Refleksy we w這sach-co to takiego? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-08-03, 16:24   #31
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642
Dot.: Refleksy we w這sach-co to takiego?

gdybym sie czego kolwiek sensownego dowiedziala z tego watku to bym sie nie pytala

odswiezylam go zeby ktos kto je robil (zwlaszcza na ciemnych wlosach) napisal czy warto, jaka byla cena itp
jak nie masz nic sensowego do pisania to nie pisz, bo takie zlosliwe posty nic tu nie wnosza
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 22:44   #32
Zafirah
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 717

Zacytuj mi w kt鏎ym miejscu by豉m z這郵iwa? Bo ja nie umiem si tego dopatrzy. Wr璚z u豉twi豉m Ci zadanie, bo w skr鏂ie poda豉m Ci w jednym zdaniu ca貫 meritum sprawy. Rozumiem, 瞠 niekt鏎ym nie chce si czyta ale to ju przesada...

Bez sensu r闚nie pyta o cen - co salon to inna cena - w Koziej W鏊ce zap豉cisz 20 z a w Warszawie 200 z. Najlepiej przejd si do swojego ulubionego salonu i zapytaj. Minimum wysi趾u a ju b璠ziesz wiedzia豉...

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-08-03 o 22:46
Zafirah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-03, 22:48   #33
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

Dla Twojej wiadomosci - przeczytalam watek
I to np byla zlosliwa uwaga z Twojej strony.

Pytanie o cene wcale nie jest bez sensu, z Twoim podejsciem wszystkie pytania byly by bez sensu wiec nie wiem po co wlasciwie to forum?

ale ok nie chce sie udzielac nie na temat.
Jesli ktos mial robione refleksy na ciemnych wlosach (w kolorze brazu.. a nie blondu b.jasnego - zbyt duzy kontrast) to prosze o wypowiedz
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-14, 18:05   #34
szkoti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

wg. mnie refleksy na ciemnych w這sach b璠 wygl康a造 jako tak...
swoj drog sama chce co podobnego na g這wie zrobi
szkoti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-22, 22:53   #35
Kotuuu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆
Zacytuj mi w kt鏎ym miejscu by豉m z這郵iwa? Bo ja nie umiem si tego dopatrzy. Wr璚z u豉twi豉m Ci zadanie, bo w skr鏂ie poda豉m Ci w jednym zdaniu ca貫 meritum sprawy. Rozumiem, 瞠 niekt鏎ym nie chce si czyta ale to ju przesada...

Bez sensu r闚nie pyta o cen - co salon to inna cena - w Koziej W鏊ce zap豉cisz 20 z a w Warszawie 200 z. Najlepiej przejd si do swojego ulubionego salonu i zapytaj. Minimum wysi趾u a ju b璠ziesz wiedzia豉...
Zgadzam si ca趾owicie z Tob! Nie jestem z du瞠go miasta raczej przeci皻nego tutaj strzy瞠nie kosztuje ok. 25-30z i to jest normalna cena w ka盥ym salonie. Ja tyle p豉ce.. tam gdzie chodz si strzyc trzeba si o wiele wcze郾iej zapisywa, 鈍ietna atmosfera, wszystkie fryzjerki skupiaj si na w這sach.. chc doradza i w og鏊e, nic nie naci庵aj. Za darmo podcinanie grzywki. Liczy si jako嗆, a nie to ile si p豉ci.

Co do tematu mam ciemny blond.. co roku 豉dnie mi si rozja郾iaj od s這鎍a.. ale nie zamierzam tym razem ich suszy na s這鎍u, zrobi sobie refleksy.. aby w這sy nabra造 cieplejszego koloru ;D poka瞠 efekt ;D

---
Przez 100 dni nie jem s這dko軼i!
Start... 2/100 ..
Kotuuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-22, 23:05   #36
Naur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 437

No ja zamierzam w豉snie jutro zrobi sobie refleksy na w這sach 鈔edni br您 w豉snym sumptem, czyli rozja郾iacz, delikatne pasemka i jechane
No i jeszcze pokombinuj z samymi ko鎍闚kami, bo te mam najciemniejsze, wi璚 chc da lekko na ca這嗆 od do逝.
Zobaczymy jak wyjdzie
Naur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-16, 21:17   #37
LolaBunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

Ja mam pytanie .

Mam jasne blond rozja郾iane w這sy. i chc zrobi refleksy w kolorze ciemnego blondu.... chc 瞠by to bardzo naturalnie wygl康a這 ale zbytnio nie przyciemni這 mi w這s闚.
Da si co takiego uzyska ??
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-15, 14:03   #38
malibu1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Cytat:
Napisane przez Zafirah Poka wiadomo嗆

w wielu salonach opierajacych swoj profil na zamozniejszej klienteli jest tak, ze wlosy farbuje sie wylacznie ze strzyzeniem lub czesaniem. nie ma uslugi "sama farba". dlaczego? bo nie do pomyslenia jest aby klientke, ktora po usludze leci na bankiet albo spotkanie firmowe wypuscic z mokra glowa albo wlosami wysuszonymi w minute suszark. i nie jest dla mnie argumentem, ze wlosy dobrze ostrzyzone "same sie ukladaja" - nieprawda, modelowanie r瘯ami to tez modelowanie.

Klienci sa zawsze informowani przy zapisach o tym strzyzeniu i czesaniu i wiekszosc nie uwaza tego za "wyciaganie pieniedzy" tylko oczywista usluge. jesli kogos nie stac albo uwaza, inaczej to wychodzi. i tyle.

nie rozumiem tego bulwersowania si... zwlaszcza, ze prawie w ogole reklamacji nie mamy a klientki wychodza usmiechniete, zrelaksowane i zadowolone. i wracaj
ja cz瘰to 陰cz wizyt u fryzjera z pe軟ym relaksem, czyli id p騧niej na basen/ saun. nie skorzysta豉bym z salonu w kt鏎ym mog豉bym si umawia g堯wnie wtedy je郵i wybiera豉bym si 'do ludzi' (bankiet etc.) nie wiem jak inni, ale ja nie chadzam do fryzjera po to, 瞠by zaraz po wizycie pokazywa si z tej 'lepszej' strony innym. a je郵i ju to mam prawo decydowa o tym, czy chc pokaza si z tej odmienionej strony (np. widoczne 軼i璚ie i uczesanie u fryzjera) czy te robi sobie nieznaczn metamorfoz, a uczesa si 'po swojemu' - co uwielbiam robi. Nie znosz modelowania u fryzjera.
FREEDOM oraz KLIENT nasz pan to moje ulubione has豉 (wci捫 ci篹ko jednak je wyegzekwowa w po PRL-owskiej Polsce)
je郵i mia豉bym taki chory kaprys, 瞠by przyj嗆 do fryzjera i najpierw zosta uczesan, p騧niej zachcia豉bym farb etc etc to ka盥y dobry fryzjer POWINIEN spe軟i moje zachcianki bez szemrania i nie powinien mi m闚i co jest dobre a co nie. Amen.
pozdrawiam

Edytowane przez malibu1
Czas edycji: 2011-07-15 o 14:05
malibu1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-15, 17:50   #39
maszunik
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

Nie chce offtopowa, ale nie do ko鎍a si zgadzam. To, w czym wyjdziesz na g這wie jest wizyt闚k fryzjera, jego portfolio. Fryzjer nie jest tylko rzemie郵nikiem, ale zawodem artystycznym. A kolejno嗆 w豉軼iwa koloryzacji, strzy瞠nia etc jest istotna, je郵i chodzi o kondycj w這s闚. Tak samo jak dobranie koloru do urody. Gdybym by豉 fryzjerk odm闚i豉bym koloryzacji jednej z mych kole瘸nek, kt鏎a uparcie farbuje na ciep貫 kolory pomimo tego, i ewidentnie powinna na ch這dne. Nie chcia豉bym, by kto chodzi z tak fryzur mojego autorstwa.

lipiec 2011 - postanawiam, 瞠 wracam do naturalnego koloru w這s闚 i wi璚ej nie farbuj

bladolica

dbam o sk鏎
maszunik jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-17, 20:39   #40
lemoniada_cytrynowa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Prosz o pomoc- refleksy na br您owych w這sach

Witam Was cieplutko,
Mam zrobione rozja郾iaczem refleksy na naturalnie br您owych w這sach. Orientuje sie kto, czy w這sy po rozja郾ianiu wracaj kiedy do swojego naturalnego koloru? Wiadomo, farba zmywa si z czasem, ale co z takim rozja郾iaczem? Czy one s ju na zawsze wybarwione, a br您owe b璠 dopiero odrosty nad refleksami?
Bardzo prosz kogo poinformowanego o odpowied
lemoniada_cytrynowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-17, 21:33   #41
Lady_Caroline
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 575
Dot.: Prosz o pomoc- refleksy na br您owych w這sach

Cytat:
Napisane przez lemoniada_cytrynowa Poka wiadomo嗆
Witam Was cieplutko,
Mam zrobione rozja郾iaczem refleksy na naturalnie br您owych w這sach. Orientuje sie kto, czy w這sy po rozja郾ianiu wracaj kiedy do swojego naturalnego koloru? Wiadomo, farba zmywa si z czasem, ale co z takim rozja郾iaczem? Czy one s ju na zawsze wybarwione, a br您owe b璠 dopiero odrosty nad refleksami?
Niestety nie, bo rozja郾iacz pozbawi w這sy pigmentow.
Stary 2013-11-18, 17:49   #42
zbroja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68
Wpisy w blogu: 4
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Prosz o pomoc- refleksy na br您owych w這sach

Cytat:
Napisane przez lemoniada_cytrynowa Poka wiadomo嗆
Witam Was cieplutko,
Rozjasniacz wyciaga barwnik z wlosa wiec kolor nigdy nie wroci bo nie ma jak moze sie delikatnie przyciemnic z dluzszym czasem ale nieznacznie tak jak napisalas ciemniejsze beda tylko odrosty

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Zbroja ma zawsze racj, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-16, 17:48   #43
asmistrz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:
Napisane przez olcac Poka wiadomo嗆
a co z odrostami w przypadku tych refleks闚?
przeczyta豉m w徠ek i nie znalaz豉m odpowiedzi. Co z odrostami po refleksach ? czy s bardzo widoczne czy mo積a pozwoli w這som odrosn望? I czy refleksy s od czubka g這wy?

Edytowane przez asmistrz
Czas edycji: 2014-04-16 o 18:01
asmistrz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-06, 13:39   #44
karolazmc19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Kolor w這s闚 na lato - refleksy?

Hej!!
W zwiazku z tym iz nastalo lato, chcialabym pokusic sie o zmiane w kolorze swoich wlosow. Aktualnie sa one brazowe. Zapisalam sie na jutro do fryzjera z zamiarem pofarbowania je na ciepla czekolade jednak przejrzalam internet i zauwazylam ze tego lata modne sa roznego rodzaju jasne kolory. Zaczelam zastanawiac sie nad jasnymi refleksami.

Mo瞠 ktoras z Was juz miala do czynienia z refleksami i moglaby sie ze mna podzielic swoimi spostrzezeniami na ten temat?
karolazmc19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-08, 17:28   #45
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Kolor w這s闚 na lato - refleksy?

delikatne, umiej皻nie zrobione refleksy s naprawd 鈍ietne

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-07-08 17:28:16

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.