a'la pin-up - piękna kreska
Hmm pomyślę nad tą grzywką bo mam zamiar obciąć się bardzo niedługo żeby tak strasznie nie wyglądało to na dolnej powiece był fiolet, ale jakoś kiepsko wyszedł bonusy były robione jeszcze komórką, a ona mi zawsze wyostrzała granice i może dlatego ale na przyszłość zapamiętam dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
Mi osobiście się nie podoba :P
Gdybyś uzasadniła mogłabym wyciągnąć wnioski, no ale skoro nie, to dziękuję za krytykę, też pomaga

Cytat:
Napisane przez divin Pokaż wiadomość
A mi się podoba.
A dziękuję
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:42   #9
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Do dziewczyn którym się podoba i którym się nie podoba - a może jakieś uzasadnienie? Po to jest MM, żeby dawać sobie jakieś wskazówki, co można robić lepiej, a co jest naprawdę ok w makijażu. Takie "suche" posty naprawdę nie są pomocne...
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 20:49   #10
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez dommiii_ Pokaż wiadomość
Bardzo słodziutki i naturalny, cudny
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn którym się podoba i którym się nie podoba - a może jakieś uzasadnienie? Po to jest MM, żeby dawać sobie jakieś wskazówki, co można robić lepiej, a co jest naprawdę ok w makijażu. Takie "suche" posty naprawdę nie są pomocne...
Niestety się zgadzam Jeanne może samo powiedzenie, że się podoba, jest ok, ale to, że się nie podoba wiele mi nie pomaga, bo nie wiem co zrobić żeby się spodobało konstruktywna krytyka jak najbardziej wskazana, bo przecież ciągle się uczę, ale jednak muszę wiedzieć co jest ok a co nie...
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:16   #11
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

fiolecik bym wyzej wyciagnela
ale mi sie inny spodobal bardziej ten bialy z krecha-a raczke do kreseczek masz oj masz
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 21:23   #12
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
fiolecik bym wyzej wyciagnela
ale mi sie inny spodobal bardziej ten bialy z krecha-a raczke do kreseczek masz oj masz
Ło Boziu a ja jeszcze ścierałam bo mi się wydawało za wysoko dziękuję ślicznie, no kurcze muszę trzasnąć takiego chińsko-kreskowego makijaża jeszcze raz i wrzucić w całej okazałości przyjaciółka zawsze mi mówi, że wyglądam jak Chineczka w tym mejkapie buźka
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:27   #13
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

róż na policzkach, róż na powiekach, róż na ustach - za duzo. przynajmniej jak dla mnie.. natomiast za wykonanie i estetyke +
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 21:40   #14
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
róż na policzkach, róż na powiekach, róż na ustach - za duzo. przynajmniej jak dla mnie.. natomiast za wykonanie i estetyke +
Aa to o to się rozchodzi dzień wcześniej miałam smokey, założę się że jak bym wrzuciła to by mi Wizażanki powiedziały że za mocno i za poważnie jak na mój wiek no cóż, ze skrajności w skrajność przesłodziłam więc może powie mi jakaś Wizażanka jakie do takich oczu usta i policzki?
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:31   #15
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Ja nie powiem bo sama mam z tym problem ogromny


Dawno nie pokazywałas swojej buzki łobuzie

Różowy hm...faktycznie troszke za słodko chociaż technicznie jak najbardziej na takale z bonusowych zachwyciła mnie kreska plus biały cieńkreska jest mniam
no i fiolecikowy smokey jest tez przyjemny
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 22:36   #16
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
przesłodziłam więc może powie mi jakaś Wizażanka jakie do takich oczu usta i policzki?
Usta bezbarwne, a policzki muśnięte bronzerem albo różem w tonacji brzoskwiniowej
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 06:46   #17
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Ja nie powiem bo sama mam z tym problem ogromny


Dawno nie pokazywałas swojej buzki łobuzie

Różowy hm...faktycznie troszke za słodko chociaż technicznie jak najbardziej na takale z bonusowych zachwyciła mnie kreska plus biały cieńkreska jest mniam
no i fiolecikowy smokey jest tez przyjemny
A no tak wyszło Paulinko że Was dawno nie straszyłam swym obliczem uf, ważne że technicznie jest dobrze, za słodko już od biedy mogło być dziękuję

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Usta bezbarwne, a policzki muśnięte bronzerem albo różem w tonacji brzoskwiniowej
Był bronzer, był!... ale róż też chyba w najbliższym czasie postaram się zrobić podobny makijaż, tylko wcielę w życie Twoje wskazówki żeby nie był taki przesłodzony no i tego nieszczęsnego z kreską też zrobię, mam nadzieję że znajdę czas dziękuję pięknie
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:24   #18
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Bardzo ładnie wyglądasz z grzywką jak i bez grzywki. Grzywka faktycznie troszkę zasłania niepotrzebnie Twoją ładną buzię. Co do mmakijażu to bardzo słodziutki. Więcej brązera zamiast różowego różu. A usteczka jak dla mnie są ok, takie cukierkowe - ale spróbuj następnym razem jak radziła Jeanne90 bezbarwne.
Makijaże z bonusika musisz pokazać narmalnie w osobnych wątkach, bo są śliczne. Ten jasny z kreseczką chyba cudnie podkreśla Twoją urodę.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 09:33   #19
robaczek41
Raczkowanie
 
Avatar robaczek41
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dalekoooo
Wiadomości: 268
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

mocniej bym pomalowała te oczka, bo prześwity widzę
cudny bonus jakim to cieniem malowałaś ostatni, ten ciemno-fioletowy ?
śłiczna laska z ciebie
__________________
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało

robaczek41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 10:14   #20
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Mnie najbardziej zauroczyły bonusy - kreska jest boska, fioletowy smokey cxtra. Ten "babciny" troche za jednostajnie różowy, w porównaniu do tamtych wypada po prostu blado, choć babci sie pewnie spodobał
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 11:13   #21
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

ojj tak bonusy są naprawde super
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:00   #22
Buxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 62
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez Monika1994 Pokaż wiadomość
Aa to o to się rozchodzi dzień wcześniej miałam smokey, założę się że jak bym wrzuciła to by mi Wizażanki powiedziały że za mocno i za poważnie jak na mój wiek no cóż, ze skrajności w skrajność przesłodziłam więc może powie mi jakaś Wizażanka jakie do takich oczu usta i policzki?
może jakiś delikatny brzoskwiniowy błyszczyk? ( polecam GOSH'a ) poliki hmm... bronzer, ale bez rozu
__________________

ambicje...

"I need a Freak for seven days and seven nights"
Buxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:03   #23
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Jest dobrze
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:51   #24
Monika1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Monika1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 424
Dot.: Słodziaczek do babci :D Monika powraca ^^

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądasz z grzywką jak i bez grzywki. Grzywka faktycznie troszkę zasłania niepotrzebnie Twoją ładną buzię. Co do mmakijażu to bardzo słodziutki. Więcej brązera zamiast różowego różu. A usteczka jak dla mnie są ok, takie cukierkowe - ale spróbuj następnym razem jak radziła Jeanne90 bezbarwne.
Makijaże z bonusika musisz pokazać narmalnie w osobnych wątkach, bo są śliczne. Ten jasny z kreseczką chyba cudnie podkreśla Twoją urodę.
Grzywkę już mam za długą, przeszkadza mi jak już wspominałam niedługo ścinam włoski więc napewno będzie krótsza, a może całkiem inna, nie wiem obiecuję zrobić makijaż z kreską jeszcze raz i pokazać cały dziękuję pięknie

Cytat:
Napisane przez robaczek41 Pokaż wiadomość
mocniej bym pomalowała te oczka, bo prześwity widzę
cudny bonus jakim to cieniem malowałaś ostatni, ten ciemno-fioletowy ?
śłiczna laska z ciebie
Gdzieś Ty tam prześwity dojrzała? Ja nie widziałam ten ciemno fioletowy makijaż to cienie Miss Rose z palety 50+6 i... węgiel taki mój dziki patent, jak kiedyś zobaczyłam jak zwęglone drewno pięknie błyszczy w słońcu nie mogłam się oprzeć, żeby nie zobaczyć jak by taki pyłek wyglądał na oku dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej zauroczyły bonusy - kreska jest boska, fioletowy smokey cxtra. Ten "babciny" troche za jednostajnie różowy, w porównaniu do tamtych wypada po prostu blado, choć babci sie pewnie spodobał
Babcia nic nie mówiła, przyzwyczaiła się już, że pomalowana hulam A ten babciny to się składał chyba z 7 różnych cieni jak dobrze pamiętam (był taki jasny różowy, brudny róż w kącikach, fiolet na dolnej powiece i jeszcze kilka innych odcieni różu), ale widocznie stopiły się ze sobą i aparat kolorki zeżarł wiedziałam co robię dodając te bonusy dziękuję

Cytat:
Napisane przez *Justynka* Pokaż wiadomość
ojj tak bonusy są naprawde super
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Buxa Pokaż wiadomość
może jakiś delikatny brzoskwiniowy błyszczyk? ( polecam GOSH'a ) poliki hmm... bronzer, ale bez rozu
Brzoskwiniowy... Hmm, chyba mam taki wolałam nie ryzykować, bo jeszcze by się gryzło, widocznie niepotrzebnie się obawiałam

Cytat:
Napisane przez Wiwianna Pokaż wiadomość
Jest dobrze
A dziękuję
__________________
"Wiesz, mam ochotę pokazać ci zdjęcia z poprzednich wakacji. (...) Wiesz co było najgorsze? Poranki. Za każdym razem, gdy się budziłam wyobrażałam sobie, że całujesz mnie w kark, a wtedy dreszcze przechodzą moje ciało. Ciebie tam nie było, nie całowałeś mnie, a jednak czułam dreszcze."
Monika1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.