Arabic inspired .. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-25, 22:56   #31
Magnolia_83
Rozeznanie

Dot.: Arabic inspired ..

osz w mordę jeża tak niezwykłej prezentacji i samego makijażu to ja dawno nie widziałam.

Extra! bardzo mi się podoba. Wyglądasz jak elf

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:00   #32
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Jejku Agatko jaka Ty śliczna !!!
Makijaż pomysłowy, piękny i drapieżny.
Technicznie jak najbardziej ok
Jestem pod ogromnym wrażeniem. A jak Ty pięknie połączyłaś kolory

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 23:23   #33
Jeanne90
Zakorzenienie

Brawo za pomysł i inwencję Przy otwartym oku prawie wszystko jest perfekcyjne - przeszkadza mi jednak mało roztarty zewnętrzny kącik górnej powieki, jest tam taka ciemna plama. Nie podoba mi się też ta ciemna smuga wysoko nad wewnętrznym kącikiem. Przy zamkniętym oku nie podoba mi się przejście pomiędzy zielenią a fioletem blisko wewn. kącików - niepotrzebnie położyłaś tam jasny fiolet, zakłóciło to makijaż, lekko popsuło cały efekt cieniowania, bo ogólnie przejście pomiędzy dwoma ciemnymi kolorami nie powinno być takie jasne. Na dolnej powiece w wewn. kąciku dałabym chociaż odrobinę rozświetlenia, bo bez tego powieka jest troszkę przeciążona.
Ogólnie makijaż jest bardzo efektowny, przyjemnie się na niego patrzy, ale może być jeszcze lepszy Przepraszam, że moją krytyką pewnie popsułam Ci radość ze wcześniejszych komentarzy
Stary 2008-09-26, 06:51   #34
Candy Killer
Zakorzenienie

noo bardzo fajny i ciekawy makijaz podoba mi sie

If You can dream it , You can do it...

Candy Killer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 07:56   #35
Dewjani
Zadomowienie

Fantastycznie połączyłaś kolory! Wyglądasz ślicznie, rzeczywiście trochę przypominasz elfa...Duży plus za dokładność i ciekawą technikę

Dewjani jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:13   #36
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Brawo za pomysł i inwencję Przy otwartym oku prawie wszystko jest perfekcyjne - przeszkadza mi jednak mało roztarty zewnętrzny kącik górnej powieki, jest tam taka ciemna plama. Nie podoba mi się też ta ciemna smuga wysoko nad wewnętrznym kącikiem. Przy zamkniętym oku nie podoba mi się przejście pomiędzy zielenią a fioletem blisko wewn. kącików - niepotrzebnie położyłaś tam jasny fiolet, zakłóciło to makijaż, lekko popsuło cały efekt cieniowania, bo ogólnie przejście pomiędzy dwoma ciemnymi kolorami nie powinno być takie jasne. Na dolnej powiece w wewn. kąciku dałabym chociaż odrobinę rozświetlenia, bo bez tego powieka jest troszkę przeciążona.
Ogólnie makijaż jest bardzo efektowny, przyjemnie się na niego patrzy, ale może być jeszcze lepszy Przepraszam, że moją krytyką pewnie popsułam Ci radość ze wcześniejszych komentarzy
OJ Jeanne, Ty to zawsze znajdziesz jakieś ALE... myślę że w ty makijażu zamiar był taki, żeby ten cień w zew. kąciku gurnej powieki był taki mało roztarty. Może i przejście między kolorami nie powinno być takie jasne, ale czy muszą być wszystkie makijaże pod jakieś dyktando, zgodne z jakimiś zasadmi? Jedynie co się zgodzę to do rozświetlenia wewnętrznej dolnej powieki.
Makijaż jest inny niż "tradycyjny", moim zdaniem symetrycznie nałożony i ciekawie wygląda. Mnie siępodoba.
marioladabr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:42   #37
maja55
Zakorzenienie

Piękny makijaż Niebanalny, starannie wykonany ( a tutaj jest się przy czym namachać, bo załamanie zaakcentowałaś zupełnie innym kolorem niż resztę powieki) więc wielkie brawa!

Nie gra mi tylko ta kreseczka na dolnej powiece...ale już czepiam się
Stary 2008-09-26, 10:34   #38
alice86
Wtajemniczenie

Bardzo dobry makijaż!
Podoba mi się połączenie kolorów i jednocześnie ich odrębność. Nadałaś swojemu spojrzeniu niesamowitej głębi takim makijażem
Stary 2008-09-26, 15:05   #39
Jeanne90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
OJ Jeanne, Ty to zawsze znajdziesz jakieś ALE... myślę że w ty makijażu zamiar był taki, żeby ten cień w zew. kąciku gurnej powieki był taki mało roztarty. Może i przejście między kolorami nie powinno być takie jasne, ale czy muszą być wszystkie makijaże pod jakieś dyktando, zgodne z jakimiś zasadmi? Jedynie co się zgodzę to do rozświetlenia wewnętrznej dolnej powieki.
Makijaż jest inny niż "tradycyjny", moim zdaniem symetrycznie nałożony i ciekawie wygląda. Mnie siępodoba.
No wiem, ja czepialska jestem pod względem techniki... Wiem że makijaż jest inny, napisałam również, że przyjemnie się go ogląda bo jest bardzo efektowny. Ale mam po prostu kilka zastrzeżeń, które mi osobiście przeszkadzają. Nie chodzi tu o zachowywanie zasad co do tego przejścia, po prostu moim zdaniem duuuużo lepiej wyglądałoby to przejście gdyby nie było tam tego jasnego cienia. To nieroztarcie w zewnętrznym kąciku może było zamierzone, ale mi się po prostu nie podoba. Przecież każdy ma swój gust Poza tym make-up jest bardzo dopracowany, staranny, pomysłowy, egzotyczny.
Stary 2008-09-26, 15:56   #40
arinitti
Raczkowanie

Bardzo mi sie podoba. Oryginalny i egzotyczny, w stylu boolywoodzkim. I piękne niebieskie oko, zawsze o takim marzyłam.
arinitti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 17:24   #41
meili
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

bardzo ladny i efektowny makijaz podoba mi sie. wiedze, ze zastosowalas podobna technike malowania kreski na dolnej powiece, jak ja w pierwszym swoim makijazu na MM lubie takie klimaty, wiec duzy plus za to jedyne, co mi sie nie za bardzo podoba, to zakonczenie tej dolnej kreski w zewnetrznych kacikach (szczegolnie na ostatnim zdjeciu). ale ogolnie to bardzo fajny makijaz

Hazaaron Khwaahishen Aisi,
Ki har Khwaahish pe Dam Nikle...

(Mirza Ghalib)

Thousands of Desires...and each worth dying for...

meili jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 18:06   #42
sylwia532
Zakorzenienie

pieknie-ogolnie twoje makijaze sa sliczne ale ten podbil moje serce
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:43   #43
AgattkaM
Zadomowienie

dziękuję moje Duszki tylko na tyle mnie dziś stać. zbiorę się i odpowiem wszystkim w niedzielę po studiach.

Jeanne, nie boję się krytyki, dla mnie to tylko motywacja do działania i ciągłego doskonalenia się i wcale mi humoru tym nie zepsułaś

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 07:48   #44
antii
Zakorzenienie

czekałam wczoraj na jakiś makijaż
może od poniedziałku coś skrobniesz

antii jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
agattkam, arabic

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości