Typ kolorystyczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-29, 16:05   #1
zasadnicza kobieta
Przyczajenie

Typ kolorystyczny

Chciałabym, aby ktoś rozpoznał jaki prezentuje typ kolorystyczny, bo ja już sama nie wiem. To zadanie dla mnie jest chyba za trudne.

Mam nadzieję, że wątek zakładam na dobrym forum.

Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Kilka kąpieli słonecznych i opalenizna jest już bardzo wyraźna, więc w miarę szybko. Odcień opalenizny jest właśnie raczej szarawy, dlatego mi się nie podoba.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam koloru zielonego, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Brwi i rzęsy są ciemne, praktycznie czarne, bardzo wyraźne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Z reguły są wynikiem opalania się i mają odcień szarawo-brązowy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Nie za bardzo wiem jaki to jest odcień oliwkowy. Mam raczej średnio - ciemną karnację, napewno ciemniejszą od moich koleżanek. Raczej to chłodny odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy naturalne są brązowe, ale jest to raczej średni brąz. Zauważyłam, że ten kolor włosów miała większość moich koleżanek w podstawówce, nim zaczęły farbować włosy. Więc chyba każda z was wie, o jakim kolorze mówię.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta różowe, ale bardzo intensywnie i jest to róż dosyć ciemny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuję się dobrze w różu, zielieni, żółci, pomarańczy. Nie lubię brązów i czerni, bo nijak się w nich prezentuje, tak szaro i ponuro.

Z góry dziękuję za zainteresowanie i proszę o jakieś pomysły.
zasadnicza kobieta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości