typ urody "zima" a blond w這sy - co my郵icie? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-09-27, 00:38   #1
edynka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 731

typ urody "zima" a blond w這sy - co my郵icie?

Witajcie, mam bardzo jasn karnacj z r騜owawym odcieniem. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny br您, pod 鈍iat這 z這tawy; oczy niebieskie. Zdaje si, 瞠 jestem pomieszanym typem kolorystycznym z przewaga zimy. Ostatnio zastanawiam si, czy mog豉bym zrobic z siebie blondynke... Pasemka i balejaz nie wchodza w gre, bo raz mialam jasne pasemka na swoich wlosach (o naiwnosci i glupoto ludzka!!!!!) i wygladalam.... jak czarownica, no. Brakowalo tylko zakrzywionego w haczyk nosa i wielkiej brodawki
No i sie tak zastanawiam... czy zima wygladalaby dobrze w jakims odcieniu blondu? Mam na mysli CIEMNY blond, nie platynowy, nie taki po samym rozjasniaczu No i na tym blondzie ew. jakis balejazyk dopiero... Co o tym myslicie? Mam krecone wlosy z ktorymi NAPRAWDE niewiele mozna zrobic, o obcieciu innym niz zawsze moge zapomniec... a tak bardzo, bardzo, bardzo chcialabym w nich cos zmienic... Nie interesuje mnie przefarbowanie na inny kolor, to zaznaczam od razu - chce, by zmiana byla radykalna. Jak sie odwaze, wkleje swoje zdjecie, choc wolalabym tego nie robic.
Jesli probowalyscie a macie podobny typ urody, albo macie jakies sugestnie... bedzie mi bardzo milo je poczytac.
Pozdrawiam!
edynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-28, 11:19   #2
was ukochany baczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 408
Dot.: typ urody "zima" a blond w這sy - co my郵icie?

a moze ciemny blond .. pszeniczny czy jakto sie tam nazywa
was ukochany baczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-29, 11:03   #3
dark01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 133
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

.........
je郵i faktycznie jeste Zim...to tylko zimny-platynowy blond b璠zie pasowa do Twojego typu urody.

wiza穎wo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-29, 17:55   #4
dr_ka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 774

Cytat:
Napisane przez edynka Poka wiadomo嗆
mam bardzo jasn] karnacj z r騜owawym odcieniem. (...) oczy niebieskie.
My郵 ,瞠 w jasnym blondzie mo瞠sz wygl康a jak typowa Niemka (czyli og鏊nie m闚i帷 niekorzystnie). Z r騜owawym odcieniem cery i niebieskimi oczami pi瘯nie wsp馧graj zimne, ciemne br您y. Odradza豉bym Ci taki eksperyment.
dr_ka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-29, 18:28   #5
dark01
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 133
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez dr_ka Poka wiadomo嗆
My郵 ,瞠 w jasnym blondzie mo瞠sz wygl康a jak typowa Niemka (czyli og鏊nie m闚i帷 niekorzystnie). Z r騜owawym odcieniem cery i niebieskimi oczami pi瘯nie wsp馧graj zimne, ciemne br您y. Odradza豉bym Ci taki eksperyment.
......
dok豉dnie.... poza tym to prawdziwe fryzjerskie wyzwanie otrzyma z ciemnych w這s闚-nie鄴速y z zielonkawym podbiciem,a ch這dny odcien jasnego blondu,no i utrzymanie takiego koloru i dobrej kondycji w這sa to by這 by wyzwanie dla Ciebie,
te odradzam tak metamorfoz.

wiza穎wo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-29, 18:39   #6
Alusia1987
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 414
GG do Alusia1987

Hmm... ja mam bardzo jasn karnacje (w okresie zimy wr璚z trupio blad ) i jasno b喚kitne ocz皻a,naturalne w這sy mam jasno br您owe, mo瞠 ciemny blond, szczerze m闚i帷 to ju nie pami皻am :P kolory wlos闚 ju przerabia豉m chyba wszystkie od kruczej czerni do platynowego blondu, nie wy陰czaj帷 krwistej czerwieni, fioletu i odblaskowego r騜u I powiem tak w ciemnych wygl康am fatalnie, blado jak 鄉ier w ca造ch jasnych jak 鈍inka piggi :P Obecnie stan窸am na 3 kolorach, sp鏚 w odcieniu ciep貫j czekolady, g鏎a baleja ze z這tego blondu i platyny jestem bardzo zadowolona i p鏦i co tego si trzymam
Alusia1987 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-29, 19:54   #7
No_Doubt1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 765
GG do No_Doubt1

Cytat:
Napisane przez dark01 Poka wiadomo嗆
.........
je郵i faktycznie jeste Zim...to tylko zimny-platynowy blond b璠zie pasowa do Twojego typu urody.
zgadzam sie w 100%
No_Doubt1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-01, 13:18   #8
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

A my郵a豉 o 郵iwce albo bak豉瘸nie? Bo co do blondu to polecam to co sama zrobi豉m - przymierzy豉m par blon peruk i od razu mi przesz造 g逝pie pomys造 (dodam 瞠 jestem typow zim).
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-09, 23:11   #9
emi1987hot
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Ja jestem zim i robi豉m sobie dekoloryzacj z w這s闚 farbowanych na czarno. Te w這sy, kt鏎e by造 na czarno farbowane s poprostu martwe, wygl康aj jak mysi ogon, nie m闚i帷 o tym , 瞠 maj odcie s這necznego blondu, jest ich jeszcze jakie 15cm, id帷 w g鏎, te co nie by造 farbowane na czarno s platynowe. Ja zawsze marzy豉m o blondzie i jak tylko w這sy odrosn mi do po膨danej d逝go軼i (regularnie podcinam) to b璠 przeszcz窷liwa. Jest to jednak du瘸 ingerencja w struktur w這sa i kolejne robienie odrost闚 jest bardzo ryzykowne (nieumiej皻ny fryzjer jak najedzie Ci na ju rozja郾iany w這s, to ten w這s poprostu odpadnie). Jak chcesz to pr鏏uj, ale musisz znale潭 sobie naprawd dobrego specjalist. A ja jak wygl康am? Hmm wydaje mi si, 瞠 bardzo dobrze, naturalnie, mo瞠 nawet bardziej kobieco. Daj fotki z metamorfozy. I prosz o komentarze przy okazji, a by mo瞠 wygl康am okropnie, tylko nie zdaj sobie z tego sprawy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P3290013.jpg (22,1 KB, 216 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P3290012a.jpg (37,2 KB, 213 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 66b4b6e4e0.jpg (26,6 KB, 183 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3c8b851e42.jpg (46,3 KB, 141 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P9180196.jpg (108,0 KB, 159 za豉dowa)
emi1987hot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-11, 21:10   #10
tigiii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 246

Cytat:
Napisane przez emi1987hot Poka wiadomo嗆
Ja jestem zim i robi豉m sobie dekoloryzacj z w這s闚 farbowanych na czarno. Te w這sy, kt鏎e by造 na czarno farbowane s poprostu martwe, wygl康aj jak mysi ogon, nie m闚i帷 o tym , 瞠 maj odcie s這necznego blondu, jest ich jeszcze jakie 15cm, id帷 w g鏎, te co nie by造 farbowane na czarno s platynowe. Ja zawsze marzy豉m o blondzie i jak tylko w這sy odrosn mi do po膨danej d逝go軼i (regularnie podcinam) to b璠 przeszcz窷liwa. Jest to jednak du瘸 ingerencja w struktur w這sa i kolejne robienie odrost闚 jest bardzo ryzykowne (nieumiej皻ny fryzjer jak najedzie Ci na ju rozja郾iany w這s, to ten w這s poprostu odpadnie). Jak chcesz to pr鏏uj, ale musisz znale潭 sobie naprawd dobrego specjalist. A ja jak wygl康am? Hmm wydaje mi si, 瞠 bardzo dobrze, naturalnie, mo瞠 nawet bardziej kobieco. Daj fotki z metamorfozy. I prosz o komentarze przy okazji, a by mo瞠 wygl康am okropnie, tylko nie zdaj sobie z tego sprawy.

powiem Ci, 瞠 wygl康asz 豉dnie, zdjecia sa troche kiepskiej jako軼i ale wygladasz naprawde ca趾iem fajnie choc jesli mam byc szczera..to mam wra瞠nie,瞠 te ciemne w這sy bardzo pasowa造 do Twoich oczu, nie jeste typem s這wianki, i te ciemne w這sy doda造 Ci uroku aczkolwiek no nie powiem, teraz troszczk m這dziej
tigiii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-12, 11:00   #11
emi1987hot
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23

Cytat:
Napisane przez tigiii Poka wiadomo嗆
powiem Ci, 瞠 wygl康asz 豉dnie, zdjecia sa troche kiepskiej jako軼i ale wygladasz naprawde ca趾iem fajnie choc jesli mam byc szczera..to mam wra瞠nie,瞠 te ciemne w這sy bardzo pasowa造 do Twoich oczu, nie jeste typem s這wianki, i te ciemne w這sy doda造 Ci uroku aczkolwiek no nie powiem, teraz troszczk m這dziej
Dzi瘯i tigii, te wydaje mi si 瞠 wygl康am du穎 m這dziej, ale powiem Ci 瞠 te w這sy tylko na zdj璚iu tak wygl康aj. Mam ich szczerze m闚i帷 do嗆, platyna robiona na czarnych w這sach 鄴趾nie, mo瞠 nie bardzo, ale jednak, w這sy s zniszczone i co miesi帷 trzeba odrosty robi. Na ko鎍闚ki nie mog patrze, bo s suche i sztywne! Poprostu s martwe. Szlag mnie z tym ju trafia, chyba wr鏂 do swojego koloru. A pozatym za rok lub dwa wesele i w blondach na pewno nie p鎩d do o速arza musz zapu軼i 瞠by 豉dnie wygl康a造 a nie takie strz瘼y b璠 wisie
emi1987hot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-19, 11:21   #12
bezik81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ladnie i w blondzie i w czerni choc odnosze wrazenie,ze w blondzie-paradoksalnie-wygladasz starzej;Po prostu ciemny gra z typem urody a blond go wytraca.
Ale to tylko moja opinia i nie chce nic sugerowac.
Pozdrawiam.
bezik81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.