Kolorówka Palladio - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-30, 11:05   #1
MaoCe
Raczkowanie

Kolorówka Palladio

Witam
Chciałam zasięgnąć języka o kosmetykach kolorowych Palladio, czy ktoś kupowal od dystrybutora? Widzialam ze Yasumi rozprowadza, czy gdzies jeszcze moge je dostac? Jak sie na nich pracuje?
MaoCe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 11:40   #2
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation
Dot.: Kolorówka Palladio

Niestety pierwszy raz słyszę o takiej kolorówce
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 20:26   #3
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Czytałam kiedyś o tych kosmetykach. Na KWC jest tylko 1 recenzja pudru ryżowego. Przeglądałam też stronę, na której można je zakupić i faktycznie kosmetyki wyglądają zachęcająco.

http://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.php...gdzie=produkty
Stary 2008-09-30, 23:25   #4
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Wow puder ryżowy? Co to tkaiego?
Immolation jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 08:05   #5
Soczewka87
Przyczajenie

GG do Soczewka87

Witajcie. Byłam wczoraj na pokazie makijażu prowadzonego kolorówką Palladio. Makijaż wyglądał ładnie i nie zaobserwowałam na twarzy jakiś plam po pudrze sypkim czy inne mankamenty. Cienie prasowane matowe z lekkim pyłkiem diamentowym, sypkie cienie to piękne lśniące i błyszczące się kolory. Kosmetyki są lecznicze, mineralne z dodatkiem herbaty. Jak to się sprawdza w życiu? Hmmm... Najlepiej samemu wypróbować.
jeśli ktoś chciałby spróbować kolorówki zmam przedstawicielkę z Palladio w Lublinie.
W razie chęci zakupu proszę pisać na pw. Mogę również przesłać cennik.
Soczewka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:34   #6
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Jestem ciekawa na jak długo matowi puder sypki ryżowy i czy kolor Natural jest bardzo jasny, bo na tym by mi właśnie zależało

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 16:15   #7
kolory
Rozeznanie

Też bym chciała spróbować ten puder ryżowy. Na yasumi.eu wychodzi taniej niż na all- tylko 24 zł.
Tylko nie wiadomo jak z kolorem- nie chcę trafić na jakiś różowy :/

Edit: Poczytałam trochę i jednak już go nie chcę . Ma talk i inne nieprzyjemne rzeczy

pozdrawiam

Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2008-11-24 o 16:30
kolory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 07:54   #8
Soczewka87
Przyczajenie

GG do Soczewka87

Ależ bardzo dużo kosmetyków ma talk! A jakie to są inne składniki?

Edytowane przez Soczewka87
Czas edycji: 2008-11-27 o 07:55
Soczewka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:14   #9
kolory
Rozeznanie

cytat z makaupalley: "rice powder is known to absorb oil leaving a matte finish. i was in a hurry at ulta and bought palladio's loose powder in hopes to give me the ideal matte finish. but when i got in the car and read the ingredients i was so disappointed. it contains: calcium carbonate, rice starch, TALC, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, FRAGRANCE,iron oxide. i understand starch needs preservatives but these mimic estrogen and may cause breast cancer. i did a lot of research and decided not to open the powder and just return it. i wouldn't even give it away bc i would feel guilty to give it to anyone else. there are makeup w/ natural preservatives such as tee tree, lavender, vit e.. etc. the ingredients in this product is not all natural."

To miał być naturalny puder, a z naturalnością to ma mało wspólnego.

kolory jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 18:49   #10
wolfshade
Raczkowanie

Właśnie tez poluje na ten puder jesli chodzi o składnik TALC..
"Swojego czasu opinie o nim nie były pochlebne. Uważano, że ze względu na zawarte w nim zanieczyszczenia może być szkodliwy. W tej chwili metody jego otrzymywania tak dalece zostały ulepszone a czystość jest tak wysoka, że jest bezpiecznie stosowany nie tylko w kosmetyce ale i w farmaceutyce, gdzie stanowi popularny wypełniacz we wszelkiego rodzaju tabletkach"
Mam nadzieje ze czasy 'złego' talku minęły.
Na puder czekam z wymiany, wiec jak do mnie dotrze- dam znać jak efekty Spróbować zawsze mozna
Obecnie jestem fanka pudru bambusowego.. ale czasem potrzebuje czegoś kryjącego
I tak szukam ...
Natomiast INCI mnie dosyć intryguje, bo na pierwszym miejscu jest : Calcium Carbonate, który rzekomo powinien byc użyty MAKSYMALNIE w zawartości 5%.. wiec jakim cudem jest na pierwszym miejscu?

Zdecydowanie bardziej skłaniam sie w stronę mineralnego pudru. Dla ciekawskich blog dziewczyny na którym opisuje ten produkt:
http://catmare09.blogspot.com/2011/0...oundation.html

Oczywiście moznaby zarzucić tez cos składowi, ale więcej w nim dobrego niz złego

ktoś miał styczność?
wolfshade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:02   #11
fiore ribelle
Przyczajenie

Witajcie,od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki Palladio i muszę przyznać ,że są naprawdę dobre. Generalnie ich dużą zaleta jest fakt, że są kosmetykami na bazie ziół i witamin. Podkład w płynie świetnie nadaje się dla osób, które maja skórę wrażliwą, alergiczną. Nie zapycha porów i ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Generalnie nie stworzy efektu maski, ale matuje. Z własnego doświadczenia polecam tez nowy lakier do ust Palladio Lip Lacquer. Ta pomadka utrzymuje się na ustach kilka godzin, zjada się równomiernie i nie wysusza ust jak inne lakiery. Palladio na prawdę ma produkty, którymi może się pochwalić. Super jest także puder ryżowy, który fajnie matuje i bibułki matujące-zawsze nosze je w torebce
fiore ribelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 08:54   #12
Soso
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiore ribelle Pokaż wiadomość
Witajcie,od jakiegoś czasu stosuję kosmetyki Palladio i muszę przyznać ,że są naprawdę dobre. Generalnie ich dużą zaleta jest fakt, że są kosmetykami na bazie ziół i witamin. Podkład w płynie świetnie nadaje się dla osób, które maja skórę wrażliwą, alergiczną. Nie zapycha porów i ładnie dopasowuje się do koloru skóry. Generalnie nie stworzy efektu maski, ale matuje. Z własnego doświadczenia polecam tez nowy lakier do ust Palladio Lip Lacquer. Ta pomadka utrzymuje się na ustach kilka godzin, zjada się równomiernie i nie wysusza ust jak inne lakiery. Palladio na prawdę ma produkty, którymi może się pochwalić. Super jest także puder ryżowy, który fajnie matuje i bibułki matujące-zawsze nosze je w torebce
Muszą być dobre , skoro chciało Ci się zakładać konto, odkopać wątek sprzed lat i napisać opinię

Soso jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
palladio

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości